Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Smerf

Czy w sobotę 26.01 volkswagen pracuję we Wrześni?

Eryk
@Smerf

Tylko ze liderzy i mistrzowie najbardziej psuja atmosfere dajac podwyżki ciagle tym samym leserstwo liderów to przerasta wszystko patrzenie na rence .

Akex

Czy od przyszłego tygodnia będą dwa tygodnie postoju?

spawalnia

Jedynym sposobem na przystopowanie chorych ambicji solidarności jest masowa rezygnacja z przynależności do tej kliki fałszywych mord ! Moje zaufanie już stracili !

Solidariusz
@spawalnia

„Fałszywych mord” już większa nienawiścią nie można zionąć !

momon
@Solidariusz

To prawda. Szczucia na Solidarność to już przesada! Wywalczyli dla nas i tak dobre warunki. Jak na przykład dodatki za soboty i inne. Fakt że nie jest tego aż tak wiele ale pisanie w taki sposób to (usunięte przez administratora)

Ok
@spawalnia

Jak chcesz to idź w (usunięte przez administratora) ale nie wypowiadaj się za innych bo oni wiedza ze warto być w solidarności

@spawalnia

Chyba pracodawcy,wypisujcie się a będziemy robić na okrągło bez dodatków, najlepiej pracować od 06:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku e to w VW jest nie możliwe chyba że pracujesz tak jak ja na pilothali☺

@spawalnia

To się wypisz i będziesz pracował na okrągło i zostaniesz tylko numer kontrolnym dla pracodawcy!!!Twój wybór,ja zawsze mogłem liczyć na kolegów z Solidarności i dzięki ze nas tylu jest to możemy co roku więcej zarabiać!!!

taki tam
@Specjalista

taa i co roku im oddajesz 500zł

Fffff

Wiadomo ile osób przyjęli w styczniu na sama wrześnie? Podobno 140.. ktoś potwierdzi?

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

tomek

NAJLEPSZA FIRMA > DOBRZE PŁATNA A NIE KTÓRZY NON STOP MARUDZA> DOBRY SOCJAL >KTO CI TO DA PRYWACIORZ> TO NAJWIEKSZE (usunięte przez administratora) A TU WSZYSTKO NA LEGALU > KAZDY GROSZ ODPROWADZONY> TAKICH LUDZI JAK TY TO NIE POWINNI TRZYMAC W TAKIM ZAKLADZIE >MARUDZI MARUDZI

Brutus

Czy na karte czlonkowską Solidarności są jakieś zniżki na kino itd?

Lola

Kiedy następne przejścia na vwp września??

Adolf

(usunięte przez administratora), praca za kare

MK

Witam. Szukam osoby pracującej w fabryce we Wrześni która byłaby chętna na zamianę miejsca pracy na Poznań antoninek (osoba za osobę)

Lubok
@MK

A na jakim obszarze

@Lubok

Obecnie pasowanie koncowe masek klap drzwi skrzydłowych (montaż) wcześniej spawania m linia finisz

Cnx
@MK

Pracuje na lakierni w Wrześni mogę się zamienić na Poznań

@Cnx

Nie wiem czy to przejdzie z racji na różne obszary ale dowiem się po przerwie

Rumpik

Moje sugestie dla Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o: Witam co z 6 stycznia ? Dla ludzi, któzy mają nocke i zaczynają w nd

łysy

OJ OJ OJ same nie roby dać 5c najlepiej na dzien dobry a praca niech sama sie zrobi

IQ
@łysy

Nie roby to liderzy pracownicy z linki więcej umiejętności mają niż te podpierdalacze no i po 5C za to że są fałszywi

Oddaj Kase

Siema . Lakiernia , Pani która nakleja naklejki , na imię ma Agnieszka , znacie ? Szukam tej Pani

Lakiernik

Witam. Czy ktoś się już dostał na tego lakiernika za 5200 brutto? Jeśli tak to proszę napisać jak to wygląda.

Tygrys

Jesteś dobry ale majster lub lider cię nie lubi i zero podwyżki i zmiany grupy.

Jogi

Kiedy są następne przejścia do vwp września jeśli Wogole będą ?

Ffffff
@Jogi

Podobno początek nowego roku

aba
@Ffffff

Po przyjeciu na VW pensja odrazu wzrasta do 4G czy nadal potrzeba 2 lat stażu i po przyjeciu zostaje ta sama stawka co z agencji?

Fff
@aba

Mi chodziło o to że nowi z rekrutacji maja przyjść do VW września na nowy rok a nie ze ukowyb

Teodor
@Jogi

Jaki socjal na święta w VW?

Pracuje 1 mies
@Teodor

50 procent pensji plus 20 procent -(dokladnie nie wiem za co wiec sie nie wypowiem) Zapiszesz sie do solidarnosci to dostaniesz paczke na swieta.

Fox
@aba

Na 4 g chłopczyku to jeszcze z 10 lat poczekasz.

Job

Wypowie sie ktoś na temat jak jest na montażu? Ciężko? Warto składać cv?

Pablo
@Job

Pracujesz jak robocik :) Lepiej szukaj oferty na zabudowy specjalne lub na spawalnie

aaa
@Pablo

Nie jest źle tym bardziej ze przyjmują prosto na VW i daja na start ponad 5 tys brutto

Ffffff
@aaa

XDDDDD

dembok
@Job

Robię już czwarty rok. nie jest lekko, ale jest fajna atmosfera, niezłe zarobki. Nie moge narzekać.

Qwerty

Co z tym że nie można wbić w kiosku 2 dni urlopu jeśli mamy 1.66, a niby robią do okrągłych dwóch. Nie mam zamiaru brać jednego płatnego a reszta bezpłatne.

Cocolino

A myślicie że dlaczego teraz nagle tylu worków dostało umowę? Hue Hue Hue. Umowa kończy się za rok właśnie wtedy gdy ruszy utomatyzacja. Ho ho ho merry christmas...

Tomeek
@Cocolino

@cocolino z czego się cieszysz żałosne

hue
@Tomeek

Na Twoje "hue hue hue", mm jako hue jedną odpowiedź - idź odpocznij, zrelaksuj się, weź coś na to może - są teraz dobre leki.

Rozumny ;)

Teraz jest prawość, zaufanie i szczerość na fali w koncernie :) Ciekawe co zarząd na tych wszystkich panów ( celowo z małej litery ) kierowników, mistrzów i przygłupich liderów, którzy uważają się za lepszych i nietykalnych. Mogą wszystko i do ujawnienia jakiejś afery lub innych nadużyć które bardzo trudno im udowodnić panoszą się i traktują podwładnych jak mięso armatnie... Dopóki ktoś nie zrobi z tym porządku, nigdy nie będzie w tej firmie dobrze. Jest takie powiedzenie: Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy ;) Ciekawe ilu mistrzów, kierowników i liderów jest z Poznania i najbliższej okolicy, a ilu z małych miasteczek dookoła gdzie w VW pracują całe ulice, dzielnice i rodziny z polecenia...

czapla
@Rozumny ;)

Nie wiem jak do tego doszło bo nie znam całej historii firmy ale fakt, iż lider zarabia więcej od specjalisty jest dla mnie szokujący. Miałem okazję przyjrzeć się pracy liderów i nie mogę pojąć dlaczego kierownictwo toleruje ich nieróbstwo. To muszą być jakieś dziwne układy i solidne znajomości. W ogóle ile liderów ma co najmniej średnie wykształcenie? O znajomości języków nawet nie wspominam. Kto jest odpowiedzialny za to ten bajzel?! Przeprowadzić testy na majstrów i liderów w towarzystwie nieskorumpowanych psychologów i odsiać tych bambrów bez kultury.

@Rozumny ;)

Słyszałem że wiara się wypisuję z Solidarności,podobno też brygadziści i liderzy albo ci co nie dawno otrzymali umowę z VW???Przy tych rotacjach mistrzów i kierowników oraz dużej automatyzacji produkcji ,co nie którym się oczy otworzą,ale mam nadzieję że tak jak dotychczas nie wszyscy będą mogli się z powrotem zapisać, ale będzie jazda, bo nie ma ludzi nietykalnych!!!

@czapla

Z tego co kiedys czytalam w tej firmie nie ma koniecznosci miec wyzszego wyksztalcenia wystarczy miec znajomosci mi miesiac przed obrona magisterki postawili ultimatum albo praca albo szkola wybralam szkole i itak zostalam zwolniona wiec prosze nie mowic o wyksztalceniu jak masz znajomosci wystarczy miec skonczona podstawowke tak mysle

@czapla

Pracujac vw nie masz mozliwosci dalszej nauki a jak chodzi o jezyki obce pan prezes tesz nie garnie sie do nauki jezyka polskiego to dlaczego pracownik ma umiec jezyki obce przyklad idzie z gory

Wers
@Rozumny ;)

Ale i tak wszystko zamiatane pod dywan. A jak coś się nie podoba to dostajesz bilet w jedna stronę.

Wers
@czapla

Niestety wątpię tutak rządzą układy. Wiec testów (takich niezależnych się nie uświadczy). Majster ma się za Boga a liderzy to ich „prawe” raczki od donoszenia na kolegów. Wiedac to na codzień.

Liniowy
@Rozumny ;)

Liderom powinni zmienić nazwę stanowiska na dyrektor teamu bo liderami to oni na pewno nie są. Lider z założenia, z definicji jak i z wszelkich doświadczeń ( pomijając oczywiscie VW) jest osobą przodującą. W VW to zwykle nygus. Patrzą tylko żeby sobie tak nie pobrudzić. Wszystko zrzucają na pracowników. Nie dość że pracownik ma zasuwać na linii to jeszcze wyręczać tych nygusow. Pracuje ponad 2 lata i w tym czasie lider był bodajże 3 razy w linii. Wiele razy było tak że nie było stanu osobowego a nie było mowy żeby sami weszli w liniebo przecież to godzi w ich stanowisko. Sami nic nie robią a oczekują nie wiadomo jakich cyfr.

wiador
@Asia

A wcześniej pisałaś, że zwolnici cię, bo byłaś na chorobowym. Więc jak to było naprawdę?

@wiador

Dlatego ze poszlam na chorobowe zeby obronic magisterke bo nie dostalam wolnego konczylo mi sie umowa i zostalam zwolniona cos jeszcze dla twojej ciekawisci czy wyczerpujaca odpowiedz uzyskales

@Asia

Jestes dedektywem czy pracownikiem umyslowym bo tak naprawde normalnie myslacy nie zadaje glupich pytan

wiador
@Asia

Słuchaj Asiu, dokładnie 8. grudnia pisałaś, że, cytuję, "zostalam zwolniona bo zachorowalam", a potem pisałaś, że postawili ci ultimatum między szkołą a pracą, a jako że wybrałaś szkołę to cię zwolnili. Nie trzeba być detektywem, żeby zauważyć sporą rozbieżność w tych wypowiedziach. Więc albo zwyczajnie podajesz nieprawdziwe informacje, żeby oczerniać pracodawcę, albo stosujesz jakieś pokrętne skróty myślowe...

Masarnik
@Liniowy

Nygus mówisz, a czy ty myślisz że twój lider to przyszedł z warzywniaka na twoją linkę? Zapewne orał na niej już pewnie z piętnaście lat jak ty jeszcze s r a ł e ś w pieluche.... Dwa lata stażu znam takich kmiotków z ostatniej łapanki. Nie zapomnij przed pracą naładować telefonu co by starczyło na 8 godzin

Olo
@wiador

Pokretny to ty jestes i twoje wypowiedzi tak jak pracujacy w vw niektorzy pracownicy oczerniaja i ponizaja druga osobe to sie nie miesci w glowach wiec nie czepiaj sie szczegolow dziewczyny ktora moze pszeszla niejedno upokorzenie bo natrafila na taka osobe jak Ty

Rupez

Zgadzam się w 100%

anderww
@Rozumny ;)

Ciekawe jakbyś sam się zachowywał na ich miejscu. Drażni cię u innych to, z czym sam masz problem.

Latamnalince

Sobota wolna?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o