Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Luśka

Crafter totalna porażka a teraz próbują z Fordem , no jeśli to nie wyjdzie to pozostaje Fiat, który i tak bije na łeb ten Niemiecki szmelc!

@Luśka

Piszesz jak byś się znał na tych samochodach. Według mnie to nie wiesz co piszesz.

@Spec

Jak już to, znała, spec, znała, jestem kobietą i zapewniam ciebie że się znam!

@Luśka

Ciekawe czy w tym Crafterze siedziałaś.

Analny Marian

@Spec

Gdybym nie siedziała to bym się nie odzywała więc wiem co mówię, jeden wielki kierat! To jest tzw. robota na wariota !

@Luśka

Wcześniej piszesz, że Crafter to szmelc, a teraz o robocie ,że to kierat. Dwa różne tematy. Jak Ci praca nie pasuje to do Biedronki na kasę tam jest bardziej odpowiednia praca dla kobiet.

@Spec

Spec, od tego lizania zapewne już nie masz języka co, ty niemiecki sprzedawczyku!!!

@Spec

Przyjdą jeszcze takie dni, kiedy będziecie mile wspominali biedronkę , zobaczymy jak będziecie śpiewać jak wam normy podniosą i zrobią soboty i niedziele pracujące bo oni do tego zmierzają, oni przyszli tu was ZAJECHAĆ TO JEST ICH CEL!

Meritum02
@Spec

Czemu aż tyle nienawiści? Nie przedłużyli umowy? Czy nie dawalas rady na swoim stanowisku? Teraz w każdym miejscu jest kierat...ciesz się ze nie musiałaś/nie musisz czyścić toalet u prywaciarza...

@Luśka

Co Ci do tego czy kogoś zajadą czy nie. Znajomi którzy tam pracują nie narzekają. Nikt nikogo na siłę tam nie trzyma. To nie praca przymusowa. Widzę że zazdrościsz co niektórym że tam pracują . Widać to po tym co piszesz.

@Spec

Twoi znajomi to zapewne liderzy i mistrzowie, to się wcale nie dziwię a do tego dochodzi kumoterstwo.

Ludwik

Kiedy 17zmian na Crafterze?

Ffff
@Ludwik

Nie ma planów

Ludwik
@Ffff

Dzięki za odpowiedź. A jakieś nowe zatrudnienia?

szacunek volkswagen

Gdyby nie volks wagen to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po głowie.

Wili
@szacunek volkswagen

Zerżnięte z Gowork opel gliwice albo fiat tychy bohaterze wymyśl coś sam to może poczujesz się "fajny"

Irytacja
@szacunek volkswagen

Koleś co ty masz do ludzi ze wsi ? Ludzie miasta opuszczają by mieć trochę prywatności...co to za porównanie w ogóle ? Twierdzisz ze jak z miasta sie jest to sie nie narzeka ? :)

Jakiś
@szacunek volkswagen

Ty wielki miastowy uwazaj na słowa. Gdybys wiedział jak fajnie mieszka sie na wsi. Czasy sie zmienily to nie jest to co 20 lat temu. Przyjedz odwiedź zobaczysz a nam będziesz zazdroscil

Jakiś
@szacunek volkswagen

Gdyby nie wsie i rolnicy to umarł byś z glodu. Zastanow sie 2 razy zanim jeszcze raz cos takiego napiszesz wielki panie po studiach ktory jak podejrzewam pracuje na lince jak inni

@szacunek volkswagen

i właśnie jesteś przykładem z jakim nieraz człowiekiem muszą ludzie się męczyć wtej firmie

Ela
@Jakiś

Najgorzej jak sloma z butow wylazi a wielki pan gdyby nie wies wpierdalal by styropian i tynk to jest jak chlop ze wsi wyjdzie ale wies z chlopa nigdy wielcy panowie zasilajacy szeregi vw

Ela
@Jakiś

Pomieszkal rok moze 2 w miescie i wielcy panowie a przedtem w polu zapierdalal dostal sie do vw mozg mu wyprali i pierdzieli bez sensu gdyby nie wies zamiast ziemniakow kamienie by wpierdzielal polane woda bo mieso tesz ze wsi jest skat tacy ludzie sie biora

Zainteresowana

Panowie i Panie proszę o rzetelną informacje. Wiecie kiedy będzie można się dostać do Volkswagena Poznań w Białężycach?

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sprawiedliwy

Strajk , haha Wy nawet na pikiete nie umiecie przyjść.....a co dopiero strajk.Najlepszy był kolega ,który mówi że nie mógł przyjść na pikiete bo musi na zakupy jechać. Jeżeli sami nie zmienicie swojego zachowania nic z tego nie będzie. Według Was całemu złu winny jest Olbryś .A prezes jest cudowny.!!! Gratuluję myślenia

Sprawiedliwszy
@Sprawiedliwy

Jest cudowny jak woda z lichenia

simon
@Sprawiedliwy

strajku nie będzie przede wszystkim dlatego, że nie ma o co strajkować i dużo ludzi to widzi. Część jeść niezadowolona, ale dla większości ta praca odpowiada. nie zawsze jest kolorowo, to nie jest prca w biurze ale kazd wiezial na co sie pisze jak tu przychodzil... ale zarabiamy dobrze, ludzie w pracy zadowoleni, z czego wy chcecie strajkowacc

Kamerzysta

Co do tematu kamer, to proponuję pozakładać je też w majstrówkach, może skończy się wtedy kawiarenka liderów i będą tam gdzie być powinni czyli na swojej linii i nie będzie ich trzeba szukać po pół godziny by zgłosić awarię, bo przecież tylko król lider ma telefon i może kogoś wezwać. Niech góra ten temat realnie zbada, bo jest tu duży problem widać po tym co ludzie piszą chociażby tu na forum i narzekają na liderów, oczywiście nie wszyscy tacy są, ale znaczna większość. Tutaj należy doszukiwać się strat w produkucji, bo nie sprawna komunikacja w teamie = gorsza prod

adek
@Kamerzysta

Więc nie ma co narzekać na monitoring, bo jeżeli coś jest nie tak, to teraz wyjdzie. Jak sie pracuje tak jak sie powinno, to kamer nie ma co sie bać, a w wielu sprawach to może być przydatne

Olek

Mam pytanko jak wyglada z premierą zmienną a chodzi o premię miesięczną .czy to wszyscy dostaja co miesiac ...jak u was to wyglada .

Wiewiur

To firma ktura z musza do haruwki na pszerwe niema czasu bo cyfra sie liczy

AutoCiJedzie
@Wiewiur

Nie ma przerwy bo chłopaki by się pozabijali. Zawsze się po cichu śmieje z tych pyskówek

madzki
@Wiewiur

To chyba pracujemy w innej firmie bo w vw normalnie każdy ma przerwe i nie rob se jaj już

Brutus

Kiedy wakacyjny przestój na vw Września?

Koksik
@Brutus

W wakacje ;)

Qubus
@Koksik

To na pewno. A wiadomo który tydzień?

Tadeusz Drozda
@Qubus

Wiadomo ;)

Czy będę przejścia na vwp września ???

Lakiernik

Jakiś postój będzie w VW września ?

Pomocny
@Lakiernik

Coś słyszałem ale to tylko plotki

Nik
@Pomocny

Zawsze w tych plotkach coś jest prawdy

Kiedy wchodzą soboty?

@:)

Chodzi o VW Września

Fhgd
@:)

Od kwietnia mają wchodzić

Pucha

Czy będą przyjmować do Poznania antoninka na monterów? Bo słyszałem że juz nie...

FooorDzik

Czy Września skorzysta na współpracy z Fordem?

Fynf
@FooorDzik

Tak bardzo dużo. Pozyskacie system 18 zmianowy

Eryk
@FooorDzik

Z fordem moze tak ale z uchodzcami jakich przywiezli z zaladunkiem do wrzesni moze byc ciezko

Beza
@Fynf

18 zmian od kiedy?

kondryk
@Eryk

Przecież VW nie miało z tym nic wspólnego, nie pierwszy raz uchodźcy ładują sie do jakiegoś transportu i tak przyjeżdżają do Polski. Dzięki vw to oni od razu zostali złapani

Latamnalince
@kondryk

Oni chcieli na linke

Witek

Koledzy od kiedy będą te kamery?Big Brother....

Specjalista
@Witek

Witek, przecież kamery cały czas,były, są i będą,regulamin się zmienił ponieważ musiał być dopasowany do Rodo?

XxX

Będą przyjęcia do Antoninka?

Widz

Oglądaliście wczoraj program wielkopolskie firmy które tak były reklamowane na FB? Jakieś wrażenia, opinie. Moim zdaniem spoko przedstawione pomijając temat liderów. Przedstawieni jak z jakieś wspaniałej książki, która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. No szkolenie nowych pracowników. To zrzucają na innych. Sami się nie angażują. Są oczywiście wyjątki bo nie może a mierzyć wszystkich jednakowo

15 lat w Vw
@Widz

Lider to musi się męczyć z takim nugusem jak ty co ciągle narzeka chciałby leżeć w pracy i na start dostać 10 tyś. To wtedy by było ok

Swój
@15 lat w Vw

Rozbawiłeś mnie do łez???????????? a pracuję już długo i widzę całkiem co innego

Abcd

Solidarność Volkswagen Motor Polska podpisała podwyżkę 350zl czy to również obejmuje Vw Poznań?

Polkowice
@Abcd

Nie, to inna firma i inny pracodawca. W VW Poznań 250 od 2018, 250 od 2019 i 250 od 2020 razem 750 a kolejne negocjacje w 2020 roku. A jakie w Polkowicach maja stawki?

Szukam osoby chętnej na wspólne dojazdy z Konina do Wrześni na III zmianę (od 28.01 nocki) Tel: 669 236 586

Ford

Wiadomo coś więcej o współpracy Vw z Fordem?

Fooord
@Ford

Ponawiam pytanie

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o