Cukiernia Adam Adamek

Kraków

Opinie o Cukiernia Adam Adamek

basga

jestem zainteresowana bieżącymi opiniami o tej firrmie.

Marian

Trudno jest się coś dowiedzieć. Od miesięcy nikt nie pisze. Jaki jest tego powód?

Weronika

@kikide99, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od piastowanego stanowiska. Jak oceniacie Cukiernia Adam Adamek jako pracodawcę?

mk

Hej, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na spawacza gazowego? Mam odpowiednie doświadczenie, a bardzo by mi zależało, żeby znaleźć zatrudnienie u nich. Pozdrawiam

kikide99

Witam ,a bym chciała zapytać jak się u Adamka pracuje na nocki i czy soboty tez są pracujące ?

cukiernik

hej kto pracował u adamka przy herbatnikach prosze o kontakt 607 34 86 25 dzieki

iga

Nie polecam pracy w tej firmie

Bogusia

co roku w tłusty czwartek kupuję pączki w cukierni Adamek zawsze były REWELWCYJNE co więc się stało w tym roku ??? poszli na ilosć nie jakosć ??? pączki dostałam stare, a w ogóle były takie suche jak Awitexowskie po prostu wstrętne

udet

Nie przesadzałbym tak z tym kryzysem, w Polsce był mało co odczuwalny, media tylko go nagłaśniały. Bo powiedzcie, czy w Cukierni Adam Adamek była jakaś faza zwolnień, redukcji etatów, obcieli Wam premię? Czy jednak pracowaliście jak do tej pory. W ogóle to polecacie tutaj pracę? Czy raczej radzicie poszukać jej u konkurencji.

Warszawiak

Solidna firma. Dbają o wizerunek firmy ,kupują profesjonalną odzież dla Piekarzy firmy RATES. Od razu widać ,że fachowcy. Pieką smaczne ciasta. Polecam.

Hanka
@Warszawiak 15.10.2014 23:52

Mój brat też bardzo lubi ciasta z Cukierni Adamek. Zawsze jak przyjedzie do Krakowa to kupuje ciasto w tej cukierni, mówi ,że mają pyszne wypieki. A pracownicy tacy czyści i zadbani ,że z przyjemnością się u nich robi zakupy.

Cedric

Nikt nic nie wie, w ogóle to dziwi mnie opinia cukierni adam adamek na goworku, 2/6 - ‎178 głosów to nie jest dużo, chyba klienci zaniżyli.

Cedric

Ja chciałbym pracowac jako ciastkowy, w ogóle cukiernia zatrudnia nowych, czy raczej nic z tego? Pozdrawiam.

Grzegorz

Zaprosiłem do cukierni Anioni Adamek swoja żonę, gdzie była bardzo zadowolona z przepysznych ciastek, tortu. Moja żona była bardzo zadowolona, korzystne ceny. Polecam

j27

Najgorsze chyba jest to ze nie mają konkurencji w okolicy. Kupuje tam bo nie mam gdzie ale te MATRONY które muszą mnie obsłużyć one są TAKIE biedne bo przecież one miałyby lepsze zajęcie a nie obsługa klienta. Podejmuje tak produkty dobre ale obsługa w CAŁOŚCI do wymiany niemiłe niesympatyczne wręcz niegrzeczne Nie polecam chyba że nie macie wyboru tak jak ja :-(

AGA

często zamawiam od nich ciasta jako, ze nie mam czasu piec w domu.. goście zawsze się nabierają :) prawdziwe domowe ciasto, dobre skłdniki, smakowity wygląð :) polecam serdecznie

Hania

Każde uroczystości umila tort z cukierni Antoni Adamek,naprawde ciasta i torty sa wspaniale rozplywaja sie w ustach POlecam

Maria

Jestem stałą klientką cukierni Adamek. Od kilku lat kupuję u nich torty na wyjątkowe okazje. Ostatnio zrobili dla mnie pyszny tort czekoladowy. Smak pierwsza klasa. Ceny jak zawsze niskie i warto kupować bo są najlepsi

Anonim

Jak ze spóźnieniami w Cukiernia Adam Adamek Kraków?

Cukier

4 tys brutto plus dodatki za nadgodziny

asia

ta cukiernia jest świetna

mi

Człowieku za nadgodziny należy się zapłata. Nie można ludzi tak wykorzystywać i chyba o to w tym temacie chodzi. A ty nie zrozumiałaś chyba treści.

anonim 12

No niezła się burza rozpętała po moim tekście, kilka z tych osób nawet się przejeło i dało im to do myślenia, dzięki że przytarłyście nosa tej przemądrzałej studence za pieca.......koniec.

alexsis55

Nareszcie ktoś się wypowiedział o dniówce, ale i tak nie pochwalam tego bo nikt nie jest ideałem, jeśli anonimie 12 piszesz takie teksty to miej cywilną odwagę i napisz kim jesteś. Co o szefie to prawda jest o.k.

molder

nie będę się rozpisywał kto co robi ,kto jest kim, bo przyszłego pracownika tej firmy będą obchodziły zarobki a nie kto komu (usunięte przez moderatora) ,a więc panie sprzątające nie liczcie na cuda "5 zł"(nie za sprzątanie ale za (usunięte przez moderatora)) panie pakujące '' 6zł'' ,cukiernik z wieloletnim doświadczeniem i zdolnościami nie ma co liczyć na więcej niż ''10zł ''czas pracy min 230 godz w miesiącu ''chętnych zapraszamy ''w cukierni jest około 15 kamer i wkrótce będzie jeszcze więcej

pfk

A ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Jestem tam juz pare lat i naprawde niewiem skąd te złośliwe komentarze. P.Jadwiga wcale nie jest taka straszna jak opowiadacie każdy ma czasem gorszy dzień a pozatym jest kierowniczką musi brać odpowiedzialność za to co się robi w nocy więc ma prawo powiedziec komuś ze coś źle zrobił.Co do pana (usunięte przez moderatora) jest bardzo dobrym kierownikiem napewno bardzo pomysłowym i wyrozumiałym.Praca jak każda inna nigdzie Cię nie posadzą, mało zarabiają Ci którzy na taką właśnie stawkę zasługują (choć oczywiście mogła by być większa Drogi panie Szefie ) Szef jest czlowiekiem bardzo dobrym każdemu życze takiego pracodawcy.

tak jak myslalem twój iloraz inteligencji jest katastrofalnie niski czyli diagnoza byla trafna wysokie loty bez spadochronu. Niema i nie będzie sprzątaczki z EUROPEJSKIEGO bo powiedziala ze za bardzo jej wyroby Adamka smakują i bardzo by przybrala na wadze gdyby sie zgodzila. Także przykro mi, moze w przyszlum roku SOBIESKI ?

idioci

(usunięte przez moderatora).dorabiaja sie na ludzkiej krzywdzie z kazdego sie smieja i nikt niejest dzieckiem niedugo z pracowni powstanie dom warjatow szefie wiecej uczniow starszych kobiet i idiotow (usunięte przez moderatora)

kierat

to co pisza te kobiety chwalace pracownie cukiernicza to istna bzdura.bo zeczywistosc wychodzi najaw ludzie tego niewyczymuja a te panie co chwala to pupile szefa (usunięte przez moderatora) naprawde niepolecam tej cukierni nikomu moze bylo by inaczej zeczywiscie jak by szef przejzal na oczy i odsuna rodzinke od cukierni jedynie opinia szefa jest ok on morze by ludzi inaczej docenial gdyby niemacillo kierownictwo przez kture jest chaos i zamieszanie ja tam zarabialam tylko ledwie na oplaty a tyralam po 10 godzin

SMO999
@kierat 19.01.2011 20:58

Kierat prawdę pisze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kjhhh

a ja tam pracuje juz dziesiec lat i moj szef jest najlepszy na swiecie kierowniczka jest super droga pani jezeli pani przyszla na kawe i papieroska a nie do uczciwej pracy to nie narzekaj pani tylko wez swa tlusta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do roboty albo nic nie rob zeby ci rosla wiecej

prada

Ja też nie rozumie( usunięte przez administratora )wypowiedzi pewnie została zwolniona, dlatego tak pisze, ja pracuje już pare dobrych lat i tak dobrego pracodawcy nie miałem w żadnym zakładzie.Kadra kierownictwa też jest ok . POLECAM

były pracownik

A ja też tam pracowałam i jestem bardzo zadowolona. Praca przyjemna, ludzie też w porządku, stawka odpowiednia i zawsze wypłata na czas. Wszystkim bardzo polecam

Praca nie jest ciężka, ale ludzie beznadziejni. Odradzam, bo nie ma nic gorszego, niż praca w takiej atmosferze.

Zostaw opinię o Cukiernia Adam Adamek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Adam Adamek