Opinie o Cukiernia Adam Adamek w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cukiernia Adam Adamek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cukiernia Adam Adamek o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Adam Adamek w Kraków

udet

Nie przesadzałbym tak z tym kryzysem, w Polsce był mało co odczuwalny, media tylko go nagłaśniały. Bo powiedzcie, czy w Cukierni Adam Adamek była jakaś faza zwolnień, redukcji etatów, obcieli Wam premię? Czy jednak pracowaliście jak do tej pory. W ogóle to polecacie tutaj pracę? Czy raczej radzicie poszukać jej u konkurencji.

Warszawiak

Solidna firma. Dbają o wizerunek firmy ,kupują profesjonalną odzież dla Piekarzy firmy RATES. Od razu widać ,że fachowcy. Pieką smaczne ciasta. Polecam.

Hanka
@Warszawiak

Mój brat też bardzo lubi ciasta z Cukierni Adamek. Zawsze jak przyjedzie do Krakowa to kupuje ciasto w tej cukierni, mówi ,że mają pyszne wypieki. A pracownicy tacy czyści i zadbani ,że z przyjemnością się u nich robi zakupy.

Cedric

Nikt nic nie wie, w ogóle to dziwi mnie opinia cukierni adam adamek na goworku, 2/6 - ‎178 głosów to nie jest dużo, chyba klienci zaniżyli.

Cedric

Ja chciałbym pracowac jako ciastkowy, w ogóle cukiernia zatrudnia nowych, czy raczej nic z tego? Pozdrawiam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cukiernia Adam Adamek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Grzegorz

Zaprosiłem do cukierni Anioni Adamek swoja żonę, gdzie była bardzo zadowolona z przepysznych ciastek, tortu. Moja żona była bardzo zadowolona, korzystne ceny. Polecam

j27

Najgorsze chyba jest to ze nie mają konkurencji w okolicy. Kupuje tam bo nie mam gdzie ale te MATRONY które muszą mnie obsłużyć one są TAKIE biedne bo przecież one miałyby lepsze zajęcie a nie obsługa klienta. Podejmuje tak produkty dobre ale obsługa w CAŁOŚCI do wymiany niemiłe niesympatyczne wręcz niegrzeczne Nie polecam chyba że nie macie wyboru tak jak ja :-(

AGA

często zamawiam od nich ciasta jako, ze nie mam czasu piec w domu.. goście zawsze się nabierają :) prawdziwe domowe ciasto, dobre skłdniki, smakowity wygląð :) polecam serdecznie

Hania

Każde uroczystości umila tort z cukierni Antoni Adamek,naprawde ciasta i torty sa wspaniale rozplywaja sie w ustach POlecam

Maria

Jestem stałą klientką cukierni Adamek. Od kilku lat kupuję u nich torty na wyjątkowe okazje. Ostatnio zrobili dla mnie pyszny tort czekoladowy. Smak pierwsza klasa. Ceny jak zawsze niskie i warto kupować bo są najlepsi

Jak ze spóźnieniami w Cukiernia Adam Adamek Kraków?

Cukier

4 tys brutto plus dodatki za nadgodziny

asia

ta cukiernia jest świetna

mi

Człowieku za nadgodziny należy się zapłata. Nie można ludzi tak wykorzystywać i chyba o to w tym temacie chodzi. A ty nie zrozumiałaś chyba treści.

anonim 12

No niezła się burza rozpętała po moim tekście, kilka z tych osób nawet się przejeło i dało im to do myślenia, dzięki że przytarłyście nosa tej przemądrzałej studence za pieca.......koniec.

alexsis55

Nareszcie ktoś się wypowiedział o dniówce, ale i tak nie pochwalam tego bo nikt nie jest ideałem, jeśli anonimie 12 piszesz takie teksty to miej cywilną odwagę i napisz kim jesteś. Co o szefie to prawda jest o.k.

molder

nie będę się rozpisywał kto co robi ,kto jest kim, bo przyszłego pracownika tej firmy będą obchodziły zarobki a nie kto komu (usunięte przez moderatora) ,a więc panie sprzątające nie liczcie na cuda "5 zł"(nie za sprzątanie ale za (usunięte przez moderatora)) panie pakujące '' 6zł'' ,cukiernik z wieloletnim doświadczeniem i zdolnościami nie ma co liczyć na więcej niż ''10zł ''czas pracy min 230 godz w miesiącu ''chętnych zapraszamy ''w cukierni jest około 15 kamer i wkrótce będzie jeszcze więcej

pfk

A ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Jestem tam juz pare lat i naprawde niewiem skąd te złośliwe komentarze. P.Jadwiga wcale nie jest taka straszna jak opowiadacie każdy ma czasem gorszy dzień a pozatym jest kierowniczką musi brać odpowiedzialność za to co się robi w nocy więc ma prawo powiedziec komuś ze coś źle zrobił.Co do pana (usunięte przez moderatora) jest bardzo dobrym kierownikiem napewno bardzo pomysłowym i wyrozumiałym.Praca jak każda inna nigdzie Cię nie posadzą, mało zarabiają Ci którzy na taką właśnie stawkę zasługują (choć oczywiście mogła by być większa Drogi panie Szefie ) Szef jest czlowiekiem bardzo dobrym każdemu życze takiego pracodawcy.

tak jak myslalem twój iloraz inteligencji jest katastrofalnie niski czyli diagnoza byla trafna wysokie loty bez spadochronu. Niema i nie będzie sprzątaczki z EUROPEJSKIEGO bo powiedziala ze za bardzo jej wyroby Adamka smakują i bardzo by przybrala na wadze gdyby sie zgodzila. Także przykro mi, moze w przyszlum roku SOBIESKI ?

idioci

(usunięte przez moderatora).dorabiaja sie na ludzkiej krzywdzie z kazdego sie smieja i nikt niejest dzieckiem niedugo z pracowni powstanie dom warjatow szefie wiecej uczniow starszych kobiet i idiotow (usunięte przez moderatora)

kierat

to co pisza te kobiety chwalace pracownie cukiernicza to istna bzdura.bo zeczywistosc wychodzi najaw ludzie tego niewyczymuja a te panie co chwala to pupile szefa (usunięte przez moderatora) naprawde niepolecam tej cukierni nikomu moze bylo by inaczej zeczywiscie jak by szef przejzal na oczy i odsuna rodzinke od cukierni jedynie opinia szefa jest ok on morze by ludzi inaczej docenial gdyby niemacillo kierownictwo przez kture jest chaos i zamieszanie ja tam zarabialam tylko ledwie na oplaty a tyralam po 10 godzin

SMO999
@kierat

Kierat prawdę pisze (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Adam Adamek - Kraków

• Jak się pracuje w Cukiernia Adam Adamek?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Adam Adamek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cukiernia Adam Adamek
1.5/5 Na podstawie 189 ocen.
  • os. Kolorowe 47
    31-941 Kraków