Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Oliwia

Czy wiadomo,kiedy będą pieniądze za Grudzień 2022 serwisy?

Martyna

Nawet jeżeli to prawda i firma faktycznie upadła bądź ogłosi upadłość to wynagrodzenie tak czy siak zostanie wypłacone tylko niestety może to być już dłuższy proces... :/

Agresja
@Martyna

Firmy juz nie ma mlodzi prezesi nie poradzili sobie.Inne agencje szykują się na przetarg.Najgorsze jest to że człowiek robil za(usunięte przez administratora).i nie wiadomo jak długo będzie się trzeb z chamami sądzić by odzyskać pieniądze.

Małgorzata Z

Brak odpowiedzi na zadawane pytania. Brak jakiejkolwiek reakcji. Brak wynagrodzenia, nie wspomnę o zwrocie kosztow paliwa. (usunięte przez administratora)

Maja

Proponuję na stronie ZUS sprawdzić czy mieliście składki odprowadzane . Można dzwonić na nr tej firmy ale trzeba wcisnąć * żeby połączyć się z zarządem ,tam tylko odbierają . Chyba ,że przestaną.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Katarzyna

Kiedy macie zamiar wysłać PIT?

Nikt_wazny

Dzień dobry, z firma brak kontaktu, Szanowny Pan Prezes ma wszystkich i wszystko gdzieś….

Widzę że nas tu sporo pracuję ponad 10 lat,to jest karygodne tak traktować ludzi od paru miesięcy jest problem z płynnością wypłat do cholery my z tego żyjemy...Proszę niech ktoś założy ta grupę na fb I działajmy bo pójdziemy z torbami

Kolejny Okradziony z Pensji

Drodzy Państwo, którzy to czytacie i tak samo jak ja, należycie do szerokiego grona osób, które od dłuższego czasu nie zobaczyły swoich należnych pieniędzy, Piszę do Was, żeby finalnie i prawdopodobnie zamknąć temat, jakim jest działalność Dem'a Promotion. Wszyscy widzimy jaka jest sytuacja i raczej nie trzeba być wybitnie obeznanym w zawirowania rynkowe, żeby wiedzieć jak sytuacja się potoczy. Nie oszukujmy się, wszyscy, którzy jesteśmy pokrzywdzeni w tej sytuacji, należymy do klasy społecznej, w której musimy liczyć nasze pieniądze do czasu następnej wypłaty. Z tego powodu ciężko pracujemy i próbujemy przetrwać kolejny dzień z nadzieją, że ujrzymy nasze jednostkowo horrendalnie śmieszne pieniądze w stosunku do pieniędzy inkasowanych przez zarząd Dem'y. Tutaj Szanowni Państwo pojawia się problem, który jest z nami od wielu lat i w tym momencie osiągnął on swoje apogeum, mianowicie Dem'a jak widać osiągnęła dno i utraciła wszelką płynność finansową. Zabrali nasz czas bez stosownej zapłaty. Co tam stosownej, jakiejkolwiek. Nasze wypłaty przepadły i najlepszy księgowy i rewident ich raczej nie odnajdzie; skala pokrzywdzonych ludzi jest niewyobrażalna. Dem'a na swojej zabawnej, propagandowej stronie szczyci się pełną profesjonalnością i długoletnim stażem na rynku merchandisingowym i temu podobnym. Patrząc na sytuację, która nastała, sami potrafimy wysnuć wnioski na temat Ich słów. Brak jakiegokolwiek kontaktu, kłamstwa, ciągnięcie za nos i puste obietnice wypłat, które należą Nam się w każdym aspekcie. Z prawnego punktu widzenia wszyscy Powinniśmy zgłosić tę firmę wydmuszkę do Państwowej Inspekcji Pracy i Sądu Pracy. Po raz kolejny oznajmię; zostaliśmy okradzieni z pieniędzy, które nam się należą jak psu miska. Z góry wystrzegam się posądzania o oczernianie wizerunku firmy, wszelkie słowa poparte są dowodami przemawiającymi same za siebie i które są popierane przez setki, jak i nie setki setek osób, które zostały oszukane przez tę "firmę", a Ich pieniądze, jak już wspomniano powyżej, cóż, ich los jest nieznany. Kieruję teraz słowa do głównego winowajcy i sprawcy naszych nienaturalnych, siwych włosów na głowie, Dem'y. Mam nadzieję, że cały Wasz zarząd nie będzie mógł spokojnie zasnąć do końca swoich dni, jeździcie najdroższymi samochodami, odwiedzacie kraje, które większość z Nas widziała tylko w telewizji albo z powodu wstydu ze swojej sytuacji majątkowej, wolała nawet tam nie oglądać. Pozbawiacie Nas szansy na godne prosperowanie okupowane naszym czasem, zdrowiem i nerwami. Chodzicie pośród ludzi z przekonaniem, że jesteście biznesmenami i ludźmi sukcesu. Nieprawda, jesteście uosobieniem wyzysku mas i zatrudniacie ludzi od PR'u, żeby malowali dla was trawę na zielono. Wystrzegam się także odpowiedzi ze strony Pana od wspomnianego PR'u, o ile oczywiście jeszcze pracuje w tej "firmie"; życzę Panu, żeby Pana już tam nie było, a znalazł godną posadę, a nie musiał pracować dla tych "biznesmenów". Pośredni pracownicy Dem'y i ich ludzie od wizerunku niczemu nie są winni, to tylko pionki w grze zwanej kapitalizmem. Ostatnie słowa kieruję do Pokrzywdzonych. Jeśli kiedykolwiek otrzymamy należne wypłaty, (lepiej uzbrójmy się w cierpliwość, jednak z góry porzućmy nadzieję, gdyż szansa na to jest znikoma), to porzućmy tę wydmuszkę i znajdźmy godziwą pracę, w której nasz czas nie będzie wart mniej, niż czas w którym zarząd Dem'y poświęci nasze pieniądze dla Bóg wie jakich czynów. Nie należy jednak rozpaczać, a poszukać innej firmy dla której będziemy pracować i zaciskać palce, żeby jej działalność rozrachunków wynagrodzeń nie była tożsama z polityką Dem'y. Piszcie Drodzy Państwo jak najwięcej komentarzy zgodnych z prawdą i oceniajcie adekwatnie do tego jak Oni potraktowali wszystkich z Nas. Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) a Panu od PR'u i zmuszonego do odpisywania na wszystkie zażalenia mówię, rzuć tę fuchę człowieku, stać Cię na więcej. Z Bogiem

Serwis

Też czekam na wypłatę za 12.22 ,z tego co wiem , jest problem z wynagrodzeniami i nie tylko serwisantów. Ja zgłaszam sprawę do Pipu i tam gdzie trzeba. Celowo nie piszę gdzie, żeby firma nie wiedziała. Sprawa będzie miała tok w sądzie pracy. Kto jest chętny się przyłączyć proszę o informację na maila: maja.gutt@interia.pl

Ola

Witam. Kiedy będą wypłaty? Jest 23.02 a ja nie dostałam wypłaty za grudzień . Dostaję informacje,że firma upada ,chodzą plotki ,że pieniędzy nie będzie. Z firmą nie ma kontakti,nie czytają maili , nie odbierają telefonów. O co chodzi??? Zgłaszam to do pipu. I nie tylko ja ,bo takich osób jak ja jest więcej. Koordynator milczy.

Pracownik M
@Ola

Witam. Też zgłaszam do PIP. Trzeba zacząć posty komentować na FB bo to krętacze jakich mało.. Ja również nie mam kasy za grudzień.

Martyna M

Witam kiedy mogę się spodziewać wynagrodzenia za październik 2398/7410/MERCH/2022, próbuje się z Państwem skontaktować od 2 tygodni zero odzewu, za każdym razem muszę wydzwaniać i prosić się o pieniądze.. Już nie mam na to siły i nerwów, jestem już bliska zakończenia współpracy z waszą firmą

Poinformowany
@Martyna M

NIe ma i nie będzie za wypłatami z lutego trzeba czekać do czerwca. Znajdźcie na fecebooku prezesa i zobaczcie jego nowe nabytki, im nie brakuje a wy poczekacie 3-4 miesiące....

Poinformowany

NIe ma i nie będzie za wypłatami z lutego trzeba czekać do czerwca .

Małgorzata Zawadzka

Dzień dobry mój numer umowy3413/KA/2022 projekt trwał do 7 listopada do dzisiaj nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę Proszę o sprawdzenie i natychmiastowe przesłanie mi wynagrodzenia

Pracownik M

Kiedy zostaną rozliczone umowy, mówię tu o grudniu ??? Zaraz kolejna wypłata a (usunięte przez administratora) jeszcze zeszłego roku nie uregulowali. Ile można prosić się o własne zarobione pieniądze. Rachunek 2671/7410/MERCH/2022

Gosia

Witam.Dzis mamy 17 luty a ja wciąż nie mam wypłaty na koncie.Pracuje dla was już 10lat.Zastanowcie się przecież my żyjemy z tych wypłat.Nie wstyd Wam że co miesiąc musimy się upominać o własne zarobione pieniądze.Uklony dla właściciela i życzenia by znalazł się w takiej samej sytuacji jak jego pracownicy.

Dema
@Gosia

Proszę podać nr umowy.

Gosia
@Gosia

Mój nr 2188/7410/Merch2022.Brak wypłaty oraz proszę o wysłanie pita

Jula

@Dema , a co z resztą ludzi ?

Kacha

Czy wszystkie umowy zostały już rozliczone?

Witam wszystkich ludzie sami widzicie że firma ma was w (usunięte przez administratora) , Też pisałem do.firmy , kordynatora i nic po prostu , zawieście serwisy po prostu i zaczniecie jak dostaniecie pensje

Agresja
@Piotr

A może firma upadła tam ewidentnie coś się dzieje nie mają płynności finansowej nikomu na Podlasiu nie zapłacili są ludzie którym od listopada nie płacą co wy nato?

@Agresja

To tak u nas na mazowszu , strona nie działa Demy , ale jest Facebook i tam się zacznie opinie o super firmie

Gdańsk brak kasy za grudzień..nie odpisują na maile nie odbierają tel.

Kacha

Dzień dobry,jak widzę jest nas wielu z tym samym problemem.Moze ta firma za chwilę ogłosi upadłość i nasze pieniądze pójdą się j..... Brak słów,żeby ci miesiąc upominać się o swoje zarobione pieniądze.

Zdegustowana

Dlaczego po wielu latach współpracy nikt z biura nie raczy nawet odebrać telefonu/ odpowiedzieć na liczne e-maile, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację? Dlaczego za ciężką, uczciwą i rzetelną pracę traktuje się tu zleceniobiorcę jak śmiecia? Karma wróci... A póki co proszę mi natychmiast wypłacić zaległości z rachunków: 2508/7410-11-12/MERCH/2022, bo moje dzieci chcą jeść...

Jula

Witam , kiedy będzie wypłata za listopad i grudzień ? To już jest bardzo duże opóźnienie . nr. umowy 2680/7410/MERCH/2022 .

Kolejny miesiąc i kolejny brak wypłaconego wynagrodzenia jeszcze za poprzedni rok. Jakim cudem nadal ta firma istnieje???

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska