Dema Promotion Polska

Szczecin

Opinie o Dema Promotion Polska

Hanna

@Beata dziękuję za odpowiedź. To ważne, że w firmie jest dobra komunikacja i jasne zasady. Ktoś z Was pracował może w innym dziale Dema Promotion Polska? Chętnie dowiemy się więcej tym jak obecnie wygląda w nich praca.

Hanna

@Beata, a powiesz coś więcej o tej współpracy?

Beata
@Hanna 30.03.2017 12:20
@Beata, a powiesz coś więcej o tej współpracy?

Hanna, pracuję jako merchandiser w Warszawie. Nie wiem o co pytasz? Uczciwe zasady - wiem co mam robić. Koordynator bardzo w porządku, jak chcę cos załatwić z centralą to pomaga. Załatwienie różnych papierków szybkie (potrzebowałam do 500+ zaswiadczenia). /sory za późną odp - nie wpadam często na gowork.

Beata

teraz stawki prawie wszędzie takie same. ja się długo zastanawiałam czy zatrudnić się w demie, ale dobrze zrobiłam. Mam porównanie do innych agencji. Z Demą jest naprawdę dobry kontakt. A opinie które tu zanalazłam wcześniej nie przydały sie.

sss

@ Kasia - no właśnie jesli chodzi o to zajęcie, to ciekawi mnie - ile sie zarabia wykonując to? bo słyszalam własnie różne opinie w tym temacie - jedni mówią że sporo, inni że wcale niekoniecznie. Jak jest?

Kasia
@sss 02.10.2016 20:48

Bo różne stawki, zależy od miasta, od hali i od rodzaju serwisu..

Kasia

Pracuje jako merch już kilka mies. i jest wszystko w porządku. Nie zarabiam może jakiś kokosów, ale kasa się co mies. zgadza, koordynator bardzo w porządku, dobry kontakt z firmą, wszystko do dogadania :) piszę bo przed zatrudnienim czytałam opinie i były różne. Teraz sama mogę Firmę polecić :)

MerchKamil

Oj ludzie, kształcie się i czytajcie trochę.. jeżeli podpisy elektroniczne mają certyfikaty to jak najbardziej są prawomocne i legalne, a firma, która 20 lat jest na rynku w całej Polsce raczej wie co robi i pewnie niejedną kontrolę już miała.. Ja pracuje u nich w Gdańsku i jestem zadowolony. Wykładam w Auchan około 100h miesięcznie, raportuje na sklepie korzystając z ich telefonu służbowego, a umowy i pity mam w systemie elektronicznym, także super, że idą z duchem czasu

rat

hej Ludziska, mam do was pytanie... czy próbował ktoś wymóc na nich podpisanie umowy (normalne długopisem)czy pseudo e-podpis tylko???

tomek

jakie wykładanie towaru, gdzie, mają jakąś hurtowie czy co? bo też mi się właśnie wydawało, że tam ludzie marktingu reklamy własniej bardziej prcują niż osoby wykładające towar gdzieś, no chyba, że coś mnie ominęło, to nie wiem niestety. A poza tm to jestem ciekawy jak wygląda u nich jeszcze kwestia tak naprawde zarobków.

lear

Jeżeli ktoś z was czekał na nowe nabory w firmie Dema Promotion Polska to polecam nowe ogłoszenie które wrzucili. Jest praca do wzięcia. W imieniu swoim i innych szukających pracy, obecnych pracowników prosimy o skomentowanie i poradę. Wykładanie towaru / Merchandiser – Leclerc Kędzierzyn Koźle Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle   Założenia: ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5724533?keywords=&region=

maxii

Firma w ktorej nie da sie zarobic wdodatku nie placa w terminie trzeba sie prosic koordynatorow o pieniadze ktorzy wysylaja do innych i taki lancoszek wktorym na koncu nagrywasz sie na poczcie ja pracowlem w firmie 3 miesiace czekalem na wyplate 54 dni (czyli 14 dni po terminie ) w dodatku dostalem 300 zl mniej po interwencji w sadzie pracy za kolejny miesiac dostalem cala wyplate nie polecam!!!

DEMA;/

pracujący - 2013-04-25 12:47:10 Współpracuję z Agencją Dema Promotion od listopada 2012, nigdy nie miałem żadnych problemów z płatnościami, z dogadaniem się. Współpracuję ze świetną koordynatorką Anią, która jest złotą kobietą, potrafiącą bez problemu się dogadać. Stawki za akcje promocyjne są o wiele wyższe niż wspomniane gdzieś wyżej 5-6 PLN. Ogólnie POLECAM!!!Ja pracuje od marca żadnych pieniedzy nie widzialem 3 dni temu byl ostatni termin w jakim mialem dostac pieniadze zostaje okłamywany , ze przelew zostal wyslany mija 2 dni i dalej nic nie przyszlo NIE POLECAM!!! stawki sa smieszne , miesiac temu kolega mial dostac 150 zl dostal 57 bez zadnych wyjasnien

pracujący

ja

i dzięki temu elektronicznemu systemowi mogą zmieniać w umowach na bieżąco co chcą. mi zmieniali daty. napierw miała umowę na 3 mies (od listopada do stycznia) i upomniałam się o następną bo chciałam przedłużyć współpracę. dali mi nową na 1 mies (styczeń) a w starej zmienili że jest na listopad i grudzień. bo coś im się najwyraźniej nie kalkulowało. a mój podpis został. poza tym o tych wypłatach... nie będę się powtarzała po poprzednikach

Marcin

OSZUŚCI TYLE POWIEM NIE PODPISUJĄ UMÓW !!! NIE CHCĄ WYPŁACAĆ PIENIĘDZY ZA PRACĘ ODRADZAM !!!

x

a ja miałem problem w kontakcie z pania koordynator ale dostałem nr od przedstawiciela do niejakiego pana piotra i wszystko z nim zalatwilem, na dodatek przeprosil za nie odpowiednie zachowanie podwladnej- dla mnie klasa

sylwia

ja czekam na wypłate juz 3 miesiace i nie zapowiada sie zebym w ogole ja dostala. ;]

aa

Pracuje dla tej frmy pierwszy raz i ostatni caly miesiac spozniaja sie z wyplata ! nieodbierajha telefonw , ani widomosci sms nie odpisuja... z tego co sie dowiedzialm to nie tylko mnie [usunięte przez admina]i...innej kolezance roznwiez nie wyplacaja

Wakacyjny Pracowniku,czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji w twoim przypadku,na jakich warunkach cię zatrudnili na ten okres wakacyjny.

on

noi co teraz spoznili sie jeden dzien,spanikowali.....bo prawo piesci by weszlo w zycie:) ps:to teraz trzeba zalatwic....lepsze stawki....podobno carrefour placi im 14...15 zl za h.....a oni 7 brutto.....zenada...... jak nikt nie bedzie robil za takie stawki to nie beda milei ludzi i klops...baj baj ps:najnizsza krajow to 1012zl netto....a oni 6zika dla studentow...phh

Pst

Dzisiaj jest 27 kwietnia, wypłata miała być do 20 i co? i nie ma ? Gdzie można to zgłosić ?

i te stawki od 5 do 6 żenada !!!!!!

osa

TAK to prawda zawsze sa problemy z wyplaceniem pieniedzy i gdanie typu tak jak piszecie w postach. porazka co sie dzieje i to firma ktora niby ma wieloletnie doswiadczenie na rynku eee yyyy shit nie firma !!!

John

Tak to prawda jest napisane na umowie do którego mają wpłacić pieniądze, ale jak zwykle pieniędzy brak.... jeszcze tłumaczenie jak kilka dni poczekacie to nic się nie stanie... no prosze.... my mamy rodziny, wydatki termiy spłat a oni mówią że kilka dni nas nie zbawi. To co się dzieje w demie przechodzi wszelkie możliwości...

pracownik na umowe zlecenie

Problemy z platnościa. nigdy nie płacą w terminie. trzeba błagać o wypłate

Zostaw opinię o Dema Promotion Polska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dema Promotion Polska