TP

Witam Ta firma nie płaci!!!! Od ponad miesiąca czekam na wypłatę kwoty mniejszej niż 100 zł!!! Rach 4993/7405/merch2020. I druga kwotą na całe 51 zł !!! Rach. 5119/7406/merch/2020. Nie dawajcie się nabierać!!!!!

RP

Do dnia dzisiejszego 18 listopada nie mam nadal pieniędzy za pracę wykonaną we wrześniu

Krakow

Jestem na etapie drugiej wypłaty od Dema Promotion Polska. Pierwsza była idealnie w terminie i na tym skonczyła sie chyba dobra wspołpraca z nimi. Od tygodnia probuje doprosić sie o kolejną i jak na razie slysze tylko obietnice ze niedługo powinno być... jedyne co, to nie mam nic do zarzucenia koordynatorce. Dziewczyna się stara i zawsze odpisuje. Ale całosciowo po ostatnim tygodniu maja u mnie wielkiego minusa...

UczennicaCKU Nowy wpis

Kiedy dostanę swoje pieniądze za czerwiec 22-26, koordynator powiedział mi, że do dwóch tygodni na konto? Nie mam ich nadal... Wczoraj do niego dzwoniłam i się go pytałam ten mnie (usunięte przez administratora) i powiedział, że dzwonił do księgowej i pieniądze już powinny być. Jeśli nie będzie ich do końca miesiąca idę z tym na policję.

Dema Nowy wpis
@UczennicaCKU

Poproszę nr umowy. Pozdrawiam,

RP

Niestety sytuacja cały czas się powtarza...dziś 15 czerwca a ja nie mam pieniędzy za kwiecień

Dema Nowy wpis

Dzień dobry, Jak nazwisko , nr umowy? KMI

RP Nowy wpis

14 czerwca , co nie zmienia faktu,że pieniądze już powinny być na koncie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Dem`a Promotion Polska?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

RP

To prawda ,że bardzo długo trzeba czekać na pieniądze. Do dziś 15 marca nadal nie mam pieniędzy za pracę wykonaną w styczniu

Wojtek

To prawda ze nie płaca do 10 tylko są opoznienia i trzeba dzwonić do centrali?

@Wojtek

Dzień dobry, jeśli jest problem proszę o nr umowy. Wyjaśnię sprawę . Pozdrawiam,

Kinga

Żenada. Nie dość że okres rozliczeniowy wynosi 40 dni co już samo w siebie powinno podlegać pod jakiś paragraf, to jeszcze mają problem żeby zdążyć wysłać pieniądze do 10. 14.01 dzwoniłam do centrali a tam jakiś zadowolony z siebie pan mówi że, przelew dziś poszedł więc pieniądze niedługo będą. Czemu te pieniądze są wysyłane 14 jeśli termin jest do 10??? Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia, ta agencja to rak

Merch

Dla mnie jako mercha jest to NAJGORSZA na rynku firma pod względem płatności ! Tylko 1 jedyny raz zdarzyło się, żeby wynagrodzenie było na czas, czyli po 40 dniach od końca miesiąca, na jaki umowa była zawarta. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

@Merch

Dzień dobry, Poruszę o nr umowy. Sprawdzę Pana zgłoszenie.

Dzień dobry, Proszę o nr umowy. Pozdrawiam,

Rekomendacja

Nr 7245/7409/MERCH/2020 r. zawarta w dniu 2020-09-01 r

Dziękuję , Przesłałem zapytanie do rozliczeń. Pozdrawiam,

Dziękuję, pozdrawiam

@RP

Jaka jest odpowiedź działu rozliczeń? Bo nadal nie mam pieniędzy ani informacji kiedy będzie przelew?

@RP

Przepraszam bardzo jednak przelew dotarł. Dziękuję i pozdrawiam

Max
Kandydat

Opinia z przed lat, przez przypadek wpadłem na tą firmę i postanowilem się podzielić moimi doświadczeniami, była to moja pierwsza praca po szkole namówił mnie na nią kolega, z dziwiło mnie, że po przepracowanym miesiącu wynagrodzenie należało się po 40 dniach defakto pierwsze mieniadze za nie cały miesiąc zobaczyłem dopiero po 2 miesiącach od 1 dnia pracy było to 6 zł. Na godzinę umowa. O dzieło dostałem 600 zł wow poczym popracowałem jeszcze miesiąc i wyjechalem na zbiory okazało się że za przepracowane 200 h otrzymałem 600 zł po około 10.dniach spóźnienia po zastaszeniu sądem pracy otrzymałem 300 zl gdzie dalej brakowalo 200 za ostatni miesiąc gdzie pracowałem około 60 h nigdy pieniędzy nie zobaczyłem reasumując za około 360.h 1500 zł było to 8 - 10 lat temu Tarnów

DEma

Dzień dobry, poproszę o nr umowy. Pozdrawiam KMI

@DEma

Nr 4996/7406/MERCH/2020 r. zawartą w dniu 2020-06-01 r. ,oraz Nr 3/7303/MERCH/2020 r. zawartą w dniu 2020-03-01 r.

DEMa

Panie Robercie, Umowa w trakcie rozliczenia. Pozdrawiam,

@DEMa

Dziękuję za odpowiedź

@TP

Dzień dobry, obydwie umowy rozliczone. Pozdrawiam

@Krakow

Dzień dobry, Poproszę o nr umowy.

Dema

Umowa w dziale rozliczeń.

kiedy bedzie rozliczona?

@Krakow

Dziś wyszła płatność. Pozdrawiam i przepraszam za opóznienie. KMI

ciekawe kiedy wam się w końcu skarbówka i inspekcja dobierze do skóry, żart sobie z pracowników robicie, dziwię się ,że otrzymujecie jeszcze zlecenia od firm ..

DEMA
@pracownik

Dzień dobry, W czym mogę pomóc ?

Kiedy otrzymam wynagrodzenie za miesiąc maj? Termin wypłaty, czyli tak jak było w umowie po 40 dniach powinnam otrzymać najpóźniej 10.07.2020 r. Jednak do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia. Dzwoniłam do koordynatora tj. 14/17/19/20.2020 nikt nie odbbiera. To jakieś kpiny . Proszę o ustosunkowanie się do umowy nr:4466/7405/merch/2020r

@Pracownik

Dzień dobry, umowa rozliczona. Bardzo przepraszam i pozdrawiam.

Białystok

Zastanawiam się czy w tej firmie trzeba komuś skórę przetrzepać by działo się inaczej dziś 13 a pieniędzy jak nie było tak nie ma myślę że ispekcja pracy chętnie zajmie się tym tematem

@Białystok

Dzień dobry, Poproszę nazwisko lub nr umowy.

Białystok

Nr: 4832/7406/MERCH/2020 r.

Bialystok
 Problem

Jak długo będzie trwać nie kompetencja tej firmy kiedy w końcu człowiek na czas dostanie swoje pieniądze

@Bialystok

Dzień dobry, Jak nazwisko lub nr umowy ?

Dzień dobry, Sprawdzę i wyjaśnię. KMI

Zniesmaczona

Kiedy otrzymam wynagrodzenie za miesiąc kwiecień? Termin wypłaty, czyli tak jak było w umowie po 40 dniach powinnam otrzymać najpóźniej 09.06.2020 r. Jednak do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia. Dzwoniłam do koordynatora tj. 17.06.2020 i dowiedziałam się, że dopiero od 15.06 zaczęto realizować wypłaty i do końca tygodnia powinnam otrzymać wynagrodzenie. Minął tydzień, a ja dalej nie mam pieniędzy. To jakieś kpiny . Proszę o ustosunkowanie się do umowy nr 3902/7404/MERCH/2020 .

@Zniesmaczona

Dzień dobry, sprawdziłem i dziś umowa została rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam. KMI

1991
@Zniesmaczona

W Dem'a to się nigdy nie zmieni. Czyli jeśli się nie upomnisz, nie dostaniesz wypłaty na którą się zapracowało.

TP

Firma to porażka już 2 tygodnie temu powinien być przelew za wykonaną pracę w kwietniu. Nikt nie odbiera telefonów ani koordynator regionu ani w siedzibie. Ciężko jest poprosić się o swoje zapracowana pieniądze.

@TP

Umowa rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dem`a Promotion Polska