Dem`a Promotion Polska

Opinie o Dem`a Promotion Polska

Marek

Absolutnie nie polecam, koordynatorka ze Śląska pomimo kontaktu nie daje informacji odnośnie terminu rozliczenia, po ponad miesiącu nie mam pieniędzy na swoim koncie! Inne firmy rozliczały się w porę, jeśli tylko macie możliwość, odradzam!

Monika 2
@Marek 07.11.2016 16:54

Jak się nazywa koordynator?

Sławek

Dodzwoniłem się do Pani z działu kadr. W tej chwili są w trakcie zmiany biura, także prosiła mnie Pani by na przyszłość pisać do nich na info@dema.com.pl, a po świętach wielkanocnych powinien być już aktywny nowy numer telefonu. Odnośnie wypłat - ja miałem spóźnienie 3 dni, ale przez to, że nie zaakceptowałem rachunku w systemie. Zadzwoniłem, by opierniczać, a skończyło się na tym, że sam zawaliłem temat i przeprosiłem. Zdarza się każdemu. Pracuje od paru miesięcy i jestem pewien jednego - nawet jak jest opóźnienie, to dem'a zawsze płaci i jest uczciwa.

Anna

Spóźniają się kilka dni z wypłatami, nie odpisują i nie odbierają telefonów.

seba

A dlaczego w firmie nie odbieraja tel?

Meg
@seba 01.03.2018 16:11

Od miesiąca nie odbierają prawdopodobnie się przenoszą

Ryszardd

Wszystko zgodnie z ustaleniami od początku współpracy. Chwalę, bo u konkurencji strasznie kręcili i nie byłem pewien czy w ogóle dostanę umowę. W DEMie jest dobrze. póki co zostaję

Krakus

Kase od roku dostaje na czas. Nie iwem czy ma znaczenie, ale pracuje w Krakowie. Polecam współpracę i z kolei nie polecam ich konkurencji, bo miałem niemiłe doswiadczenia, a z DEMA wszystko dobrze.

Tadek

Czytałem przed chwilą, że zatrudniają ponad 1000 ludzi co miesiąc... działają od 1995 roku.. to jest 23 lata, a wpisów przez kilka ostatnich lat było raptem około 40, że nie płacą... Wg mnie wszystko ok jak na taką ilość miejsc pracy dawaną co miesiąc osobom, które chcą dorobić, bądź po prostu to jest ich glowna praca. Ja nie narzekam i polecam, nawet z faktem, ze czasem faktycznie 1-2 dni jest spóżnienia.. ale nie róbmy z igly widly, bo jak serwis 6h wykonam w 2h to nie raz wyszedlem wczesniej i nikt mi burdy nie robil. opanujcie sie ludzie

Olenka

Chciałam pochwalić Koordynatora z firmy DEM'a - Marcina z Warszawy! Zostałam przez niego zrekrutowana i na poczatku balam sie opinii, a od poczatku - 4 miesiace - nie mam zadnych problemow i pieniadze mam na czas! Koledzy z hali rowniez, wiec o co Wam kurde ludzie chodzi?

Karol87

Kolega polecił mi pracę w Demie i wszedłem po 2 miesiącach pracy sprawdzić opinie.. widzę, że problemy z płatnościami, ale u mnie na hali jak pytałem, to póki co żadnych takich sytuacji nie było. Ja też dostaje pieniądze na czas. Raz 8, raz 10 dnia miesiąca. także polecam współpracę z przemiłą Panią Agnieszką ze Śląska. :)

Aneta

Opoznienia w platnosciach za prace, nie polecam

Poplawski

Nie polecam współpracy , nie solidna , nie terminowa i nie miła obsługa. Nie będę więcej współpracował.

Meg

Witam czy posiada ktoś aktualny nr do firmy??bo chyba się przenieśli

Michał

Ja ogarniam serwisy od 4 miesięcy i ani razu nie miałem problemu z wypłatą. Kolega z hali miał, ale potem okazało się, że przez jego błąd, bo nie zatwierdził umowy i rachunku w systemie. Nie wierzę w to co czytam, że nie wypłacają kasy, bo nie utrzymaliby się tyle lat na rynku.. ludzie ja tą firmę kojarzę jeszcze z przed 20 lat, a do dzisiaj działa i na stronie piszą, że zatrudnia około 1500 osób miesięcznie! Jakby nie wypłacali kasy, to skąd Ci ludzie?

Zainteresowany

Koordynator Regionalny ds. Promocji i Merchandisingu jakie zarobki? Jakie auto i czy do uzytku prywatnego?

Xxxxxxx

Pracowałam dla firmy Dema niecałe 3 miesiące, nie polecam współpracy. Brak poszanowania pracowników, nieterminowe wypłaty. Mimo, że termin oczekiwania na wypłatę jest wyjątkowo długi, bo wynosi ponad miesiąc, ro firma nie potrafi się z niego wywiązać.

XXxxXx

Generalnie pracuje już prawie rok, na początku to był mega problem z wypłatami, opóźnienia 3-8dni, jedna wypłatę z marca dostałam dopiero w sierpniu także prawie pół roku czekania :) teraz na termin wypłaty nie mogę narzekać, bo od trzech miesięcy wszystko na czas, nawet dzień przed, aktualnie jest problem z umowami, pracujesz pół miesiąca albo lepiej bez umowy i się prosisz aby ci ktoś wystawił łaskawie świstek elektroniczny do zatwierdzenia, żyjesz w stresie i nerwach apelując o umowe...

bor

Pracowałem przez kilka agencji pracy tymczasowej i muszę powiedzieć że ta jest najbardziej nierzetelna. Robią problemy z uzyskaniem wynagrodzenia. Świat idzie do przodu Dema stoi w miejscu. Nie polecam!

Damian

Nie wypłacili mi pieniędzy za prace

Mateusz1989

Pracuję od 4 miesięcy w Warszawie jako merchandiser. Póki co tylko raz miałem opźnienie w płatności - 3 dni. Po skontaktowaniu się z centralą firmy, pieniądze były następnego dnia na koncie. Wydaje mi się, że kwestia opóxnień to po prostu jakieś błędy ludzkie lub techniczne. W obawie o siebie sprawdzałem ile lat są na rynku i kurde, niemożliwe, by oszukiwali, bo firma istnieje już ponad 22 lata w Polsce. o.O

Bartek

Przestrzegam przed tą firmą to wulgarni (usunięte przez administratora)

Rus

Uwaga na tą firmę nie wypłacają pieniędzy za pracę

miałem do czynienia z tą firmą i widzę że większość wpisów to sobie sami pracownicy firmy wystawiają bo naiwnych na pracę szukają, współpraca z ta firmą to tragedia a pieniądze żadne. Spróbujcie to sami zobaczycie, ja nie polecam

Karolina

@david324 czy do tej pory otrzymałeś już należne wynagrodzenie? Jeśli tak, to warto tu o tym napisać. Co było powodem takich opóźnień? @Kazik widzę, że nie zgadzasz się z ostatnimi opiniami na temat firmy. Możesz powiedzieć dlaczego? Jak Ty oceniasz firmę?

Kazik
@Karolina 22.09.2017 13:34

Myślę Karolina, że konkurencja nadaje na firmę na forum.

Anika

Ja pracuję juz półtora roku i mam wypłate na czas. Być może ktoś kto nie ma, nie dopełnił ze swojej strony wszystkich formalności, nie zatwierdził czegoś w tym ich elektronicznym systemie, nie dostarczył na czas itd. Trzeba sie kontaktować z firmą i wyjaśniać, a nie na forum. Chyba że to działania konkurencji?

Magi

Pracuję już jakiś czas w Dema i niestety co miesiąc opóźnienia z wyplatami

Ana
@Magi 11.10.2017 15:42

Ja nie mam wypłaty za mśc wrzesień i pazdziernik

Jurgen

Czytałem opinie na tym forum i często podkreślacie, że są opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń. Jakie są tego powody? Przecież Dem`a Promotion Polska to znana firma i trudno uwierzyć w takie sytuacje. Może to "wypadek przy pracy" a generalnie to firma godna polecenia?

Magi

Pracuję już jakiś czas w Dema i niestety co miesiąc opóźnienia z wyplatami

Kazik

Niektórzy zorientowali się, że jest dużo pozytywnych opinii i natychmiast zaczęli pisać jaka ta firma jest zła?

david324

Nie polecam.Bardzo duze opoznienie z wyplatami.To juz kolejny miesiac i 67 dni opoznienia kpina..

Karolina

@Walusod jak dawna nie pracujesz już w firmie? Czy było to niedawno, czy też sytuacje o których piszesz miały miejsce już jakiś czas temu? Ktoś z obecnych pracowników firmy również takie doświadczenia?

Zostaw opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dem`a Promotion Polska