Dem`a Promotion Polska

Opinie o Dem`a Promotion Polska

Xxxxxxx

Pracowałam dla firmy Dema niecałe 3 miesiące, nie polecam współpracy. Brak poszanowania pracowników, nieterminowe wypłaty. Mimo, że termin oczekiwania na wypłatę jest wyjątkowo długi, bo wynosi ponad miesiąc, ro firma nie potrafi się z niego wywiązać.

XXxxXx

Generalnie pracuje już prawie rok, na początku to był mega problem z wypłatami, opóźnienia 3-8dni, jedna wypłatę z marca dostałam dopiero w sierpniu także prawie pół roku czekania :) teraz na termin wypłaty nie mogę narzekać, bo od trzech miesięcy wszystko na czas, nawet dzień przed, aktualnie jest problem z umowami, pracujesz pół miesiąca albo lepiej bez umowy i się prosisz aby ci ktoś wystawił łaskawie świstek elektroniczny do zatwierdzenia, żyjesz w stresie i nerwach apelując o umowe...

bor

Pracowałem przez kilka agencji pracy tymczasowej i muszę powiedzieć że ta jest najbardziej nierzetelna. Robią problemy z uzyskaniem wynagrodzenia. Świat idzie do przodu Dema stoi w miejscu. Nie polecam!

Damian

Nie wypłacili mi pieniędzy za prace

Mateusz1989

Pracuję od 4 miesięcy w Warszawie jako merchandiser. Póki co tylko raz miałem opźnienie w płatności - 3 dni. Po skontaktowaniu się z centralą firmy, pieniądze były następnego dnia na koncie. Wydaje mi się, że kwestia opóxnień to po prostu jakieś błędy ludzkie lub techniczne. W obawie o siebie sprawdzałem ile lat są na rynku i kurde, niemożliwe, by oszukiwali, bo firma istnieje już ponad 22 lata w Polsce. o.O

Bartek

Przestrzegam przed tą firmą to wulgarni (usunięte przez administratora)

Rus

Uwaga na tą firmę nie wypłacają pieniędzy za pracę

miałem do czynienia z tą firmą i widzę że większość wpisów to sobie sami pracownicy firmy wystawiają bo naiwnych na pracę szukają, współpraca z ta firmą to tragedia a pieniądze żadne. Spróbujcie to sami zobaczycie, ja nie polecam

Karolina

@david324 czy do tej pory otrzymałeś już należne wynagrodzenie? Jeśli tak, to warto tu o tym napisać. Co było powodem takich opóźnień? @Kazik widzę, że nie zgadzasz się z ostatnimi opiniami na temat firmy. Możesz powiedzieć dlaczego? Jak Ty oceniasz firmę?

Kazik
@Karolina 22.09.2017 13:34

Myślę Karolina, że konkurencja nadaje na firmę na forum.

Anika

Ja pracuję juz półtora roku i mam wypłate na czas. Być może ktoś kto nie ma, nie dopełnił ze swojej strony wszystkich formalności, nie zatwierdził czegoś w tym ich elektronicznym systemie, nie dostarczył na czas itd. Trzeba sie kontaktować z firmą i wyjaśniać, a nie na forum. Chyba że to działania konkurencji?

Magi

Pracuję już jakiś czas w Dema i niestety co miesiąc opóźnienia z wyplatami

Ana
@Magi 11.10.2017 15:42

Ja nie mam wypłaty za mśc wrzesień i pazdziernik

Jurgen

Czytałem opinie na tym forum i często podkreślacie, że są opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń. Jakie są tego powody? Przecież Dem`a Promotion Polska to znana firma i trudno uwierzyć w takie sytuacje. Może to "wypadek przy pracy" a generalnie to firma godna polecenia?

Magi

Pracuję już jakiś czas w Dema i niestety co miesiąc opóźnienia z wyplatami

Kazik

Niektórzy zorientowali się, że jest dużo pozytywnych opinii i natychmiast zaczęli pisać jaka ta firma jest zła?

david324

Nie polecam.Bardzo duze opoznienie z wyplatami.To juz kolejny miesiac i 67 dni opoznienia kpina..

Karolina

@Walusod jak dawna nie pracujesz już w firmie? Czy było to niedawno, czy też sytuacje o których piszesz miały miejsce już jakiś czas temu? Ktoś z obecnych pracowników firmy również takie doświadczenia?

Walus

Pracowałem dla tej firmy przez 5 miesiecy i szczerze nie polecam nikomu wchodzic z nimi w współprace, ciagle opoznienia w wynagrodzeniach takze wszystkie opinie negatywne potwierdzam i przestrzegam UWAGA!

Karolina

@Lila@Arek co tak konkretnie sprawia, że warto pracować w Dem`a Promotion Polska? Jakie są mocne strony firmy jako pracodawcy? Czy można liczyć na możliwość rozwoju? Jak wygląda sama codzienna praca? Każda dodatkowa informacja może być bardzo przydatna.

Lila

Dem`a Promotion zbiera same laurki, super można z nimi pracować.

Arek

Firma w porządku, jest dobry kontakt z nimi. Wszystko uczciwie. Wykładam towar w Gdańsku. Pisze bo mnie już kilku znajomych pytało,a czytali tutaj opinie. Pozdro, Arek

Lila

Po lekturze wpisów mogę spokojnie złożyć swoje cv do Dem`a. Już wcześniej słyszałam, że to fajna firma ale trochę się wahałam. Mam nadzieję, że uda mi się dostać.

Karina

Kasa na czas! Jestem zadowolona. Pracuje jako merch w Poznaniu od 4 miesięcy.

Lilaczek

Nie ma wcale ofert pracy a szkoda. Tak już jest jak firma świetna to nie ma wcale ruchów pracowniczych. Jeśli ktoś wiedziałby o wakacie w biurze proszę o informacje? Zależy mi na pracy w Dem'a ponieważ odpowiada mi pod wieloma względami. Finanse nie są tu najważniejsze.

Jaro

Jak dla mnie w porządku. póki co bez problemów. pracuje od 3 m-cy. jak tak czytam komentarze, to chyba sporo zmieniło się na plus.

Tomek

Bardzo w porządku firma. Nigdy nie ma z niczym problemów. Kontakt z centralą dobry. PRacuję na śląsku jako merchandiser.

Lila

Świetna firma nigdy nie było żadnych problemów, polecam.

Kama

Nie wiem, ja nie miałam nigdy problemów z firmą ani wypłatami (praca ponad rok). Koordynatorka na Śląsku baardzo ok, pomocna. Ale jest to dość nowa osoba w zespole. Bys może kiedyś był ktoś inny, stąd narzekania.

Mirek

u mnie zawsze na czas.. ej a może nie kliknąłeś czegoś w tym ich systemie? Ja zawsze wszystko robię w systemie na czas dlatego kasa też jest o czasie. Kumpel z mojej hali olał formalności, jakiegos zaswiadczenia nie doatarczyl to też miał wypłatę później. Trzeba pamiętać po prostu i tyle!

Ula

Polecam współpracę!

Marek

Absolutnie nie polecam, koordynatorka ze Śląska pomimo kontaktu nie daje informacji odnośnie terminu rozliczenia, po ponad miesiącu nie mam pieniędzy na swoim koncie! Inne firmy rozliczały się w porę, jeśli tylko macie możliwość, odradzam!

All

Wieczne opóźnienia z wypłata . nic tak nie demotywuje jak brak zapłaty za wykonaną pracę na czas

tomek

@lukas a na dobrym poziomie dostajesz wynagrodzenie za tę pracę? Też się tam zajmuje w innej firmie :)

lukas

Jestem merchem od pół roku dopiero, ale jak na razie wszystko ok. Raz się mi zdarzyło, że czekałem na kasę przed weekendem w pt, a przyszły w poniedziałek. Ale kwestia pewnie zaksięgowań w banku. Poza tym wszystko na czas, dodatkowo mam dobry kontakt z Koordynatorem, a z Firmą sprawy załatwiałem bezproblemowo do tej pory (potrzebowałem zaswiadczeń). Pisze bo wcześniej czytałem te opinie i miałem obawy przed współpracą. Ale skoro widzę że wszystko ok - to też piszę o tym.

Karas1988

WYdaje mi sie, ze niektorzy wyolbrzymiaja z tymi problemami z platnosciami. Pracuje od roku i jak dotąd 2 razy zdarzylo sie, ze mialem opoznienie około tygodnia. W ostatnich 3 miesiacach bylo ok.

xxx

Nie polecam nikomu! ! Na umowie jest napisane że wynagrodzenie jest wyplacane 10 dnia kazdego miesiaca a Dema wysyla jak chce . Serwisanci czekają po ponad pół miesiąca za pieniędzmi a Dema nic sobie z tego nie robi ..W ostatnim projekcie letnim bralo udzial 11 serwisantow , kazdy jest w takiej sytuacji a koordynator nie odbiera telefonu i nie interesuje się sprawą.

bylynaszczesciepracownik

Czytam te komentarze i nie wierze. "przygotowanie" tragiczne, osoby ktore mnie przygotowaly nie mialy w zasadzie pojecia co bede robil. Pieniadze na czas? Maja byc do 10, rzadko sa przed 15. Przelozony potrafi stwierdzic, ze nie wie czy w ogole wyplaca - bo firma ktora zlecila projekt nie zatwierdzila puki co - COS JESZCZE?! NIE POLECAM TEJ FIRMY, UWAZAJCIE

Kaja

Pracuję dla DEMy 2 miesiące wprawdzie dopiero, ale muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona. Myślę, że negatywne opinie są przestarzałe po prostu. Merchandiserzy myślę, nie mogą narzekać ani na warunki pracy ani na przełożonych.

Kamila

Nie wiem ludzie, jakie wy macie problemy z demą, bo ja dotychczas miałam tylko 1 spóźnienie 3 dni, ale wynikało z mojego błędu. Nie dostarczyłam numeru konta do przelewu. Może nie zatwierdziliście umowy, bądź nie zrobiliście raportów i dlatego nie dostaliście na czas kasy?

emilka

przewlacze jakich mało

Ja

Najbardziej dziwaczna z agencji pracy.Podstawowy problem to brak wynagrodzenia na czas. Niby 40 dni ,jednak cisza trwa dopóki nie interweniuje się w centrali.Koordynator gdy pojawia się problem po prostu nie odbiera telefonu.Dziecinada i żenada,szczerze nie polecam,,,,chyba ,że macie odłożone pieniążki na życie i chce Wam się czekać na przelew

Kami z Katowic

Dostałem pieniądze na czas, dobrze mi się współpracuje z koordynatorką Anią. Pracowałem wcześniej dla podobnej agencji i tam miałem regularnie problemy, także póki co wybrałem lepiej i polecam innym

Donatan

Dostaje normalnie przelew na konto co miesiąc. Dorabiam sobie jako student i mam 750 zł netto za około 80h miesięcznie. Na początku myślałem, że będzie zapierdziel, ale jak ogarnąłem wszystko to teraz z tych 80h tak naprawdę robię 60h, a mam płacone za całość. Jeden gość z którym pracowałem narzekał, że mu potrącili właśnie za przeterminy, ale jak widziałem jego podejście do pracy, to wcale się nie dziwiłem. Typek po prostu wrzucał wszystko jak leci i nie poprawiał ekspozycji na półkach, a potem narzekał, że tak go potraktowano.

anonymus

NIE POLECAM, Kasa na czas ale jak miałem odejść to wszystko się pochrzaniło, za ostatni miesiąc wydymali mnie jak chcieli, obciążyli mnie za przeterminowane produkty w miesiącu w którym już nie pracowałem, a na wypłatę czekałem ponad pół roku bo Pani koordynator miała to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Obciążyli mnie na 500 zł a wypłaty dostałem 150zł. Nie polecam

chick

Polecam współpracę. Dostawałam fajne zlecenia przez ostatnie 2,5 roku na studiach. Obecnie zakończyłam pracę jako konsultantka w Superpharm, bo dostałam ofertę na stałe, ale na ostatnie 5 miesięcy współpracy po 60h miesięcznie nie mogę narzekać.

militariaguy

Dema znacznie poprawiła się pod względem wypłat. od pół roku mam pieniądze na czas, dobry kontakt z koordynatorem. czasem jest (usunięte przez administratora) na sklepie, ale tak sobie dobrałem produkty, że wychodzi mi koło 1800 zł netto miesięcznie. Minusem jest to, że wstaje wcześniej niż rówieśnicy, ale pracuje do 12, czasem do 14 od 6 rano. troche tak pociagne,a potem szukam czegos lepszego, moze jakis przedstawiciel.

karollis

Pracowalem jako merchandiser mobilny na Śląsku przez dwa lata, ale skonczyl sie projekt. myslalem, ze jestem w czarnej ddupie, ale Pan z rekrutacji w sposób szybki znalazł dla mnie oferte pracy jako przedstawiciel. mam 3 miesiace pracy i czas na to, by zdecydowac co dalej chce robic. albo zostane w demie, albo znajde lepiej platna prace, ale z tym na rynku nie jest latwo. mam pozytywne zdanie na temat tej firmy, glownie ze wzgledu na pomoc i mozliwosc jaka mi udzielono

justynapromocje

ja pracowalam na promocjach przy alkoholach w marketach w Warszawie i bylam zadowolona. Dostalam pieniadze po 10 dniach i wyrobilam prog sprzedazowy, za co dostalam premie. Kolega promowal u nich telefony w marketach, wiko lub viko sie nazywaly i zarobil niezla kase na tym, bo sprzedaz w okresie przedswiatecznym szla mu bardzo dobrze, za co otrzymal nagrode. czekam na nastepne oferty

Krystian

Witam, Jestem przedstawicielem zatrudnionym przez DEMA na zlecenie dużej firmy z branży piwowarskiej i zarabiam teraz conajmniej 2000 zł do ręki miesięcznie, ale mam też premie i prowizje, a także służbowy telefon i samochód. Kasę dostaje na czas przed 10 lub 10 każdego miesiąca, a pracuje od pół roku. Dotychczas nie miałem problemu z kontaktem ze swoim regionalnym, ani z centralą firmy, także pozytywnie oceniam współpracę. Pozdrawiam, Krystek

aleksy

Już nie bądźcie tacy nie mili, wiadomo, że wiele osób ma wątpliwości podczas aplikacji, gdyż nie zna warunków w Dem'a Promotion, to się człowiek zastanawia, czy warto. Napiszcie może lepiej co takiego oferuje firma nowym? Jak jest tutaj z zarobkami, podajcie chociaż cyfrę z przodu. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację.

kasia

hej czy ktos mi pomoze gdzie jest ta zakladka e-learning?

Zostaw opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dem`a Promotion Polska