Dem`a Promotion Polska

Dem`a Promotion Polska

Opinie o Dem`a Promotion Polska

Thg

Nie dość że w umowie wpisują, że wynagrodzenie po 40 dniach od końca miesiąca kalendarzowego w którym pracowałes to jeszcze opóźniają wypłaty. Pracowałes w sierpniu, wypłatę dostaniesz najwcześniej 10 października (ha ha) Ja swoją dostałem z ponad tygodniowym opóźnieniem po dwukrotnym wzywaniu do zapłaty Moje sugestie dla Dem`a Promotion Polska: płaccie na czas!

Walen
@Thg 19.10.2018 09:14

Właśnie.Ja nie bede się z nimi p....l.Po zakonczeniu z nimi współpracy pójdę do sądu żeby wyplacili mi odsetki.

hostessa

NIE POLECAM TEJ FIRMY. Pracowałam jako hostessa. Koordynatorka nie odbiera ode mnie telefonu i nie odpisuje od momentu, gdy zorientowałam się, że zostałam (usunięte przez administratora) Umowy nie została wystawiona przed rozpoczęciem pracy, musiałam na nią czekać jeszcze kilka dni po zakończonej akcji. Gdy już została wystawiona do zatwierdzenia, okazało się, że to co zostało ustalone w rozmowach i znajduje się w ogłoszeniu- nie ma pokrycia z tym co jest w umowie.

Reksi

Nie wypłacają pieniędzy. Nie dajcie się oszukać.

Helena

Mój koszmar z firmą dema promotion na szczęście się zakończył. Przez 1,5 roku ani razu nie dostałam wypłaty wtedy kiedy powinnam. Zazwyczaj opóźnienie wynosiło 5-10 dni. Ostatnie kilka miesięcy wypłata nie dochodziła wcale- potrzebne były telefony, maile z upominaniem się. Koordynator w tej sytuacji też mógł nie wiele zrobić. Porażka. Co raz więcej osób rezygnuje ze współpracy z tego właśnie powodu. Nie polecam merchandiserom, ani firmom zlecającym. Moje sugestie dla Dem`a Promotion Polska: Lepsze traktowanie pracowników- wypłaty w terminie.

Pawel

Witam Praca jako koordynator regionalny Na jakie pieniądze można liczyć, jakie auto, ile wizyt dziennie, ile sklepów w obsłudze?

Karolina

@L, pracujesz w firmie? Jakim projektami się zajmujesz? Przybliż swoje obowiązki i jakie kwalifikacje należy mieć, żeby aplikować do firmy? Jaka jest aktualna kondycja firmy i czy opóźnienia w wypłatach zostały rozwiązane? Na stronie pracodawcy http://dema.com.pl/kariera/ pojawiły się oferty pracy na stanowiska: przedstawiciel handlowy, hostessa, ankieter, merchandiser. Można aplikować bezpośrednio na stronie.

On...

Cześć. Czy ktoś dostał kasę za projekt Philipa Mor.z akcji lipcowej bo ja czekam i nic na przelew zawsze tak płaci Dema. To jakieś kpiny. Dajcie znać. ..

L
@On... 07.09.2018 11:57

Przecież jest wyraźnie napisane 40 dni od końca miesiąca, w którym robiłeś, firma jest zbyt duża, żeby nie zapłacić. Ja dziś dostałem przelew.

Igor

Słyszałem, że to świetna firma. Czy te późnienia to jakaś wyjątkowa sytuacja?

zdenerwowanyon

Tragedia.. ciagle opoznienia w platnosciach.. miesiac w miesiac trzeba sie prosic o kase

Karolina

@szokkk, cieszę się, że problemy z płatnościami zostały rozwiązane. Napisz jakiego rodzaju umowy gwarantuje pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Możesz liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Informacje, które dodasz będą cenne dla osób poszukujących pracy.

szokkk

Dostałem pieniadze za lipiec. uwaga! na koniec lipca. a normalnie okolo 10 sierpnia bym dostal wg umowy. jest poprawa!

Karolina

@leo, @Zbyszek, to bardzo uciążliwe dla pracownika kiedy pracodawca spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia. Być może firma miała przejściowe trudności z płynnością finansową, a obecnie się to poprawiło. Czy atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami są według Was dobre? Pracodawca zapewnia benefity takie jak pakiet socjalny, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub premie? Każda informacja dotycząca warunków zatrudnienia pomaga osobom poszukującym pracy.

leo

3 dni po terminie, ale kasa jset na koncie. jest okej

Zbyszek

W tym miesiącu zwracam honor. Dostałem pieniądze 4 dni przed czasem. Miesiąc temu faktycznie opóźnienie, ale przeproszono mnie za zaistniałą sytuację. Póki co zostaję w demie, bo znam tą firmę od kilku lat i wiem, że mimo różnych opóźnień, zawsze mogę liczyć na płatność i pracę.

Michalinaa1988

Nie mam zastrzeżeń. Polecam współpracę. Opinię wyrażam na prośbę koordynatora, bo w moim przypadku i kolegów, koleżanek z hali, wszystko jest w porządku. Dziękuję!

pomorzanin

Dostałem pieniądze z końcem miesiąca czerwca za... czerwiec! Z reguły było koło 10-12 każdego dnia miesiąca, a teraz niespodzianka. :D

Silesia

Ja mam chyba doczynienia z inną firmą, bo od dem'a pp regularnie dostaje pieniądze w terminie, a wykładam słodycze i kawy. Koledzy z hali też nie mają problemu, więc poniższe albo jest nagonką innej firmy, albo co region,czy hala, to różny okres wypłat.. z mojej strony, polecam pracę w demie.

Ronnie

UWAGA ! Nie czytać pozytywnych opinii bo takowe wystawia sobie firma sama . Wystarczy spojrzeć na nicki z(usunięte przez administratora). . Firma wyłączyła możliwość dodawania opinii na FB bo by mieli 1 gwiazdkę .. Jest coraz gorzej z wypłacalnością , wypłaty dostaje się po 60 -70 dniach opóźnienia lub dalej się czeka , koordynatorzy nie odbierają lub nowe wymówki dlaczego to nadal nie ma pieniędzy . Ja z innymi merchandiserami z hali chcemy zrobić grupowy donos do PiP . Jeżeli ktoś chętny dołączyć to pisac na ronnie1wro@vp.pl .

czekoladowyjoe
@Ronnie 21.06.2018 19:31

Potwierdzam i mam ochotę ich pogrzebać. Pracuję dla Demy, dla PMT i dla Target Pro - plus wcześniej dla kilku innych agencji. Nigdzie nie ma takiego syfu jak w demie. Siedzę w tym biznesie od lat i powiem szczerze, że mit o "dobrej demie" zdechł już z pięć, sześć lat temu.

Wściekły

Drodzy Państwo - tak jak inni - NOTORYCZNE OPÓŹNIENIA wypłat. Nie polecam. Nadmienię tylko, że na tą chwilę mija dwunasty dzień (w tym miesiącu) kiedy nie mam wypłaty w terminie. I nie, nie są to "wypadki przy pracy".

anonymous

Normalnie koszmar.Czekam na wyplatę już czwarty miesiąc i żadnych pieniędzy nie widze. Teraz jest czerwiec a do tej pory nie dostałam wypłaty za marzec i kwiecień. Telefonów nie odbieraja

Magda

Tragedia! Omijac jak tylko sie da. Na umowie jest termin wyplaty na ktory sie czeka min. Miesiac a w obiecanym dniu pieniedzy ani sladu! Po pierwszym telefonie uslyszalam ze pan koordynator sie dowie a potem nikt juz telefonu nie odebral.

elmila

nie polecam !! O umowe trzeba prosic kasa ... czekam na przelew 5 dzien i cisza , koordynator twierdzi ze od niego przelewy nie zależą i rączki umyte a w centrali nie odbieraja . Żenada i tyle

Jaaaa
@elmila 14.05.2018 16:01

Wszystko to prawda ,ja na przelew czekam już 14 dni i nic,koordynatorka nie odbiera telefonu. Żenada do potęgi.

Marek

Absolutnie nie polecam, koordynatorka ze Śląska pomimo kontaktu nie daje informacji odnośnie terminu rozliczenia, po ponad miesiącu nie mam pieniędzy na swoim koncie! Inne firmy rozliczały się w porę, jeśli tylko macie możliwość, odradzam!

Monika 2
@Marek 07.11.2016 16:54

Jak się nazywa koordynator?

Sławek

Dodzwoniłem się do Pani z działu kadr. W tej chwili są w trakcie zmiany biura, także prosiła mnie Pani by na przyszłość pisać do nich na info@dema.com.pl, a po świętach wielkanocnych powinien być już aktywny nowy numer telefonu. Odnośnie wypłat - ja miałem spóźnienie 3 dni, ale przez to, że nie zaakceptowałem rachunku w systemie. Zadzwoniłem, by opierniczać, a skończyło się na tym, że sam zawaliłem temat i przeprosiłem. Zdarza się każdemu. Pracuje od paru miesięcy i jestem pewien jednego - nawet jak jest opóźnienie, to dem'a zawsze płaci i jest uczciwa.

Anna

Spóźniają się kilka dni z wypłatami, nie odpisują i nie odbierają telefonów.

seba

A dlaczego w firmie nie odbieraja tel?

Meg
@seba 01.03.2018 16:11

Od miesiąca nie odbierają prawdopodobnie się przenoszą

Ryszardd

Wszystko zgodnie z ustaleniami od początku współpracy. Chwalę, bo u konkurencji strasznie kręcili i nie byłem pewien czy w ogóle dostanę umowę. W DEMie jest dobrze. póki co zostaję

Krakus

Kase od roku dostaje na czas. Nie iwem czy ma znaczenie, ale pracuje w Krakowie. Polecam współpracę i z kolei nie polecam ich konkurencji, bo miałem niemiłe doswiadczenia, a z DEMA wszystko dobrze.

Tadek

Czytałem przed chwilą, że zatrudniają ponad 1000 ludzi co miesiąc... działają od 1995 roku.. to jest 23 lata, a wpisów przez kilka ostatnich lat było raptem około 40, że nie płacą... Wg mnie wszystko ok jak na taką ilość miejsc pracy dawaną co miesiąc osobom, które chcą dorobić, bądź po prostu to jest ich glowna praca. Ja nie narzekam i polecam, nawet z faktem, ze czasem faktycznie 1-2 dni jest spóżnienia.. ale nie róbmy z igly widly, bo jak serwis 6h wykonam w 2h to nie raz wyszedlem wczesniej i nikt mi burdy nie robil. opanujcie sie ludzie

Olenka

Chciałam pochwalić Koordynatora z firmy DEM'a - Marcina z Warszawy! Zostałam przez niego zrekrutowana i na poczatku balam sie opinii, a od poczatku - 4 miesiace - nie mam zadnych problemow i pieniadze mam na czas! Koledzy z hali rowniez, wiec o co Wam kurde ludzie chodzi?

Zostaw opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dem`a Promotion Polska