Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Oliwia

Dzien dobry, prosze o pilna informacje na temat wykonywanych serwisow: imie i nazwisko, sklep, wykonywany serwis Z powazaniem Adrian Kaczmarek Dema Promotion o co chodzi.... MÓJ NR UMOWY Nr 462/7401/merch/2023 r. zawartą w dniu 2023-01-01 r. ILOŚĆ PRZEPRACOWANYCH GODZIN: 139 GODZIN Nie mam wpłaty !!!!!!!!!!!!!!!

Zadluzona przez dema

Dema została zgłoszona do odpowiednich organów,mam nadzieje ze szybko się za nich wezmą bo ludzie przez nich nie maja za co żyć ,opłacać rachunków ,kredytów itd …..oby szybko za nich się wzięli!!!!

Karol

A za jakie serwisy nie otrzymaliście ?

Karol

A w jakim sklepie robiłaś ? Czy firma nie płaci tylko za prace w (usunięte przez administratora) czy tez inne sklepy ? Zastanawiam się czy dostanę pieniądze

@Karol

Zawsze płacili z opużnieniem, ale kasa zawsze była,teraz tylko poślizg????

@Oliwia

Nie zapłacą po są na olbrzymiej stracie, raczej trzeba się żegnać z pieniędzmi

Proszę wypłacić wynagrodzenie za grudzien 2022 nr.umowy 2194/7410/MERCH/2022,za styczeń nr.umowy 98/7401/MERCH/2023.Termin już dawno minął,czekam na przelew.Tak nie traktuje się wieloletnich pracowników.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Damian

Proszę o rozliczenie za grudzień Nr.82/7401/Merch/2023

Nr mojej umowy 2280/7410/MERCH/2022r może najwyższa pora wypłacić zaległe pieniądze za tą umowę???To jest umowa za grudzień!!!!

Beata Kopaczewska.

Witam ponieważ mimo terminu brak przelewu podaję nr umowy z nadzieją że zostanę potraktowana poważnie. Nr 215/7401/MERCH/2023

Oliwia Bylińska

Witam jak co miesiąc jest problem z wypłatą dziś dostalam smsa w takich godzinach, że raczejnie jest się przed komputerem. Proszono o imię i nazwisko, telefon, sklep, w którym jest wykonywany serwis. Ręce opadają chyba napiszę do banku, że przepraszam ale nie dostałam wypłaty i nie zapłacę kredytu, a i do żłobka,że też nie zapłacę no i dziecią powiem dziś nie ma kolacji. Wiem, że Mondelez płaci na czas wiec gdzie są ..... moje pieniądze za wykonaną pracę??? Podaję poraż enty moj nr umowy itp!!! (usunięte przez administratora)

And

(usunięte przez administratora) !!!Miesiące przepracowane ,przychodzi czas wypłaty a oni wiadomość wysyłają że raporty o których nikt nie informował trzeba robić. Nie były wykonywane i nie wypłaca pieniędzy i kończą współpracę . To jakiś żart

rozliczenia [at] dema.com.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia przesłane do tej pory. Na pierwsze telefonicznie odpowiemy w dniu jutrzejszym i poniedziałek. Przypominam, że obecnie najskuteczniejszym kanałem kontaktu jest rozliczenia [at] dema.com.pl

Rozliczenia [at] dema.com.pl

Pani Olu, Będę kontaktował się osobiście z każdym od najwcześniejszego zgłoszenia jakie otrzymam. Nie musza Państwo pisać maila. Tak spółka ma wszystkie dane. Mail został uruchomiony w celach informacyjnych, żeby nikt z naszych serwisantów nie pozostawał bez odpowiedzi.

Oliwia

Proszę o rozliczenie umowy Nr.2199/7410/MERCH/2022 Za grudzień Za listopad Fanex nie rozliczony.

Oliwia

Ja robię Mondeleza I Jacobsa od 8 lat i wypłaty za Grudzień brak.

Robert

Można numer dyrektora prosić? Bo nadal brak pieniędzy a już kilkanaście e-maili wysłałem i oczywiście nie mam żadnej odpowiedzi. Już tracę cierpliwość!

Robert

Dlaczego po wielu latach współpracy nikt z biura nie raczy odpowiedzieć na liczne moje e-maile, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację? Dlaczego za ciężką, uczciwą i rzetelną pracę traktuje się tu zleceniobiorcę jak śmiecia? Karma wróci... A póki co proszę mi natychmiast wypłacić zaległości Nr 290/7401/MERCH/2023 r

Robert

Znowu nie mam wypłaconych pieniędzy za swoją pracę!!!!!!! Nr 290/7401/MERCH/2023 r. zawartą w dniu 2023-01-02 r

Dema założyła kolejną spółkę, w nazwie ma również dema ale jeszcze nie znalazłam jej w internecie. Dlatego uważajcie i nie zaczynajcie z nimi współpracy! a pieniądze z dema promotion raczej są nie do odzyskania już.

Ktoś

2434/7410/MERCH/2022  232/7401/MERCH/2023 Grudniowej wypłaty nadal nie ma... Za 3 dni powinny wyjść przelewy za styczeń. Rozumiem, że obie wypłaty będę mieć na koncie w tym tygodniu. Dla jednych pieniądze macie dla innych nie, co to za selekcja?? Poprzedni Prezes nie dopuściłby do takich sytuacji.

Nigdy więcej dem’a

Ja również nie otrzymałam wypłaty za grudzień. Co robić? Macie jakieś pomysły?

Oliwia

Witam,czy dostaliście wypłatę za serwisy za Grudzień 2022r ?

Hassanka
@Oliwia

Ja nie dostałam jeszcze za grudzień

Sylwia
@Oliwia

Ja nie dostałam za listopad grudzień styczeń i luty i nie wiem co robic

Sprawdziłam na ekrs.ms.gov I generalnie firma wykazała dość duża stratę finansowa, dlatego też nie ma co dziwić się, że wyplat nie widac..

Poinformowany

Czyli po pieniądzach ... Trzeba pisać do PMI żeby najpierw nam wypłacili bo jak przeleją im to można szukać wiatru w polu ...

My

A co nas to obchodzi! Oni sobie do kieszeni wezmą, tak? Pomimo strat a nasze straty się nie liczą! Trzeba to zgłosić i tyle.

Ulka

Co mnie obchodzą ich wyniki finansowe?dostali pieniądze od firm,wiem że tak bo inaczej wstrzymują serwisy...choćby na 1 dzień.Niech więc się teraz martwią,jak już przejedli.Dema jest skończona...brak jej płynności finansowej,ale Wy walczcie o swoje zamiast się użalać działajcie,bo zoataniecie z ręką w nocnikiu.

vertine
@Poinformowany

Witam, chciałam się dopytać o PMI co to za instytucja? Do tej pory nie musiałam w innej agencji zabiegać o wynagrodzenie dlatego jestem mało zorientowana w temacie?

Ona

ŚP Prezes Mirosław Milewski dobrze powiedział ,,Ta agencja będzie najlepsza w Polsce albo nie będzie jej wcale..." Moim zdaniem nie będzie jej wcale,najgorsze co mogło mi się trafić.Skomlesz co miesiąc o własne zapracowane pieniądze,tak jak by Ci się nie należały i z wielką łaską Ci wypłacają a na dzień dzisiejszy nawet nie wypłacają.Wypłata za grudzień powinna być do 10 lutego zgodnie z umową, jest 1marzec a pieniędzy nie widać.Telefonów nikt nie odbiera,na maila nikt nie odpisuje.Dziadostwo i największy syf.Nikomu nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.Takich ludzi jak ja jest setki.Każdy na tą chwilę upomina się o kasę za grudzień ale mamy już marzec czyli za styczeń i luty też pewnie nie dostaną kasy.Ja na szczęście już z nimi nie współpracuję.OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!!!!

Iza

Też nie mam wypłaty za grudzień,tylko dziwne że za jeden serwis wypłacili a drugi już nie

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska