Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Witam. Kiedy można spodziewać się przelewu ? Piszę maile bez odzewu . Ileż można czekać za wypłatą,wstydu nie macie ?!!!!!! RACHUNEK Nr: 2432/7412/MERCH/2022r.

Jola

Dzień dobry,kiedy zostanie wypłacone wynagrodzenie za sierpień i wrzesień 2022r.Nie polecam !!!!!!

Mi zalegają z wynagrodzeniem za wrzesień, październik, listopad grudzień oraz styczeń. Firma kpina...koordynator podobno nic nie moze zrobic tylko maile pisze, biuro nie odbiera telefonu...ksiegowa ma w(usunięte przez administratora)..czy ktos bedzie mial na chleb. Odradzam wszystkim współpracy z tą agencją....

Beata Kopaczewska.

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z pit 11 które powinny do końca stycznia pojawić się w US a których wiem na pewno że nie ma .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zleceniobiorca

Doradzam omijać firmę dalekim łukiem chyba że chcecie czekać po 4-5 miesięcy na pieniądze za wykonaną pracę poświęcony czas oraz wyjeżdżone paliwo. Nigdy nie płacą w terminie mam wrażenie że 2-3 miesiące opóźnień to u nich norma. Stawki też nie jakieś rewelacyjne, jedyny plus to koordynatorzy którzy próbują działać żeby jakoś to szło do przodu.

Dzień dobry czy wyślą państwo pit do Urzędu Skarbowego , bo mieliście na to czas do końca stycznia a jak sprawdzałam Urząd go nie ma

Magdalena
@Anna

Mam tą samą sytuację, pit nie wpłynąl do Urzędu Skarbowego, pisałam maila na adres firmy, ale nikt nie raczył odpisać.

Km

Tez czekam prawie tydzien na przelew ?oni wstydu nie maja (usunięte przez administratora)

And

80/7401/MERCH/2023 kiedy można spodziewać się przelewu?

Dema

Dzień dobry, Umowa rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam za opóznienie.

Samanta

2423/7410/MERCH/2022- numer umowy. Brak wynagrodzenia za grudzień. Czy Wy wstydu nie macie? Wszędzie o Was Dema głośno,że krętacze że (usunięte przez administratora) Żałosne to jest jak wy się zachowujecie. Ale spokojnie,są inne uczciwe agencje, które z chęcią przejma waszych dostawców,już moja w tym głowa. Natychmiast żądam przelewu na konto

And

2541/7410/MERCH/2023r kiedy można spodziewac sie wynagrodzenia

Sara

Witam . Nadal brak wypłaty za grudzień. Proszę o szybką interwencję.Witam. RACHUNEK Nr: 2432/7412/MERCH/2022r.

Honorata

Firma swego czasu publikowała sporo ofert na stanowisko przedstawiciela handlowego. Wiecie może, czy aktualnie kogoś takiego nie potrzebują? Jak ogólnie wygląda praca tutaj? Wspominacie o trudnościach w uzyskaniu wynagrodzenia, to jednorazowa sytuacja?

Przyjaciel
@Honorata

Jak się będziesz przypominać, kasę dostaniesz po ok 2ch miesiącach od podpisania umowy. Przy czym musisz najpierw zainwestować w paliwo.

Robert

Witam znów brak wypłaty- dziś 10 lutego a w umowie do 10 każdego miesiąca powinna być najpóźniej . Niestety brak odpowiedzi na emaile. Czy kiedykolwiek będzie wypłata na czas.....?

Oliwia Bylińska

umową zlecenia Nr 2640/7410/MERCH/2022 r. zawartą w dniu 2022-10-01 CZY WYPLATA BĘDZIE NA CZAS

Damian

Nadal nie mam wypłaty

Damian

Nr.umowy2543/7410

Agnieszka

Witam kiedy będzie rozlicznie za poprzedni miesiąc. Pisałam maila ale nikt nie odpowiedział. Umowa nr 2555/7410/MERCH/2022

Dema

Dzień dobry, Poproszę maila na info@dema.com.pl lub tu proszę o numer umowy.

Agresja
@Dema

Nr 2516/7410/MERCH/2022 r. zawartą w dniu 2022-10-01 r.

Instalator 346 warszawa

Witam kiedy mogę spodziewać się wypłaty która powinna być u mnie do 10 stycznia za projekt FM za akcję Październikową?za punkty jak i kilometrówkę jak i serwis unilewer .dodzwonić się na infolinię jest nierealne .Smutne jest to że trzeba pisać po forach aby wyegzekwować wypłatę !Zwracam państwu uwagę że my instalatorzy inwestujemy własne pieniądze aby wykonać zlecenie .

@Instalator 346 warszawa

Dzień dobry, Sprawa przekazana do rozliczeń. Pozdrawiam

Instalator 346 warszawa

Dziękuję za szybką reakcję .liczę na dalszą owocną współpracę .pozdrawiam

@Instalator 346 warszawa

Witam widze ze nie jestem jedyna ze za FM jestem nie rozliczona za kilometrowke z zeszlego roku z marca i kwietnia bo twierdzili ze nie wyslalam puzniej ze zle kilometry rozpisalam ze 4 razy wysylalam i jest zle nawet potwierdzenie z poczty bralam ze odebral Dem'a a oni twierdza ze niema i nie stety pieniedzy za paliwo nie mam do dzis. Tak okolo października kazali mi napisac nowa kilometrówke ale skad ja mam pamietac gdzie ktorego dnia bylam. Poprostu to bylo dla nich najlepsze wytlumaczenie by nie wyplacic.

@Monika

Dzień dobry, Pani Moniko proszę napisać na info@dema.com.pl . Temat będzie jeszcze raz sprawdzony. Zapewne nie chodzi o nową tylko te , które Pani przesyłała miały zapewne błędy. Niech Pani napisze teraz to koleżanka sprawdzi. Pozdr,

Xyz

Czy ktoś z Państwa składal już skargę do inspekcji pracy?? Taka firma jak ta nie powinna istnieć i nie powinna zatrudniać ludzi, którzy mają pracować za darmo. Jak można niewyplacac wynagrodzenia na czas?!?!

@Xyz

Dzień dobry, a o jaką umowę chodzi ? Poproszę dane to wyjaśnimy. Podaję też adres mailowy info@dema.com.pl za posrednictwem, którego można się komunikować w temacie rozliczeń. Pozdr,

@Dema

To proszę zacząć tam odpisywać, bo niestety odpowiedzi na maile brak.

@Xyz

Nie znajduję maila od Xyz więc trudno mi się odnieść.

@Dema

Ponieważ znajduje Pan maila od pracowników, którym nie wypłacił Pan pieniędzy. Jeśli uczciwie odpisywał by Pan na wszystkie maile to nikt nie musiałby prosić się o swoje pieniądze na forum internetowym

@Xyz

Na każdego maila staramy się odpowiadać na bieżąco ale jeśli trwa to zbyt długo to bardzo przepraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska