Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

dodo

ciulnia i jeszcze raz ciulnia do (usunięte przez administratora) niema nikogo tam normalnego pozdro dla zwykłych roboli szkoda was

Loki

Eryk nic głupszego napisać nie umiałeś ?

interesuje mnie zarobek elektryka i jaka jest praca

SmutnyDżony

Pracuję tam 3 lata i muszę się zgodzić z opiniami powyżej. Wiele osób boi się po prostu odezwać, bo w dzisiejszych czasach trudno o pracę. Dział rur opiszę krótko: Mobbing i kolesiostwo.Niestety.

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

dymalami

Witam powiem ci masz rację to jest kpina co się dzieje w tym zakładzie pracuje tam tydzień i po prostu już mi się nie chce po pierwsze mobbing ze strony kierownika działu tam gdzie pracuje i Brygadzisty ale jestem taka osobą która się nie da i po prostu odpowiedziałem w końcu co myślę o tym to brygadzista odrazu dzwonił po kierownia a on mnie straszył Nagana do papierów jak można tak pracowników traktować a po drugie jak pracownicy mogą na takie coś pozwolić żeby zostali poniżani po prostu by się zebrali w siłę i powiedzieli wszyscy co myślą o tym zakładzie i żeby zostały wprowadzone jakieś zmiany bo inaczej tego nie idzie zrobić a wiekszości osób sie boi bo zostaną zabrane premie to niech dalej w oborze robią prawdziwy obóz Pracy ja to mam w dupie i spadam stamtąd bo to nie ma sensu z zalem chodzić do tego zakładu Pracowałem 3 lata w Niemczech na Produkcji i w porównaniu do Tenneco to 15 Procent jest obózu pracy Myślałem że zjadę i zacznę tu mieszkać ale byba lipa

miki
@dymalami

po sposobie pisania widać, że jesteś leń, obibok i szuja. Nawet kropki i przecinka nie chce ci się zrobic.

Operator2222

Starałem się nie oceniać Tenneco po opinii ludzi którzy tam pracowali czy portali. Dałem CV zadzwonili, zrobiłem badania rozmowa przebiegła pomyślnie babki z HR Masters bardzo miłe i na tym przyjemność się kończy. To jak traktują ludzi woła o pomstę do nieba, mobbing poziom ekspert, straszenie końcem umowy, utratą premii bo brygadzista ma kaprys bo masz swoje zdanie i robisz swoją robotę jak należy. Nic dziwnego, że jest taki przelot ludzi, masz swoje zdanie, podpierniczą cię gdzie trzeba i żegnaj. Na dziale puszek paru brygadzistów za stosunek do ludzi należałoby nabić na pal podpalić, banda nieudaczników i brak kompetencji. Nie polecam tego zakładu pracy osobą które nie dadzą sb pluć w twarz.

dżony
@Operator2222

Jeżli masz problem z mobbingiem możesz zadzwonić na specjlany numer 0800 dla pracowników Tenneco. Dostępny jest na każdej tablicy informacyjnej. Powiedz o co chodzi a zrobi się dym dla tego, co Cię gnębi.

Operator

Pracuję w Rybnickim Tenneco już kilka lat i mogę tylko powiedzieć że jest coraz gorzej.Nowi kierownicy robią z tego zakładu czysty (usunięte przez administratora).Dział rur to tragedia!Nie jest tajemnicą że w Tenneco panuje mobbing.Ludzi na produkcji traktują jak śmieci i przetrwa tylko ten co ma znajomości.W tej firmie nie dochodzi się do niczego samemu a tylko za pośrednictwem znajomości a za razem kapowania.Kierownictwo,Mistrzowie zadbali o to żeby nie było lekko.Praca jak praca i trzeba swoje zrobić bo za darmo nikt nie płaci,ale jak by Naczelny Dyrektor Michalik wiedział co się dzieje na hali to myślę że większość tych Majstrów pozbyło by się posady.Dyrektor działu rur ciśnie majstrów,koordynatorów i brygadzistów bardzo nie przyjemnymi rozmowami i Ci żeby mieć spokój gnoją operatorów.Nie ważne że jest awaria itd.Ma być norma i nie liczy się nic więcej.Majster Pikulicki to już tragedia do potęgi.Otacza się tylko swoimi donosicielami i nie liczą się u niego umiejętności a tylko kto więcej donosi i kto mu bardziej się podlizuje.Ta zmiana to czysty burdel i kupa nerwów.Majster Herok ma więcej kultury ale tylko sztucznej i na pokaz bo stosuje również mobbing.O nowych kierownikach z działu rur nie ma sensu się nawet co wypowiadać bo to są totalne wynalazki.Ludzie bez szkół i karierę robią tylko tym że gnębią ludzi i wymyślają ciągle jak by tu jeszcze uprzykrzyć im życie.Jeden dzień wymyślają jedno a na drugi dzień coś całkowicie sprzecznego.Oczywiście mowa o Panach Kotarzyna oraz Jaskuła.Tragedia dla wizerunku całej firmy!Jeśli chodzi o same warunki płacowe i socjalne to jest ok.Wypłaty na czas i nic nie kombinują.Bogate socjalne i ogólnie można polecić tą firmę ale unikajcie produkcję!Nie dziwne jest to że ciągle są przyjęcia bo mimo że otwierają nowe hale to też masa ludzi się zwalnia bo nie chcą znosić takiego traktowania.A to że część wraca to fakt ale tylko dla tego że w okolicy nie ma żadnego zakładu pracy gdzie można by te 2000zł zarobić i przez to wszyscy zaczynają się godzić na takie traktowanie.Ale trafi kosa na kamień i niech tylko PIP się zainteresuje tym zakładem albo jakaś inna instytucja i głowy polecą bo tak się z ludżmi nie postępuje.To tylko i wyłącznie moja opinia i możecie się z nią zgadzać lub nie.Pozdrawiam.

Bleble

Cv wystarcza. Babki też robią. Brutto

niewolnik

Zakaz używania telefonów komórkowych podczas przerwy śniadaniowej. szczyt

baska

hejka czy kobiety maja jakies szanse na prace i czy jak skladam cv to podanie tez musze

Znający temat

Jesteś fr@jerem, który podczas wygłupów a nie pracy rozciął rękę, a na l4 pracował w Carrefourze na kasie. Dlatego przestań pluć ne tę firmę bo gdyby PIP uznał to co twierdzisz sprawa nie zakończyłaby się tak jak się zakończyła. A ty jesteś zwykłym nierobem, który za leżenie chciałby dostawać 3 tyś. na rękę.

Polik

Harówka za grosze. Z góry zakładają że jesteś złodziejem. Na wyjściu trzepią plecaki , potem bagażniki w samochodach.

David

Jak mówisz Monika ze mają zrobić wolne ci co narzekają to widać kto jest dupolizem w Tenneco Pracują tam prawie same lis ust i dowód na to jest w twojej osobie to co piszą to prawda sam pracowałem w Tenneco za 2 za gówniane pieniądze pracujesz po 10-12 godzin łącznie z nadgodzinami i jeszcze co nie zapłacą za nadgodziny jakie oburzysz jeszczecze zagroza ci zwolnieniem wlasnie nie takich jak ty potrzeba ją tam co pracują za 4 zł netto na godz płacą za 8 godz a reszta charytatywnie . Mój przykład mówi sam za siebie byłem singlem można było pracować ale nie jak ma się rodzinę praca to jest tylko dla singli ja miałem wypadek i co zrobiła administracja tenneco wraz z pionem BHP?? Umyli ręce jeszcze mówili że to moja winą a raport pip w Katowicach mówił że to ewidentnie zaniedbanie ze strony Tenneco , tam jedynie jak pracować to tylko i wyłącznie z bardzo dobrym ubezpieczeniem od wypadków bo tenneco umyte rece jak się coś stanie nie polecam tego pracodawcy

Jola

Bruttooo !!!!!

mOnIkA

TYCH CO TU TAK OSTRO NARZEKAJĄ WYWALIŁABYM NA ZBITY PYSK.NIE PODOBA SIE TO PO CO TAM SIEDZICIE, MĘCZYCIE SIĘ I NARZEKACIE NA TEGO TYPACH "forum".. ZRÓBCIE WOLNE MIEJSCA TYM OSOBOM CO NAPRAWDE CHCA TAM PRACOWAC.

MD

9,3 netto i to przez pierwszy miesiac tylko... ;]

kolo

9.30 brutto, za zapiepszanie.

Dejw
@kolo

Miałeś na myśli netto? Bo w brutto nie chce mi się wierzyć......

Pompeliusz

Niewolnictwo i (usunięte przez administratora) za marne pieniadze,niezaplacona robota za polowe wynagrodzenia.Czlowiek poprostu pracuje za pol darmo,brak slow.Oblednie smieszne wyplaty,adekwatne do lat 90-tych,kiedy to litr paliwa kosztowal 1,7zl,straszne ale niestety prawdziwe,nawet po 15 latach tam przerobionych nie mozna godnie zarobic,wyzysk.Podsumowujac rodziny z tej wyplaty utrzymac sie nie da

Majonez

chopy nic yno robic i normy wyrobiac,a kasa sama sie posypie,300% normy musi byc,nima bata na ta wyplata

Rumburak

Firma jak firma. Ja pracuję i narzekam... Że to mało zarabiam, że dużo roboty, że cisną... Ale wypłata jest na czas, tak dużej firmy nie zamkną z dnia na dzień. Sami sobie odpowiedzcie czego oczekujecie od pracodawcy i jak ważne są te aspekty dla was i okaże się, że Tenneco wcale nie jest takie złe jak go teraz widzicie

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 353.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 110 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska