opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bazylinka

    25.02.2011 14:18

    Inne

    A jak jest na projekcie ERY ? ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.02.2011 23:51

    Inne

    nie jest źle - zależy od efektywności oraz produktywności - stawki podobne jak w erze - ale target mniejszy.Czy w erze na 6 h prcy 2 umowy są możliwe ? Pod tym względem Sanmar przebija Erę :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.02.2011 21:26

    Inne

    Ola - 2011-02-17 17:21:02 Hej,jak jest na sprzedażówce Ery? Cele możliwe do osiągnięcia ? Pracuję obecnie w Sanmar(Orange), i nie wiem czy warto się przenosić... a jak jest w sanmar?jak płaca? zdradź szczegóły:)
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.02.2011 17:21

    Inne

    Hej,jak jest na sprzedażówce Ery? Cele możliwe do osiągnięcia ? Pracuję obecnie w Sanmar(Orange), i nie wiem czy warto się przenosić...
    ReviewUserIcon
    arvato_play

    16.02.2011 19:20

    Inne

    Prawdopodobnie w Szczecinie szukaja jakiś konsultantów do wsparcia IT. Nie wiem o jaki projekt chodzi. Zapewne nie jest to bardzo ambitna posada. Pomijając to, w Arvato pracuję 2 lata w projekcie Play. Studjuję dziennie więc sama praca mi odpowidała, wtedy gdy aplikowalam. Grafik byl faktycznie dostosowywany do moich potrzeb, tylko ostatnio sie cos popierniczylo, bo zmiany robia z sufitu. Dzieki mojemu dobremu TL moglam wynegocjowac inne zmiany. (usunięte przez administratora)Ze wzgledu ze wyrabiam duzo godzin ( czytaj nadgodzin) mam wyzsza pensje niz przecietni konsultanci. Prawda jest ze czas pracy jest mierzony co do sekundy. W tym rowniez kazde przerwy i spoznienia. Nigdy nie zdazylo mi sie spoznic wiec nie mialam z tego powodu zadnych konsekwencji. Kazdy postepuje inaczej. Prawda rowniez jest, ze Shift M ma duza wladze i mozliwosci podczas zmiany ( chodzi o przydzielanie przerw itd.) ale od tego on tam jest, wiec bez przesady, nie mowcie ze nie przydzieli przerwy na toalete. Jak ktos ma duza potrzebe to pyta i dostaje od razu. Przynajmniej ja tak mialam i mam. Dlatego nie wiem w czym problem polega. Atmosfera jest raczej normalna. Wiadomo, ze na poczatku nikogo nie znasz. Pracuje tam bardzo duzo osob. Ale z czasem poznajesz tu wszystkich ( nawet najwyzsze kierownictwo) wiec relacje tez sie zmieniaja. Prace polecam wszystkim tym ktorzy wola siedziec za biurkiem w klimatyzowanym biurowcu w centrum Poznania czy innego miasta niz Mc Donald czy inny fast food lub hipermarket. Praca nie jest szczytem marzen, szczegolnie dla tych ktorzy studia skonczyli. Ale dla studentow ( jakies 90 % pracownikow CC) jest calkiem atrakcyjna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.02.2011 16:50

    Inne

    Arvato Szczecin poszukuje ludzi do wspracia technicznego dla firmy z branży IT. Nie wiecie dla kogo oni to wspracie robią? Nie wiem czy wysyłać CV czy nie
    ReviewUserIcon
    polijanka

    14.02.2011 22:05

    Inne

    hm, fakt, o znajomości angielskiego nie było mowy przy rekrutacji. Ale jeśli udało Ci się przebrnąć przez połowę szkolenia, to spokojnie dałabyś radę później. Mimo wszystko 85% czasu pracy to kontakt z językiem niemiecki. I z rachunkami, to się też zgadza. Ale jaki stres? Siedzisz sobie 4h dziennie przed komputerkiem w otoczeniu sympatycznych, chętnych do pomocy ludzi i odpisujesz Niemcom na maile. Nikt na Ciebie nie krzyczy, nikt Cię nie pogania, nie dyszy do słuchawki, a kasa z tego całkiem przyzwoita. Ale wiadomo, łatwiej zrezygnować i poszukać czegoś mniej ambitnego - polecam Playa - zero języka i zero odpowiedzialności (i 300pln za pół etatu?). Szkoda, wielka szkoda, jeśli dobrze typuję to zapowiadałaś się całkiem obiecująco. Powodzenia zatem!
    ReviewUserIcon
    dziwneee

    09.02.2011 23:43

    Inne

    Jestem przerazona co tu wypisujecie. Odbylam wczoraj taka rozmowe z brytyjka, rozmowa ok, dzis dzwonili ze przechodze dalej, jutro 3 godziny nastepnej fazy rekrtutacji...:/ odechcialo mi sie isc:/ 6 tyg szkolenia:/ f... pojde, ale dobrze ze trafilam na to forum:/
    ReviewUserIcon
    niezdecydowana

    09.02.2011 16:57

    Inne

    Hey Ja wysłałam CV mają do mnie jutro dzwonić i pogaduszka na kilka minut żeby ocenić płynność wypowiedzi. Po tym co tu piszecie to już mi się odechciało tam pracować. Chyba ten mój angielski nie jest tak idealny. Jak mam dostawać zjeby za e-maile itd..Boję się, że nie będę rozumiała brytyjskiego akcentu klientów i nie bedzie najlepiej :/
    ReviewUserIcon
    Przodowniczka

    24.01.2011 13:58

    Inne

    Witam W jaki sposób rozwiązana jest w Arvato sprawa urlopów? Czy należy je zaplanować z góry, czy są z wnioskami o urlop jakieś problemy? Po ilu dniach po szkoleniu można wziąć jakis urlop? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    :)

    12.01.2011 21:30

    Inne

    Zgadzam się. pracuje w Arvato krótko ale mam porównanie do Holiconu. Niebo a ziemia !!!(usunięte przez administratora); Arvato - Zakład pracy :) normalny jak większość ogromnych firm tylko że tutaj przed podpisaniem umowy powiedzieli mi wszystko o finansach. zarobki ok nie za wysokie ale na takie się zgodziłam. Warunki pracy bardzo dobre, ludzie - mili (oczywiście wśród tylu zatrudnionych zawsze są ....., ale cóż to wszędzie). jestem zadowolona i mam szerokie perspektywy rozwoju - które już się realizują :D
    ReviewUserIcon
    30xxx

    05.01.2011 21:27

    Inne

    Ja też tam pracuję, kasa nie jest taka zła, ok. Przykładam się tak jak ty, i co? Stale słyszę, że jestem nie produktywna, że za mało maili, za długie telefony itp. Ale dla naszych SV liczą się przecież tylko cyferki na h, podczas gdy sami się obijają. Dość mam tych ciągłych kopniaków od SV, coachów, AT i klientów... Dziwie się, że Tobie to nie przeszkadza :0
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.12.2010 08:18

    Inne

    eve - 2010-10-12 23:00:33 Byle jaka płaca, zerowe możliwości rozwoju to prawda i ludzi trajktują jak swoją własność stworzoną ,żeby pani kierowniczce było dobrze /zależy od działu
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.12.2010 22:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)Moja Droga:) Firma Arvato zabezpiecza sie przed takimi osobami jak Ty. Otoz jest mnostwo osob, ktore po szoleniu \"juz nie chca\",\"choruja\", \"babcia im zachorowala\", ludzi znajdujacych absurdalne powody zeby po prostu nie przyjsc do pracy! Arvato nie ukrywa, ze jesli zaraz po szkoleniu zrezygnujesz z pracy musisz za to szkolenie zaplacic! Pewnie-najlepiej byloby 2 tyg szkolenia przebimbac, dostac za to 800zl ( za szkolenie placa jak za caly etat proporcjonalnie za 2 tyg), a potem zrezygnowac:) Co do spoznionej wyplaty-prosze Cie:) pracuje tam prawie 2 lata i wyplate ZAWSZE mialam 10ego. Nie moga pozwolic na opoznienie bo polowa CC ich pozwie;p Od 2 lat moja wyplata jest rzedu 2000-2200 na caly etat- po prostu przykladam sie do pracy i robie to co do mnie nalezy. Pracuje i mam. Pozdrowienia dla tych co mysla, ze za nic robienie dorobia sie kokosow:):):):)
    ReviewUserIcon
    ktosia

    02.12.2010 13:39

    Inne

    Ktoś coś wie o obecnym poszukiwaniu konsultanta do obsługi telefonicznej w języku angielskim (linie lotnicze)?Szkolenie trwa 3 tyg, jest sens by się w to pakować?
    ReviewUserIcon
    mala

    17.11.2010 12:00

    Inne

    słuchajcie, ja mam wrażenie że tym narzekającym to po prostu nie chce się pracować! ludzie, na emeryturę jesteście jeszcze za młodzi! czego Wam trzeba żebyście byli zadowoleni? manna z nieba? wygrana w totka? jeśli macie zarzuty to piszcie chociaż konkrety, bo określenie że jest głupio albo źle to chyba za mało....
    ReviewUserIcon
    d

    04.11.2010 21:11

    Inne

    Myślę, że wszystko zależy od projektu, w którym się pracuje.
    ReviewUserIcon
    Jogurt

    26.10.2010 16:22

    Inne

    A jak wygląda praca u (usunięte przez administratora) na projekcie Allior? Da się więcej wyciągnąc niż na Erze? Na Erze prawie premii ze sprzedaży nie ma, więc może na Alliorze lepiej to wygląda?
    ReviewUserIcon
    trele

    22.10.2010 21:07

    Inne

    Jasne, można jeszcze gorzej trafić:) (do pierdla).
    ReviewUserIcon
    ja

    19.10.2010 17:17

    Inne

    Podpisuję się pod opinią kolegi wyżej - co prawda w Arvato pracuję od niedawna, ale też przeniosłam się tam z Holiconu po tym, jak grafikowiec zadzwonił do mnie i powiedział, że od nowego miesiąca wyczyścił mi grafik, bo robią redukcję pracowników. W Arvato szkolenie jest na poziomie, fajne świadczenia pracownicze, a i zarobki wcale nie takie tragiczne. (usunięte przez administratora). Ludzie, którzy wypowiadali się wcześniej nie mają chyba za dużego doświadczenia w pracy, ja pracuję od 10 lat i to jest jedno z lepszych miejsc, w których miałam okazję pracować.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    eve

    12.10.2010 23:00

    Inne

    Byle jaka płaca, zerowe możliwości rozwoju
    ReviewUserIcon
    Deadman

    07.10.2010 15:27

    Inne

    Ja pracuję na nowym projekcie, może nie mam za dużego pojęcia o firmie, ale niektóre posty są niedorzeczne. Pracowałem rok w innym CC (DUŻO gorszym!), więc mam porównanie. Mnie tam jak śmiecia nikt nie traktuje, jasne że kokosów nie ma, ale postawili uczciwe warunki przy podpisywaniu umowy, na które się zgodziłem. Przechodzę codziennie korytarzem obok wielu konsultantów z Play i jakoś nie zauważyłem, żeby byli wielce niezadowoleni lub wyzyskiwani... Atmosfera jak najbardziej na plus. Wszystkim zainteresowanym pracą w arvato proponuję, by się nie sugerowali opiniami (narzekanie jest naszą cechą narodową) tylko przyszli i sami zobaczyli, jak jest naprawdę. I nie, nie jestem żadnym TL, kierownikiem, ani Panem Bogiem. Jestem zwykłym pracownikiem, który ma już doświadczenie w branży i potrafi porównać kiepską firmą (Holicon) i dobrą (arvato). Na marginesie: proponuję poczytać trochę o arvato i wtedy każdy rozumny wydedukuje, że tak wielkiej firmy nie buduje się na wyzysku i nieuczciwości. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    blablu

    25.09.2010 13:14

    Inne

    oczywiscie trzeba miec troche oleju w glowie dlatego poszłam do arvato do pracy i sprawdziłam!! przepracowałam tam miesiąc czasu plus 4 x 7 h dni szkolenia. uznałam ze nie dla mnie ta praca wiec zrezygnowałam. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    yeaaa

    10.09.2010 11:26

    Inne

    A ja bym tam poszedł mam wyższe wykształcenie może by mnie awansowali a jeśli nie to nie zaryzykowałbym pójścia tam!
    ReviewUserIcon
    ..

    20.08.2010 09:56

    Inne

    czy jest możliwość dogadania się odnośnie grafiku? np jednego dnia 8 h drugiego wolne?
    ReviewUserIcon
    nowy

    13.08.2010 22:32

    Inne

    a robią jakieś testy? np w trakcie pracy lub po szkoleniu? jak jakiegoś nei zdam to co wtedy?
    ReviewUserIcon
    .

    22.07.2010 08:47

    Inne

    Chciałem się dowiedzieć czy naprawdę nie warto wchodzić w to? Mam zacząć pracę od 2 sierpnia, jako telemarketer obslugi klienta Ery. Pracuje ktos moze na tym stanowisku? jak to wygląda? Tylko 6h dziennie można pracować:(?
    ReviewUserIcon
    ...

    02.07.2010 20:21

    Inne

    tez sie zastanawiam, chcialam sie zglosic do tej pracy a teraz to nie wiem...
    ReviewUserIcon
    arbata

    02.07.2010 19:54

    Inne

    teraz to już sama nie wiem , po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi. Mam zacząć tam prace na obsłudze linii przychodzącej z umowa(usunięte przez administratora). Zastanawiam się jak naprawdę w tej firmie traktowani są ludzie bo jak tak jak tu piszecie to ........szok...... (usunięte przez administratora) brutto to niecałe (usunięte przez administratora)- na rękę tylko ciekawe za ile godzin przerobionych.??? proszę o jakieś info,
    ReviewUserIcon
    Kasia

    29.06.2010 22:26

    Inne

    hej a jak to się ma do linii brytyjskich? np. za pośrednictwem manpowera? o co chodzi z podpisaniem umowy na 12 miesięcy i brakiem możliwości jej zerwania bo w przeciwnym razie kara za koszty szkolenia...
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.06.2010 01:20

    Inne

    ludzie tam pracują, bo muszą za coś żyć... a podstawa tam to ok. (usunięte przez administratora)zl brutto... (+premia uznaniuowa..jak ktoś wyrobi..)
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.05.2010 23:58

    Inne

    anonim - 2010-05-25 09:42:55 czy ktos z niemieckim na roosevelta tez ma taak bardzo negatywne przezycia? (usunięte przez administratora)czy wystarczy na wynajecie mieszkania i przezycie? na szkolenie chca wyslac na 31.5, ale po takich opiniach to sie powaznie zastanawiam.. Wypłata w arvato na rachunki i przeżycie? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.05.2010 09:42

    Inne

    czy ktos z niemieckim na roosevelta tez ma taak bardzo negatywne przezycia?(usunięte przez administratora). a jak zarobki? czy wystarczy na wynajecie mieszkania i przezycie? na szkolenie chca wyslac na 31.5, ale po takich opiniach to sie powaznie zastanawiam..
    ReviewUserIcon
    kongop

    01.05.2010 12:31

    Inne

    hej ludzie. Niedługo mam mieć interview i testy do Arvato na stanowisko konsultanta brytyjskich linii lotniczych. Czy ktoś może proszę mi kilka słów napisać o tym dziale i pracy. Póki co, z tego co czytam, to nie warto mi jechać do Poznania blisko 100km by tam pracować i wynajmować mieszkanko, bo nawet nie bedzie mnie stac na to z pensji... proszę o szczere wypowiedzi. Bardzo mi pomożecie. Dzieki!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.04.2010 01:27

    Inne

    worker - 2010-04-17 20:50:58 1500 na 3/4 etatu????? parszywe kłamstwa!!!! Post któregoś z przełożonych, nie produkujcie się, niebawem was zredukują!:):) (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2010 15:57

    Inne

    A pracuje ktos moze w projekcie United Airlines? Jak tak to wyglada i jakie sa realne zarobki dla konsultanta po okresie probnym? pozdro
    ReviewUserIcon
    Michał

    02.04.2010 01:31

    Inne

    Witam! Szukam informacji o pracy jako konsultant na projekcie EasyJet. Jak wygląda interview i jak sama praca i płaca? Jak ktoś szuka informacji o projekcie sprzedażowym Era, to pytać.
    ReviewUserIcon
    inca

    01.04.2010 13:04

    Inne

    nie zgadzam się, pracowałam w Arvato i nigdy nie było problemu ani z wypłatą ani z premią.Jasne zasady czego się od pracownika oczekuje.Jakim cudem zarobiles 800??tzn że Cie wiecej w tej pracy nie było niż byłeś. Jeszcze jak odchodziłam ( zaczęłam studia) to na 3/4 etatu było 1500 brutto. Jakim cudem więc majac uprawnienia jakie wymieniasz dostałeś tylko 800?? Niestety za siedzenie w domu Arvato nie płaci, ale za dobrą pracę tak i to całkiem nieźle.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2010 23:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)nie zgodze sie! nie spotkalam nikogo kto by nie wiedzial, ze moga podlaczyc sie do kompa i sprawdzac co robisz. takie rzeczy mowili nam na szkoleniu:) tak wiec chyba nieuwaznie sluchales;)
    ReviewUserIcon
    tralalal

    30.03.2010 23:29

    Inne

    A ja w ogole nie zgodze sie z wypowiedziami powyzej. Pracuje w Arvato od roku. Podjelam sie tej pracy ze wzgledu na studia dzienne (mozliwosc dopasowania grafiku). Jak dla mnie miejsce pracy rewelacja. Atmosfera?rewelacja! Przede wszystkim z przelozonymi rozmawiasz jak z kolegami, mozesz powiedziec im wszystko co lezy ci na watrobie. Bynajmniej ja tak robie i nigdy nie spotkala mnie z tego powodu jakas przykrosc. Zarobki? mysle ze 1400-1500zl na 3/4 etatu w trakcie studiow to calkiem przyzwoita wyplata. Trzeba po prostu chciec! a chciec to móc! Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy mysla ze za nic nie robienie i dlubanie w nosie dorobia sie kokosow:)

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.