opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracujacy

    20.10.2015 18:17

    Inne

    Atmosfera jest taka jaką sami tworzymy ale nie jest zła. Ludzie mili a liderzy oraz kierownicy też są spoko. Jeśli jest bardzo dużo zamówień to są wydłużone zmiany do 10 godzin. Kiedy potrzebujesz wolne to zawsze możesz się dogadać.
    ReviewUserIcon
    mła

    20.10.2015 09:44

    Inne

    a ja mam tez pytanie:)ponieważ chcę sie zatrudnić w arvato komorniki,może mi ktoś napisać jak tam naprawdę jest i czy sie zostaje do 2 w noc itp zarobki jakie sa i czy atmosfera fajna
    ReviewUserIcon
    Pani

    18.10.2015 19:34

    Inne

    arvato to nie agencja pracy
    ReviewUserIcon
    Zatrudniona

    16.10.2015 15:32

    Inne

    Nie zgadzam sie z wypiwiedzia Agi, pracuje w Arvato na umowe o prace i jeszcze nigdy nie bylo tak ze wina za bledy zrzucana byla na ogol pracownikow, wszystko mozna sprawdzic i wskazac osobe popelniajaca bledy. Ponadto wnioskuje z Twojej wypowiedzi, ze nie Arvato Cie zatrudnialo, a agencja pracy, czyli wynagrodzenie wyplacala Tobie agencja nie Arvato, a wskazana przez Ciebie Pani nie jest pracownica Arvato tylko agencji, ktora rozsyla swoich ludzi po innych firmach. Wyplata tez sie Tobie zgadzala, 12zl brutto = 8 zl na reke. P.s darmowa kawa jest dla wszystkich:) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    power

    08.10.2015 08:58

    Inne

    w Krakowie jest tak ze jak nie masz doswiadczenia na call center to nieprzemila pani team leaderka zniszczy cie na rozmowie by ci pokazac jak niewiele potrafisz i ze wcale sie nie nadajesz. trzeba miec dobry angielski tam nawet jesli docelowo pracowalbys z rosyjskim czy hiszpanskim. placa dobrze, jedzenie i kawa za darmo.
    ReviewUserIcon
    komandos

    14.10.2015 10:07

    Inne

    Proces rekrutacyjny jest wymagający, ale jak jesteś dobry i masz otwartą głowę na dużą dawkę wiedzy to możesz wiele zyskać. Praca dla znanej marki internetowej zrobi swoje, dobrze mieć to w CV. A reszta? Warto się postarać, warunki bardzo ok.
    ReviewUserIcon
    Ivana

    24.09.2015 14:53

    Inne

    Hey guys, I am scheduled for an interview regarding a position at Arvato for Google's account. Can you tell me something about the team and also the salaries? the position if for Credit Manager and I should relocate from Romania for this job so I also need to know if it's kinda worth it! Thanks so much :)
    ReviewUserIcon
    livia

    29.08.2015 17:29

    Inne

    @poszukująca - dostałam tę samą ofertę, więc najwyraźniej wciąż szukają. Podłączam się do pytania - ktoś coś wie więcej o Arvato w Krakowie i samej pracy Collectora dla Google? :)
    ReviewUserIcon
    poszukujaca

    31.08.2015 11:59

    Inne

    @livia tak z ciekawosci zapytalam, problem taki ze jestem z Katowic, wiec mialambym troszke daleko do Krakowa :)
    ReviewUserIcon
    tsetse

    06.09.2015 22:26

    Inne

    Moja siostra pracowala jako Collections Analyst w zeszlym roku, obecnie jest juz Seniorem, więc jak widać można pójść dalej i są opcje. Jesli chodzi o same procesy to dowiadujesz się wszystkiego na szkoleniu. Praca jest rozwojowa, dział się rozrasta, ciekawe tematy, dobry klimat, pełne lodówki od googla, game roomy, imprezy, mega fajni ludzie. To pokrótce. Nie ma co narzekać, nawet na kase. Płacą dodatek relokacyjny, więc Katowice to nie problem.
    ReviewUserIcon
    poszukująca

    24.08.2015 23:10

    Inne

    Hej, dostałam ostatnio ofertę pracy arvato w krakowie na stanowisku Senior Collections Analyst dla Google. Czy ktoś z was pracuje bądź pracował na w/w stanowisku i miłaby ochotę podzielić się wrażeniami? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    pracownik

    09.08.2015 23:30

    Inne

    ads - nie polecasz bo pracujesz, pracowałeś, czy się tylko nasłuchałeś?? Anno, zapraszam do Plewisk:)
    ReviewUserIcon
    robotny

    11.08.2015 08:16

    Inne

    zależy co dla ciebie jest gorzej – w Komornikach pracuje się co prawda w weekendy (2 w mcu), ale masz też większe pieniądze. Plewiska – od pon do pt, Żerniki tak samo. A jeżeli chodzi o ludzi – to z każdym da się dogadać, jak wszędzie
    ReviewUserIcon
    ads

    07.08.2015 22:57

    Inne

    nie polecam
    ReviewUserIcon
    Anna

    04.08.2015 10:51

    Inne

    Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy w magazynie przy pakowaniu - wiem, że poszukują aktualnie do dwóch lokalizacji (Plewiska i Komorniki) - gdzie jest lepiej/gorzej? Przekonuje mnie ta umowa o pracę, bo nie wszędzie chcą od razu ją dawać... Co sądzicie, gdzie lepiej?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2015 20:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    normalna

    26.06.2015 07:01

    Inne

    fajni ludzie a praca to telefon i mail z klientem po angielsku, chodzi o program lojalnościowy, poznan
    ReviewUserIcon
    EC-Transalpin

    30.05.2015 22:11

    Inne

    W Arvato w projekcie Vodafone przepracowałem powyżej 1,5 roku. Praca w sobie urozmaicona, bo każdy klient jest specyficzny. Największa zaletą jest młody zespół i kontakt z niemieckim, największa wadą zaś presja czasu oraz zdrowiu niesprzyjające środowisko. Plusy pracy w Vodafone: - młody zespół konsultantów, bardzo życzliwi koledzy, inteligentni, pozytywnie nastawieni - przyjazne kierownictwo, choć większość kobiet - ciągły kontakt z językiem niemieckim, czasami angielskim - po 2-3 miesiącach w domu do siebie zacząłem mówić/przeklinać po niemiecku (-: - po ostatnich podwyżkach dobre wynagrodzenie jak na pierwszą pracę oraz dla studentów (ze spokojem 2 500 - 3 000 zł netto, najlepsi zarabiają 4 000 zł netto), choć wypłata bardzo jest zależna od wysokości premii, która z kolei podlega ilości callsów, która jest bardzo bardzo różna w zależności od miesiąca, więc zdarzają się różnice w wypłacie miedzy 2 po sobie następującymi miesiącami nawet 700-800 zł. - elastyczny grafik pracy - można pracować po południu lub rano, w weekendy i układać sobie z dużym wyprzedzeniem plany prywatne - korzystny system Multisport (można korzystać z mnóstwa obiektów sportowych w całym kraju) i Ticket Restaurant (z doładowanych 100 zł na karty żywnościowe miesięcznie tylko podatek odchodzi) - praca jest stabilna w sensie ewentualnych zwolnień, ponieważ jest duża rotacja pracowników i stałych pracowników mało - intensywne szkolenie trwające 4 tygodnie, opieka bardziej doświadzonego kolegi/koleżanki w pierwszych dniach (ja miałem opiekuna przez 17 dni nawet) - urlopy są udzielane tak jak sobie życzysz, rzadko widziane u pracodawców, szacun i dziękuję wam! Negatywa pracy: - fizjologia pracy - pozycja siedząca, duże zmęczenie oczu (ekrany LCD, suche klimatyzowane powietrze, włączone sztuczne światło nawet podczas słonecznych dni, co jest absurdem całego BOZP), ciągły przeciąg powietrza przez non-stop włączone nawiewy nad siedzeniami. Każdemu odpowiada inna temperatura. W pracy przez to bardzo łatwo o złapanie zespołu suchego oka (warto stosować czas od czasu krople bez konserwantów HyalDrop). - szczególnie w godzinach 14-18 wysoki poziom hałasu (czasami pow. 50 pracowników jednocześnie w rozmowie), słuchawki w ogóle nie izolują dźwięki z zewnątrz, przez co klienta czasami słyszy się gorzej niż kolegę obok... - system motywacyjny (awans z pozycji młodszego konsultanta na konsultanta i starszego konsultanta/specjalistę) się po mojej wypowiedzi dość poprawił, natomiast został zachowany system, w którym jeśli idziesz na zwolnienie lekarskie, są Ci naliczane callsy do celów jakbyś był w pracy i tracisz na premii. - ciągły nadzor nad Twą pracą, liczenie co do minuty przerw, ile jesteś na toalecie (poza "normalną" zgłoszoną przerwą), choć w porównaniu z innymi projektami jest w przypadku Vodafone 50 min płaconej przerwy/8 godz, co nie jest mało - nacisk na statystyki - rzecz, która wkurza chyba najwięcej, prawdopodobnie ze względu na wynagrodzenie Team Leaderów od nich zależne. Chwalone są krótkie rozmowy, gdzie wszystko jest załatwione podczas niej i zaraz idzie się do kolejnego calla. W godzinach 16:30-19:30 jest największy napór dzwoniących i jednocześnie po 17 już jest stosunkowo mało konsultantów na linii, co jest sprzeczne z celami statystyk, żeby odbierać jak najwięcej rozmów podczas "rush hour". - okres przedświąteczny (grudzień) - prawie każdy klient ma jakiś większy problem, szczególnie przy popularnych produktach (Apple) są kłopoty z dostawami, gdzie nie jesteśmy w stanie dokładnie odpowiadać na pytania klienta. - niektore procedury wewnętrzne Vodafone są idiotyczne, trzeba je klientom tłumaczyć kilkakrotnie, niektórzy i tak je niezrozumieją. Pracę polecam ze względu na powyższy opis głównie osobom cierpliwym i flegmatykom z empatią i jednocześnie dystansem do klienta :)
    ReviewUserIcon
    miki1993

    22.04.2015 11:57

    Inne

    Hej. pracuje ktoś w Arvato Poznań na kolejowej? Będę tam pracować za miesiąc i chciałbym się dowiedzieć, jakie warunki tam panują etc. Dodam iż bedzie to stanowisko windykatora należności oraz monitoring.
    ReviewUserIcon
    .

    27.04.2015 20:27

    Inne

    Ja pracuje już rok z hakiem, jest umowa o prace i premie. Projekt wymagający, ciśnienie na wyniki, ale jak lubisz winde, to to jest dobre miejsce.
    ReviewUserIcon
    wąs

    19.04.2015 11:11

    Inne

    Pracuje ktoś w Arvato-Żerniki ? będą podwyżki w tym roku? Co z tym Paybackiem? Będzie ten klient,czy zrezygnowali ?
    ReviewUserIcon
    zdolny

    23.04.2015 20:16

    Inne

    pracuje tam, cos nowego ma byc wciągu 2 miesięcy, a kasa to kwestia indywidualna, jak wszedzie
    ReviewUserIcon
    korpoagent

    16.04.2015 20:25

    Inne

    @Uzytkowniczka: A co do wypłaty nadgodzin i sytuacji koleżanek z niemieckiej linii, które czekały pół roku na należne im pieniądze, to miałem okazję widzieć ich nerwy, stres i nieraz łzy. Pisanie, że to wina tego, że przeszły z innego projektu to żenada, na tym portalu pisane są opinie o Arvato jako całości, a nie o poszczególnych projektach. Prawda jest taka, że kierownictwo przez pól roku nie umiało rozwiązać tak prostego problemu jak policzenie nadgodzin w systemie. Ponadto kierownictwo nie potrafi zmotywować pracowników. Wprowadzony ostatnio system motywacyjny zakrawa na śmieszność (jednorazowa premia 150zl brutto za spelnienie przez 3 miesiące następujacych warunków: brak jakichkolwiek spóźnień, brak jakichkolwiek zwolnieć L4, brak przekroczeń przerw i niekorzystanie z urlopów na żądanie). Jest to system skonstruowany tak, by z premii skorzystało jak najmniej osób, no bo jaki wpływ masz na to, czy przez 3 miesiące zachorujesz? Bardzo pomysłowe, motywować pracowników do niechodzenia do lekarza i przychodzenia w chorobie do pracy,do innych ok. 80 pracowników, przecież na pewno się nie pozarażają od siebie w tej klimatyzowanej sali z cudownym przepływem powietrza. Autorowi pomysłu należy się nagroda Nobla. Reasumując: plusem Arvato są świetni agenci na sali i atmosfera wśród nich, minusem - kierownictwo (z nielicznymi wyjątkami) i brak jakiegokolwiek przystępnego systemu motywacyjnego mimo nieraz bardzo ciężkiej pracy.
    ReviewUserIcon
    Freeyourmind1979

    14.04.2015 22:52

    Inne

    To, co piszesz droga Użytkowniczko to jakaś korpopropaganda. Na wstępie zarzucasz Stettinerowi, że nie podał danych, tymczasem sama piszesz pod nickiem. Mało kto chce ujawniać swoją tożsamość i nie można mieć do nich pretensji. Mnie osobiście nie przeszkadza, że kobieta jest na stanowisku kierowniczym, ale stwierdzenie, że mężczyźni na kierowniczych stanowiskach sobie nie radzą jest zupełnie nieprawdziwe i wręcz obraźliwe. Nie uważam też, że Stettiner to "zakompleksiony mały facecik". Tak samo uważam, że w każdej firmie powinien być sprawiedliwy podział, a faktem jest, że szczecińskie Arvato daje większe szanse kobietom. Jak już mówimy o szansach - tu można o tym praktycznie zapomnieć. Szansa na "awans" zdarza się, gdy osoba (kobieta) zajmująca to stanowisko idzie na urlop macierzyński. Firma uwielbia też awanse "poziome" - dostajesz nową FUNKCJĘ, co w ostateczności daje 2 razy więcej roboty za praktycznie tę samą stawkę. Użytkowniczka ma rację pisząc, że firma oferuje karty typu ticket restaurant czy OK system, ale umówmy się - to jest podstawa w każdej korporacji. Bony świąteczne czy trzynastki to cecha porządnej, ceniącej swoich pracowników firmy. Tutaj nie ma na co liczyć. Stettiner nie kłamie pisząc, że z firmy odchodzą wierni pracownicy - to przez praktycznie zerową motywację. Rozliczanie czasu pracy - również niemały problem w Arvato, dotyczący nie tylko osób zmieniających projekt. Spóźniłeś się powyżej 15 minut w miesiącu? Nagana. Nadużyłeś przerwy powyżej 15 minut? Nagana. Masz niedogodziny? Odpracuj. Chcesz urlop? Zobaczymy, bo "nie ma ludzi do pracy". Kłóciłbym się też ze stwierdzeniem, że Arvato to "jeden z lepszych pracodawców na tutejszym rynku". No może, jeśli tylko znasz angielski. Jeśli stać cię na więcej, bez problemu znajdziesz lepsze firmy. Rozbraja też to, że według Ciebie Arvato w Szczecinie się rozwija i idzie ku lepszemu. Rekrutacja nowych pracowników, którzy pewnie odejdą po mniej niż roku nie jest rozwojem a czymś wręcz odwrotnym. Prawa rządzące korporacjami dają Pracownikom szanse na prawdziwy awans, podwyżki i motywację (na to drugie nawet nie licz, a już jeśli, to jest to ok. 100 brutto). To prawda, że jedna z koleżanek dostała po 10 latach długopis bez grawerunku - żenada! To prawda, że nadzór jest bardzo wysoki - sprawdza się zewsząd każdą sekundę, minutę i godzinę Twojej pracy. Stettiner również mówi prawdę jeśli chodzi o zarobki na różnych liniach językowych, obsesyjnej oszczędności firmy i brakach w wyposażeniu pokoju socjalnego. Fakt - w Arvato są świetni ludzie! Szkoda, że firma nie zdaje sobie z tego sprawy i ich nie docenia.
    ReviewUserIcon
    Cichy

    03.03.2015 13:28

    Inne

    Zauważyłem, że większość opinii dotyczy pracy na infolinii. A co z pracą w biurze w Plewiskach? Macie jakieś doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    18.12.2014 19:38

    Inne

    ON - mysle, ze nauczysz sie duzo! Zaczynajac od poznania struktury i charakteru firmy outsourcingowej, obsluge klienta, roznorakie programy komputerowe, techniki ale rowniez soft skills i wiele innych - jako pierwsza prace to zdecydowanie polecam:) nona - nikt cie w wiezieniu nie zamknie jak popelnisz jakis blad w fazie nauki - Arvato zapewnia naprawde dobre szkolenie, ktore podwyzsza twoje kompetencje na cale przyszle zawodowe zycie.
    ReviewUserIcon
    bystry

    06.01.2015 23:02

    Inne

    bo to aplikacja spontaniczna
    ReviewUserIcon
    nona

    12.12.2014 19:10

    Inne

    A co z odpowiedzialnością przy pakowaniu wysyłek z magazynu? Jeśli zginie tel np? To kto płaci? Arvato czy ja?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.12.2014 20:35

    Inne

    Pracowalem ponad pol roku w poznanskim Arvato. Specjalnie do tej pracy przyjechalem ze Slaska. Powiem tak: ogolnie nie zaluje tego doswiadczenia. Byla to ciezka praca w call centre ale mnie duzo dala i czasami sie podobala wrecz:) Tez fajnych ludzi tam duzo spotkale. Jezeli by nie raczej marne zarobki to bym tam zdecydowanie dluzej pracowal.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2014 14:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wiosna

    14.12.2014 12:13

    Inne

    pracuje w arvato już długo i nie było sytuacji z opóźnieniem z kasą, więc nie wiem skąd te głosy. no chyba że pracujesz na zleceniu, to wtedy zależy jak szybko podpiszesz rachunek to tak szybko dostaniesz kasę, ale to zależy od ciebie
    ReviewUserIcon
    Luna

    03.07.2015 22:16

    Inne

    jak się podpisuje rachunek przez internet podali :mobilnyaps.apservices.pl ale nie mogę znaleźć
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2014 09:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wiosna

    19.11.2014 20:44

    Inne

    jak zaczynasz, czyli konsultant, na umowę o prace, normalnie się zatrudniasz, tylko niemiecki musisz mieć perfect, bez tego nie podejdziesz do tematu
    ReviewUserIcon
    wiosna

    07.11.2014 20:32

    Inne

    Mam informacje z pierwszej reki, że na projekcie niemieckim w arvato w poznaniu podwyższyli stawki. start od 3k, a po roku pracy możesz mieć o 9 stówek więcej. ja ogarniam to
    ReviewUserIcon
    ania

    04.07.2014 14:44

    Inne

    O jaka marte chodzi? Jezeli o ta co mysle z lubonia sos..... to juz nie pracuje. Dlaczego pytasz?
    ReviewUserIcon
    marek

    03.07.2014 16:55

    Inne

    Hej. Czy pracuje tam jeszcze marta s z lubonia?
    ReviewUserIcon
    Oferty Pracy

    07.06.2014 23:06

    Inne

    Project Manager arvato Polska 2014-06-06 Żródło: pracuj.pl Poznań (wielkopolskie Zobacz lokalizację na mapie ») W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na nowe stanowisko:Project Manager Miejsce pracy: Poznań Nr ref.: PM/06/2014 Zadania:Udział w procesie sprzedaży oraz budowaniu relacji z KlientamiWsparcie sprzedaży poprzez dbałość o prawidłowość merytoryczną i finansową ofert przedstawianych potencjalnym Klientom oraz w celu zbadania potrzeb w zakresie operacjiUstalanie zasad współpracy i negocjowanie warunków umów m.in. w zakresie cen, param
    ReviewUserIcon
    pawel

    07.06.2014 23:06

    Inne

    nie polecam. Nudna robota ,inwigilacja ,marne kierownictwo,słaby socjal.
    ReviewUserIcon
    joe screen

    03.04.2015 10:07

    Inne

    Pracowałem w szczecińskim arvato przez prawie dwa lata. Ciesze się, że tą firmę opuściłem, większość ludzi, których poznasz jako przyszłych pracowników jest naprawdę w porządku ale kierownictwo (praktycznie same kobiety) i wizja tego przedsiębiorstwa jest w fatalnym stanie. Po pierwsze szczecińskie arvato nie interesuje tak bardzo tym, jak dobrze swoją pracę wykonujesz i jak długo jesteś im wierny, ale to w jakim mówisz języku. Najlepiej opłacany jest język niemiecki i niderlandzki, jeśli wykonujesz dokładnie tą samą pracę ale mówisz jedynie po angielsku bez problemu będziesz miał podstawę niższą o jakieś 1000 zł. Pensja brutto na niemieckiej linii to 3800 zł brutto, na holenderskiej jest to 4300 zł. Wypłata zawsze docierała na konto na czas. Firma jest niesamowicie oszczędna. Nie ma mowy o bezpłatnych napojach innych niż woda, w kuchni brakuje sztućców, a na święta nie dostaje się żadnych bonów czy premii, brak dofinansowania posiłków. Jeśli są urodziny pracownika to Ty jako pracownik winieneś się dołożyć do małego upominku, pracodawca nie czuje się do tego zobowiązany. Bardzo mocno nadzorowane jest Twoje miejsce pracy - kamery, nagrywane rozmowy i czynności na monitorze. Absolutny zakaz wnoszenia urządzeń mobilnych na miejsce pracy. Panuje mocny nacisk na trzymanie się zasad przerw i nietolerancja wobec spóźnień. Jesteś tam trybikiem w maszynie, kierownictwo nie daje Ci w żaden sposób odczuć, że jest zadowolone z Twojej wiernej postawy. Koleżanka po 10 latach pracy otrzymała od firmy długopis warty 60 zł, nic więcej. W firmie panuje niesamowity administracyjny (usunięte przez administratora) Koleżanki nie otrzymały wynagrodzenia za nadgodziny co przez długie miesiące nie interesowało arvato, firma nie była również w stanie przedstawić wykazów czasów pracy. Jeśli chcesz coś załatwić z przełożonymi jesteś praktycznie zawsze odsyłany z kwitkiem lub do innego działu, a tamten inny dział odsyła Ciebie znów gdzie indziej, także czujesz się gorzej niż w ZUSie. Dla ludzi wrażliwych na piękno polszczyzny przestrzegam przed panująca tam korpogadką. Firma w ostatnim okresie została opuszczona przez wielu wiernych pracowników, co mówi samo za siebie.
    ReviewUserIcon
    OLO

    05.05.2014 21:36

    Inne

    praca spoko loko, infolinia Play. Da się żyć
    ReviewUserIcon
    obywatel

    14.04.2014 11:46

    Inne

    Niski poziom,zero rzetelności,brak sprawdzenia informacji o kimś i danej sprawie,ale potrafi dzwonić i krzyczeć do słuchawki.To potrafi dziewczyneczka. Ale czego się dziwić skoro taka nie posiada żadnego wykształcenia,zero ogłady,kultury,ale chce pokazać kim jest.Trafiła na prawnika i rady nie dała. Komedia.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    05.04.2014 14:35

    Inne

    Siema, pracuję i jest ok (finanse) : )
    ReviewUserIcon
    zz

    22.02.2014 16:56

    Inne

    witam, panowie i panie, jak oceniacie komfort pracy w działach IT?
    ReviewUserIcon
    zorro

    11.03.2014 22:15

    Inne

    Lepiej nie próbuj :-| ...
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    07.02.2014 01:04

    Inne

    Perelka, a jak atmosfera, socjal itd., w ogóle to gdzie mają siedzibę? Może warto by spróbować ...
    ReviewUserIcon
    perelka

    05.02.2014 19:20

    Inne

    Warto. Place konkurencyjne, choc nie az takie jak w heinekenie. A klient wart uwagi:) Na pewno nie ma drugiego takiego centrum bpo w Krakowie.
    ReviewUserIcon
    T.

    29.10.2013 00:48

    Inne

    Martyno z jednej strony praca stabilniejsza ale musisz się pogodzić z tym, że często twoi konsultanci będą wyciągać więcej kasy od Ciebie :)
    ReviewUserIcon
    Martyna89

    24.10.2013 20:49

    Inne

    Witam, Mam pytanie - czy ktoś pracował jako koordynator grupy konsultantów? Dostałam taką właśnie ofertę pracy i zastanawiam się czy warto zawracać sobie głowę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    holi goli

    18.09.2013 19:18

    Inne

    Witan Pracuje ktos tam na windykacji ? Dostalem od nich oferte, ale o warunkach nie rozmawialismy, bo mialem inna prace.. Teraz zastanawiam sie nad przsjsciem. Jak jest na windzie, zarobki i dlaa.jakich firm naleznosci windykujecie ?,
    ReviewUserIcon
    dk7xxx

    26.08.2013 15:04

    Inne

    Proszę o wypowiedź ludzi, którzy przeszli do nc+ w arvato z CP w holi... Jak jest? Bo gorzej chyba być nie może? :-)
    ReviewUserIcon
    Hejter

    24.08.2013 13:56

    Inne

    20zl/h - hmm...kosmos...niecale 5e/h
    ReviewUserIcon
    Dino

    02.08.2013 14:56

    Inne

    enka - 2013-07-31 14:56:22 a jak z praca w call center dla nc+? Firma byłaby ok, ale ludzie bywają dziwni. Nie jednemu się wydaje że jak jest kierownikiem to ma władzę absolutną i zachowuje się poniżej standardu. Skoro jednak przełożony to akceptuje, to nie ma o czym mówić.
    ReviewUserIcon
    enka

    31.07.2013 14:56

    Inne

    a jak z praca w call center dla nc+?

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.