opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sylwia

    04.10.2016 11:41

    Inne

    W Strykowie takie warunki jak opisane wyzej z tym ze co drugi caly weekend pracujacy i doplata po 50 zl za 1 dzień czyli 200zl w miesiacu. Niedziele tez sa pracujace.
    ReviewUserIcon
    lalallala

    01.10.2016 15:34

    Inne

    Witam, czy jest tu ktoś kto pracuje w Arvato w Strykowie? Doszły mnie słuchy że jest tam norma nie do wyrobienia to prawda?
    ReviewUserIcon
    lalallala

    01.10.2016 15:07

    Inne

    Witam, czy jest ktoś kto już pracuje w Strykowie? Słyszałam że jest narzucona norma nie do wyrobienia. To prawda?
    ReviewUserIcon
    kondi

    09.09.2016 15:03

    Inne

    może ktoś wie z pracowników firmy jak wygląda u was kwestia premii uznaniowej przyznawanej przez kierownika ? jak to działa i czy ona jest ?
    ReviewUserIcon
    Ogr

    31.08.2016 06:58

    Inne

    Ile zarobi w tej firmie pakowacz na czysto bez premii i innych dodatków mógłby ktoś odpowiedziec
    ReviewUserIcon
    Ana

    25.08.2016 20:55

    Inne

    ...hehe... Bardzo ciekawe. Zarobki dużo zawyżone. Warunki bajkowe jak na Nasze realia... Mam zajebis*ego kandyta... Łysemu grzebień na pustyni sprzeda. Szuka pracy... Ponad 10 lat w handlu... Jest najlepszy. 530 132 000 Dacie radę go zwerbować Kozaki ?!
    ReviewUserIcon
    Ana

    25.08.2016 20:54

    Inne

    ...hehe... Bardzo ciekawe. Zarobki dużo zawyżone. Warunki bajkowe jak na Nasze realia... Mam zajebis*ego kandyta... Łysemu grzebień na pustyni sprzeda. Szuka pracy... Ponad 10 lat w handlu... Jest najlepszy. 530 132 000 Dacie radę go zwerbować Kozaki ?!
    ReviewUserIcon
    O.

    20.08.2016 22:27

    Inne

    Jak obecnie wygląda praca na słuchawkach na infolinii przychodzącej Playa? Zastanawiam sie czy wyslac cv. Proszę o rzetelne opinie.
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.08.2016 23:51

    Inne

    Żerniki : Premie faktycznie coraz niższe, wymyślają durne normy, liczą czas ze stoperem w ręku. A zlecenie, zleceniu nierówne!!! Pomyślał ktoś o tym ? Ale oczywiście, że nie ! Liderki zadufane w sobie, sodówka uderzyła im do główek i się panoszą ...
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    11.08.2016 13:54

    Inne

    A orientujecie się, jakie zarobki oferują na stanowisku Specjalisty ds. płac?
    ReviewUserIcon
    holms

    06.08.2016 19:26

    Inne

    witam chcialbym sie dowiedziec jak to mozliwe jakie sa zarobki w tej firmie (magazyn pakowanje jaki socjal itd) bo zastanawiam sie czy sie zatrudnic bo buduje sie hala w strykowie tej firmy
    ReviewUserIcon
    Bylam na rozmowie

    08.08.2016 18:50

    Inne

    Bylam na rozmowie w strykowie. Stawka bazowa jeds wyzsza niz w innych magazynach w okolicy, mozesz duzo dostac jeszcze w premii. Masz do wyboru karte do fitnesu lub karte do opieki medycznej, jedzenie i picie, dowoza do pracy i nie musisz nic za to dokladac od siebie. Dla mnie wazne ze to praca na umowe i wszystkie zusy sa placone. W praniu pewnie wszystko wyjdzie
    ReviewUserIcon
    zula

    09.08.2016 20:04

    Inne

    Wybieram się na rozmowę w czwartek jakie zarobki Ci zaproponowali chciałabym wiedzieć czego się spodziewać :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2016 10:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Poznań

    08.08.2016 19:44

    Inne

    Angielski musisz miec bardzo dobry zeby swobodnie rozmawiac i pisac. To obsluga najfajniejszego sklepu internetowego z ciuchami. Fajny temat i ludzie.
    ReviewUserIcon
    Bez sciemy

    09.08.2016 20:14

    Inne

    Jakie benefity z tym angielskim daja i jaka kasa jest realnie do wyciagniecia w miesiacu? Jak ktos wie? Tylko bez sciemy
    ReviewUserIcon
    starszy lider

    31.07.2016 19:44

    Inne

    Niepolecam zatrudnienia w tej firmie wypłaty jak renty z ZUS dotyczy to lokalizacji Żerniki wszystko po tym jak przyszedł nowy kierownikz HM podwyższył wydajność poobniżał premie nic nie wie o systemie jakim tu panuje a panoszy sie jak jakiś prezesik. Pracuje już ok 8 lat i rzygać mi się chce na to co sie tam teraz dzieje. Ludzie sami sie zwalniają nawet tacy którzy pracuwali ponad dłużej niż ja wszystko przez tego nowego kierownika i przez wypłaty które są coraz niższe. Ostatnio dowiedziałem się że inspekcja pracy narzuciła firmie wolne dni za prace w sobote i niedzielę gorszych bzdur w życiu nie słyszałem wymyślili to sobie żeby nie płacic za prace.
    ReviewUserIcon
    beko

    05.08.2016 10:22

    Inne

    podaj namiary na tego co przyszedł z hm?? to Tobie o nim troszkę opowiem
    ReviewUserIcon
    obecny

    24.06.2016 11:09

    Inne

    Robię od około dwóch miesięcy ale na słuchawkach w play. Słyszałem o tym od TLa z drugiego piętra. Pytam się z ciekawości, bardziej w celu potwierdzenia, bo system motywacyjny jest straszny i ostatnie dni pokazały, co to jest SL. Nie szukam też reklamy arvato więc wstawka w stylu "a poza tym, szukają na pakowanie" nie związana z tematem odpowiedzią nie jest zwłaszcza, że robi to osoba zapewne związana inaczej z firmą niż konsultanci.
    ReviewUserIcon
    obecny

    21.06.2016 11:28

    Inne

    Czy to prawda, że kiedyś jeden z shiftów nie puścił konsultanta do dentysty i ten sam sobie wyrwał zęba? Nie wiem czy mam tutaj dłużej zostawać skoro firma tak podchodzi do ludzi?
    ReviewUserIcon
    literka

    12.05.2016 15:39

    Inne

    ŻERNIKI. Pracuję od 4 tygodni i jestem zachwycona. Pensja nie powala na kolana, ale myślę, że po okresie próbnym będzie trochę lepiej. Jest to moja pierwsza praca ,,fizyczna" i na początku wracałam do domu wykończona, ale teraz już jest spoko. Nadgodziny? Są, ale rzadko( podobno częściej w okresie świątecznym). Liderka zawsze pyta czy możesz zostać, więc jeśli sobie coś zaplanowano- wychodzi się normalnie. Poza tym za 5,5h nadgodzin masz jeden dzień wolny, a jeśli nie wykorzystasz wolnego, to masz płatne nadgodziny, rozliczane co kwartał.Praca w systemie zmianowym: 6-14, 14-22,ale druga zmiana czasem pracuje od 10-18. Atmosfera w pracy fajna, liderki i kierownictwo świetni,kompetentni i ludzcy. Nie było problemu, żeby zamienić się na zmiany, jak wypadła mi wywiadówka w tygodniu na drugą zmianę. 20 minut przerwy, do tego darmowy automat z ciepłymi napojami :) Wiadomo, jak w każdej pracy- trzeba pracować, ale nie jest to jakiś kołchoz, nikt na nikogo nie pokrzykuje, nie przypomina o normach. Atmosfera super, współpracownicy sympatyczni.
    ReviewUserIcon
    do Wandzi

    08.05.2016 21:36

    Inne

    Dostajesz dodatkowa kase do wypłaty żeby pokryc np koszt najmu mieszkania, pokoju, kawalerki. Mozesz tez pomieszkac w hotelu przez tydzien na koszt firmy jak nie zdazysz nic znaleźc na szybko.
    ReviewUserIcon
    Do aadamski

    24.04.2016 22:39

    Inne

    Dostaniesz dodatkowa kase za przeprowadzke, wiec nie jest źle a reszta tak jak napisales;) powodzenia
    ReviewUserIcon
    aadamski

    22.04.2016 00:09

    Inne

    1500 zapłacę za wynajęcie mieszkania i zostanie mi 1700 na (bardzo) skromne życie… muszę jednak uczciwie przyznać że to nie tyle wina Arvato bo oni płacą 1000 euro (4500 zł) brutto, co złodziei z rządu którzy kradną z tego 1300 zł czyli 1/3 niech ich szlag trafi tego życzę tym bandytom
    ReviewUserIcon
    Do aadamski

    17.04.2016 17:47

    Inne

    3200 na reke to malo? Znajdz w szczecinie prace za tyle dla osob ktore nie maja duzego doswiadczenia?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    aadamski

    14.04.2016 18:14

    Inne

    Na jakiej zasadżie w Szczecinie są dobre stawki, bo mi zaproponowali 3200 na rękę z niemieckim. Szału nie ma. Za to proces rekrutacji jakbym startował na głównego managera...
    ReviewUserIcon
    aadamski

    14.04.2016 16:09

    Inne

    Mi zaproponowali 3200 na rękę czy to jest aż taka dobra stawka?
    ReviewUserIcon
    Szczecinianin

    22.03.2016 19:49

    Inne

    Czy to prawda że są lepsze stawki w arvato w szczecinie?
    ReviewUserIcon
    do pana powyżej

    29.03.2016 18:49

    Inne

    tak, to prawda, kasa poszybowała. są wyższe stawki na niemieckim. z moich informacji wynika - i to bardzo konkurencyjne! jak znasz język to próbuj. powodzenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.03.2016 15:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tu polew

    14.04.2016 18:17

    Inne

    @Radek w tajlandzkich bahtach
    ReviewUserIcon
    Z magazynu

    05.03.2016 20:41

    Inne

    Rufus w firmie na A w sadach to dopiero trzeba miec zdrowie! wszystko na czas ze stoperem i zawsze bedzie za malo, jak masz tam znajomych to dobrze wiesz. Nigdzie nie ma sielanki i za nic robienie kasy nie ma ale przynajmniej tutaj traktuja cie jak czlowieka a nie maszyne.
    ReviewUserIcon
    Biegły

    05.03.2016 14:16

    Inne

    Sama praca nie jest zła, wiele zależy od ciebie. Ja w szczecinie chciałem zahaczyć się tylko na wakacje a mija już 3 rok, praca od poniedziałku do piątku, nadgodziny rzadko, a jeśli już to zapłacone, opieka medyczna i karta sportowa. Ważni są ludzie z którymi pracujesz i normalne zasady.
    ReviewUserIcon
    lucy

    26.02.2016 08:01

    Inne

    halo ja dostalam sie do ksiegowosci w Baden -Baden w niemczech. Zaczynam prace od 01.04.Czytajac opinie po stronie niemieckiej i polskiej zauwazam podobienstwi duzo ludzi chwali ale tez pisze negatywne opinie. Moze ktos z was pracowal w dziale ksiegowoci i moze podzielic sie opinia z Polski
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.02.2016 16:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hinden

    25.02.2016 12:18

    Inne

    Warto sie ubiegac? Duzo nadgodzin? Duzo roboty ?
    ReviewUserIcon
    Alena

    23.01.2016 09:08

    Inne

    Hi! I am from Ukraine. Arvato in Szczecin offered me a job position - Customer Service Advisor. Would you be so kind to tell me about this company in this city? I need an advice as have to move to Poland. Many THANKS!!!
    ReviewUserIcon
    sasi

    13.01.2016 12:57

    Inne

    czesc, dostałam ofertę pracy w arvatro pakowanie paczek w Komornikach. Jaka jest stawka? jak wychodzicie z wypłatą i czy ktoś z okolic Mosiny tam pracuje ?? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2015 00:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracująca

    03.01.2016 22:50

    Inne

    tak, niemiecki jest wymagany i to biegły, plus angielski oczywiście. projekt ciekawy, można dużo się nauczyć, spoko ludzie, ale poprzeczka jest postawiona wysoko. polecam dla ambitnych
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.12.2015 23:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    do rufusa

    03.01.2016 23:00

    Inne

    na jakie stanowisko startujesz? bo każdy ma szkolenia, tylko jakie i ile, to zależy od samej pracy.
    ReviewUserIcon
    KAROL

    13.11.2015 12:03

    Inne

    sama pracuję na magazynie i nie rozumiem dlaczego co niektórzy mają pretensje co do wypłat. Skoro podpisujesz umowę, to widzisz jakie jest wynagrodzenie, a jak Ci się nie zgadza to możesz wziąć pasek od wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Kiki

    26.06.2016 11:21

    Inne

    Pasek to można wziąć i się na nim powiesić jak już się zobaczy co się zaczyna robić z życiem pracując w Arvato... Na początku wszystko niby ok, a później (usunięte przez administratora) taki, że padasz na twarz! 12 godzinne zmiany, w tygodniu 1 dzień wolny na 6 pracujących, grosza za nadgodziny nie zobaczysz, bo Ci to gdzieś tam poupychają jako dni wolne w jakimś bezsensownym okresie. Coraz mniej można zrozumieć na magazynie jak się nie zna języka ukraińskiego. Jesteśmy Chinami Europy w tym najgorszym znaczeniu!
    ReviewUserIcon
    Telin

    12.11.2015 10:13

    Inne

    Wie ktoś którego bedzie wypłata?
    ReviewUserIcon
    kkk

    11.11.2015 18:03

    Inne

    ZDECYDOWANIE ODRADZAM TĄ FIRMĘ !!! Moja "przygoda" z "Arvato" (zatrudniona byłam przez agencje pracy z charakterystyczną kręconą brunetką na czele) rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Byłam w tracie poszukiwania pracy i aby nie siedzieć bezczynnie w domu i szukać nowej pracy zatrudniłam się na magazynie w Plewiskach pod Poznaniem jako pakowaczka. Godziny pracy mi pasowały (zmianowa 6-14 oraz 14-22 - akurat można było "wyrwać się" na jakąś rozmowę na porządną umowę o pracę ;) , dojazd był zapewniony i darmowy z pętli Górczyn (mam tam bardzo blisko), więc postanowiłam spróbować. Na umowie 12 h brutto !!! zawsze to coś ;) Oczywiście cały czas szukałam pracy ... Pracowała mi się nawet dobrze, 15 min przerwy, liderki w porządku (oczywiście jak się pracuje), atmosfera też nie najgorsza ... Szkoda tylko, że agencja klasyfikuje ludzi na "żółte" kamizelki i "pomarańczowe. "Żółte" to Ci co pracują na umowę o pracę (oczywiście najniższa i zamydlające oczy premie, które na koniec miesiąca są znikome ) !!! i "pomarańczowe" to osoby z agencji, które zarabiają więcej niż "żółci", ale są gorzej traktowani, ponieważ wszystkie niezgodności na magazynie przypisywane są ich czynom, nie dostają darmowej kawy (hahahaahah - ja akurat nie pijam) i nieraz nie ma dla nich pracy (o czym oczywiście osoby rekrutujące w agencji nie wspominają na rozmowie ;) Na szczęście po miesiącu otrzymałam ofertę pracy zgodną z moimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem ;) ;) ;) ... I nastał dzień wypłaty !!! okazało się, że 12 zł brutto na umowie to jakieś 8 zł z kawałkiem, więc otrzymałam przy 170 h pracy 1500 zł na rękę ;) "zadowolona" zadzwoniłam do agnecji Do Pani „kręcona brunetka” celem wyjaśnienia tak "Błogiego" wynagrodzenia ;) Po minucie rozmowy „kręcona brunetka” się rozłączyła ;) no jak ja śmię zakłócać jej owocne poszukiwanie dalszych Jeleni do pracy !!! Po czym ochłonęła i ... napisała esa ;) Zdumiewające, napisała esa, że mam ją nie straszyć Sądem ;) P.S. chciałam tylko nr do księgowej, aby wyjaśniła mi skąd tak "duża" pensja !!! Aha i jeszcze dodała, że jak jestem tak mądra i potrafię wyliczać wynagrodzenie to może zatrudnię się w kadrach, a nie na magazynie. Otóż Pani „brunetko kręcona” : w kadrach nie muszę się zatrudniać, ponieważ nie mam ku temu wykształcenia, widziała Pani moje CV i wie, że posiadam doświadczenie w Dziale Logistyki (zupełnie nieznanym dla Pani) , zatrudniłam się na magazynie, ponieważ szukałam lepszej pracy i podpisałam umowę o pracę tymczasową, która Pani podpisała. Nie rozumiem takiego traktowania ludzi !!! Pani „kręcona brunetka” powinna zostać zawieszona w wykonywaniu swoich obowiązków, ponieważ jest osobą nie kompetentną. Zarzuca, że na magazynie pracują sami "Gamonie". Poza tym Pani stwierdziła, że wszystkim wypłaty się zgadzają i nikt nie ma pretensji tylko ja. Tylko nie wzięła pod uwagę faktu, że ja mam odwagę zadzwonić do niej i wyjaśnić całą sprawę, a nie tj. moi "byli" znajomi z tej agnecji siedzą cicho, bo boją się utraty pracy lub po prostu nie chce im się szarpać o parę groszy . JESZCZE RAZ ODRADZAM TA AGENCJĘ W POZNANIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. post został usunięty jakieś 1,5 miesiąca temu, ponieważ „kręcona brunetka” poczuła się poruszona jego treścią. Ponownie napisała sms z tel służbowego, że zgłasza sprawę na policję !!! po zasięgnięciu opinie policji postanowiłam odnowić post, ponieważ nie ubliża on nikomu (dane Pani zostały ukryte), a ukazuje tylko prawdziwe oblicze pracy w Arvato przez agencje pracy i niekompetencję Pani rekrutującej !!!
    ReviewUserIcon
    Zbuntowana

    11.11.2015 12:08

    Inne

    W Żernikach mamy zmiany po 12-godzin ostatnio, Arvato na każdym kroku oszczędzać zaczyna (czyli na pracownikach niestety). Skutek : coraz niższe premie, zaczęli zatrudniać do Żernik Ukraińców bo są tańsi...Podwyżek nie będzie, bo firmy na nie nie stać. Coraz gorzej się tu robi... Do tego dziś (11 listopada-Święto) namawianie, żeby przyjść do pracy. Szkoda, że nie ma związków zawodowych, może zrobiłyby trochę porządku. Brak respektowania 11-godzinnej przerwy między zmianami. Np idziesz 14-22, by następnego dnia iść na 6 rano.
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    03.11.2015 21:30

    Inne

    Słyszałam, że w Komornikach na poczàtek płacą minimalne wynagrodzenie, oprócz tego są dodatki za pracę w weekendy, za frekwencjè i za ilość paczek wysłanych. Czy to prawda? Ile kwotowo można mieć na tych dodatkach, bo pensja nie powala. Z drugiej strony jest to jednak umowa o pracę a nie zlecenie. Ponoć w Komornikach jest bardzo fajna załoga. To duży plus. A czy płacą za nadgodziny czy dają dzień wolny? Wolałabym kasę...
    ReviewUserIcon
    Realia

    12.11.2015 23:11

    Inne

    W Komornikach po raz pierwszy magazyn pracuje w gorącym sezonie wyprzedaży i dla wszystkich jest to nowa sytuacja. Pracownicy jednak są o tym informowani – zarówno przed podjęciem pracy jak i w trakcie, w czasie planowania pracy na najbliższe tygodnie (grafiki). Dłuższy dzień pracy wiąże się oczywiście z dodatkowymi przerwami – wszystko odbywa się zgodnie z Prawem Pracy. Jeżeli chodzi o temat premii – są one indywidualne, w związku z tym dla każdego pracownika inne – pracujesz szybciej i wydajniej – otrzymujesz większy dodatek do pensji. Nawiązując jeszcze do „nowych twarzy” – jest to wynik współpracy z agencjami pracy tymczasowej, a nie zmieniającej się stałej ekipy pracowników. Na koniec jeszcze, weekendy i święta są pracujące, ponieważ codziennie z magazynu muszą wyjechać paczki dla naszych klientów. I są to dni dodatkowo płatne.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    22.04.2016 04:19

    Inne

    Przez jaką agencje pośredniczy Arvato w Poznaniu?
    ReviewUserIcon
    SapDocent

    27.10.2015 21:51

    Inne

    Jakie są Wasze opinie na temat pracy jako konsultant SAP? WM/MM/SD. Nie słyszałem zbyt pochlebnych, ale chciałbym potwierdzić... zarobki, ilość zadań, kierownictwo? w chwili obecnej pracuję w sporej firmie i zależy mi na zmianach i fachowości ludzi, z którymi będę potencjalnie walczył. Nie boję się dużej ilości pracy i zadań, tylko dziadowskiej atmosfery, wyrywania krzesełek spod tyłka i ludzi niekoniecznie na poziomie... bardzo proszę o jakieś rzeczowe info.
    ReviewUserIcon
    SapDocent

    27.10.2015 21:48

    Inne

    Hej ludzie - jakie są Wasze opinie na temat pracy jako konsultant SAP? WM/MM/SD. Nie słyszałem zbyt pochlebnych, ale chciałbym potwierdzić... zarobki, ilość zadań, kierownictwo? w chwili obecnej pracuję w sporej firmie i zależy mi na zmianach i fachowości ludzi, z którymi będę potencjalnie walczył. Nie boję się dużej ilości pracy i zadań, tylko dziadowskiej atmosfery, wyrywania krzesełek spod tyłka i ludzi niekoniecznie na poziomie... bardzo proszę o jakieś rzeczowe info.
    ReviewUserIcon
    pracujący też

    20.10.2015 19:19

    Inne

    popieram, jest kasa dodatkowa za weekendy i święta, jak trzeba, bo faktycznie kilka razy do roku jest więcej pracy. ważne że masz umowę o prace i zapewniony dojazd z górczyna, a atmosfera - jak wyżej, moim zdaniem nie ma na co narzekać, ludzie są normalni i do dogadania.

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.