opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    R2D2

    07.10.2019 10:38

    Inne

    Żerniki czyli magazyn z gdzie Kierownik ma wiecej pomocników jak pracowników najwieksza inteligencja jest na (usunięte przez administratora) muszkieter nad liderami co ledwo czyta po Polsku :) tu są dwa najwieksze problemy KASKI i TELEFONY, BHP jest na pierwszym miejscu no chyba że (usunięte przez administratora) założy nowe (usunięte przez administratora).
    Company logo
    Arvato Polska

    07.10.2019 15:19

    Pracodawca

    Szanowna/y R2D2, Arvato Supply Chain Solution w Polsce funkcjonuje w oparciu o przepisy BHP oraz zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie pracy Arvato. Jeśli Pan/Pani chciałby/chciałaby zgłosić merytoryczne uwagi dotyczące tej kwestii, proszę o kontakt ze swoim bezpośrednim przełożonym. Przedstawienie sprawy w oparciu o fakty, daje szansę na podjęcie dalszych kroków. Z poważaniem, Aldona Krzyczmonik [email protected] PR i Marketing Arvato Supply Chain Solutions w Polsce
    ReviewUserIcon
    Burrito of sadness

    02.04.2019 11:43

    Inne

    Początkowo praca i panująca w niej atmosfera wydawały się w porządku, ale z czasem wychodzi wiele nieprzyjemnych rzeczy. Jest wiele osób pośród liderów, trenerów i SPMów, którzy są naprawdę w porządku, ale zdecydowana większość uważa się za kogoś lepszego. Niektórzy trenerzy mają problem z przyuczeniem kogoś na nowym stanowisku, chociaż jest ich to obowiązek, ale potrafią kręcić nosem, bo dany lider oddelegował jakąś osobę na nowy dział i trzeba ją przeszkolić. Sporo liderów i SPMów chodzą z fochami cały dzień, co znacząco psuje atmosferę, bo nie oszukujmy się, ale nikomu nie chce się pracować, gdy obok chodzi lider, który ma problem z całym światem i tylko szuka dogodnej okazji, aby wyrzucić ze swojego działu osobę, która mi nie pasuje, bo nie praktykuje podlizywania się. To jeden z największych minusów pracy w Arvato (przynajmniej jeśli mowa o Strykowie, (usunięte przez administratora), nie wiem, jak sprawa wygląda w innych magazynach), bo liderzy nie powinni decydować o tym, komu zostanie przedłużona umowa. Rozumiem, jeśli pracę traci osoba toksyczna, która zatruwała życie wszystkim dookoła, ale mówimy tutaj o ludziach, którzy przychodzą do pracy, robią swoje, nie można im niczego zarzucić, jednak po okresie próbnym zostają bez zatrudnienia, ponieważ nie podlizywali się liderom lub nie byli z nimi w rodzinnych relacjach. I tylko o to chodzi. Nieważne, że ktoś jest chamski i psuje innym humory, nieważne, że ktoś robi wszystko, aby tylko nie pracować, nieważne, że ktoś często choruje - jeśli taka osoba ma świetne stosunki z liderem, to na pewno zostanie przedłużona mu umowa, cała reszta, która nie interesuje się udawaniem koleżeństwa, po prostu pożegna się z pracą, gdy minie okres próbny. Wiem, bo znam osoby po obu stronach barykady i to jest zwyczajnie nie w porządku. Wiem, że mi również umowa nie zostanie przedłużona, bo nie interesują mnie znajomości w pracy, przychodzę, robię swoje i nie mam sobie nic do zarzucenia, bo swoją działkę wykonuję dobrze i sumiennie, ale nie jestem lubiany przez liderów, bo poza przywitaniem i pożegnaniem nie wdaje się z nimi w żadne relacje. Najlepsze jest to, że wizja końca okresu próbnego wcale mnie nie smuci, bo ciężko pracować w takiej atmosferze i na takich zasadach. Smutni są liderzy, którzy chodzą i wypytują pracowników o wpisy, bo nie mogą pogodzić się z tym, że inni uważają ich za żałosnych i śmiesznych ludzi, którzy nawet nie myślą o tym, aby się zmienić. Zależy im tylko na tym, aby znaleźć autorów, uprzykrzyć im życie w pracy, a następnie nadal robić swoje. Bycie ludźmi, których nikt nie lub wychodzi im najlepiej. Najgorsze są tylko wpisy innych liderów, którzy bronią swoich kolegów. Nie wiem, czy oni są tak ślepi, czy tak perfidni, ale to jest żałosne. Niektórzy ludzie zachowują się jak zwierzęta w zoo, ale to nadal tylko praca w magazynie. Nie rozumiem tak wielkich ambicji w tak nieambitnym miejscu, ale pozostaje pogratulować, jeśli komuś sprawia to przyjemność. Sama praca nie jest zła, prawdę mówiąc jedna z lepszych, w których pracowałem, ale ludzie i ich zachowanie to jakiś cyrk na kółkach.
    ReviewUserIcon
    Polish

    02.10.2019 04:58

    Inne

    Sie miało kłopoty z dyktandem to sie weryfikuje komentarze na śmietniku historii :)
    ReviewUserIcon
    Antoni

    02.10.2019 13:40

    Inne

    A co to ma wspólnego z wyrażeniem swojej opinii na temat magazynu ??
    ReviewUserIcon
    E.M

    20.09.2019 15:42

    Inne

    Witam, mam zamiar zacząć tam prace mogę was prosić o opinie na temat tego miejsca ? O ludzi którzy tam pracują ? Oraz o stawkę z gory dziękuje bardzo
    ReviewUserIcon
    minonA

    22.09.2019 22:27

    Inne

    Jeżeli lubisz wykłady "po niemiecku" to poczujesz się jak ryba w wodzie :)))
    ReviewUserIcon
    Czycio

    25.09.2019 01:43

    Inne

    Świetnie prowadzona loteria fantowa. Przymusowa, więc można się obłowić :)
    ReviewUserIcon
    Rafał

    18.07.2019 10:45

    Inne

    Żerniki Dlaczego kierownictwo ma gdzieś ludzi ? Ci , którzy zasługują na awans, lidera cokolwiek, go nie dostają, bo... Nie jesteś na każde skinienie firmy, nie zgadzasz się harować 3 miesiące (październik, listopad, grudzień) po 13 godzin oraz w święta przymusowo. Liderami zostają ci, którzy nie mają życia prywatnego , siedzą w pracy nieraz po 16 godzin (niestety, to prawda, ale muszą się odbić po 13 godzinach) i są na każde skinienie (usunięte przez administratora).. Nie polecam w życiu!!!
    ReviewUserIcon
    lasti

    08.09.2019 12:16

    Inne

    Coś w tym jest...
    ReviewUserIcon
    Smile

    20.09.2019 22:56

    Inne

    Arvato to spoko firma.
    ReviewUserIcon
    abra

    15.09.2019 17:58

    Inne

    czy ktoś pracuje na umowe zlecenie?
    ReviewUserIcon
    Śpioch

    20.09.2019 01:54

    Inne

    Trwa bunt. To mało? :)))
    ReviewUserIcon
    Ssula

    20.09.2019 09:59

    Inne

    A ten bunt to gdzie? Jaka lokalizacja?
    ReviewUserIcon
    Polka

    14.09.2019 12:31

    Inne

    Pracuje ktoś w Komornikach jako pracownik kompletacji i wysyłki towaru? Jak wrażenia? Jak zarobki?
    ReviewUserIcon
    Pieter

    14.09.2019 18:49

    Inne

    4000zł w 2023 :P
    ReviewUserIcon
    Paweł

    17.09.2019 15:52

    Inne

    Chyba myślisz o wyrównaniu w izarach po przewalutowaniu przez Revolut i transferze w Curve ;)
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.09.2019 00:39

    Inne

    W Arvato pracuję od kilku dni. Załapałem się na okres próbny. Co prawa, zamiast na "pick" trafiłem na "wysyłkę" (gdzie indziej znane jako "shipping" czy "załadunek"), ale nie mogę narzekać, ponieważ z nożem na gardle jest to dość trudne. Silnie sfeminizowane środowisko pracy, więc praca jest tylko dla modeli. Poza tym fochy i wstręty; typowy zespół napięć. Niemniej mój komentarz w swoim zasadniczym zrębie tyczy dowcipu vendingowego (niemal czarny humor), który pustoszy kieszenie naiwnych, a poza mną zbyt wielu ich tam nie można znaleźć; pozostaję na obserwacji :) Automat z przekąskami i napojami, który umieszczono w firmowej jadalni (pierwszy z prawej) wydaje resztę randomowo, kiedy indziej wcale nie raczy poczynić należnego zwrotu. Przykładowo, zakup puszki Pepsi to wydatek 1,60 PLN. Po wrzuceniu dwuzłotówki można oczekiwać każdej możliwej wersji wydarzeń, łącznie z utratą 40 groszy. Być może automat firmy BMG Vending Partner (lub sama firma?) postępuje wedle jakiegoś algorytmu czy innego systemu, który należy złamać, jednakże przerwa jest tylko jedna i trwa tylko 20 minut. W ogólności, nie stać mnie na prowadzenie badań nad tym automatem, poza tym nie zanosi się na to, aby Arvato było zainteresowano moją osobą na dłuższą metę. Aliści inni pracownicy winni wziąć pod uwagę, że już jedna osoba kupująca codziennie puszkę Pepsi w tym automacie, będzie tracić w stosunku tygodniowym ok. 25 groszy dziennie. To daje jedną puszkę napoju in plus dla BMG. Złoty interes :))) Oczywiście, wystosowałem zapytanie do firmy BMG Vending Partner. Nie liczę na konstruktywną odpowiedź, mam pewne doświadczenie w reklamacjach i tym podobnych dochodzeniach względem firm vendingowych, cateringowych i podobnych korporacji, które karmią ludzi.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.09.2019 18:31

    Inne

    Nie wspominając o etyce Solid Security ;)
    ReviewUserIcon
    Grzegorz.

    13.09.2019 18:20

    Inne

    No i nastały nowe władze w Żernikach które to miały rozwiązać problemy i "patologie" tego magazynu. Jednak obietnice i zapewnienia kierownika już zostały zweryfikowane. Nic się nie zmieniło i znów jest zmuszanie do nadgodzin i kombinowanie z czasem pracy. A zapewnienia były że nie będzie nadgodzin i wszyscy będą równo traktowani. A jest jak co roku. Tylko tym razem dużo wcześniej się to zaczyna.
    ReviewUserIcon
    Reniu

    11.09.2019 05:52

    Inne

    (usunięte przez administratora) Etat pozorny, szkolenia tak samo, na dodatek kontrolowane przez agencję i Ukraińców.
    ReviewUserIcon
    Reniu

    11.09.2019 08:50

    Inne

    Zatrudniają dla ubawu.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    06.09.2019 12:36

    Inne

    Witam, czy ktoś może mógłby się wypowiedzieć na temat stanowiska: "Specjalista ds. usług płatniczych z językiem niemieckim - możliwa praca zdalna"?
    ReviewUserIcon
    Robot Denimo

    11.09.2019 00:17

    Inne

    Podejrzewam, że chodzi o pakowanie. Żadna inna praca nie wymaga tak daleko idących kompetencji.
    ReviewUserIcon
    gz

    09.09.2019 13:33

    Inne

    niestety candidate experience w tej firmie nie jest istotne. wstępna rozmowa telefoniczna dość sympatyczna, natomiast brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej - nawet mailowej, napisanej z automatu - bardzo kiepsko wpływa na wizerunek firmy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2019 15:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fan Trabantów

    05.09.2019 18:11

    Inne

    To było ponad 10 lat temu ^^ I niby co w związku z...?
    ReviewUserIcon
    ja

    07.09.2019 20:57

    Inne

    Z serii informacji z tego forum można wyczytać z jakim środowiskiem pracy mamy do czynienia(usunięte przez administratora)Bardzo istotnym jest też zwiększenie świadomości i wprowadzenie odpowiednich mechanizmów w interesie pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Aska

    15.07.2019 09:29

    Inne

    Pracowałam w dziale windykacji Arvato. Podstawa bardzo niska A system premiowy jest praktycznie nieosiągalny. Cały czas wmawiają że staraj się bardziej i bardziej to dostaniesz premię... I tak z miesiąca na miesiąc. Robią z ludzi cebuli tzw "coachingami". A sama praca jest bardzo stresująca nie warta tych groszy. Odradzam każdemu
    ReviewUserIcon
    Marta

    03.09.2019 09:25

    Inne

    Heheheh;-)
    ReviewUserIcon
    loszu

    06.09.2019 04:11

    Inne

    podobno macie komorke ds lapowek
    ReviewUserIcon
    Burmistrz Plewisk

    05.09.2019 19:40

    Inne

    Sami stażyści
    ReviewUserIcon
    Goffy

    01.09.2019 12:01

    Inne

    Witam. Widzę ogłoszenie na pracownika komplementacji towaru i wysyłki. Na jakie wynagrodzenie może taka osoba liczyć? Da radę wyciągnąć 2500 na rękę?
    ReviewUserIcon
    Parkingowy

    02.09.2019 17:32

    Inne

    A reszta z cudzego portfela?
    ReviewUserIcon
    Gindzio

    03.09.2019 20:04

    Inne

    Przez ten czas jak operator automatów vendingowych łamie system lotka, nie można oczekiwać podwyżek. A później nawet trójki hahahaha :)
    ReviewUserIcon
    emem

    31.08.2019 09:37

    Inne

    Witam, czy może ktoś się wypowiedzieć nt. oferty pracy "Specjalista ds. usług płatniczych z j.rosyjskim"? Jak sama praca, warunki, wynagrodzenie, atmosfera? Czy istnieje jakakolwiek możliwość rozwoju w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    20.07.2019 12:06

    Inne

    Witam! Jestem byłą pracownicą działu windykacyjnego. Dziwne zachowanie kierownictwa, podstawy mniejsze nic płacą w sieciach sklepów z nazwą gadów i owadów. Premię dostać jak pokonać Everest, podejrzewam że pracownicy wydziału kierownictwa zadowoleni, bo dostają premię (podejrzewam że to moja premia). Odmawiano premii nie za miesięczny wynik, tylko za to że nie mówisz jakiejś frazy lub nie zadajesz jedno pytanie 2 może 3 razy. Właśnie przy tym, nauczyciele (tak zwane coache) to nie dobrzy pracownicy firmy, tylko jacyś ludzie których nikt nie widział wcześniej, decydują że nie w ten sposób zapytałam o adres i chociaż zaległość spłacona, premię za miesiąc ja nie dostaje bo niedobrze zapytałam o adres lub konto lub jeszcze coś! Ja nie kłamie... wynik wcale nie zależy od pracownika. Dowodem na to wszystko jest gigantyczna rotacja pracowników. Albo podniosa wypłate albo nikt tam nie będzie chciał pracować.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    16.08.2019 02:03

    Inne

    nie da się czytać bzdur które wypisujesz. od tych kłamstw masz już pewnie nos jak Pinokio. poza twoimi pisanymi na zlecenie komentarzami nikt nie wypowiada się pozytywnie. nikt kto ma odrobinę szacunku do siebie nie będzie w tym (usunięte przez administratora) pracował.
    ReviewUserIcon
    TT

    21.08.2019 14:08

    Inne

    Myślę, ze nikt nikogo nie zmusza do pracy jak to nazwałaś w (usunięte przez administratora).. życzę znalezienia pracy godnej Twojej osoby! Wiesz co tylko nie wypisuj kłamstw i bzdur! Bo jest to żenujące! Obrażać innych tylko dla tego, ze jest się zflustrowanym! Powodzenia! Całe szczęście, ze takich osób nie ma już w tzw (usunięte przez administratora)!
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.07.2019 16:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marta

    01.08.2019 16:46

    Inne

    Cześć, JJ 's Wymagania są całkiem przyzwoite i system premiowy również dla tych, którzy chcą pracować. Jeśli Ci się "nie chciało gadać z Dłużnikami i rozmawiałaś na "odczepnego", to sama sobie odpowiedz dlaczego nie wyrabiałaś premii. Żałuj, żałuj...
    ReviewUserIcon
    T.w

    21.08.2019 14:04

    Inne

    Jak ci się nie chciało pracować to Tobie powinno być żal!
    ReviewUserIcon
    The Punisher

    16.08.2019 08:57

    Inne

    Do "(usunięte przez administratora)" (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora): módl się, żebym cię nigdy nie spotkał na ulicy, bo nie ręczę za siebie. Wtedy zobaczymy jaki z ciebie kozak.
    ReviewUserIcon
    The Punisher

    18.08.2019 07:37

    Inne

    Widzę, że najważniejsze rzeczy usuwane są przez moderatorów, także nie ma sensu się tu udzielać. (usunięte przez administratora), mam nadzieję że się kiedyś spotkamy, świat jest mały, a wtedy obiecuję ci, że sobie o mnie przypomnisz.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    18.08.2019 12:13

    Inne

    To napisz z spacjami to będzie widać do kogo masz problem i o który magazyn ci chodzi, bo chyba masz na myśli (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Heimdall

    12.08.2019 07:31

    Inne

    Pracowałem w Arvato dla(usunięte przez administratora) w Poznaniu. Jeśli chodzi o pracę w tym miejscu to polecam jedynie dla osób, które chcą rozpocząć pracę w obszarze obsługi klienta telefonicznego. Dla osób, które mają już doświadczenie nie polecam. Praca jest kiepska, mało płatna. Zwykli pracownicy są tam kiepsko pracowni. Na mój niemal rok pracy na były może 2 wyjścia, więc tyle w sprawie wyjść organizacyjnych. Największy problem jest z tzw. Kierownikami, którym zwyczajnie się nie chce. Licza się słupki a nie klient. Jeśli dzwoni do Was ktoś i potrzebuje pomocy, to nie jest ważne czy jej udzielimy tylko czy rozmowa przebiegła że standardem i czy szybko ja zakończymy i rozpoczniemy kolejna. Awanse to ściema, premie to śmiech na sali (5 gr brutto :D za tzw. Case)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik numer

    23.07.2019 17:53

    Inne

    Magazyn, Żerniki. Dno, dno i jeszcze raz dno. Poza liderami (nie wszystkimi) nie znajdzie się ani jedna osoba na tym magazynie, która powie, że jest chociaż 'spoko'. Ludzie siedzą tam z przyzwyczajenia, lenistwa, bądź oczekują na emeryturę, bo mają niedaleko. Korzystając z okazji, że ktoś odważył się odezwać na temat(usunięte przez administratora)ośmielę się wypowiedzieć na temat fenomenu jakim jest lider tego działu, który ewidentnie dostał te stanowisko tylko dzięki pucowaniu się. Nigdy nic nie wie, nigdy nic nie potrafi zrobić. O wszystko karze pytać 'kogoś innego'. Traktuje pracowników przedmiotowo, dba tylko o własne 4 litery. Kłamie, (usunięte przez administratora) gardzi pracownikami, nigdy nie przychodzi na nadgodziny, w soboty pracujące, dodatkowo w prawie każdy piątek ma wolne, a i tak jakimś cudem ma 3 tygodnie urlopu letniego. Przypadek? Jeśli kogoś nie lubi, będzie czepiał się o wszystko, że za długo coś robisz, że robisz to źle, że rozmawiasz (bo przecież jesteśmy w przedszkolu i tutaj nie można się słowem odezwać), przy czym sam chodzi nawet w czasie wzmożonej pracy i rozmawia przez telefon, zagaduje wszystkich po kolei i nawet palcem nie kiwnie żeby cokolwiek zrobić. W tym czasie woli chodzić, panikować i irytować innych swoim zachowaniem. Ktoś mu nie pasuje? Na pewno da to do zrozumienia ;) Jeśli ktoś będzie się stawiał-albo zostanie przeniesiony na inny dział, albo wyleci z pracy. Nie raz już tak było :) A wszystko to za sprawą idealnych kontaktów z (usunięte przez administratora), w końcu nie bez powodu każdy mówi, że jest jej pupilem. Możnaby tak pisać i pisać, ale nie w tym rzecz. To jest namiastka zachowań tej osoby. Mam nadzieję, że obecny kierownik zwróci szczególną uwagę na to co dzieje się na tym dziale i, że w końcu ktoś zrobi z tym porządek. Z wyrazami pogardy i zażenowania. ~Pracownik numer 1453887. (Dla kumatych i wtajemniczonych).
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2019 11:50

    Inne

    bo (usunięte przez administratora) a nie kerwnikami i nikomu za skure nie zajda bo (usunięte przez administratora) sie bliza. ktos pyta dlaczego tylko zerniki narzekaja? dlatego ze przez ponad 10 lat magazyn byl olewany przez wszystkich od zarzadu przez obsluge klienta po kierownikow etc. naobiecali nie wiadomo co, zrobili z niego smietnik a teraz łola boga. ten magazyn i tak skonczy tak jak reszta podobnych (poczytajcie w necie jak wyglada praca na takich mag) lepeij traktowani beda ukrainci niz polacy i taki bedzie koniec. ma sa kra!
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.07.2019 15:08

    Inne

    O jakiego lidera chodzi ? Jak tam na (usunięte przez administratora) Nadal magazynierzy chowają się w regałach i za paletami żeby móc porozmawiać i skorzystać z telefonu ?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    18.07.2019 12:21

    Inne

    Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat magazynu LPP w strykowie? Mam zacząć tam niebawem pracę i jestem ciekawa jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.07.2019 21:53

    Inne

    ciekawe opinia znikła ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    20.07.2019 09:17

    Inne

    Jest to praca na 3 miesiące, no chyba że będziesz im wydajności robiła, nie podskakuj do liderów oni maja tam za dużo władzy, SPMi z nimi też bądź bardzo ostrożna, tak jak napisali poprzednicy, nie mów o swoich sprawach prywatnych, tutaj masz kolegów na 8 godzin pracy potem do domu i zapomnij o tej pracy na resztę dnia. (usunięte przez administratora) Jak mam ci dać radę pracuj w swoim tempie umowa jest zależna od twojego zachowania a nie od efektywności pracy, i najlepiej idź na VAS będziesz robiła wózki do rozmieszczania lepsze to niż tkompletacja gdzie normy są bardzo wysokie.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    01.07.2019 16:19

    Inne

    Pozdrawiam wyrozumiałych lideròw, ktòrzy w ekstremalne upały pozwalali swoim pracownikom na chwilę oddechu, przy czym nie pozdrawiam (usunięte przez administratora), który w tym samym czasie, siedząc cały dzień na przeciwko wiatraka, pozwolił skorzystać ludziom z przerwy regeneracyjnej, o zgrozo, na nie wywietrzonej po malowaniu ścian stołówce, w której było ponad 40 stopni. Człowieku! Chciałeś zabić tych ludzi?! Dla tak nowoczesnej firmy to wstyd. Obyście przetrwali to lato tam na (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.07.2019 15:03

    Inne

    to obowiazek a nie łaska
    ReviewUserIcon
    Szlachcic

    14.07.2019 13:37

    Inne

    Żartujesz ? Liderzy mają to gdzieś, ważne że (usunięte przez administratora) będzie zadowolony z wydajności bo pokazuje kto tu rządzi. I to chowanie się po kątach na hali z telefonem czy zapalenie papierosa. Trzeba się chować jak dzieci w podstawówce. Jak Cię zobaczą po premii i na dywanik do (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    Resistance

    12.07.2019 11:56

    Inne

    Żerniki magazyn : Kilka słów prawdy. -jesli jesteś kolegą lidera , po pracy pijesz z nim piwko, chodzisz na pizzę,nad jezioro, imprezujesz - masz łatwiej, robi Cię swoim "zastępcą", dostajesz lżejsze zlecenia, pracę. -jesli w okresie największego picku odważysz się raz czy dwa odmówić harowania po 12 godz czy w święta (tak, święta - również te ustawowo wolne), no to masz przerąbane, kierownik ma Cię za śmiecia i daje to odczuć, że jesteś gorszy dla niego -jesli jesteś ładną dziewczyną, lub osobą zaganiającą kolegów i koleżanki to awans na inne stanowisko masz pewny. -(usunięte przez administratora) absolutnie nie nadaje się do zarządzania magazynem ! To tak jakbym ja chciał zostać (usunięte przez administratora) , nie mając pojęcia o (usunięte przez administratora). -koledzy z pracy, niby ok, niby rozmawiają , niby narzekają , a za plecami obgadują i latają że skargami do lidera i kierownika. Nie polecam nikomu tam pracować !
    ReviewUserIcon
    Stary wyjadacz

    12.07.2019 20:37

    Inne

    (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) już nie ma wiec nie aktualne to z kolesiostwem, ale bardzo denerwujące było to jak (usunięte przez administratora) to tolerowal, a sytuacja z nadgodzinami już mnie ładnie nerwuje, wielkie płacze na goworku a na magazynie każdy biega za tymi nadgodzinami i już przelicza ile to zarobi i na co wyda
    ReviewUserIcon
    FC Arvato

    13.07.2019 18:20

    Inne

    Jest dokladnie tak jak pisze Stary wyjadacz. Jak sie zapytasz to każdy niby narzeka , że nadgodziny, ale wszyscy zadowoleni i juz licza kase. Pytasz czemu (usunięte przez administratora) A widziales zeby on cos wogole robil w pracy? Wlasnie nie. Nic nie robil to polecial. Sa dwie kierowniczki zmianowe, ktore porozdawaly innym swoje obowiazki (choc to juz sie zmienilo)to po co jeszcze jakis kierownik operacyjny? Kolesiostwo jest w kazdej firmie mniejsze lub wieksze, ale tutaj chyba ktos ma zal za nie on zostal "zastepca". Z drugiej strony masz marne 2 stowy wiecej, ale jak cos pojdze zle to ty opierdziel dostaniesz. Szkoda nerwow. Tak to robisz swoje i masz wywalone na cala reszte, a robota i tak nie jest ciezka. Przyjdzie czas ze i ci zastepcy beda (usunięte przez administratora) nawet bardziej niz zwykli pracownicy, no bo jak to SM nie zostanie nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    Hot

    14.06.2019 08:42

    Inne

    Na(usunięte przez administratora) pracujesz aż (usunięte przez administratora). Ponad 30 stopni na hali. Tragedia. A od 20 po 12 godzin wszyscy. Super naprawdę polecam :)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.06.2019 07:34

    Inne

    Współczuję tych 12 godzin pracy, 4 wstajesz, 4.40 autobus, od 6 do 18 potem jesteś w domu 19:30 z dobrym fartem, zjesz i spać by mieć na jutro siłę :D, tylko szkoda że nikt o tym nie mówił w czasie zatrudnienia
    ReviewUserIcon
    ja

    05.07.2019 13:36

    Inne

    Nareszcie się ochłodziło, bo wykitować tam szło. Uffff.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.07.2019 13:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    03.07.2019 20:36

    Inne

    Tzn ze bankrutuja czy co? :o :o nic nie slyszalem
    ReviewUserIcon
    peel

    04.07.2019 11:43

    Inne

    nie ale nie chca polakow jak w innch magazynach, a wczoraj podziekowali nowemu (usunięte przez administratora) bo tam ma byc sama ukraina!! bedzie wiec powtorka z rozrywki i (usunięte przez administratora) sie bedzie znowu panoszyc z (usunięte przez administratora)i jego klikom. bylo juz lepiej i znowu (usunięte przez administratora) sie robi.
    ReviewUserIcon
    Nico

    14.06.2019 15:47

    Inne

    Ile ludzi tyle opini wszedzie trzeba pracowac a narzeka ten kto gorzej jeszcze nie trafił
    ReviewUserIcon
    Marian

    06.02.2019 21:43

    Inne

    Obserwuje firmę i znam jej jakość - uważam ze gro wpisów to osoby słabszej kondycji, tzw. maruderzy, pracować trzeba wszędzie- ile byś nie zarabiał / będzie malo Moje sugestie dla Arvato Polska: Oby tak dalej, na czas płacić, tez się rozwijacie z tego co widać, doceniać zespół, szanować personel, Lubię atmosferę w Arvato Polska za: Terminowość wypłat
    ReviewUserIcon
    Im

    10.06.2019 22:29

    Inne

    Nie jest tak źle jak tu piszą.....
    ReviewUserIcon
    Damian

    11.06.2019 18:28

    Inne

    Dla kogo nie jest o to nie jest
    ReviewUserIcon
    Zuza

    02.06.2019 12:10

    Inne

    Na wyjściu można stosować przy ochronie przynajmniej co drugi dzień metodę wyrywkową kontroli z zielonym i czerwonym sygnałem. Kolejki nieraz są tak długie, że nie ma czasu na toaletę i umycie rąk, a autobus nie zaczeka. Sukni ktokolwiek nie wyniesie w kieszeni czy pod nogawkami albo w kapturze. Co do biżuterii to gorzej, bo nie wszystkie są metalowe i nie uda się ich poddać detekcji na wyjściu. Niech ktoś na biżuterię zorganizuje strefę ogrodzoną szaf i dostęp mają tylko SPM. Niech SPM dopikowują na końcu picklist ostatnie 2 - 3 sztuki przypadające na biżuterię. SPM nie mają nadmiaru pracy. Wtedy będzie mniej podejrzeń na wyjściu i sprawniejsza kontrola bez ceregieli.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.06.2019 08:23

    Inne

    nikt ci nie broni mieć takiego zdania, ale popracuj dłużej to zobaczysz pewne sprawy, albo krzywo się spójrz na lidera
    Company logo
    Arvato Polska

    11.06.2019 15:33

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że autoryzowane wpisy firmowe publikowane są wyłącznie pod nazwą "ARVATO POLSKA" z logo , z dopiskiem "PRACODAWCA", który automatycznie dodaje system GoWork. Nie posługujemy się nickiem "centrala". W przypadku pytań, proszę o kontakt ze mną na adres [email protected] Z poważaniem, Aldona Krzyczmonik Dział PR i Marketingu w Arvato Supply Chain Solutions w Polsce
    ReviewUserIcon
    Maryja ma

    27.02.2019 13:01

    Inne

    Witam. Potrzebuję opinię o hali H&M w strykowie. Mianowicie chcę się przyjąć na operatora wózka z 1 WJO ( operator podnoszony z kabiną ) . Może ktoś się wypowie jakie zarobki ., jaka atmosfera czy liderzy i kierownictwo jest ok czy raczej odwrotnie. Słyszałem też że jak nie ma co robić na wózku to wysyłają na komisjonowanie i trzeba ze 20 kilometrów dziennie robić. Tak więc jeśli ktoś ma informację o tej hali to proszę o wypowiedź. Tylko szczerą. Najbardziej interesują mnie zarobki na tym stanowisku. Jaka podstawa , jakie premie itd...
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2019 22:05

    Inne

    Ostatnio trochę więcej roboty jest. Sobót też, wiec kasa się zgadza.
    ReviewUserIcon
    Smile

    10.06.2019 22:24

    Inne

    Właśnie rekrutują. Polecam podbijać ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2019 01:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    centrala

    02.06.2019 21:41

    Inne

    Drogi Panie Inny proszę zaistniałą sytuację zgłosić do kierownictwa bądź KRK, a na pewno Panu pomogą. Domniemam, że jeśli do tej pory Pan tego nie zrobił, to wszystko co Pan tu wypisuje jest tylko Pana bujną wyobraźnią. Proszę w związku z tym, o zaprzestanie bezpodstawnego oskarżania innych osób na forum.
    ReviewUserIcon
    Dany

    04.06.2019 13:13

    Inne

    Jak ty nie wiesz co piszesz, jak nie wiesz jak jest to siedź cicho, a wyobraźnią to jest twoje stanowisko. Kierownictwo mówisz, a wiesz, że w firmie panuje kolesiostwo? Jakie kierownictwo jak oni po robocie razem piwko spijają? Jak masz pisać te swoje brednie to lepiej nic nie pisz. Następna osoba która liże (usunięte przez administratora) na hali
    ReviewUserIcon
    Inna3456

    17.01.2019 19:58

    Inne

    Odradzam pracę w ARVATO w Stykowie. Chamscy liderzy, bez szacunku dla kobiet. Kierownictwo nic z tym nie robi. W administracji nie można niczego załatwić (deficyt pracowników) Bardzo niskie zarobki Jedna wielka tragedia!!!
    ReviewUserIcon
    Punisher

    03.06.2019 13:56

    Inne

    A co da zgłoszenie do kogoś, oni się tam jak bogowie czują tym bardziej liderzy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2019 21:51

    Inne

    kierownictwo nie ma wplywu na liderow
    ReviewUserIcon
    Senepidek

    02.06.2019 11:32

    Inne

    Kiedy myję ręce w toalecie, mijają mnie nieraz osoby, które wychodzą nie ważne czy to lider czy zwykły pracownik czy agencyjny czy arvatowski i nie myją rąk. Czasami niemal codziennie słyszy się, że kogoś boli brzuch. Wolałbym przestać podawać ręce na powitanie i uniknąć roznoszenia zarazków. Ktoś chyba pozdejmował ostrzeżenia Sanepidu o żółtaczce itp. Niektórzy nie mogli załapać się na szczepienia. Akcję trzeba powtarzać regularnie a nie jednorazowo.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    03.06.2019 19:15

    Inne

    ładne kopiuj wklej, centralo
    ReviewUserIcon
    MM

    03.06.2019 19:34

    Inne

    Jeszcze tego brakowalo zeby biegac do kierownikow ze skarga, bo ludzie rak nie myja XD Bezpodstawne i smieszne jest zakladanie, ze jezeli ktos czegos nie zglosi do kierownictwa to musi to byc jego bujna wyobraznia. Z gory zakladasz, ze ktos klamie. Prosze w zwiazku z tym, o zaprzestanie bezpodstawniego oskarzania innych osob na tym forum.
    ReviewUserIcon
    Ptak

    28.03.2019 18:13

    Inne

    Przepraszamy ale czy pani (usunięte przez administratora)zjawi się w Żernikach z odpowiedziami jak zapowiedziała po miesiącu? Bo już mija 8 miesięcy od jej wizyty a nadal nie doczekaliśmy się odpowiedzi jakiś. A jak jeszcze poczekać parę miesięcy to nie będzie miała do kogo przyjechać bo wszyscy się zwolnią.
    ReviewUserIcon
    Zenek Kaplica

    31.05.2019 01:49

    Inne

    Nie przesadzaj, ona jest zarobiona po uszy jak śmieci z Microsoftu, jeśli chociaż raz szukałeś rozwiązania zagadki tajemniczego błędu i trafiłeś na ich forum to wiesz o czym mówię. Jak się nie ma w głowie to się nigdzie nie ma, z resztą co ja się irytować będę...
    ReviewUserIcon
    Lol

    01.06.2019 22:19

    Inne

    zwolnila sie moze :p
    ReviewUserIcon
    Na luzie

    31.05.2019 23:56

    Inne

    Firma jest ok, ale kadrowo się pogorszyło, wielu cennych ludzi odeszło i kolejni myślą o odejściu...
    ReviewUserIcon
    Michał S.

    22.03.2019 00:26

    Inne

    Pracowałem trzy miesiące (usunięte przez administratora) Liderzy zachowują się jak bogowie. Mając uprawnienia na wózki 1wjo biegałem po hali z paleciakiem, sortowałem kartony i wykonywałem inne pierdoły zamiast jeździć wózkiem. Cóż takie układy, że jedni jeżdżą na wózku non stop, a inni mogą pomarzyć, a jak się odzywają i domagają sprawiedliwości to się ich rozrzuca po całej hali tylko nie tam, gdzie powinni pracować. Ktoś mnie nazwie leserem, proszę bardzo. Z tym że angażowałem się w wykonywane obowiązki, a relacje z liderami powodowały że człowiek się denerwował, tracił chęci i zapał do pracy... ostatecznie nie przedłużyli umowy bez podania powodu...
    ReviewUserIcon
    LasVegas

    20.04.2019 14:04

    Inne

    święta prawda z tymi liderami
    ReviewUserIcon
    Lala

    01.05.2019 23:23

    Inne

    jak jest na innych magazynach w Strykowie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.04.2019 21:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.04.2019 03:27

    Inne

    Po pytaj w firmie to się dowiesz tam nie pracuje nawet 300 osób ;)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.05.2019 14:41

    Inne

    Przyjdź, spytaj to się dowiesz szybko, wieści szybko się rozchodzą :) tak samo jak kasowanie komentarzy
    ReviewUserIcon
    awysyłka111

    13.04.2019 18:01

    Inne

    Witam, Chciałabym się zapytać jak wyglada praca na Wysyłce na magazynie w Żernikach, w Strykowie, w Plewiskach. Pracują na tym dziele tylko pracownicy Arvato czy osoby z agencji z Ukrainy? Za co są odpowiedzialni pracownicy wysyłki? Czy mają premie wysyłkową? Czy na umówię także mają komisjonowanie/pakowanie? Czy zarobki są takie same jak osoba która czały czas jest na packu? Oraz jaka jest organizacja pracy na wysyłce, za co odpowiedzialny jest pracownik/SPM/lider? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź w sprawie działu wysyłki ????
    ReviewUserIcon
    awysylka111

    18.04.2019 23:33

    Inne

    tak sie sklada ze pracyje na magazynie arvato na dziale wysylki w Komornikach, chcialabym sie dowiedziec jak dzial wysylki funkcjonuje na innych magazynach :) za wszystkie informacje bardzo dziekuje :)
    ReviewUserIcon
    ja

    27.04.2019 21:57

    Inne

    Ciekawsza niż na innych procesach ;)
    ReviewUserIcon
    Kalina

    18.02.2019 20:13

    Inne

    jak jest w Arwato w Strykowie?
    ReviewUserIcon
    Atomówka

    18.04.2019 14:24

    Inne

    Jak interesują cię liderzy jeżdżący na hulajnogach w celu patrolu czy ludzie pracują. Polecam
    ReviewUserIcon
    LasVegas

    20.04.2019 14:00

    Inne

    Uuuu Mario po co te nerwy? :d
    ReviewUserIcon
    abcdef

    09.04.2019 21:48

    Inne

    W Arvato w dziale windykacji (biuro Skalar) pracowałam około 1,5 roku temu. (usunięte przez administratora) przymilali się koordynatorom, to mieli bardzo dobrze. Podstawa bardzo kiepska, u konkurencji o wiele lepsza. Premie nie sięgały podstawy, więc ogólnie z zarobkami, nawet jak na tamten czas-słabo. Trzeba się uczulić na niektóre osoby(usunięte przez administratora), ale da się to wyczuć przy pierwszym kontakcie, ale reasumując było okej :D Jak się rozwiązała współpraca? Przy wręczeniu wypowiedzenia ani koordynator ani pracownik HR nie byli w stanie przedstawić powodu. Moim zdaniem było to PRZYPADKOWE usłyszenie rozmowy dwóch koordynatorów z kierownikiem działu (na korytarzu -,-). Uprzedzając-wyniki miałam jedne z najlepszych w zespole. Rotacja okropnie wielka. Szkoleń żadnych. Chyba to tyle...

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.