Agencja Reklamowa Publicis sp. z o.o.

Opinie o Agencja Reklamowa Publicis sp. z o.o.

anitka

Konkurencji jest dużo tym bardziej w takim miescie jak Warszawa. Jednka mają dobrą reklame marketingową b stale się reklamują, poza tym ja myslałam o praktykach u nich, czy ktos z was był może?

xoxoxo

reguralny wyzysk pracownikow w nadgodzinach nieplatnych ponadto mnie zwolnili przez to ze mialam wypadek a w dniu wypadku mialam przedluzona umowe na 2 lata ale nic ich to nie obchodzilo:/ jednym slowem agencja jest maszyna do zarabiania pieniedzy i produkowania reklam nie liczy sie czlowiek i zadne zasady.

mia

Podbijam - ktoś wie, jak się tam pracuje i jak zarabia?

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Publicis sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Publicis sp. z o.o.