Grupa SUBKOM

Opinie o Grupa SUBKOM

Man

Wiesz co no jeśli nie macie w ogóle wykształcenia to ja myślę, że naprawdę warto by się faktycznie troszeczkę zastanowić nad tą firmą, bo jak wiadomo mało jest takich firm, gdzie przyjmują każdego prawie, moim zdaniem warto jednak mimo wszystko pozdrwiam

tomi

beznadzieja smieciowe umowy nędzne wynagrodzenie nie polecam i te warunki pracy na lini

maki

miki czemu tragedia ja prauje jest w miarę ,pewnie ci się nie chciało...

Miki

Tragedia. Nie polecam.

korki

A ja słyszałam, że nie dają umów, albo tylko na część pracy i kasa płynie w kopercie.

były pracownik

Firma ok jeżeli chodzi o umowy są jasne i przejrzyste. Wypłata w terminie i da się wszystko załatwić. Rekrutują na kilka projektów w innych firmach tam szału nie ma i różnie się traktuje pracowników, ale sam subkom jak najbardziej na plus

Zostaw opinię o Grupa SUBKOM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa SUBKOM