Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Sigal

A wiecie może kiedy będzie przelew?

B

A flapsy?

Kiedy będzie przelew ?

Zaq
@Sigal

Po co ci to wiedzieć? Będzie to będzie. Mi wszystko jedno kiedy będzie przelew.

@Zaq

Kiedy będzie przelew? Sigal beż przelewu do Sigal smutny.

Jarzabek

Jest już kasa:)

@Zaq

Takich ludzi potrzeba, nie pyta kiedy wypłata robię to dla kopalni.P.S. PACAN

ZPMW

Do dozoru co ma swoich ludzi gdzieś tyle żeście walczyli o zmiany 321 to znów macie za duzo ludzi żeby ich olać i przejść na system 123 jesteście daremni !!!

Witam potrzebny transport z Tychów na zmianę 6-14

Tychy

Cześć, dalej potrzebujesz>

@Tychy

Tak

Tychy

To zostaw jakiś namiar bo ja jezdze z Tychow na rano

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Co tam

Co tam biedaki z Silesii dalej przelewy na ostatnią chwilę? Dalej za flapsy robicie:)) metry metry a biurowiec zgarnia profity:))

@Co tam

Biedny to jesteś Ty, ale na umyśle. Pilnuj swojego portfela, a nie zaglądaj innym w gary.

Amax
@Ppp

Hahahahaha właśnie tacy biedni umysłowo jak ty zostali na tej kopalni, dajecie się (usunięte przez administratora)za flapsy. Kto mądry to już dawno pracuje na normalnej kopalni.

@Amax

I tu się mylisz, tylko w przeciwieństwie do ciebie nie naśmiewam się z ludzi z którymi przepracowałem 10 lat, a po twoim komentarzu widać że mimo zmiany pracy rozumu nie przybyło, a tęsknota do kopalni została skoro się tu udzielasz.

Bob
@Ppp

Tu prawdę powiedziałeś boli (usunięte przez administratora) i sprawdza czy czasem nie ma u nas lepiej jak w państwówce

Xxxx

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile może zarobić nowo przyjęta osoba, czy jest możliwość pracy tylko na 1 zmiane, można zostawać na nadgodzinach? Dziękuję z góry za jakąkolwiek informację.

Prawnik

Kolego. Jeżeli jesteś mobbingowany musisz zgłosić to sam. Nikt nie zrobi tego za Ciebie, bo na jakiej podstawie? Wpisu do goworku? Praca w nadgodzinach jest dopuszczana w warunkach szczególnych i o szczególnym charakterze tylko w dwóch przypadkach. Pierwszy przy ratowaniu życia i drugi przy ratowaniu mienia pracodawcy który zagraża bezpośrednio utraty życia pracowników. Jeżeli te przesłanki nie są spełnione nie mają cie prawa zmuszać do pracy w nadgodzinach . Jeżeli chodzi o premie to skrzyknijcie się i oddajcie sprawę do sądu pracy. Też nikt za was tego nie może zrobić. Masz też pośrednie wyjście, naciski na Związki zawodowe a przede wszystkim na Społecznego Inspektora Pracy. Właśnie m. in oni są od tego jak d***a od s****a aby podjąć interwencję. Jednak samo to się nie załatwi. MUSISZ IM TO ZGŁOSIĆ i zarządzać podjęcia zgłoszonego problemu Lament na forum nic Ci nie da.

Ppp

Pewno prezes się wkurza i ich ciśnie bo wydobycie mu spada, dużo ludzi się zwolniło i system pracy na okrągło się wykoleił. Jak tylko im się uda zatrudnić trochę ludzi to napewno będzie zmiana, a kolesiostwo to było już dawno podwyżki i premie dla pupili.

Pupil

Trzeba włazić tak jak ja to będziesz miał wolne. Teraz siedzę sobie i pije kolejne piwko a premia wpada cała. Na układy nie ma rady:)

Prawnik

Kolego. Jeżeli jesteś mobbingowany musisz zgłosić to sam. Nikt nie zrobi tego za Ciebie, bo na jakiej podstawie? Wpisu do goworku? Praca w nadgodzinach jest dopuszczana w warunkach szczególnych i o szczególnym charakterze tylko w dwóch przypadkach. Pierwszy przy ratowaniu życia i drugi przy ratowaniu mienia pracodawcy który zagraża bezpośrednio utraty życia pracowników. Jeżeli te przesłanki nie są spełnione nie mają cie prawa zmuszać do pracy w nadgodzinach . Jeżeli chodzi o premie to skrzyknijcie się i oddajcie sprawę do sądu pracy. Też nikt za was tego nie może zrobić. Masz też pośrednie wyjście, naciski na Związki zawodowe a przede wszystkim na Społecznego Inspektora Pracy. Właśnie m. in oni są od tego jak(usunięte przez administratora) aby podjąć interwencję. Jednak samo to się nie załatwi. MUSISZ IM TO ZGŁOSIĆ i zarządzać podjęcia zgłoszonego problemu Lament na forum nic Ci nie da.

@Ppp

Poczekajcie co bedzie jak kolejni odejdą w grudniu i styczniu co teraz są na wypowiedzeniach.

Rafik
@Taki se

Co będzie? Nic nie będzie. Kopalnia dalej będzie fedrowac z wami czy bez was. Będzie trzeba to się w 5 pojedzie ścianą czy przodkiem.

@Rafik

Najważniejsze by dyrekcja była zadowolona a 5 czy 12 w ścianie mało istotne.

Rafik
@Taki se

Dokładnie, tego się trzymać. Dla dyrekcji wszystko.

@Rafik

Masz pojęcie pi chuju na temat fedrowaniem ściany w 5 zanim napiszesz przemyśl .

@Wypowiedzenie

Przodowi pokazali że sie da w 6,7 fedrować ścianą. Dostali dwóch trzech z firmy co nie mają pojęcia o ścianie na wnęki i fedrowali. Słyszałeś by któryś sie zbuntował i nie fedrował bo ma za mało ludzi.

Natsc

Jeszcze trochę to będzie przodowy, przyd.yy koledzy ściemniacze z przeróbki bo są najlepsi jak staną na 2 gtl-u i same firmy, spokojnie kopalnia prywatna kasę, ma da sobie radę, ich to nie interesuje czy Janek i Franek są z firmy czy z PG, ma się zgadzać w tonach a przodowi mają gonić ludzi do roboty, nie ma jedności to już nie ta kopalnia.

Lopez

Oho, dobre wypłaty były bo cisza na forum.

Wypowiedzenie

Banda zakłamanych (usunięte przez administratora) którzy sprzedają swoją ludzką wartość za parę groszy Kopalnia zarzadzana przez (usunięte przez administratora). Był Czech traktował ludzi na normalnych ludzkich warunkach. Celmer kawał polskiego (usunięte przez administratora).

Gumiok

Wow ale przelew przyszedł jestem w szoku !

Wojto

Czy można liczyć na dodatek za dojazd do pracy?

Roman
@Wojto

Tak oczywiście, taki dodatek jak najbardziej

pytanie

Na olx, jest ogłoszenie wystawione przez czeską firmę, że szukają nawet bez doświadczenia i oferują wynagrodzenie od 5800 do 6500 netto. Czy ktoś może coś więcej napisać w tym temacie? Co to za firma, czy to bezpośrednio pod silesie czy jak?

Jon
@pytanie

Na razie mają zatkane usta kasą to jest cisza, zobaczysz za niedługo. Znów będzie wrzało na forum. A wiem co pisze.

Anioł Ciemności
@Jon

straszycie już z dobrych 6 lat jak to będzie kopalnia "zlichwidowana" jak to pisał jeden nieuk po 7 klasach i będzie różnie to spalania to inny (usunięte przez administratora) . Chciałem zapytać pana "lichwidacja" jak tam na Bziu bo podobno nieciekawie .... proszę sobie wygooglowac bzie to sami zobaczycie . A że na pg trzeba pracować to przecież oczywiste nie wiem na co liczyliście . Pozdro dla normalnych

Okoliczny

Kiedy te ….. maja wypłacić te 1200 dziś czy jutro

B

Jutro

Zxxv

Jakie 1200, za co?

Za co te 1200?

@Paweł

Co wy robicie na kopalni i nie wiecie za co przelew , No chyba ze nie robicie tylko siejecie propagande

Uuu

792 dostałem

@Bleble

To za co jest ten przelew?

@Wars

Zadzwoń do planistki to się dowiesz i na bramie też jest wywieszka

U jakiej planistki?

@Bleble

Uwierz że na tej kopalni czasami jest ciężko połapać sie za co są przelewy.

@Taki se

Ale ten typ cały "Bleble" wie wszystko.

@Wars

Nie wiesz co to planistka ! Wpisz w słownik to ci wyskoczy a jak się dowiesz to potem do niej zadzwoń ładnie poproś to powie ci za co jest przelew

@Bleble

Dzięki kolego juz sprawdziłem kto to planistka. Tylko kto jest moją planistką? To gdzie mam sprawdzić? Na bramie?

Kris

Szczęść Boże Braci Górniczej.. Jaka jest szansa dostać się do KSRG. Aktualnie pracuję na PGG

Adamus
@Kris

Po co te pytania? Nie pracujesz na pgg tylko pg. Bo kto z pgg by tu przyszedł. Chyba że cię zwolnili.

Nowy pracownik

Witam poszukuje transport z Pszczyny

@Nowy pracownik

Pracujesz już?a przez jaka firmę?

Nowy pracownik
@Jo

Już pracuje szukam transportu a pracuje pod silesia

Marko

Prawda jest taka że co 2 z was sprzeda się za flapsa i marne parę złotych :/ nie chodzi o to żeby was obrażać ale K... chłopy weźcie sprawy w swoje ręce! Macie kochones ? Czy nie ? Na większości Kopalniach się z was śmieją bo wasi koledzy którzy odeszli tak z was szydzą ... Fajnie wam z tym ? Pozwolicie sobie na to ? Czujecie brać Górniczą? Czy nie ? Mam nadzieję że się obudzicie Powodzenia

Dawid
@Marko

Wiesz mi że to co piszesz nie ruszy to nikogo. Smutne ale prawdziwe. Nic się na tej kopalni nie liczy tylko dodatek i flaps.

Gorniikqq

Zrobili zdjęcie ostatniej brygady która nie odchodzi czy jak ?

Jarzabek
@Gorniikqq

Artykuł przeczytałeś?

Sznupacz dołowy

Śmieszny artykuł. Jeszcze niedawno sie chwalili że : "wywalczyli nam wolne weekendy" a teraz mówią że nigdy nie zrezygnowaliśmy z tego systemu bo dalej jest wpisany do układu zbiorowego. To jak to Panie Tomku będziemy w końcu pracować niech nam Pan powie bo chcielibyśmy coś zaplanować w naszym życiu? System pracy to nie są majtki żeby sobie zmieniać codziennie.

@Sznupacz dołowy

Za bardzo chwalą 7/24 jaki to wydajny system, tylko trochę uzupełnia braki kadriwe i będzie zmiana na bank, przecież powiedzieli ze zmiana et na próbę.

Cześć chłopy aktualnie pracuję w firmie która udostępnia pracowników kopalni i z racji nowego systemu pracy chcę się przenieść pod PG silesia.Aktualnie mam 5600 netto plus bony, na jakie zarobki mogę liczyć w grp i ścianie ?

@Kandydat

Ten nowy system pracy to wprowadzili na próbę, bo ludzie się pozwalniali masowo i brakuje brygad. Już pogadują o zmianie 6/1.

@Kandydat

Powiedz mi pod jaką firmą?

DonVitoCorleone
@Ppp

nie rozmieszaj mnie w ten piątkowy wieczór . 6 na 1 powiadasz to już niech opracowują plan likwidacji ruchu , Wiem co piszę . Skończyły się czasy że ludzie bedą orać jak pogani

Orion

Niech spróbują

Czarek
@Orion

I co zrobicie? Będziecie dalej (usunięte przez administratora) Kto się postawi no kto? Ugadacie się tylko i nic więcej. System brygadowy nie pasował, jest normalny system pracy też nie pasuje. I tak robicie 6dni to o co wam chodzi. Będzie 6 na 1 i też będziecie robić. Teraz pomadrujecie że nie, ze się zwolnicie. Nie macie jaj do tego. Umiecie tylko narzekać. Siedzicie 26 dni w pracy z własnej woli matołki.

@DonVitoCorleone

Śmiać to raczej się nie ma z czego. Dwa miesiące temu jeszcze orali w wekandy a odezwać się mie miał kto, teraz tym bardziej się nikt nie postawi,zrobią co im będzie się podobało jak to do tej pory robili.

7 dni po 12h
@Ppp

Ludzie zrozumcie w końcu że takie 6 na 1 jest sprzeczne z prawem pracy. Dlatego jak ostatnio z G2 pracowali 6 na 1 to główny sobie prosił każdą brygade z osobna i prosił żeby sie na jakiś czas zgodzili tak robić. Mogli odmówić i nie przyjść i nic by im nie mogli zrobić. To że u nas ludzie są miękkim lulokiem robieni a związki zawodowe to farsa i wyrzucony pieniądz to juz inna sprawa.

@Jo

SKB Silbut Invest, biuro masz nad wampolem ;)

@7 dni po 12h

Obiecają z 200zł więcej, dodatkowy flaps i nawet 6/1 nie będzie wam przeszkadzać taka prawda.

@Kandydat

Ja też przez silbudbęde robił powiedz mi jak zmiany wyglądają ,czy masz uprawnienia itp ogólnie spoko?

@Taki se

Święta prawda. To się nazywa "pycha".

@Jo

Mam tylko górnika i przenośniki taśmowe, a zmiany masz takie jak na kopalnia

@Kandydat

Jaka kasa bez doświadczenia?

Seba

Gornicy z tej kopalni już odeszli zostaly celebryci. Śmiech na sali, jeden mądrzejszy od drugiego. Chłopaczki dajcie już sobie siana z górnictwem, wróćcie do tego co robiliście przed kopalnią.

Ghost
@Seba

Tylko stara gwardia była kimś, a wy? Pokolenie chłopaków w rurkach.

@Ghost

Tak stara gwardia śmiech na sali sami alkoholicy ścianą jechali 4-5 lat nie dziw ze kopalnie chcieli zamknąć jak same (usunięte przez administratora) podpierające ocios bo nie byli w stanie i huta szkła na 4 poziomie z kąś ta nazwa się wzięła

@Bleble

Haha, a teraz cymbalku co jest? Teraz dopiero to pijalnia. Tylko kiedyś to się górnik znał na swojej robocie. Faktycznie pokolenie rurek, bardziej wam do dziewczyn niż faceta

Ble ble
@Seba

Ci co się mają znać na robocie to się znają jak tam pracujesz to napewno o tym wiesz a jak nie to się nie wypowiadaj a ta stara gwardia to tylko opowiadała gdzie pili , ile wypili i jak nadupceni chodzili a jeśli chodzi o dziewczyny to nie kreśl wszystkich swiją miarą

@Ble ble

Chlopak w rurkach i górnik 2 letni. A gada jak by miał przerobione 20. Haha

@Ble ble

Tych co się znają to są pojedyncze przypadki, bo większość się zwolniła, jak 10 lat temu przyjmowali nowych to jeszcze mieli się od kogo uczyć jeśli chcieli. Teraz młodzi nie dość że nie znają się na robocie, to nawet nie chcą się czegoś nauczyć, tylko przelawirować aby szychta zleciała, a starsi nie zapierdzielają.

Bohdan

3 ściany a ledwo jedna jedzie. Hahahaha. Górnicy z Silesi.

Gornicy
@Bohdan

Gornicy ? Raczej Ci wyżej hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA