Hornik Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hornik Sp. z o.o.

Old Mark

Witam. Mam pytanie do firmy. Dlaczego w ogłoszeniu piszecie, że praca płatna w Euro a w rzeczywistości przelewacie złotówki? Może w Niemczech też się płaci w złotówkach za wyżywienie? Bo przecież trzeba je kupować we własnym zakresie.

Ksiegowy
@Old Mark 01.05.2017 13:08

Rozliczenie jest w EUR natomiast wyplata nastepuje w PLN wg sredniego kursu NBP z dnia naliczania. Przy wyplacie w EUR musialby Pan przewalutowac na PLN po kursie nizszym anizeli stosowany przez nas kurs sredni. Podejrzewam, ze gdybysmy wyplacali w EUR, to mozna byloby nam to takze zarzucic, bo przeciez mieszka Pan na stale w Polsce. Pozdrawiam

autor

tragedia nie polecam

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Hornik Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Hornik Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hornik Sp. z o.o.