Firma Herba Studio

Wysogotowo

Opinie o Firma Herba Studio

kanok
użytkownik zarejestrowany

Z tymi ofertami zatrudnienia chyba też trochę skromnie @irek, no ale z tego co wiem to sama firma handlowcom zapewnia niezbędne narzędzia pracy, w tym właśnie samochód

irek
użytkownik zarejestrowany

@Król, bo nikt nie mówił, że samochody będą oklejone, najwyraźniej nie są. Czym się zajmuje firma herba studio to raczej wiadomo, jednak jest to forum z opiniami o pracodawcy, to zapytam jak traktuje sie tu ludzi? Co takiego zapewniają na start, czy jest jakiś system socjalny, może darmowe suplementy?

Król
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli ktoś nie wie to Herba Studia to znany producent wysokiej jakości produktów leczniczych-kosmetyki naturalne. Jeżeli chodzi o ich dostępność i cenę to wszystkie informacje zawiera strony, ale jeżeli coś jest dobre to powinno się same obronić chociaż nie widziałem żadnych autek z ich logo jako dostawcy chociażby -rozumiem że nikogo takiego nie mają potrzby zatrudniać.

Szukasz pracy?

Mops
użytkownik zarejestrowany

Herba Studio jest firmą produkującą produkty lecznicze czy suplementy diety, które cenione są w Polsce i na całym świecie. Podejrzewam, że zapewnienia o godnych warunkach w pracy mogą być prawdziwe, bo rzeczywiście można się spodziewać tego, że przykładają całą uwagę do procesu wytwarzania monitorując nawet wszelkie stężenia pyłów.

arturek
użytkownik zarejestrowany

ja ogolnie nie skupiam sie na drobnych szczegolach dotyczacych firmy, lecz na tym jakie sa zarobki i czy praca jest przyszlosciowa?! Swoim zaangazowaniem mysle ze potrafie zdzialac wiele i chcialbym byc za to wynagrodzony w miare przyzwoicie. jak jest w tej firmie, moglby mi ktos napisac wiecej informacji??

damian
użytkownik zarejestrowany

@sztuka, a to dlaczego, owszem jest możliwość robienia takich rozmów, ale nie widze powodu dla którego herba studio miałaby nie stosować tradycyjnych sposobów.

nowy

A ja dostałem zaproszenie na rozmowę na regionalnego przedstawiciela. Zaprosili mnie do siebie, do siedziby firmy, a ogłoszenie było na woj. mazowieckie, bo stąd jestem. więc zrezygnowałem z wycieczki pod Poznań :) Jesli firma rekrutuje osobę na inne woj. to mogłaby ruszyc 4 litery i chociaż pierwszą rozmowę przeprowadzić na terenie zamieszkania potencjalnego kandydata. Pozdro :)

masz rację, firma jest zakłamana, jeden wielki bałagan, beznadziejni właściciele, firma jest bardzo źle postrzegana w środowisku farmaceutycznym, nikomu nie polecam tutaj pracy.

Justynka

nie sądzę, żeby to była ta sama rekrutacja.. Moje ogłoszenie ukazało się wyłącznie w Głosie (nie było go na żadnym portalu), bez nazwy firmy, podany był numer komórkowy. Gdy zatelefonowałam podano mi adres e-mailowy do przesłania CV. Po sześciu (!!!!) dniach od ukazania się ogłoszenia zadzwoniłam i dowiedziałam się, że już kogoś zatrudniono na to stanowisko. Jak w 6 dni (po drodze weekend) nie tylko przeprowadzają rekrutację, ale również zdążają kogoś zatrudnić to chyba jest coś "nie halo". Zwłaszcza, że na to stanowisko potrzebne było kierunkowe wyższe wykształcenie, a nie jakiekolwiek wyższe.

jeśli możesz, to napisz coś więcej...

szczerze nie polecam pracy w tej firmie, ciężka atmosfera, 4 szefów i bałgan na maksa, chba że na \"przetrwanie\"

Piotr

mozesz cos wiecej opowiedziec o rekrutacji - jak przebiegala? I na jakie stanowisko aplikowałeś?

Chriss

Jednak to prawdziwa rekrutacja. Ja mam spotkanie w piątek.

Justynka

Kolejna firma, która robi minirekrutację tak, żeby jak najmniej osób się zgłosiło, po czym w ciągu tygodnia ma rekrutację zakończoną i zatrudnioną odpowiednią osobę ([usunięte przez moderatora]). Ogłoszenia dla picu i robienie ludziom nadziei.

Zostaw opinię o Firma Herba Studio - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Herba Studio