Byrski Jan P.H.U.

Kozy

Opinie o Byrski Jan P.H.U.

Jeśli szukasz pracy to nie zatrudniaj się tam, pracodawca jest niewypłacalny a wypłata jest w ratach i nigdy w całości. Bhp w tej firmie nie istnieje. Jeśli jesteś dostawcą to nie nawiązuj współpracy bo pieniędzy za towar i tak nie zobaczysz. Wszystkie historyjki Jana to mydlenie oczu a kominki spawane przez ciągle zmieniających się z powodu braku wypłaty pracowników, niejednokrotnie "wczorajszych" są wątpliwej jakości. Oczywiście opinie o firmie są regularnie usuwane z internetu i ta pewnie też będzie , choć nie zawiera obraźliwej treści i jest czystą prawdą.Dopóki praktyki Pana Jana się nie zmienią liczba niezadowolonych będzie rosła i będą pojawiać się nowe niepochlebne opinie.Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Była &
@Były pracownik 23.08.2017 08:34

@były pracownik, celny punkt widzenia! Nic ujać a jeżeli dodać to wglad na strone najgorszapraca.com.pl/byrski I porównanie jak widzieli firme inni.

Sławek

Płaci już wszystkim w terminie czy dalej się ślizga i kłamie? Widzę że poprzednie opine skasowano.

gru

Hej, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań?

WK

NIesłowni, nieterminowi, niesolidni z zamaskowaną podłością zawodową. OmIjać, omijać z daleka. W tym przypadku nie ma mowy o renomie.Zastąpili ją patologią!

Ja

Jaką dobrą renomę coś Ci sie poprzestawiało w głowie albo jesteś córką (usunięte przez administratora)

rozglądający się za pracą

Z tego co napisałaś @miriam to zapewne prezes firmy jest dumny. Na premię pieniężną jednak nie licz bo metoda płac 'nie potężnego biznesu' jak to nazywasz tego nie przewiduje. Przyjmij to z pokorą. Mam poważne pytanie.Może ktoś mi podpowie. Na stronie Firmy Byrski Sp. z o.o. pisze: Jesteśmy polskim producentem wkładów kominkowych, zestawów solarnych i elektrowni wiatrowych. Gdzie oni produkują solary i elektrownie wiatrowe? Zapewne to ciekawa praca.

Zostaw opinię o Byrski Jan P.H.U. - Kozy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Byrski Jan P.H.U.