Opinie o PHU Jan Byrski w Kozy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PHU Jan Byrski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PHU Jan Byrski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Jan Byrski w Kozy

P.O. Nowy wpis

Na firmie pojawił się napis " Do sprzedania"

COVID-19 Nowy wpis

Jeżeli leci Wam pieniądze, to teraz w czasie pandemii jest w domu!!

Wiesiek Nowy wpis

Mam istotne pytanie. Czy PŁACI już należne zobowiązania finansowe na bieżąco i czy wyrównał się z tymi którym kasę zalegał ? Firmy nie polecam wręcz przeciwnie. Zalecam wysoką ostrożność.

Alicja Nowy wpis
@Wiesiek

Czy masz jakieś doświadczenie jeśli chodzi o opóźnione płatności? I czy jesteś jeszcze pracownikiem PHU?

Nicola

Czy oprócz bhp są jakieś szkolenia w firmie ?

Brałeś udział w rekrutacji do PHU Jan Byrski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy w PHU Jan Byrski są szkolenia zewnętrzne?

Odpowiedź

Jeżeli sam takie szkolenie wyszukasz, odbędziesz je poza godzinami pracy i zapłacisz z własnej kieszeni, to czemu nie!

Darek

A może wiecie czy potrzebują teraz kogoś do pracy? Lato to może jest więcej zamówień?

Mistrzowie zagrywek, które mają niewiele wspólnego z prawdą. Nie polecam.

Grzegorz

PHU Jan Byrski jest producentem wkładów kominkowych, zestawów solarnych i elektrowni wiatrowych. Ich oferta skierowana jest do ludzi otwartych na nowe rozwiązania techniczne, poszukujących ekonomiczego ogrzewania, które swoimi rozwiązaniami technicznymi wspiera ochronę środowiska. Opinie, które zostały zamieszczone poniżej nie są zbyt pochlebne. Może mogliby wypowiedzieć się obecni pracownicy na temat aktualnej kondycji firmy? Jak wygląda sytuacja z rekrutacją? Czy są przyjmowani nowi pracownicy, a pracodawca uregulował swoje sprawy z zaległymi należnościami? Czekam na Wasze obiektywne komentarze.

Jacek
@Grzegorz

Kuzyn tu pracuje. Firma ceni sobie umiejętności techniczne.

P.O.
@Grzegorz

Z tą produkcją solarów i elektrowni wiatrowych to bym nie wyolbrzymiał. Solarami jakiś czas handlowali. Były oznaczone logiem firmy i napisem, że wyprodukowano w Kozach na ul.Szkolnej ale to był blef. Tam czegoś takiego wyprodukować się nie da. Montaż i serwis zakupionych solarów, to osobny trudny temat. Elektrownie wiatrowe, na stronie firmy przez lata opisane były - WKRÓTCE i tyle. Obecnie z tego co wiem nie posiadają wiatraków w ofercie. Kolega@Jacek pisze, że cenią tutaj fachowość ale nie pisze czy płacą za nią.

Poczytajcie,jakim człowiekiem jest pan Jan Byrski.A ja mogę najwięcej powiedzieć,ponieważ aktualnie mój mąż spawa dla niego kominki.Od miesiąca maja 2017,pan Jan zleca spawanie do teraz mężowi kominków.Nie ,płaci za wykonanie usługi,ciągle kłamie,oszukuje.Zalega z wypłatą już bardzo dużą kwotę.Ostrzegam,innych przed tym człowiekiem.Czy pan jest człowiekiem wierzącym?.Mam nadzieję ,że spotka pana zasłużona kara za takie postępowanie.Życzę panu wszystkiego najgorszego.

Oszukany
@anonymous

Kiwa ludzi od kilku lat. Ratuje tym sposobem swoją firmę przed upadłością. Poczytaj wpisy na najgorsza praca.com.pl/byrski lub gowork byrki Twój mąż jest jednym z wielu nabranych na pustą gadkę Janka.

@Oszukany

To potwierdzone?

Ceniący uczciwość
@Zainteresowany

Administrator w dalszym ciągu usuwa wpisy dotyczące tej firmy.

Nikt

Przestrzegam wszystkich, którzy chcieli by się zatrudnić w tej Firmie na jakiekolwiek stanowisko, czy jako np. spawacz albo przedstawiciel. Właściciel Firmy po prostu nie potrafi zarządzać ani finansami ani pracownikami. To prawda, że nie płaci pensji oraz kontrahentom, nie płaci nawet rachunków. Wymyśla niestworzone historie myśląc, że ktoś w nie uwierzy, a jak tylko może regularnie obgaduje i oczernia ludzi. W całej Firmie jest brud, a od jej właścicieli płynie negatywna energia. Myślę, że zatrudnienie się w takim miejscu może przysporzyć więcej problemów niż pożytku.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Jan Byrski - Kozy

• Jak się pracuje w PHU Jan Byrski?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Jan Byrski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PHU Jan Byrski