Dellner Couplers

Gdynia

Opinie o Dellner Couplers

rgd
użytkownik zarejestrowany

@Magik glownie tez chodzi o to przeciez zeby atmosfera w firmie byla dobra w kiepksiej to ciezko by bylo

użytkownik zarejestrowany

terefere

i na tym polega dobre aktorstwo właśnie aby się nikt nie zorientował... są tam tacy już wiele lat

terefere

koordynator nowych projektow --- to koordynator męczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] klient wymaga a ty stan na glowie i ma byc bo inaczej jestes nie-skuteczny........musisz byc dobrym aktorem w tej firmie i caly czas udawac ze cos robisz ze jestes niezbedy

?

Witam Jak tam teraz sytuacja wygląda?? Bo poszukują na stanowisko Koordynatora nowych wdrożeń. Jak wygląda praca na tym stanowisku??

?

Dzięki za zainteresowanie ale odpuściłem sobie tą firmę i idę do Poznania za większa kasę.:)

Dubiii Duuuu

Dellner Kompot-Dens?

Stary

Pytanie czy Dellner czy Dellner Components? Jakie stanowisko? Jeśli to Dellner to ok bo tam jest w miarę spokojnie. Jeśli to jest Dellner Components to poczytaj forum o Dellner Components.

Gość

Cześć wszystkim. Ostatnio dostałem oferte pracy w Waszej firmie ale po przeczytaniu tego forum naszly mnie poważne watpliwości tym bardziej ze mieszkam koło Torunia i mam prace. Poprawiło sie cos w firmie czy lepiej sobie odpuscić???

spoko.... juz go posuneli

anonim2

a w gowork?

fred

tzn ze produkcja w dellner jest rownie odowiedzialna i wymagajaca kompetencji na tym samym poziomie co produkcja bułki z serem ? ;)

Link

jak to gdzie ? McDonalds zatrudni 1000 nowych pracowników w Polsce

Bilbao

To znaczy gdzie ?

Rambo

SYSTEM - 2013-04-23 20:09:48 Pewnie nie zrozumiałeś przekazupewnie zrozumiałem, tylko to co piszesz nic nie zmienia.

SYSTEM

Pewnie nie zrozumiałeś przekazu

Rambo

SYSTEM - 2013-04-12 19:17:31 Mój bracki zarabia w kawiarni 2200 i napiwki w Klifiesuper, pewnie kupił już dom i luksusowy samochód.

SYSTEM

Mój bracki zarabia w kawiarni 2200 i napiwki w Klifie

PLUS I MINUS

A za ścianą chwalą się cały czas podwyżkami przynosząc odcinki...

PLUS I MINUS

Windows hom premuim nie ma pojęcia co tam robi , ogólnie jest total na rozpiernicz młodzi ludzie którzy są kierownikami kończąc studia róznego typu od Biologi po Oceanarium swieżo prane nowe mózgi typu Wodecki Pinki i ... co więcej , kazdego z nich to pierwsza kierownicza PRACA nazwijmy to umownie , ale laptop pod pachą i jest gościem , ani dzień dobry , (usunięte przez administratora)o , żal.pl za Was , i tak wyjadacie frytki po wizytatorach ,no cóż kraina mlekiem i miodem płynąca , wszyscy zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy i rozmawiali przynajmniej w 18 językach coż szkoda czasu ... na strzępienie języka ... Pozdrowienia dla wszystkich co trzymają głowę prosto o 3 nr niżej niż koszula pozwala (usunięte przez administratora)a .... grosze a reszta srebniki...

Bilbo

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Od pewnego czasu zachodzą w firmie zmiany, tłumaczone przez zarządzających jako zmiany na lepsze i jako eliminacja tych którzy są najsłabsi. W ich miejsce przychodzą nowe osoby - podobno lepsze. Tylko zastanawiam sie gdzie jest to lepsze - opóźnienia jak były tak są, zwolnienie osób ze stanowisk kierowniczych nic nie wniosło do firmy (no może poza oszczędnościami ale tutaj nie mam wiedzy), atmosfera jest do bani - kiedyś był czas na prace i był czas na zabawę, teraz każdy siedzi z nosem w komputerze przestraszony kolejnym piątkiem a sytuacja choćby z opóźnieniami jest bez zmian. Wszystko jeszcze wg mnie kręci się z rozpędu. Panie i Panowie Kierownicy - idźcie na jakies kolejne szkolenia z zarządzania przedsiębiorstwem bo coś widać że pomysły Wam sie kończą.

Rumburak

tak jak wszędzie z tym zwalnianiem. Przykre, że niektórzy (ci co zwalniaja) mają z tego przyjemność, bo leczą w ten sposób swoje kompleksy.

Tak jak napisała Grażyna rządzący tym (usunięte przez administratora)mają zero klasy choć legitymują się dyplomami wyższych uczelni / do końca nie wiadomo w jaki sposób je zdobyli ??? / , z dnia na dzień pani "dyrektor personalna " wzywa pracownika do siebie i melduje mu w obecności szefa danego działu iż jutro już nie musi przychodzić do pracy gdyż nie jest już pracownikiem ; zero jakiegokolwiek podziękowania za lata pracy które człowiek przepracował aby rządzący mogli spijać śmietankę na którą zapracowali ludzie związani bezpośrednio z produkcją . A były prezes (usunięte przez administratora) / pracownicy i Ci którzy mieli styczność z D.C. wiedzą co oznaczają te literki :) / nawet nie pofatyguje się aby podziękować człowiekowi którego właśnie wyrzuca na bruk !!!

Michał

www - 2012-06-21 22:36:04 tylko tego Boczka szkoda...Dlaczego szkoda ?? Przecież sam się zwolniłem :) Tak sobie czytam i widzę, że u was chyba nic się nie zmieniło ;) Pozdro dla prawie wszyskich :)

byly

witam wszystkich postowiczów,jak czytam te wszystkie posty to ogarnia mnie przerazenie ze wytrzymalem w tej FIRMIE tyle lat.CZY JA NAPISALEM FIRMIE,NIE NIE NIE TO NIE FIRMA TO ZAKLAD WA....TOW.ZGADZAM SIE Z PRZEDMÓWCAMI W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI ZE DC JEST FATALNIE ZARZĄDZANY.W TYM ZAKŁADZIE WIEKSZOSC KIROWNIKOW I KOORDYNATOROW MA BARDZO WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE.NIECH KTOS W KONCU ZROBI PORZADEK Z KOLESIOSTWEM W TEJ FIRMIE BO INACZEJ TO SZLAG JASNY TRAFI TA FIRME.

Rocky

Grażyna - Twój komentarz to istny strzał w "10". Tak właśnie jest w tej firmie.Może jest fajnie, może jest kolorowo ale jak dochodzi do ciężkich tematów to grupa trzymająca władzę jakoś nie potrafi sobie z tym poradzić pomimo mnogości szkoleń albo w ten sposób pokazuje brak szacunku do pracowników albo poprostu się boi trudnych tematów. Potwierdzam - MIERNOTA i ŻAL!!!

Rambo

Chciałem składać papiery do DC ale jak czytam te posty to bierze mnie przerażenie. Co jest prawda a co falszem, tego nie wiem ...

Grażyna Domagała

(usunięte przez administratora) osobiście podziękować za współpracę, już nie wspominając o przysłowiowym uścisku ręki. Ciśnie się na język jedno słowo : MIERNOTA.

BYLY

Na tyle ile sobie pozwalasz i nie masz godnosci sam do siebie tak jestes traktowany w tej firmie.To zaloga tej firmy jest sama sobie winna za takie traktowanie i nie narzekajcie wiecej ze wam zle na swoje zadanie jestescie kopani w cztery litery

Może nowy kolega

(usunięte przez administratora)Zresztą szkoda czasu na dalsze wypowiedzi - decyzja zapadła. Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

Fabryka Automatów Tokarskich

Może nowy kolega - 2013-01-03 00:05:13 SMT dziękuję za wyjaśnienie - chociaż trochę po terminie. Zmiana nazwy na skutek próby rozszerzenia działalności. Czyżby rynek kolejowy przeżywał kryzys, czy tez może firma nie potrafi sobie z tym rynkiem poradzić? Tak czy owak nie brzmi to zbyt optymistycznie. Odpuszczam sobie jakiekolwiek aplikowanie do Couplers czy Components. Byłem już w jednym bagnie i nie mam zamiaru pakowac się w następne. PozdrawiamDo odważnych świat należy :-)

SMT

witam Niestety co jakiś czas zaglądam we wszystkie zapisane tutaj wypowiedzi i muszę stwierdzić ze większość wpisów jest strasznie naciągana.Dellner jest bardzo dobrą firmą ,można zdobyc w niej ogromne doświadczenie.Poprostu ludzie nie potrafia docenić tego co maja i wiecznie tylko narzekają.Niech w stoczni spróbuja swoich sił,napewno po tygodniu by się przeprosili.Znam ludzi którzy zaprzepaścili swoja szansę w tej firmie a po roku pisza lub dzwonią o powrót. Jeszcze raz proszę:Ludzie docencie to co macie!! Różnicy w nazwie Couplers i Componets nie ma żadej to jedna i ta sama firma natomiast nazwa zmieniła się na poczet rozpoczęcia produkcji z poza branży kolejowej:)

Szlakxxx

Nie polecam tej Firmy. Nie pamiętam, aby jakikolwiek stażysta z tej Firmy przetrwał w niej dłużej niż 2-3 miesiące. Innymi słowy : poszukują osób, które odwalą czarną robotę i potem kop w tyłek (czyli(usunięte przez administratora)). Jeśli jednak jakimś cudem uda ci się przebrnąć przez ten okres i otrzymasz propozycję pracy to musisz wiedzieć że....prawie wszystko to co napisano w poprzednich postach jest prawdą. Łącznie z tym, że jak to w korporacji bywa możesz wylecieć z dnia na dzień z nie wiadomo jakiej przyczyny czy powodu.

Może nowy kolega

WItajcie - widziałem że szukaja w Dellner inżyniera produkcji. Jakieś opinie na temat tego stanowiska? Ciekawa robota? Przełożony jakis sensowny? Mam zamiar wysyłać CV ale opinie mnie troszkę wystraszyły :( No i jaka jest róznica między Dellner Couplers a Components bo ogłoszenie jest do Components. To jest to samo? Dzięki z góry za informacje

nicky

Praca w tej firmie to bardzo ciekawe doświadczenie. Trzeba się dostosować do czasów jakie obecnie mamy, nie jest łatwo i pewnie będzie tylko gorzej. To co niewątpliwe jest przejawem nowych, cięższych czasów, to zatrudnianie na wyższe stanowiska ludzi bez kwalifikacji i kompetencji. Nie trudno się domyśleć że taka praktyka jest podyktowana mniejszymi oczekiwaniami potencjalnego pracownika, jeśli chodzi o wynagrodzenie. Ale tacy ludzie mają pod sobą wielu wykwalifikowanych i z wieloletnim doświadczeniem ludzi. W tej firmie jest wielki kontrast pomiędzy produkcją i magazynem. Ta pierwsza to świetnie zorganizowana, od wielu lat w stałym składzie grupa. W przypadku magazynu niestety problem jest na stanowisku magazyniera ( mistrza ) jeśli wpiszemy w wyszukiwarce google słowo MISTRZ to, to co najczęściej się powtarza pod tym słowem, to osoba o najwyższych kwalifikacjach i pełnej wiedzy(usunięte przez administratora)

dielektryk

Jak jest na dziale elektrycznym w DELLNER C. ? Jak z zamówieniami u was? Piszę bo chciałbym odwiedzić waszą firmę. Widzę że nową hale macie JAkie zarobki?

lolo

Co tak cicho? Pewnie nic się nie dzieje...

no coz, oczywiscie, ze firma sie rozwija. projekty, ktore rozpoczal dyrektor po prostu daja efekty. ludzie, ktorzy je realizowali robili je z mysla o faktycznym rozwoju, a nie o slupkach. efekty pojawily sie teraz. stety czy niestety nie wszyscy doczekali efektow i prawdziwego docenienia w postaci przeniesienia produkcji do najbardziej efektywnej fabryki koncernu. welu doceniono, dajac im szanse nieograniczonego rozwoju...za plotem. stad tak wiele niemilych, wczesniejszych wpisow. pan dyrektor pragmatycznie skonsumowal efekty zmian i wieksza produkcje teraz realizuje mniejsza obsada. choc kloci sie to z zasadami tych zmian to jednak niewatpliwie daje efekty finansowe i prace tym, ktorzy zostali.

kolo

...tak przypatruję się jak obrzucacie sie błotem a mój kolega pracuje na produkcji już tam od pięciu lat i nie narzeka...zresztą i jeszcze kilku tam pracuje i co z nimi rozmawiam to sobie chwalą...o co kaman???

Laga

Hej Hej. Drodzy pracownicy Dellner. Firma wystawiła oferty pracy . Zastanawiam się nad wysłaniem CV Możecie powiedzieć ile mają u was kaski monterzy-elektrycy??? Proszę o pomoc. Pozdro

Nowy

Produkcje w szwecji zamkneli, wszystko przenieśli do polski, nową halę budują, firma się rozwija a tu tak cicho ?...

gracz

witam,w poniedziałek 05.III.idę na spotkanie, robić próbki,hehe ciekawe jest to co piszecie

Ted

Dzięki za info o tej firmie.Dzisiaj dali ofertę pracy a już miałem wysłac CV

robol

ale ubaw hehehe ... sami eksperci od kierowania firma i wszyscy wiedza kto gdzie i na jakie sie stanowisko nadaje.... no poprostu ekspeci i fachowcy .... do roboty!!!! ....typowa poska tylko jeczec potrafia.. jak dobrze ze mnie juz z wami nie ma

wa

nie.. chyba .... jeszcze zostały ludziki w biurach

aw

(usunięte przez administratora) to chyba już cały zakład lubi DC.

m

Witam. co to za firma gdzie (usunięte przez administratora) zostaje koleś po znajomości bez wiedzy praktycznej jak i teoretycznej , który twierdzi ,że nie musi nic wiedzieć ważne ,że jego ludzie coś wiedzą dziwne co? (usunięte przez administratora) he śmieszne - koleś również bez żadnej wiedzy z dziedziny Jakości... I oni chcą budować jakość?? Nie polecam tej firmy można zdobyć wiedzę lecz jeśli chodzi o klimat jak i wynagrodzenie - porażka. Proponują ci 1900 zł dostajesz 1500 he był przypadek gdzie kolesiowi proponowali 1400 brutto - śmiech na sali he W dellnerze bez znajomości nigdzie nie zajdziesz - możesz być tylko całe życie popychadłem i liczyć co roku na podwyżkę 70 zł brutto oczywiście nie dla wszystkich ....

koteria: klika, ekskluzywna grupa osób popierających się nawzajem. koteryjność klikowość nepotyzm

wszechpolak

a co to znaczy koteryjna?(usunięte przez administratora)

jakiś prosty czlowiek

odpowiedź na twoje pytanie brzmi : TAK, to firma koteryjna. Praktycznie na wszystkich szczeblach. Jeszcze jakis zestaw pytan?

Zostaw opinię o Dellner Couplers - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dellner Couplers