Opinie o Dellner Couplers (Firma zamknięta) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dellner Couplers (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dellner Couplers (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dellner Couplers (Firma zamknięta) w Gdynia

cortez

Każdy tydzień utwierdza mnie i moich współpracowników, że zostałem w "nowym tworze" jakim jest DPL. Niestety wszystko co zostało wypracowane przez lata, rzeczy za które szanowałem poprzedni stan to próba podejścia procesowego. Wszystkie problemy operacyjne były rozliczane , każdy miał jakieś cele z których był rozliczany, usprawnienia musiały mieć oparcie w spłacalności. Teraz wszystkie problemy próbuje się rozwiązac przez puchnące od ogłoszeń tablice HR. Szkoda, że nowi pracownicy sami będą musieli sobie wypracować styl pracy, bo standardów nie uświadczą. I do tego skupianie się na oprowadzaniu po hali, czy też wypełnianiu ankiet.

Szary
@cortez

Wysyłanie na siłę, bez procedur. Radził bym jajoglowym porozmawiać ludźmi o problemach, a nie serwować ciasta z okazji sztucznych sukcesów. Ankieta nic nie da. Lean, automatyzacja szkoda, że rzeczywistość garażowa.

Stefan
@Szary

Próbowałeś to zgłaszać? Może to coś da? Przecież lepiej działać, niż siedzieć i czekać aż sytuacja sama się rozwiąże…

Grey
@Stefan

Komu zgłaszać, jak zarząd hołduje takiemu statusowi spółki? Najgorsze, że problemy istnieją nie tylko na magazynie, kogo nie spytam, nawet największych optymistów to mówią o znacznym regresie proceduralnym. Obecnie obiboki i osoby niekompetentne zyskują. Obiboki pójdą w "nagrodę" na upragnione nadgodziny, a niekompetentne, gdyż nikt u góry realnie nie potrafi ocenić efektywności ich pracy. Obecny One Dellner, ale różnych prędkośći.

Jan
@Grey

To niedobrze, bo to tylko na niekorzyść dla firmy. Dziwie się że kierownictwo tego nie widzi. Jak już wspominasz o nadgodzinach to są one lepiej płatne? Stawka jest dużo wyższa?

Grey Nowy wpis
@Jan

@Jan Są dodatkowo płatne, co jest oczywistym standardem. Takie zapytanie wygląda na mydlenie oczu @Janie. Przecież nadgodziny to dewiacja, a oczywistym benefitem dla firmy jest udoskonalenie procesów w taki sposób, aby pracownik się wyrabiał. Przecież dla firmy zamiast płacić nadgodziny pracownikowi, lepiej byłoby dołożyć tyle samo do podstawy (zaznaczając, że musiałby wyrabiać normę) i mieć wykonaną pracę na czas bez opóźnień.

Cheslove Nowy wpis
@Jan

Kiedyś to się inaczej dorabiało;)

Kononowicz Nowy wpis
@cortez

Obiecałem, że nie będzie niczego. Zaczynam od tej firmy.

@Były pracownik a ile osób pracuje na zmianie?

@ja

Jeżeli chodzi o montaż teraz to w w związku z przeprowadzką do nowej siedziby jest jedna zmiana. Różnie to bywało bo ludzie zaczęli się zwalniać i na jednej zmianie były 3 osoby, a na drugiej 5 czy 6 (chodzi o montaż), Na magazynie jest średnio 4-5 osób rano, a ~2-3 po południu

Jan Nowy wpis

Żeby się przyjąć na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Wiesz coś na ten temat.?Bo nie mam jeszcze kursu, a chciałbym aplikować. Może firma robi takie szkolenia dla nowo przyjętych pracowników? Podpowiedz... :)

DC

Zdaje się, że przednia atmosfera jest tylko w biurach, bo na produkcji rozgardiasz. Hala wygląda naprawdę profesjonalnie, ale procesy oraz zalety wynikające z wypracowanych wcześniej rozwiązań systemowych zostały zapisane na poczet chaosu. Tyle spotkań, tyle czasu, a firma obecnie wygląda jakby decyzja o przeprowadzce nastąpiła miesiąc temu. Jeżeli firma chce wypracować synergię wynikającą z połączenia to osoby odgórne niech więcej starają się o wspólny dialog z produkcją.

Witam. Na wstępie powiem, że pracowałem na hali od 3,5 roku. Jeżeli chcecie znać moje zdanie to służę pomocą. Zacznę od finansów bo to najbardziej Was obchodzi. Wypłata do 3ciego dnia na koncie była zawsze. 0 premii (ostatnio nawet tej inflacyjnej, która się pracownikom należy). Tłumaczona pandemią i ciężkimi warunkami oraz stratami poniesionymi przez firmę w wyniku tej pandemii (pomimo zrealizowania budżetu do 114%). Generalnie śmieszne, a wręcz komiczne wydaje się fakt, że każdy, kto przychodzi ma na start 3 tys, netto. a po okresie próbnym jeżeli uznają, że się nadajesz dostajesz podwyżkę I MASZ WIĘCEJ NIŻ DOŚWIADCZONY PRACOWNIK. Tym bardziej doświadczonym płaci się mniej niż "świeżakom" Generalnie stawki na hali wahają się od 3 tys - 3,5tys na rękę. Warunki pracy w miarę okay, na głowę nie pada, hala w miarę spoko. Gorzej wygląda z samą pracą i organizacją pracy w firmie. Zlecenia wychodzą do montażu niekompletne (a każą montować i jeszcze pretensje do Ciebie, że czegoś magazyn nie wydał bo albo nie było albo się pomylił). Przyrządy często wykonywane są na bieżąco (a wykonanie przyrządu też zajmuje czas więc czekasz na przyrząd bo nikt przecież nie był przygotowany do tego projektu. Generalnie presja czasu. Robisz na czas. Praca dwu zmianowa. Koordynator jednej zmiany w porządku gościu, w drugiej natomiast (taki grubszy) nierób jakich mało. Ciągle siedzi, rzadko kiedy cokolwiek zrobi, ciągle wychodzi na papierosy i nie ma go na stanowisku, choleryk. Jeżeli robisz coś z nim to musisz przygotować i nastawić się na to, że robisz za dwóch - na siebie i na niego. Teraz firmy DC Components i DC Couplers się łączą w Miszewku. Panuje totalny bałagan, a to co napisałem wyżej zmieni się bardzo mocno. Teraz przy każdym wyjściu do toalety będzie trzeba się odbić i ten czas będzie odejmowany z przerwy na jedzenie. Jednym słowem (usunięte przez administratora). Jak ktoś chciałby dowiedzieć się więcej niech zostawi ślad, a ja odpowiem na każde pytania. Nie chciałbym żeby cokolwiek było usuwane. Zapraszam.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Krystyna

@Johnson, dziękuje za merytoryczną opinię. Jak rozumiem w firmie Dellner Couplers pracownik może czuć się doceniony? Czy powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czekamy na Twoją opinię.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Dellner Couplers o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Johnson

Pracuje w Dellner couplers od roku i nie mam na co narzekać wypłata jak najbardziej okej dwie podwyżki jedna po 3 miesiącach kolejna po kolejnych trzech atmosfera w pracy megaaa spoko ludzie pozytywnie nastawieni, pracodawca zrobił wszystkim "nowym" pracownikom uprawnienia na suwnice i żurawie oraz na wózki widłowe i uprawnienia elektryczne firmę oceniam jak najbardziej pozytywnie mam nadzieję współpracować z nimi jak najdłużej! Keep together!

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać?

Daniel

Tak dobrze się pracuje, że zupełnie zapomnieliście o forum?

@Daniel

Tak!

rgd

@Magik glownie tez chodzi o to przeciez zeby atmosfera w firmie byla dobra w kiepksiej to ciezko by bylo

terefere

i na tym polega dobre aktorstwo właśnie aby się nikt nie zorientował... są tam tacy już wiele lat

terefere

koordynator nowych projektow --- to koordynator męczy (usunięte przez administratora) klient wymaga a ty stan na glowie i ma byc bo inaczej jestes nie-skuteczny........musisz byc dobrym aktorem w tej firmie i caly czas udawac ze cos robisz ze jestes niezbedy

?

Witam Jak tam teraz sytuacja wygląda?? Bo poszukują na stanowisko Koordynatora nowych wdrożeń. Jak wygląda praca na tym stanowisku??

?

Dzięki za zainteresowanie ale odpuściłem sobie tą firmę i idę do Poznania za większa kasę.:)

Dubiii Duuuu

Dellner Kompot-Dens?

Stary

Pytanie czy Dellner czy Dellner Components? Jakie stanowisko? Jeśli to Dellner to ok bo tam jest w miarę spokojnie. Jeśli to jest Dellner Components to poczytaj forum o Dellner Components.

Cześć wszystkim. Ostatnio dostałem oferte pracy w Waszej firmie ale po przeczytaniu tego forum naszly mnie poważne watpliwości tym bardziej ze mieszkam koło Torunia i mam prace. Poprawiło sie cos w firmie czy lepiej sobie odpuscić???

spoko.... juz go posuneli

anonim2

a w gowork?

fred

tzn ze produkcja w dellner jest rownie odowiedzialna i wymagajaca kompetencji na tym samym poziomie co produkcja bułki z serem ? ;)

Link

jak to gdzie ? McDonalds zatrudni 1000 nowych pracowników w Polsce

• Jak się pracuje w Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Dellner Couplers (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Dellner Couplers (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dellner Couplers (Firma zamknięta)

Dellner Couplers (Firma zamknięta)