Opinie o Dellner Couplers (Firma zamknięta) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dellner Couplers (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dellner Couplers (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dellner Couplers (Firma zamknięta) w Gdynia

Bilbao

To znaczy gdzie ?

Rambo

SYSTEM - 2013-04-23 20:09:48 Pewnie nie zrozumiałeś przekazupewnie zrozumiałem, tylko to co piszesz nic nie zmienia.

SYSTEM

Pewnie nie zrozumiałeś przekazu

Rambo

SYSTEM - 2013-04-12 19:17:31 Mój bracki zarabia w kawiarni 2200 i napiwki w Klifiesuper, pewnie kupił już dom i luksusowy samochód.

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
SYSTEM

Mój bracki zarabia w kawiarni 2200 i napiwki w Klifie

PLUS I MINUS

A za ścianą chwalą się cały czas podwyżkami przynosząc odcinki...

PLUS I MINUS

Windows hom premuim nie ma pojęcia co tam robi , ogólnie jest total na rozpiernicz młodzi ludzie którzy są kierownikami kończąc studia róznego typu od Biologi po Oceanarium swieżo prane nowe mózgi typu Wodecki Pinki i ... co więcej , kazdego z nich to pierwsza kierownicza PRACA nazwijmy to umownie , ale laptop pod pachą i jest gościem , ani dzień dobry , (usunięte przez administratora)o , żal.pl za Was , i tak wyjadacie frytki po wizytatorach ,no cóż kraina mlekiem i miodem płynąca , wszyscy zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy i rozmawiali przynajmniej w 18 językach coż szkoda czasu ... na strzępienie języka ... Pozdrowienia dla wszystkich co trzymają głowę prosto o 3 nr niżej niż koszula pozwala (usunięte przez administratora)a .... grosze a reszta srebniki...

Bilbo

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Od pewnego czasu zachodzą w firmie zmiany, tłumaczone przez zarządzających jako zmiany na lepsze i jako eliminacja tych którzy są najsłabsi. W ich miejsce przychodzą nowe osoby - podobno lepsze. Tylko zastanawiam sie gdzie jest to lepsze - opóźnienia jak były tak są, zwolnienie osób ze stanowisk kierowniczych nic nie wniosło do firmy (no może poza oszczędnościami ale tutaj nie mam wiedzy), atmosfera jest do bani - kiedyś był czas na prace i był czas na zabawę, teraz każdy siedzi z nosem w komputerze przestraszony kolejnym piątkiem a sytuacja choćby z opóźnieniami jest bez zmian. Wszystko jeszcze wg mnie kręci się z rozpędu. Panie i Panowie Kierownicy - idźcie na jakies kolejne szkolenia z zarządzania przedsiębiorstwem bo coś widać że pomysły Wam sie kończą.

Rumburak

tak jak wszędzie z tym zwalnianiem. Przykre, że niektórzy (ci co zwalniaja) mają z tego przyjemność, bo leczą w ten sposób swoje kompleksy.

Tak jak napisała Grażyna rządzący tym (usunięte przez administratora)mają zero klasy choć legitymują się dyplomami wyższych uczelni / do końca nie wiadomo w jaki sposób je zdobyli ??? / , z dnia na dzień pani "dyrektor personalna " wzywa pracownika do siebie i melduje mu w obecności szefa danego działu iż jutro już nie musi przychodzić do pracy gdyż nie jest już pracownikiem ; zero jakiegokolwiek podziękowania za lata pracy które człowiek przepracował aby rządzący mogli spijać śmietankę na którą zapracowali ludzie związani bezpośrednio z produkcją . A były prezes (usunięte przez administratora) / pracownicy i Ci którzy mieli styczność z D.C. wiedzą co oznaczają te literki :) / nawet nie pofatyguje się aby podziękować człowiekowi którego właśnie wyrzuca na bruk !!!

www - 2012-06-21 22:36:04 tylko tego Boczka szkoda...Dlaczego szkoda ?? Przecież sam się zwolniłem :) Tak sobie czytam i widzę, że u was chyba nic się nie zmieniło ;) Pozdro dla prawie wszyskich :)

byly

witam wszystkich postowiczów,jak czytam te wszystkie posty to ogarnia mnie przerazenie ze wytrzymalem w tej FIRMIE tyle lat.CZY JA NAPISALEM FIRMIE,NIE NIE NIE TO NIE FIRMA TO ZAKLAD WA....TOW.ZGADZAM SIE Z PRZEDMÓWCAMI W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI ZE DC JEST FATALNIE ZARZĄDZANY.W TYM ZAKŁADZIE WIEKSZOSC KIROWNIKOW I KOORDYNATOROW MA BARDZO WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE.NIECH KTOS W KONCU ZROBI PORZADEK Z KOLESIOSTWEM W TEJ FIRMIE BO INACZEJ TO SZLAG JASNY TRAFI TA FIRME.

Rocky

Grażyna - Twój komentarz to istny strzał w "10". Tak właśnie jest w tej firmie.Może jest fajnie, może jest kolorowo ale jak dochodzi do ciężkich tematów to grupa trzymająca władzę jakoś nie potrafi sobie z tym poradzić pomimo mnogości szkoleń albo w ten sposób pokazuje brak szacunku do pracowników albo poprostu się boi trudnych tematów. Potwierdzam - MIERNOTA i ŻAL!!!

Rambo

Chciałem składać papiery do DC ale jak czytam te posty to bierze mnie przerażenie. Co jest prawda a co falszem, tego nie wiem ...

Grażyna Domagała

(usunięte przez administratora) osobiście podziękować za współpracę, już nie wspominając o przysłowiowym uścisku ręki. Ciśnie się na język jedno słowo : MIERNOTA.

BYLY

Na tyle ile sobie pozwalasz i nie masz godnosci sam do siebie tak jestes traktowany w tej firmie.To zaloga tej firmy jest sama sobie winna za takie traktowanie i nie narzekajcie wiecej ze wam zle na swoje zadanie jestescie kopani w cztery litery

Może nowy kolega

(usunięte przez administratora)Zresztą szkoda czasu na dalsze wypowiedzi - decyzja zapadła. Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

Fabryka Automatów Tokarskich

Może nowy kolega - 2013-01-03 00:05:13 SMT dziękuję za wyjaśnienie - chociaż trochę po terminie. Zmiana nazwy na skutek próby rozszerzenia działalności. Czyżby rynek kolejowy przeżywał kryzys, czy tez może firma nie potrafi sobie z tym rynkiem poradzić? Tak czy owak nie brzmi to zbyt optymistycznie. Odpuszczam sobie jakiekolwiek aplikowanie do Couplers czy Components. Byłem już w jednym bagnie i nie mam zamiaru pakowac się w następne. PozdrawiamDo odważnych świat należy :-)

Może nowy kolega

SMT

witam Niestety co jakiś czas zaglądam we wszystkie zapisane tutaj wypowiedzi i muszę stwierdzić ze większość wpisów jest strasznie naciągana.Dellner jest bardzo dobrą firmą ,można zdobyc w niej ogromne doświadczenie.Poprostu ludzie nie potrafia docenić tego co maja i wiecznie tylko narzekają.Niech w stoczni spróbuja swoich sił,napewno po tygodniu by się przeprosili.Znam ludzi którzy zaprzepaścili swoja szansę w tej firmie a po roku pisza lub dzwonią o powrót. Jeszcze raz proszę:Ludzie docencie to co macie!! Różnicy w nazwie Couplers i Componets nie ma żadej to jedna i ta sama firma natomiast nazwa zmieniła się na poczet rozpoczęcia produkcji z poza branży kolejowej:)

• Jak się pracuje w Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Dellner Couplers (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Dellner Couplers (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dellner Couplers (Firma zamknięta)

Dellner Couplers (Firma zamknięta)