Zamel

Opinie o Zamel

Zygfryd

Duża rotacja, niskie zarobki, słabiutkie podwyżki lub nawet ich brak! Jako praca na chwilę(tymczasowa), to w sam raz, bo na dłużej to się nie opłaci.

De3tektyw56

Miła atmosfera, pomocni ludzie, wypłaty na czas, dystrybutory wody. A teraz minusy początek to umowa zlecenia mniej niż najnizsza krajowa. Długo czeka sie na ubiór i kartę wejściowa. Umowy i jej podpis bardzo wydłużony termin. Kamery we wszystkich działach.

Ax

Cześć, szukam pracy i tak sobie myślę, że właśnie zamell byboby neizła firmą, ogólnie jakie macie odczucia i w którym obiekcie pracujecie moi drodzy, dajcie znać?

Kazimier

Wydaje mi się, że na atmosferę u nich nie można raczej narzekać. Tak samo jak i na oferty pracy, bo po benefitach widać, iż zależy im na pracownikach. Nie każdy oferuje swoim ludziom kursy językowe jak to jest na stanowisku specjalisty ds. handlu i marketingu.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Programista C# w firmie Zamel? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
rpaoa

hej! ja słyszałem sporo ale chciałem potwierdzić, czy teraz mają dobrą atmosfere w firmie? dajcie koniecznie znać jak to wygląda, bo patrzyłem na oferte jako Konstruktor Elektoronik- Programista i benefitów jest dużo.

żądlo
@rpaoa

rzeczywiście jesli mówmy teraz o benefitach w Zamelu to można śmiało ich pochwalić za politykę zatrudnienia i ich rozdawania. Po za tym mają ciekawe oferty dla technologów czy ludzi od bhpu, rzućcie okiem

greas

@efrgh na stanowisku specjalist ds bhp również oferuja umowe o pracę więc handlowcom tez powinni ja zapewniać. Szkoda że tego specjalisty potrzebuja tylko na pol etatu

efrgh

oby tylko taka umowa o prace byla rowniez na stanowisko przedstawiciela handlowego bo tam wlasnie chce aplikowac..slyszalem ze w firmie panuje dobra atmosfera

zord

'cedric' idealnie opisał zakres działaności firmy, ja dodam od siebie, ze ostanio natrafiłem na ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisko Operatora Elektrodrążarki w Pszczynie gdzie oferują stabilne zatrudnienie,umowę o pracę to najważniejsze!

Cedric

Zamel jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w Pszczynie. Od 20 lat działają na rynku branży elektrotechnicznej, dynamicznie się rozwijając. Ich oferta obejmuje 8 grup produktowych: SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody, EXTA – automatykę budynkową, ETERO – bezprzewodowe systemy przywoławcze, GARDI – alarmy bezprzewodowe, YNSTA – wyroby elektroinstalacyjne, oraz STIRO – urządzenia zdalnego sterowania.

piacho
@Cedric

to prawda dobra polska firma to jest benefity sa dobre tez

Luki

Jakaś śmieszna firma, w aktualnym ogłoszeniu poszukują jednej osoby którą będzie robić za elektronika, informatyka (wbudowane+html), grafika, redaktora i poligrafa. Przy czym sami nie potrafią napisać prawidłowo nazwy programu, którego wymagają. Dalszy komentarz chyba zbędny. Warunki pracy równie ciekawe jak ogłoszenie.

Mati

Witam mam pytanie. Był tam kiedyś uczeń na praktyki majowe(technikum). Przyjmują tam? Jak był traktowany? Dzięki

asd!

Proszę o pomoc w temacie. Na portalu pracy pojawiła się oferta na stanowisko przedstawiciel handlowy, związku z tym czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć: - Jaka kasa ? - Jakimi samochodami poruszają się przedstawiciele ? - czy jest GPS ? - Jaka jest atmosfera; plany, ciśnienie, obowiązki? Z góry dziękuję za odpowiedz, Pozdrawiam forumowiczów :-)

moni

płacą grosze duża rotacja pracowników nie polecam

Wojnar
@moni

Ile można zarobić jako Przedstawiciel Handlowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Zamel - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zamel?

Zobacz opinie na temat firmy Zamel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zamel