Zamel

Opinie o Zamel

Rooot

Witam poszukuje opinii o firmie Zamel. Interesuje mnie ogłoszenie odnośnie operatora elektrodrążarki. Jak zarobki, atmosfera, szefostwo, kierownictwo i ogólnie typ pracy ktoś się interesuje?

@Rooot

Czy mimo tego, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, zdecydowałeś się aplikować na interesujące Cię stanowisko? Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym, bardo proszę żebyś napisał, jakie odniosłeś wrażenia i czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej. Będzie to wartościowa wskazówka dla przyszłych aplikantów.

Julita

Mam prośbę, byś napisał więcej o pracy w Zamel. Użytkowników forum z pewnością interesują warunki zatrudnienia w firmie. Czy pod tym kątem poleciłbyś wysłanie tam cv? Każda opinia bazująca na osobistym doświadczeniu jest bardzo istotna i osoby zaglądające na forum, będą wdzięczne jeśli podzielisz się z nimi swoimi przemyśleniami.

Gumie

Ogólnie nie polecam tej firmy. Byłem ja rozmowie i kiepsko to wygląda. Ogłoszenie dotyczy czegoś innego, a na miejscu okazuje się że szukają ślusarza po prostu, co nie ma się ni jak do oferty i opisu w ogłoszeniu. Ponadto pytanie o oczekiwania finansowe, a następnie Pan rekrutujacy pyta kilka razy ile ostatecznie... Jakby nie docierało do niego to, co się mówi. Brak konkretow w czasie rekrutacji, rozmowa o 6. 30! A na miejscu okazuje się że jest kilku kandydatów na te samą godzinę - z tego co wiem żaden się nie skusil. Ilość ogłoszeń z ofertami pracy daje sygnał, że firma ma z jskiegos powodu problem z nowymi pracownikami. Szczerze, szkoda pieniędzy na paliwo, żeby jechać tam na rozmowę. Nie polecam tego pracodawcy, głównie za kretactwo i zwabianie fałszywymi ogłoszeniami, które realnie nie mają pokrycia w prawdziwej ofercie.

NieUfamNikomu
@Gumie

Potwierdzam: -> rozmowa o 6:30, -> kilka osób w kolejce, -> inne stanowisko niż, to w ogłoszeniu, -> oczekiwania finansowe - "dokręcanie śruby". Straciłem dzień urlopu, czas i paliwo. Wygląda na to, że te ogłoszenia służą za przynętę. Na 6:30 przychodzą kandydaci, którzy złapali haczyk. Najtańszy ma szansę na zatrudnienie. Tak jakby szukali naiwniaków. Przepytać jak największą liczbę kandydatów, żeby zwiększyć szansę na znalezienie jelenia do roboty. Mogę się mylić, ale takie odniosłem wrażenie...

Totka

Dzień dobry! A na produkcji dzwonków czy coś takiego ile się robi zmian i jak z świętami co drugie czy jak czy to praca od poniedziałku do piątku?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Programista C# w firmie Zamel? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Julita

Zamel prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk: PROGRAMISTA iOS, ANDROID, PC https://www.gowork.pl/oferta/programista-ios-android-pc,0qnE1BJnZXEK4lbR0dEpoD,pszczyna Magazynier https://www.gowork.pl/oferta/magazynier,3viU3J7o53QfOrTr8MahZS,pszczyna Montażysta - Praca wakacyjna https://www.gowork.pl/oferta/montazysta-praca-wakacyjna,5KZCCGcTg95POtBfv6axT6,pszczyna OPERATOR PRASY HYDRAULICZNEJ https://www.gowork.pl/oferta/operator-prasy-hydraulicznej,5LytLZbgyYPzQZrjyLgF3i,pszczyna Montażysta https://www.gowork.pl/oferta/montazysta,1O6A86reCM3pEFL1UmlJoA,pszczyna SPECJALISTA DS. E-COMMERCE https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-e-commerce,5C2d8aRdXYKB9U8YWTdHh9,pszczyna OPERATOR MASZYN PTH https://www.gowork.pl/oferta/operator-maszyn-pth,3A9v0Ap5NqLmvPcMDP774J,pszczyna Czy ktoś z Was planuje wysłać swoje dokumenty aplikacyjne? Jeżeli będziecie brać udział w rekrutacji, napiszcie na forum o swoich wrażeniach. Każde opisane doświadczenie jest na wagę złota dla zainteresowanych osób.

Real

sami tu frustraci i same kłamstwa, pensje są niezłe i atmosfera fajna, kto pisze inaczej ten kłamie, prawdopodobnie żeby zniechęcić konkurentów

@Real

(usunięte przez administratora). Kiepski pracodawca, słabe płace, brak możliwości rozwoju,(usunięte przez administratora)

Julita

@Kandydat a jakie są warunki zatrudnienia? Zamel zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Można liczyć w tej firmie na stabilność? Czy jest możliwość uzyskania awansu? Takie informacja mogą być kluczowe dla osób rozważających wysłanie tam swojego cv.

Tak naprawdę w tej pracy największym problemem jest wypłata, która jest śmieszna. Pracy jest pięć razy więcej niż ludzi, wypłaty pięć razy mniej niż za wykonaną pracę. Generalnie między pracownikami atmosfera jest świetna, ale na tym się kończy.

Julita

@Enterprise czy zdecydowałeś się podjąć w Zamel pracę? Jeśli tak, to proszę napisz jakie są Twoje wrażenia i czy jesteś zadowolony. Odpowiada Ci atmosfera i warunki zatrudnienia? @WrednyKandydat a możesz napisać coś więcej o samej rozmowie? Jaki był jej przebieg i jak radzisz się do niej przygotować? Będzie to cenna wskazówka dla kolejnych aplikantów.

WrednyKandydat

Byłem u nich na rozmowie. Stawki tak niskie że szkoda benzyny na dojazd. Tylko dla desperatów.

Enterprise

Cześć chcę się zatrudnić w Zamelu na magazyn. Jak wygląda tam praca, ciężkie warunki ? Jak z kasą, ciężko o urlop etc.?

Julita

@ddd, nie używaj proszę imienia wskazującego na konkretną osobę - jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Możesz napisać coś o warunkowanych proponowanych przez ZAMEL Sp. z o. o.? Na jaką umowę można liczyć w tej firmie? Poza Twoją opinią dawno nie pojawiły się nowe dotyczące pracy w tym miejscu, a widzę, że firma aktywnie poszukuje nowych pracowników (http://www.zamel.pl/kariera ).

Martinos

Do Wojnara. Płacą tyle żebyś z głodu nie zdechł wiec jak masz jakieś ambicje to nie ten adres. Generalnie firmie brak pomysłu na ten biznes. Ludzie jeżdżą jak domokrążcy po hurtowniach próbując cokolwiek wcisnąć. Firma lata temu miała renomę ale teraz to już nie wystarcza. Pomysły typu Ledix , Extra Free nawet niezłe ale ceny kosmos. Tym się nie da w tych cenach handlować i to nie wina handlowców. Wsparcia zera - mamy sprzedawać i nikt nie słucha ze nawet jak na głowie stanie to się nie da....

exhandlowiec

Z benefitów to jest że w terminie płącą I to chyba tyle. Co do wysokości pensji to zostawie bez komentarza Na stanowisko handlowca mobilnego to 2300-3000 zł z czego 500 zł pod stołem. Szału nie ma a robota cieżka i olbrzymi teren do objechania...Ja sobie podarowałem i znalazłem sobie nowe zajęcie..

Julita

@Mowie prawde a o jakim stanowisku konkretnie piszesz? Wiecie może jakich warunków zatrudnienia można się spodziewać na stanowisku Samodzielny Specjalista ds. marketingu i sprzedaży? Jak wygląda proces rekrutacji?

Mowie prawde

Stawka 1450 zł przez 3 miesiące potem moze łaskawie dają 1800 na rękę albo zwolnią osobiście nie polecam dno powinni zamknąć ta budę i takie firmy gdzie robi Sie prawie za darmo jak niewolnik

efrgh

@piacho a czy mógłbyś powiedzieć jakie mniej więcej te benefity są? ja się domyślam że na każdym kierunku sa inne ale na przykład co oferują na takim stanowisku przedstawiciela handlowego w woj. wielkoposlkim?

rpaoa

Zarobki są raczej adekwatne do obowiązkow, to pewnie i socjale tutaj doliczają do każdej stawki. Wiadomo czy wypłata jest również w terminie? Pozdrawiam

Monitor

To nie jest całkowicie tak jak tu niektórzy piszą że w tym roku ludzie sami się pozwalniali z Zamel Cet. Bardzo dużo osób firma musiała zwolnić z powodu braku zamówień i związanego z tym spadku produkcji na drugiej hali. Poza tym rzeczywiscie na atmosferę w pracy nie ma co narzekać

adda

nie wierzę w to tym bardziej patrząc na atrakcyjne warunki jakie w ofertach się ludziom proponuje. elektrykowi jak się proponuje korzyści pozapłacowe to nie jest źle

Zostaw merytoryczną opinię o Zamel - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zamel?

Zobacz opinie na temat firmy Zamel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zamel