opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3285)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3285)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    incognito

    31.01.2014 19:23

    Inne

    Już wkrótce spotkanie ,kto zbierze na miejscu największą ilość skalpów będzie naszym idolem
    ReviewUserIcon
    McGywer

    29.01.2014 12:20

    Inne

    Osoby które chcą wyrazić swe niezadowolenie z obecnego systemu prowizyjnego powinny mieć założone czerwone krawaty na spotkaniu w Zawierciu. Ubieramy ?
    ReviewUserIcon
    KaOwiec

    27.01.2014 15:23

    Inne

    A ja zalecam powściągliwość. Nie pierwszy to i nie ostatni system prowizyjny. Jestem przekonany że kolejny będzie bardziej satysfakcjonujący. Czas pokaże.............l
    ReviewUserIcon
    KaOwiec

    27.01.2014 23:55

    Inne

    Pewnie przyjdzie. Od życia można wziąć tyle ile się dało. W przeciwnym razie życie szybko upomni się o swoje. Całe szczęście że mogę chodzić po ulicy z podniesionym czołem i nie obawiam sie o to, że ktoś napluje mi w twarz. Także Kolego zmień adresata swej wypowiedzi.
    ReviewUserIcon
    wesołek

    28.01.2014 07:40

    Inne

    Tylko osoba, która nie szanuje ciężkiej i b. często niebezpiecznej pracy DT mogła wymyślić taki system prowizyjny i jeszcze się tym chwalić. Trochę pokopry! To nie życie upomni się o swoje, to DT upominają się o swoje ...
    ReviewUserIcon
    taki sobie

    27.01.2014 07:33

    Inne

    zbliża się kolejne spotkanie, jak sobie przypomnę ostatnie to mnie krew zalewa. Ta opowieść Prezesa o wspólnocie, rodzinie, pieczeniu wafelków, jacy to będziemy wielcy jak bedziemy razem, i co? Obłuda. Dziękujemy ci o Wielki za mozliwość pracowania w korporacji jako (usunięte przez administratora) o czym usłyszymy na spotkaniuw tym roku, dokąd nas poprowadzisz?
    ReviewUserIcon
    wesołek

    25.01.2014 07:45

    Inne

    a ja powtórze to co już było napisane NIECH POLSKI RYNEK PRACY ZOBACZY CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE KRUK SA , JAKA JEST ATMOSFERA , BRAK ZADOWOLENIA PRACOWNIKA Z PRACY , JAKIE SĄ PRAWDZIWE WARUNKI PRACY , PŁACE CZYLI NAJNIŻSZE KRAJOWE WYNAGRODZENIE I JEDEN PROCENT PROWIZJI , SZTUCZNIE ZAWYŻANE TARGETY , I ZERO STABILNOŚCI
    ReviewUserIcon
    err

    24.01.2014 21:51

    Inne

    Pewnie ze kr i ko chcieliby zeby wszyscy zostali, amerykanie tez chcieli zeby murzyni zbierali bawelne a chinczycy budowali tory za miske ryzu. Jakby chodziaz podstawa wynosila 2500 netto to i bez premii daloby sie wyzyc, ale teraz to wielka niewiadoma. Pewne jest ze jak nie zrobie targetu to rodziny nie wyzywie, moze na oplaty starczy. Teraz to albo zysk albo w pysk. Nie ma co wieszac psow na kierownikach bo oni nie wyznaczaja granicy budzetu, winna jest polityka firmy, zarzad. Tez szukam pracy, jednak dopoki nie znajde czegos lepszego jestem zmuszony tutaj zostac, a bylo tak przyjemnie, ale coz atmosfera czlowiek sie nie naje...
    ReviewUserIcon
    cgcgcg

    24.01.2014 22:08

    Inne

    a ja myślę ,że ,,ryba psuje się od głowy ''
    ReviewUserIcon
    wesołek

    24.01.2014 08:48

    Inne

    ludzie zaczną odchodzić. Wiem, że wielu już szuka nowego zajęcia zastanawiam się czy ci, którzy je znajdą, nie powinni wystąpić o wypłatę nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    23

    24.01.2014 21:14

    Inne

    ...tak to prawda wielu DT szuka nowej pracy, co najmniej z połowy Polski z tego co wiem, ale cóż, pracujemy dla rodzin i pieniędzy a nie idei...
    ReviewUserIcon
    Kadry

    10.02.2014 19:16

    Inne

    Zaległe wynagrodzenie ,czas do 3 lat.
    ReviewUserIcon
    stary windykator

    23.01.2014 20:28

    Inne

    kiedyś dobrze pracujący windykator to był gość ,który zarabiał naprawdę dobre pieniądze , windykatorów było niewielu ,a praca dobrze wynagradzana ,mało kto znał ten zawód i to słowo ,zrobiło się źle w tym zawodzie jak zaczęły powstawać firmy windykacyjne ,które potem opanowały rynek a poprzez oferowane przez te firmy zarobki ,zawód ten zdecydowanie stracił na renomie ,poniekąd windykatorzy są sami sobie winni ,że zaczęli pracować za marne pieniądze ,za tę pracę i skuteczność powinny iść w parze wysokie wynagrodzenia ,a jest odwrotnie ,ci którzy nie znają się na tej robocie to rządzą ,a reszta pracuje na nich i zarabia coraz mniej .Coś tu nie tak .
    ReviewUserIcon
    nmnm

    23.01.2014 20:35

    Inne

    często w tym zawodzie naraża się zdrowie a nawet życie chodząc po melinach itp ., no cóż widać z tego ,że wynagrodzenie windykatora zrównuje się z wynagrodzeniem pracownika marketu ,masakra
    ReviewUserIcon
    ZRANIONY

    23.01.2014 19:35

    Inne

    WSZYSCY KTÓRZY PRACUJĄ W DT SZUKAJĄ PRACY . KONKURENCJA SIĘ CIESZY,POZYSKA NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW ! WSPÓŁCZUJĘ TYLKO NOWYM BIEDNYM PRACOWNIKOM Z TERENU KTÓRZY PRACUJĄ ZA PODSTAWY CZYLI NAJNIŻSZE KRAJOWE
    ReviewUserIcon
    Cwaniak

    23.01.2014 08:01

    Inne

    A co, pozazdrościłeś KR i ciepła związkowa posadka sie marzy?
    ReviewUserIcon
    z

    24.01.2014 18:15

    Inne

    do kr-bez nas jesteście niczym
    ReviewUserIcon
    eh

    22.01.2014 21:13

    Inne

    a związek coś da? przecież to prywatna firma? nie podoba się to znajdz lepsza prace..
    ReviewUserIcon
    klmj

    22.01.2014 22:14

    Inne

    a co to ma za znaczenie ,że prywatna ,prawo jest prawem i związki mogą reprezentować pracowników
    ReviewUserIcon
    jarek

    22.01.2014 19:13

    Inne

    Moja znajoma pracuje w tej pseudo korporacji, motywacja żadna, premie mizerne, bonusy spijają Ci co dobrze(usunięte przez administratora) liderowi - Białe Kruki - topy za pseudo plany itd.... Ludzi przybywa w zespole a kasa do podziału ta sama.....
    ReviewUserIcon
    KR

    22.01.2014 19:00

    Inne

    popatrzcie na siebie kim jesteście wypłakujecie sie tu kolegom i co ? nic ! nie wiem czy ma być mi was żal czy może wam współczóć ,piszecie ,piszecie ,piszecie a jak was nieraz słucham na żywo i pozostali kr to kulicie się i chowacie pod miotłę jak się tupnie ,przed spotkaniami pokazujecie między sobą jacy jesteście mocni ale w gębie bo na spotkaniu żaden się nie odezwie ,płaczcie dalej nad swoim losem a my będziemy robić swoje
    ReviewUserIcon
    xyz

    23.01.2014 20:05

    Inne

    wiesz co Facet? zobaczymy czy taki pewny będziesz w Zawierciu, goloty ci sie juz trzesą a to dopiero początek powrotu do normalności bez Was 15 niepotrzebnych sztuk w terenie. Was KR powinno sie codziennie wysyłac w teren do identycznej pracy jak nas. Powinniście dostac mniejszy target ale go dostac. I jazda w teren. Owszem plus dodatek funkcyjny a reszte sobie zapracuj. I jestem w 100% pewny że zostałaby Was garstka , tych co maja jakiekolwiek doświadczenie. Reszta tej plasteliny by sie szybko zutylizowała. Ale wtedy byście też inaczej śpiewali. Ale juz niedługo. BYLE DO 10 Marca Wtedy ujrzycie swoje "zwycięstwo" na koncie w banku. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Myślący

    10.02.2014 19:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)Mnie też żal ludzi ,którzy nie mają szacunku dla siebie i brak w nich odwagi cywilnej.Prawda jest taka ,że jest to bardzo wyselekcjonowany dobór pracownika.
    ReviewUserIcon
    titti

    22.01.2014 10:32

    Inne

    Myślę ,że możecie być spokojni o wynik- trenerzy służąc fachową poradą i odpowiednimi umiejętnościami negocjowania wspomogą Was w tym trudnym okresie
    ReviewUserIcon
    wesołek

    22.01.2014 08:13

    Inne

    nie , nie pracę Raczej tych, którzy tej naszej pracy nie szanują i wymyślają takie systemy prowizyjne
    ReviewUserIcon
    Wesołek 2

    21.01.2014 17:34

    Inne

    np. pracę?
    ReviewUserIcon
    wesołek

    21.01.2014 08:11

    Inne

    jakby na to wszystko nie patrzeć przy nowym systemie premiowania w przypadku niewykonania celu wynagrodzenie będzie mierne. Nikt nie pomyslał, (bo i po co) o tym, że jak idziesz na urlop to jest to kara - celu nie zrobisz. Wystarczyłoby proporcjonalnie go zminiejszć, oczywiście premie również, ale niech ona będzie!! DT to jest specyficzna i trudna praca, powinna być należycie wynagradzana, a nie jest W lutym mamy spotkanie jest nas 200 może powinniśmy spróbować coś zmienić?
    ReviewUserIcon
    lee

    20.01.2014 23:01

    Inne

    możecie coś napisać o systemie premii w kruku? Są, jakie warunki trzeba spełnić, chodzi o negocjator telefoniczny
    ReviewUserIcon
    qwe

    18.01.2014 17:35

    Inne

    Najlepsze jest to ze na tym co my zrobimy, zwindykujemy, czy podpiszemy ugode zarabia jeszcze z 10 innych osob na roznych stanowiskach, od cc do kr i ko, wiec stanowisko dt powinno sie nazywac ,, łoś super ktoś''. Najlepiej to obciac (usunięte przez administratora)ale inni niech sie najedza do syta...
    ReviewUserIcon
    djejsja

    18.01.2014 13:10

    Inne

    w zarządzaniu podstawowe czynniki to :planowanie ,motywowanie i kontrolowanie ,więc wygląda to tak : planowanie : kiedyś było czterech kierowników ,jest teraz kilkunastu(większe koszty) motywowanie : prowizja z 3,5 do 1 kontrolowanie : była jedna osoba do kontroli ,aktualnie więcej osób(większe koszty) wnioski - trzeba gdzieś zabrac pieniądze żeby zapłacic innym ,, gratulacje za wspaniałe zarządzanie,,
    ReviewUserIcon
    totot

    18.01.2014 13:32

    Inne

    domyślam się ,że napisał to ktoś z kadry zarządzającej ,nikt tutaj nie manipuluje,takie są fakty ,a odnośnie liczby DT to jakie to ma znaczenie ,że jest więcej ,są firmy gdzie przy podobnej ilości pracowników terenowych jest kilku zarządzających a nie kilkunastu ,nie można wychodzic z założenia ,że każdy pracownik będzie kombinował ,itp. ,widzę ,że się zaczynasz denerwowac ,czyżby lęk o utratę stanowiska ? ,odpowiedź była po 9 minutach ,więc domniemam ,że wpatrujesz się cały czas w komputer .A może masz jakieś wytyczne? ,np. badanie nastroi pracowników ,miłego odpoczynku przy komputerze
    ReviewUserIcon
    mimar

    18.01.2014 23:17

    Inne

    manipulowanie - wolne żarty. Manipuluje to się nami. Rozbudowany do granic absurdu dział kontroli,a ostatnią większą aferę wyłapali pracownicy DT, (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.01.2014 11:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    g0g0

    18.01.2014 17:00

    Inne

    szukac kasy poprzez likwidację zbędnych stanowisk nie przynoszących żadnego zysku dla firmy ,a nie sięgac do kieszeni DT ,którzy ciężko pracują na pensyjki dla innych
    ReviewUserIcon
    fdjd

    18.01.2014 10:57

    Inne

    w firmie stworzono nadbudowę w postaci tzw. ,,ciepłych stanowisk'' do niczego niepotrzebnych -tu szukac kasy likwidując te stanowiska a nie u DT ,którzy przynoszą zysk dla firmy
    ReviewUserIcon
    KaOwiec

    18.01.2014 08:52

    Inne

    Oczywiście chodziło o wyżyć! Od tego nieróbstwa, śledzenia postów oraz liczenia gór banknotów 200 złotowych z tytułu pensji zasadniczej człowiek ma prawo popełnić błąd.
    ReviewUserIcon
    xyz

    18.01.2014 12:18

    Inne

    a więc jednak przyznajesz że jesteś KO. Gratuluję cywilnej odwagi, Szacun za to dla ciebie.
    ReviewUserIcon
    Dt

    16.01.2014 20:16

    Inne

    Jaka płaca taka praca,efekty widać w rankingu styczniowym,oby tak dalej Panowie dt
    ReviewUserIcon
    jdjdg

    16.01.2014 17:20

    Inne

    Kaowiec w którym miejscu punkcie umowy jest adnotacja o czasowym systemie prowizyjnym oświeć mnie plissss
    ReviewUserIcon
    KaOwiec

    02.03.2014 20:30

    Inne

    A skąd wiesz że nie było mnie słychać? Jak pamiętam to nagłośnienie było dobre. Skoroś taki mądry na forum to dlaczego nie wywołałeś awantury? Zapewniam Cię że nikt nie obawiał się ekscesów. Z resztą nie było powodów. Jeden z regionów stał prawie na baczność i klaskał kolegom. Chylę czoła dla jedności tego zespołu.
    ReviewUserIcon
    zniesmaczony

    02.03.2014 20:52

    Inne

    Też chylę czoła dla KR tego zespołu. Z poważnych wydawałoby się ludzi zrobić taką hucpę nie każdy potrafi. A samo zachowanie było co najmniej żenujące i KO proszę nie mów o jedności tego zespołu bo o większych podziałach to w żadnym z regionów nie można mówić jak właśnie o tym.
    ReviewUserIcon
    iii

    16.01.2014 16:58

    Inne

    problem jest w tym, ze nie wiadomo czy nawet przy ciezkiej pracy godziwie zarobisz, a tak poza tym to zgadzam sie z toba-jak komus sie nie podoba to niech idzie gdzie indziej. tylko tobie tez moze sie przestac podobac jak twoj region przestanie robic targety.
    ReviewUserIcon
    KaOwiec

    16.01.2014 17:27

    Inne

    Wszystko zależy od oczekiwań. Dla jednego kwota 2500 zł netto to dar od niebios a dla drugiego 5 tyś nie wystarczy na spłatę zobowiązań. Przyjąłem jako stałą kwotę 3 tyś a nadwyżkę odkładam. Tym samym zawszę wiem czego można sie spodziewać. Jeżeli ktoś dobrze zarabiał przez kilka miesięcy i myślał że będzie to trwało wieczność to nie dziwię się opiniom że nie można planować przyszłości. Czy tej samej bajki nie słyszymy codziennie?
    ReviewUserIcon
    KaOwiec

    16.01.2014 15:06

    Inne

    Każdy podpisując umowę o prace wiedział że system prowizyjny jest tylko czasowy i może byc wielokrotnie zmieniany w zależności od potrzeb firmy. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Nie chcesz pracować to nie pracuj a daj pracować innym. Nie podoba się w firmie to załóż swoją, pewnie lepszą. Zwolnienie lekarskie jest dla chorych ludzi a nie formą buntu która bezpośrednio uderza w innych pracowników. Czasy i realia są takie jakie są . Nie ma łatwej i przyjemnej pracy za godziwe wynagrodzenie. Na wszystko trzeba ciężko zapracować.
    ReviewUserIcon
    wb

    16.01.2014 19:43

    Inne

    Wypowiedź typowo niska, czyli kierownicza
    ReviewUserIcon
    BTZ

    13.01.2014 22:45

    Inne

    Problem piszących tu polega tak naprawdę na jednym. Jesteście łatwi do zastąpienia. Większość z was nie posiada żadnych unikalnych umiejętności, nie zna języków obcych, nie ma przydatnych i poszukiwanych uprawnień etc. Takich jak wy można znaleźć wśród potencjalnych pracowników 20x tyle. Po drugie, łudzicie się jak dzieci, że wasze żale i ciche poburkiwanie w WC na papierosie coś zmieni i kogokolwiek na górze wzruszy. Nie, ponieważ zarządzający firmą doskonale wiedzą, że poza wzajemnym wypłakiwaniem się w rękaw żaden/żadna z was nie ma jaj, żeby zadziałać bardziej radykalnie. I mają rację, co zauważyłem wielokrotnie w tej firmie obserwując szeregowych pracowników, wykazujących wyjątkowo poddańczą mentalność. Wszystkie zebrania firmowe, spotkania z liderami są wyłącznie po to, żeby było wam miło, żebyście mieli poczucie, że ktoś was wysłuchał, przez najbliższy miesiąc pożyjecie nadzieją, że teraz wreszcie ktoś was zrozumiał i będzie lepiej. Nie będzie, dla tej firmy jesteście NAWOZEM i im szybciej sobie to uświadomicie i przestaniecie się oszukiwać, tym lepiej. Fakt, że tu nikt wam tego wprost nie powie, w końcu to korporacja, ludzie nie przeklinają, mówią zawsze pełnymi zdaniami, zwracają się do siebie "Piotrze", "Dariusz", "Olu", prawie jak w cukierkowych serialach o lekarzach i prawnikach z Warszawy :-) Nie to co w fabryce palet u pana Waldka w powiecie suwalskim :-) Ale w razie "W" każdy z góry wam da do zrozumienia, kim tu jesteście naprawdę. W jednym z postów przeczytałem o planach założenia związku. Nie jest to głupi pomysł, ale musicie pamiętać o jednym. ABSOLUTNIE POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO WAM INFORMOWAĆ KOGOKOLWIEK Z MANAGEMENTU, ŻE PLANUJECIE TO POSUNIĘCIE!!! To bardzo ważne, nie macie zresztą takiego obowiązku. Wiele takich planów w przeróżnych firmach skończyło się zwolnieniem, często dyscyplinarnym, zanim związek został założony. Ustawa o związkach zawodowych nakazuje oczywiście poinformować szefostwo, że związek został już założony, ale po fakcie. Owszem, jest pokusa, żeby się zdradzić z planami wcześniej, emocje, żale, chęć pokazania górze, że się teraz będzie walczyć etc. Nie wolno wam pisnąć ani słowa!!! Pracodawca nie będzie miał żadnych skrupułów, żeby się z wami jak najszybciej pożegnać. Co innego już po założeniu organizacji, kierownictwo związku nie będzie mogło być zwolnione (a przynajmniej będzie to dla GK niezwykle trudne). Musi należeć do niego co najmniej 7 osób, wiąże się z tym kilka przywilejów, których nie będę cytował, odsyłam do ustawy. Wracając do meritum, sytuacja szeregowych żuczków raczej się nie poprawi. Kiedyś w GK było ciekawiej, można się było sporo nauczyć, praca była urozmaicona, mniej sformalizowana. To już nie wróci. Daje się zauważyć, że w firmie są najbardziej cenione dwie grupy, IT, ale IT przez duże "I", czyli nie goście od podłączania monitorów i klawiatur. To zrozumiałe, system informatyczny, CRM, Delfin, strona w tak dużej i złożonej korporacji muszą działać perfekcyjnie i nie ma tu mowy o oszczędzaniu i zatrudnianiu tanich partaczy. Druga to osoby od optymalizacji procesów. Dzięki nim praca w każdym z działów jest coraz bardziej powtarzalna, odmóżdżająca, oparta na debilnych skryptach dla półgłówków. I o to chodzi, by te prace na najniższych szczeblach mógł wykonywać każdy głupek. Poddańczo przywiązany do firmy, nie zadający pytań, szczęśliwy, że dostał z łaski jakiś ochłap i kalendarz z rodziną Mostowiaków... Wszystko się rozbija o kasę, taki typek poza w/w zaletami jest też od was po prostu tańszy. Tak więc na koniec, nie miejcie absolutnie żadnych obiekcji przed walką o swoje. Kierownicy, liderzy etc nie są waszymi sojusznikami, nawet jeśli udają przyjazne nastawienie, to w razie czego szybko zostanie im przypomniane na osobności, od kogo dostają wypłatę. Większość z nich to szaraczki, które awansowały za posłuszeństwo, pasowanie do reszty, tępe przywiązanie do procedur, choćby najbardziej nieżyciowych i umysłowość psa ogrodnika. Ogólnie to nie są ludzie, których cechy charakteru, osobowość, są warte podziwu, naśladowania. Zwykłe korporacyjne żuczki (a co najczęściej spożywa żuczek...?), którym się wydaje, że złapali Boga za nogi, a są tak naprawdę na prawie takim samym poziomie, jak wy, nie bójcie się ich :-) DZIAŁAJCIE, ALE Z GŁOWĄ!!! :-) Pzdr
    ReviewUserIcon
    AA

    13.01.2014 20:51

    Inne

    (usunięte przez administratora) Obowiązkiem pracodawcy jest zachowanie w tajemnicy wysokości wynagrodzeń pracowników. Jeżeli zatrudniający ujawnia takie informacje, naraża się na zarzut naruszenia dóbr osobistych pracownika, a w konsekwencji może zostać pozwany o wypłatę zadośćuczynienia z tego tytułu. Informacja dotycząca wysokości wynagrodzenia pracownika należy do kategorii jego dóbr osobistych i podlega ochronie na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego (art. 23 i art. 24 Kodeksu cywilnego), jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych (art. 26 ustawy o ochronie danych osobowych). W pewnych sytuacjach pracodawca jest zwolniony z odpowiedzialności z tytułu ujawnienia danych osobowych pracownika, w tym danych dotyczących informacji o jego zarobkach. Pracodawca ma obowiązek ujawnić takie dane na żądanie organów ścigania, wymiaru sprawiedliwości, organów podatkowych, jak również PIP i ZUS.
    ReviewUserIcon
    WP

    13.01.2014 19:47

    Inne

    ja i parę osób już na L-4 ,w ten sposób protestujemy !
    ReviewUserIcon
    elo

    13.01.2014 13:59

    Inne

    Ciekawe czy brak rankingow ma zwiazek z publikacja raportu rocznego czy raczej z nowym systemem prowizyjnym. Zaraz okaze sie ze wyjdzie zarzadzenie ze ranking bedzie publikowany dopiero ostatniego dnia miesiaca w zwiaKu z czym psy goncze beda ostro robily przez caly miesiac
    ReviewUserIcon
    FYU

    13.01.2014 09:31

    Inne

    Kruk w 2013 r. zainwestował 367 mln zł, szkoda że nie chce już inwestować w ludzi...
    ReviewUserIcon
    DT

    13.01.2014 09:17

    Inne

    POZYTYWNE KOMENTARZE DAJĄ TYLKO KIEROWNICY OKRĘGOWI,BO REGIONALNI WIEDZĄ ŻE TERAZ I ONI BEZ PROWIZJI BĘDĄ CHODZIĆ :) POZDRAWIAM DOBRE WARTOŚCI KRUK SA
    ReviewUserIcon
    FYU

    13.01.2014 09:12

    Inne

    Tutaj macie swoje prowizje:) (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    taki sobie

    13.01.2014 08:30

    Inne

    od jakiegoś czasu moje hobby to powiadamianie akcjonariuszy o sytuacji w Kruku posyłając im ten link, taka tam mała błachostka:)
    ReviewUserIcon
    Zielony

    13.01.2014 08:12

    Inne

    ....tak, KR coraz więcej śledzi to forum, obdzwaniają też ludzi w terenie i pytają jak nastroje wśród terenowych, próbują przekonywać do nowych prowizji, tak że chyba zaczynają myśleć nad tym co spowodowali, a wystarczy robić swoje, ale tylko w ustawowym 8 godzinnym czasie pracy, żadnych darmowych nadgodzin i wszystko leci w dół... zobaczymy po 1 miesiącu jakie będą wyniki mieli i premie!
    ReviewUserIcon
    mietek

    12.01.2014 12:02

    Inne

    Płaca to najniższa średnia krajowa a do tego premia,która co kilka miesięcy jest zmieniana na niekorzyść pracownika.Firma nie stabilna,nie szanująca pracownika.Nie polecam zatrudnienia,przy tym systemie płacy nic nie można zaplanować.Zarządza kadra młodych ludzi,nie licząca się z pracownikiem.To jaka jest ta kadra świadczy wpis poprzednika...jak się nie podoba to się zwolnij,tylko co Pan zrobi,jak się wszczyna zwalnia??tego chyba Pan juz nie wziął pod uwagę.
    ReviewUserIcon
    Kkk

    12.01.2014 11:42

    Inne

    Ja wiem dlaczego, wystarczy sie rozejrzeć po rynku, co pewnie cześć co jakiś czas robi i wie ze mimo zmian nie zabardzo jest gzie iść, albo ich tam nie chcą wiec lepiej tu wywijac szabelka. Lepszy wróg znany niż nieznany.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    12.01.2014 11:19

    Inne

    A mnie zastanawia, dlaczego Wy wszyscy, którzy uważacie że zarobki/warunki pracy są poniżej norm nadal tam pracujecie? Zarabiasz za mało, w stosunku do tego co umiesz - zmień pracę. A może Twoje doświadczenie i umiejętności są tak duże tylko w Twojej wyobraźni? Jak dla mnie większość Waszych uwag wynika z przerośnietej samoocenie nie mającej nic wspólnego z rzeczywistością. Jeśli sie mylę, to tak jak pisałem, zmień pracę i pokaż jaki jesteś zajebisty...
    ReviewUserIcon
    Zaźenowany

    12.01.2014 18:13

    Inne

    Jako osoba postronnych zauważam jedno, ale.bym arogancja.autorze ciekawski a może to Ty masz przerost formy nad treścią, ludzie piszą o problemach a ten pokazuje pychę.
    ReviewUserIcon
    mirmar

    12.01.2014 21:02

    Inne

    odnoszę wrażenie, że coraz więcej na forum mamy KR - czyżby szorty zalatały?
    ReviewUserIcon
    28sttk

    11.01.2014 23:08

    Inne

    A jjjjjjjjja myślę ,żżżżżżżżżeeeeee toooooo może byyyyć zasługa Ku ku ku -nie dam rady skończyć jestem zdenerwowany i jąkam się od urodzenia ,zaaaaabrakło jednej litery

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.