opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3285)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3285)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Gość z Głową

    24.05.2014 13:01

    Inne

    Znajomy--- jaki jesteś niedorzeczny !!!!! mały ZUS to 400zł przez dwa lata i min przerwy od pierwszego 5lat!!! 40 000zł dofinansowanie unijne ale nie mozliwe do dostania bez znajomości , 19500 to mozliwa kwota do uzyskania ale musisz brac udzial w szkoleniu !!!!!!!! Jesli pracujesz zawodowo brak możliwości pogodzenia jednego z drugim. Nie jestes zaden KR bo widac nieznajomosc podstaw pracy w Kruk sa
    ReviewUserIcon
    DT

    24.05.2014 13:40

    Inne

    Gościu Z Głową, nie zapominaj że są już w strukturach ODT właśnie KR bez doświadczenia w Kruku, zatrudnili kilku jakoś w styczniu/lutym. Doświadczenia w Kruku nie mają ale jak widać do "kierowania", pisania i wymądrzania , pierwsi.
    ReviewUserIcon
    znajomy

    24.05.2014 23:02

    Inne

    "Gościu z Głową", zastanawiam się kim TY jesteś, skoro tak dużo wiesz a zaczynasz od pisania nieprawdy... czytaj wypowiedź Twoja z "Gość z głową - 2014-05-24 07:08:27" , skoro wiedziałeś że tak jest to czemu nie napisałeś.. To taki Twój chwyt marketingowy, jak to mówi kabaret Ani Mru Mru.... I jak ważne, a co takiego napisałem że uważasz iż nie znam zasad pracy w KR, może Ty jednak nie rozczytujesz skrótów (KR to nie Kierownik Regionu) ale cóż chyba tutaj taka TWOJA rola..
    ReviewUserIcon
    Gość z głową

    24.05.2014 07:08

    Inne

    do ProfiMen -- widze że słodzenie masz opanowane!!!!! juz Cie podliczam ... po pierwsze nie wierze w fk na 6000zł ale jesli juz to liczymy. a. zus 1000zł paliwo 1200zł - min podatek doch. 800zł inne koszty min 600zł wiec jestes biedakiem ;-)
    ReviewUserIcon
    znajomy

    24.05.2014 08:29

    Inne

    o widzę kolejną manipulację, ciekawe kim jest ""gość z głową", drogi osobniku jak byś poszukał w necie to na pewno wiedziałbyś że jest tzw. mały ZUS a on jest w kwocie około 250-300 zł a nie jak piszesz 1000...... i na start możesz otrzymać około 40 000 zł na założenie działalności. To chyba jest jakiś plus DG... z drugiej strony jeżeli w tej firmie Profil byłoby OK to w Kruczku raczej byłby emigracyjny początek tych co już nie zarabiają tyle by coś odłożyć ... postanowiłem szukać tej waszej Manipulacji i ją wykazywać, jako pracownik KR i jako normalny człowiek który chce godnie żyć(obiecuję że nikomu nie popuszczę) może wtedy to Forum będzie chociaż w miarę normalne- w miarę... Siła i Honor ....
    ReviewUserIcon
    mirmar

    25.05.2014 21:20

    Inne

    Mam za sobą pracę w ramach DG i Twoje wyliczenie są błędne.Pomijając jednak już to wszystko temu "biedakowi" pozostaje na czysto 2400 - bez wiecznego nacisku, bez konieczności odpowiadania na setki bzdurnych maili dziennie, bez oglądania się za siebie czy przypadkiem nie łazi kontrola, bez słuchania beznadziejnych wywodów trenerów nie mających zielonego pojęcia o pracy w terenie, bez stresu związanego z realizacja(a właściwie brakiem możliwości realizacji) "ambitnych" celi. Przy obecnych trendach i wydumanych celach płaca 2400 wydaje się wcale nie najgorsza gdyż w Kruku jeszcze trochę, a będzie to szczyt marzeń 90% DT. A tak na marginesie to "gościu z głową" podpisz się po prostu KO i sprawa będzie oczywista.
    ReviewUserIcon
    ProfiMen

    24.05.2014 03:42

    Inne

    Drodzy Państwo, Męczyłem się w tej firmie dwa lata , teraz od 4 miesięcy pracuje dla firmy Profi Credit, założyłem DG, nie powiem ze na starcie jest super bo przez pierwsze dwa miesiące wystawiałem faktury około 2 tyś zł, teraz 6 tyś zł i dalej buduje portfel spraw, za wyniki dostaje dodatkowo 1500 zł premii. W miesiącu dostaje około 10-15 nowych spraw ( sprawy świeże a nie sprzed 3 lat). Gorąco polecam tym którzy rzetelnie podchodzą do pracy a nie liczą na gadżety i niską podstawę za nic.
    ReviewUserIcon
    znajomy

    23.05.2014 08:14

    Inne

    Od jakiegoś czasu śledzę to forum i zastanawiam się, komu zależy na tym by tak manipulować osobami, które pracują sumiennie na to by żyć godnie. (mam tylko nadzieję, że nikt z KR, KO, i inni, którzy zapomnieli chyba, że to ludzie pracują na to, co jest powyżej podstawowego stołka zaczynając od DT i CC) Gdy zatrudniano mnie w firmie obiecywano złote góry mówiono, jeżeli dam z siebie wszystko ja staram się daję poświęcam czas i niestety nawet nie widzę tej góry… (widzę tylko knowania i układy czytaj Łódź)…. Pracuję chwilę, lecz już widzę, że rodziny raczej nie utrzymam z tego, co dostaję i nie piszę tu o marzeniach, lecz o zwykłej średniej krajowej…. I twierdzenie, że jak Ci źle to czeka na Ciebie praca na kasie w Biedronce trąci tym: Art. 943. § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Więc, niech w końcu ktoś się obudzi w Zarządzie i zobaczy jak zaczyna się degradacja dobrego imienia FIRMY poprzez traktowanie pracowników… W odpowiedzi dla „DT”, masz rację można było głosować, ja zagłosowałem na swojego, lecz zobacz jak to jest w Sejmie nie masz większości Jesteś Nikim.. Proszę mi wybaczyć, jeżeli kogokolwiek uraziłem…
    ReviewUserIcon
    dt

    23.05.2014 07:17

    Inne

    narzekajcie sobie na tym forum i wylewajcie swoje żale, bo tylko to wam zostało była okazja wprowadzić swojego człowieka do Forum mało kto głosował no i będziemy dostawać po (usunięte przez administratora) tak jak dostajemy, albo jeszcze bardziej
    ReviewUserIcon
    dt

    23.05.2014 08:34

    Inne

    Naiwny jesteś ,jak myślisz ,że ktoś brałby pod uwagę nas DT .Nasze propozycje.DT jest jak w piosence Lady Pank ,mniej niż.....
    ReviewUserIcon
    DWB

    23.05.2014 17:02

    Inne

    Niestety masz rację, no cóż... Zarząd tylko widzi czubek swojego nosa, nie pomoże Forum, nie pomoże to co piszemy, jesteśmy tylko DT, mamy zasuwać na tych co mają stałe pensje, prowizje kwartalne i tworzą wykresy - tabelki,a jak się nie podoba to jak KO z Północy powtarzał "do kiosku Ruchu".
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.05.2014 14:14

    Inne

    Witam. Ma ktoś jakieś przecieki, informacje w sprawie zmiany obecnego sytemu prowizyjnego/premiowego? Pytanie do pracowników z dłuższym stażem: często system był zmieniany? W ostatnim roku dwukrotnie...na gorsze.
    ReviewUserIcon
    dt

    19.05.2014 10:45

    Inne

    głosujmy jednak na swoich do tego Forum im nas tam będzie więcej tym lepiej ktoś musi usłyszeć co mamy merytorycznego do powiedzenie
    ReviewUserIcon
    WB

    13.05.2014 19:31

    Inne

    wczorajszy i dzisiejszy wpis poniżej został usunięty ale prawdy nie da się ukryć więc jest jeszcze raz "szef wszystkich szefów nawet się nie kryje z przydzielaniem kwoty targetów ,swoim kolesiom od kilku lat pozostawia i nie podnosi do góry żadnych kwot natomiast tym których nie lubi lub mu przeszkadzają mimo że mają największy wkład w odzysku dokłada jak najwięcej aby jego pupile wyrobili targety kosztem innych ,większość DT na starcie nie ma żadnej możliwości i motywacji do pracy z początkiem miesiąca ,oszust się buduje a kilku jego przydupasów pomaga na tej budowie więc są objęci specjalnymi warunkami ,wyszedł taki z nory i manipuluje targetami na maxa a ktoś to widzi tylko nie chce zobaczyć ,szef wszystkich szefów jak to szef wymyśla coraz to głupsze kontrole i przepisy dorównujące jego inteligencji ,windykacja na szczęście mimo wszystko istnieje ale poza tą firmą ,pracowałem tu jakiś czas ale takiego manipulowania i mobingu przez tego oszusta nigdzie indziej nie doświadczyłem jego bełkot i brak szacunku do większości pracowników nadaje się tylko do sądu pracy ,zero pokory ale już niedługo wszystko można udowodnić przed odpowiednimi organami do 3 lat wstecz"
    ReviewUserIcon
    DWB

    13.05.2014 08:45

    Inne

    (usunięte przez administratora) A co do zakładanego Forum Pracowniczego, kiedyś już był podobny twór i to bez racji bytu, wszelkie wnioski pracownicze DWB nie były rozpatrywane. Wydaje się, że na fali krytyki Władzy , ta Władza robi chce się wykazać próbą współpracy z szarakami. A jak będzie?Nic się nie zmieni, będzie jak jest albo jeszcze gorzej. Kiedyś na spotkaniu KO z Północy powiedział, że jak się nie podoba to się zatrudnijcie do Kiosków Ruchu. O ! I to jest zdanie i kierunek naszej Władzy na wszelką próbę rozmowy i nie daj Boże krytyki.
    ReviewUserIcon
    informator DT

    13.05.2014 08:18

    Inne

    PRACUJ.PL Specjalizujemy się w windykacji należności, a podstawą naszej pracy jest zakup portfeli wierzytelności. Siedziba spółki getBACK mieści się we Wrocławiu, ale swoich Klientów obsługujemy na terenie całego kraju. Dzięki doświadczonej kadrze, złożonej z najlepszych ludzi w branży, zapewniamy naszym Klientom skuteczność w działaniu i pełne zaangażowanie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku: Negocjator terenowy Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z klientami posiadającymi opóźnienie w spłacie Odbywanie wizyt w zakresie terenowych zleceń windykacyjnych Ustalanie aktualnego miejsca pobytu i danych kontaktowych dłużnika Planowanie pracy własnej w terenie Terminowe raportowanie spraw Wykonywanie dokumentacji fotograficznej Od kandydatów oczekujemy: Min. 2-letniego doświadczenia w windykacji terenowej w firmie windykacyjnej lub banku Wykształcenia min. średniego Znajomości pakietu Office, w szczególności programu Excel Prawa jazdy kat. B Nastawienia na realizację celów, konsekwencji w działaniu, terminowości Znajomości technik perswazji oraz negocjacji Umiejętności pracy pod presją czasu i odporności na stres Dyspozycyjności Pracując w getBACK S.A. zyskasz: Możliwość dynamicznego rozwoju w ramach nowej, szybko rozwijającej się Spółki Atrakcyjny system wynagradzania Jasne zasady premiowania Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie)
    ReviewUserIcon
    DWB cd.

    14.05.2014 20:55

    Inne

    Właśnie czytałem opinie o GetBacku, na takim samym forum, tak jak i tu, też szału nie ma.
    ReviewUserIcon
    BOCIAN

    12.05.2014 21:22

    Inne

    JEST PRACA W BOCIANIE, ZAPRASZAMY PRACOWNIKÓW TERENOWYCH DO SKŁADANIA APLIKACJI
    ReviewUserIcon
    jeszcze DT

    12.05.2014 19:19

    Inne

    Koleżanki i Koledzy, nie lekceważmy Ogłoszonego dzis naboru na kandydatów do Forum Pracowniczego, ( kiedys była rada WB - 4 osoby i Kierownictwo) Nie wyszły ( nie z naszej winy- czytaj podpucha KR i KO)Zwiazki Zawodowe więc musi wielu z nas znaleźc się w wybranym gronie. Podawajcie swoich kandydatów i głosujcie na nich. Nie przegapmy kolenej okazji by miec swoje zdanie nie tylko na tym forum ale również na Forum Pracowniczym. Tylko w ten sposób szefowie wszystkich szefów nie na wszystko sobie będa pozwalali. Moze w taki sposób zarząd wreszcie przejży na oczy i weźmie sie za kilku "Królewiczów" na Focusach i Octawiach.
    ReviewUserIcon
    itd

    12.05.2014 22:00

    Inne

    Będzie problem z ustaleniem takich osób,ludzie się prawie nie znają.A teraz mądra myśl Henry Ford: Jeśli wymagasz od robotnika, by ci poświęcił czas i energię ustal jego płacę tak, by nie miał kłopotów finansowych. To się opłaca. Pozdrawiam pomysłodawców głodowych pensji.
    ReviewUserIcon
    jeszcze DT

    13.05.2014 08:16

    Inne

    I to jest własnie pożywka dla KR i KO, takie stanowisko im odpowiada" Ludzie sie nie znają", zmieńmy to własnie glosując na kandydatów z ODT. Osobiście zgłosiłem już kandydata. Zróbcie to samo
    ReviewUserIcon
    wesołek

    12.05.2014 06:44

    Inne

    tak się przyglądam temu wszystkiemu co się dzieje w tej firmie i z podziwu wyjść nie mogę gdzie jest zarząd, że pozwala na takie działanie wobec DT. Co to za analityk wymyślił taki budżet, takie plany i cele, które mało kto robi? Przecież w normalnie działającej już dawno by to skorygowano, a ten , który to wymyślił wyleciałby z wilczym biletem. Jaką motywację do pracy ma DT, który dostaje target nie do zrobienia i ten, który mu ten cel narzucił dobrze o tym wie. Sprawy znikają, nowe podobno mają być, ale jest połowa miesiąca i ich nie ma, a cele są. To się nazywa zarządzanie i motywowanie pracownika? O co tu chodzi?
    ReviewUserIcon
    itd

    12.05.2014 08:01

    Inne

    NIEKTÓRYM PRACOWNIKOM DT CELE NIE WZROSŁY ,CZYŻBY ANALITYK ICH PRZEOCZYŁ?
    ReviewUserIcon
    arek

    11.05.2014 21:19

    Inne

    ma wladze to korzysta ciekawe kiedy zarzad sie tym procederem zaintresuje bo smierdzi na kilometr
    ReviewUserIcon
    itd

    12.05.2014 08:06

    Inne

    Myślisz ,że zarząd nie wie? DORADCA TERENOWY Numer referencyjny: DT/04/14 Miejsce pracy: miasto wojewódzkie regionu Opis: Pracujesz w firmie, która nie gwarantuje Ci odpowiednich narzędzi pracy, zwrotu kosztów za paliwo i jesteś zatrudniony w oparciu o umowę zlecenie? A może pracujesz w firmie, gdzie nie masz możliwości wypracowania solidnej prowizji za wysiłek włożony w pracę? Czy chcesz pracować w silnej, stabilnej, rozwijającej się Grupie Kapitałowej, w której docenia się starania pracowników? Przyjdź do nas! Warto bo: Jesteśmy kilkudziesięcioosobowym, rozwijającym się, Obszarem Doradców Terenowych w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Zajmujemy się windykacją należności w terenie dla wszystkich zakupionych przez nas portfeli wierzytelności oraz dla wszystkich naszych Klientów. Z nami nie grozi Ci rutyna, ponieważ zakres obowiązków jest bardzo szeroki i obejmuje również współpracę przy sprawach detektywistycznych. Jako pierwsza firma w Polsce stosujemy prougodowe podejście do osób zadłużonych, co pozwala w bardziej efektywny sposób i w przyjemniejszej atmosferze dochodzić do porozumienia. W codziennej pracy korzystamy z najnowszych mobilnych technologii przygotowanych specjalnie dla nas i przystosowanych do naszych potrzeb, dzięki czemu nie raportujemy po godzinach z domu. Gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy, takie jak samochód, telefon komórkowy czy urządzenie mobilne umożliwiające dostęp do naszego systemu, co pozwala skupić się wyłącznie na stawianych przed nami zadaniach. Umożliwiamy rozwój – najbardziej zaangażowani Doradcy Terenowi mają możliwość uzyskania licencji detektywistycznej. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: Lubisz doradzać i pomagać innym w rozwiązywaniu ich problemów Jesteś życzliwy i wyrozumiały Posiadasz doświadczenie w pracy w terenie (m.in. przedstawiciel handlowy, kurier, windykator) Masz przynajmniej średnie wykształcenie Możesz pochwalić się podstawową wiedzą z zakresu finansów, bankowości czy prawa cywilnego Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B Potrafisz rozmawiać z ludźmi i negocjować Jesteś konsekwentny w dążeniu do celu Jesteś dyspozycyjny i samodzielny w działaniu Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) Atrakcyjny system motywacyjny (pensja + prowizje) Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon) Dodatkowe informacje: Bardzo prosimy o zaznaczenie w formularzu aplikacyjnym województwa, miasta w którym chcieliby Państwo podjąć pracę. Obszary, w których poszukujemy pracowników: - województwo dolnośląskie: Jelenia Góra, Legnica, Lubin, - województwo kujawsko-pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Tuchola i Chojnice, - województwo małopolskie: Oświęcim, - województwo mazowieckie: Przasnysz, Warszawa, Chorzele, Myszyniec, Płońsk, - województwo łódzkie: Kutno, Łęczyca, Łowicz, - województwo opolskie: Brzeg, Opole, Nysa, Grodków, Krapkowice, - województwo podlaskie: Białystok, - województwo pomorskie: Chojnice, - województwo śląskie: Gliwice, Zabrze, Rybnik, Pszczyna, Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Bytom, Dąbrowa Górnicza, - województwo wielkopolskie: Poznań, - województwo zachodniopomorskie: Wałcz, Szczecinek, Świnoujście, Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zachęcamy do wypełnienia aplikacji on-line: TUTAJ. Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV
    ReviewUserIcon
    Magiczny

    10.05.2014 19:23

    Inne

    uwaga .... nie masz szansy DT awansowac , nie staraj sie !!!!! nawet nie ma rekrutacji teraz na KO ,,,,LODZ przykladem " Bozkowo sie dzieje " ja stąd pierwszym lepszym pociągiem odjezdzam!!!!
    ReviewUserIcon
    księżniczka

    09.05.2014 21:50

    Inne

    Naprawdę Wam źle?! Podziękujcie Ekipie z Łodzi i Pani "koordynator" , naprawili atmosferę u siebie w Regionie i całym ODT. Wszyscy macie dzięki nim wesoło, dobrze, że mnie to już nie dotyczy. Nie zazdroszczę:)
    ReviewUserIcon
    ba

    11.05.2014 21:11

    Inne

    niektórych nie mających pojęcia o windykacji kierowniczków też wylansował zakała
    ReviewUserIcon
    WB2

    11.05.2014 21:22

    Inne

    WB to daj jakoś znać kto na tej budowie u SzWsSz przerzuca te cegły, będziemy wiedzieć na kogo uważać?
    ReviewUserIcon
    getback

    09.05.2014 05:46

    Inne

    No panowie i panie pojawlo sie ofgoszenie z getback z oferta pracy na terenowego wnkazdym wojewodztwie, teraz macie sznse cos zmienic, czy na lepsze nie wiem ale jak komus jest zle to chyna warto sprobowac szczescia gdzie indziej..
    ReviewUserIcon
    mirmar

    08.05.2014 22:04

    Inne

    Wszyscy biadolicie jak jest źle i jak to konkurencja pobierze pracowników. Po cichu liczy się, że dyrekcja te wypociny czyta i coś się zmieni. Nic się nie zmieni. Zamiast bić durne brawa w Zawierciu trzeba było się wsłuchać w zdania powiedziane między wierszami. A wynikało z nich, że postępuje dalsza unifikacja i automatyzacja procesów, że rozbudowuje się dział trenerów i podnosi się rangę działu kontroli, zmienia i modyfikuje się systemy informatyczne, nawet słownictwo używane w firmie zmienia się w kierunku modelu sprzedażowego a nie windykacyjnego. Jeszcze trochę i byle małpa z ulicy będzie mogła po krótkim szkoleniu robić to co my i jak się ją wyeksploatuje to zwolni. Przyjmie się kolejną i tak dalej. Do momentu, aż ktoś z "góry", z kadry zarządzającej nagle zauważy, że obroty lecą na pysk, a wykreowane procedury są zupełnie nie skuteczne. Że tak będzie nie mam wątpliwości. Bo zmiana logo firmy, podejścia do klientów i słodkopierdzących reklamówek nie zmieni faktu, że to była i jest windykacja. Pomysły rodem z Providenta prędzej czy później szlag trafi. Obawiam się tylko, że do tego czasu i również większość z nas.
    ReviewUserIcon
    rozgoryczony

    08.05.2014 19:56

    Inne

    No i doczekałem się kilka lat pracy w firmie i prowizja za marzec to 1400 zł plus podstawa i na rękę biorę trochę ponad 2 tysiące.Młodzi pod ochronką jeszcze trochę a będą zarabiać więcej jak doświadczeni z stażem doradcy. Czy zarząd nie widzi co się dzieje ? Zamieszanie totalne ze sprawami ,pojawiają się i znikają nie wiadomo gdzie,wpłaty nie zaliczają się dopiero trzeba się wykłócać o nie lub udowadnia ze należy się taka wpłata do zaliczenia na poczet DT, Kilku doświadczonych DT już rzuciło papierami. Wynika to że górze na tym zależny woli by młodzi na początku pracowali a po 6- 9 miesiącach rzucali papierami i tak w koło. Jeszcze w tamtym roku można było jeździć do oporu bo każdy wiedział ze to co zbierze ma za to prowizje bez dziwnych przeliczników, teraz przynajmniej ja 6 godzin terenu i nic więcej bo i tak cele są nie realne więc nie ma co się zarzynać i zbiorę 60 tys a dostane prowizji tyle co młody przy 20-30 tyś - on dostanie bonusa za realizacje, a ja dostane 1 procent od kwoty i tyle. takiej parodii niema nawet w małych , śmiesznych firmach o podobnej profesji jak nasza, śmieją się z tego że jeszcze trochę a będą mieli dobrych wyszkolonych pracowników z KRUKA. Kandydaci na DT zastanówcie się czy warto zaczynać karierę w tej firmie w ofertach jest napisane iż będziesz miał wysokie zarobki i wysokie prowizje ale możesz być pewien że przez 6 miesięcy będziesz zarabiał w miarę godziwe pieniądze w odniesieniu do stażu a potem będziesz się rozglądał za inną pracą
    ReviewUserIcon
    Ulotkarz

    09.05.2014 00:59

    Inne

    sporo dostałeś, przy moim 520 złotych :)
    ReviewUserIcon
    KOLEŚ

    08.05.2014 19:35

    Inne

    Wypłata jak w markecie na kasie , tak się teraz traktuje pracowników co zasuwają na resztę nierobów.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    07.05.2014 21:33

    Inne

    I co, rozumiem że właśnie złożyłeś wypowiedzenie i zmieniasz pracę na ulotkarza? Gratuluję... czytając niektóre posty z tego forum, naprawdę nieźle się uśmiałem. Widzę że konkurencja nie próżnuje, i rozkręca czarny pijar.
    ReviewUserIcon
    Ulotkarz

    07.05.2014 15:26

    Inne

    Dzisiaj podczas wykonywania wizyty na klatce schodowej rozmawiałem z ulotkarzem, i wiecie co ??? Zarabia więcej ode mnie :) ja mam najniższą krajową + 520 złotych prowizji a on 2000 brutto i premie uznaniową 900 złotych . JAKOŚĆ PRACY W KRUKU BĘDZIE MARNA , BO JAKA PŁACA , TAKA PRACA
    ReviewUserIcon
    Czarna Środa

    08.05.2014 06:26

    Inne

    A więc wczoraj był czarny dzień jak przypuszczam dla większości DT, tj. otrzymaliśmy prowizję za marzec i przyszły cele do realizacji na maj: 1/prowizje żenada- po wyliczeniu 1900 zł netto 2/cele nie do realizacji I nic się nie zmieniło, nic się raczej nie zmieni z tego co widać, czekajmy kolejnego czarnego dnia, już wkrótce - za miesiąc. Tak kiepsko z pensjami dla DT w tej firmie to jeszcze nigdy nie było!
    ReviewUserIcon
    Czarna Środa

    08.05.2014 06:29

    Inne

    .. a by nie było nie domówień 1900 zł netto za cały marzec prowizja z podstawą!
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    05.05.2014 20:04

    Inne

    to co się wyprawia z pracownikami DWB to jawny sabotaż, ktoś powinien odpowiedzieć za taki stan. upadek, szkoda
    ReviewUserIcon
    Mrówka DT

    18.04.2014 12:28

    Inne

    Bajka o pracowitej mrówce DT Codziennie wcześnie rano, mała mrówka DT przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka DT pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka DT, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka DT. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka DT stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki DT lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę DT, gdyż wykazywała “brak motywacji i negatywną postawę”. Pozdrawiam Wszystkich DT WESOŁYCH ŚWIĄT
    ReviewUserIcon
    jakis dt

    29.04.2014 20:37

    Inne

    cal prawda o naszej robocie amen
    ReviewUserIcon
    Poparzeni zmianami

    29.04.2014 21:45

    Inne

    Jest cudnie ,a będzie jeszcze cudniej. Portfel DT coraz bardziej chudnie,aż szlag nas wszystkich trafi ,tak zdemotywować" burza mózgów" we Wrocku potrafi.
    ReviewUserIcon
    smiech

    14.04.2014 12:27

    Inne

    nie jestem pracownikiem ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i w Gdansku i doświadczenie "dyrektora" słabiutkie nie potrafi dobrze argumentować itp. a przyjmują ludzie bez doświadczenia ( roznosił ulotki tylko takie) nie potrafi nawiązać kontaktu w ogóle taki flegmatyczny. Wiem bo znam kogoś i jak tam są tacy w większości bo dyrektor nie przyjmie kogoś z lepszym doświadczeniem od siebie
    ReviewUserIcon
    lala

    13.04.2014 21:32

    Inne

    Nie napisze gdzie wczesniej pracowalem bo to tak jakbym sie podpisal , a na tym mi nie zalezy. Mysle ze nie ma to wiekszego znaczenia. Jakbys czytal uwaznie to napisalen o swoich srednich zarobkach 3500 netto , co znaczy ze raz moze byc pod 4000 , a raz w okolicach 3000, mowie o sredniej. Okazuje sie chyba ze ci co tak szczekaja to ci nowi a nie stazy skoro pytanie pada co zrobic zeby zarobic 4000 netto- smiech na sali-pracowac panie pracowac i przede wszystkim znac na pamiec swoj system prowizyjny bo czasem zlotowka na ugodzie robi kolosalna roznice w wyplacie. A apropo swoich przelozonych to ja na swojego koerownika nie narzekam, nie wiem jak jest gdzie indziej ale w moim regionie sytuacja kadrowa jest ok. Kazdy pisze o wswoich odczuciach a moje sa pozytywne i tyle. Jedyne na co bym ponarzekal to ilosc i jakosc spraw na moim terenie.
    ReviewUserIcon
    zły

    13.04.2014 21:15

    Inne

    jak tak bronisz swojego kolegi lub siebie to piszcie przynajmniej prawdę a nie gubicie się w swoich opisach jeden po drugim na temat jak jest dobrze i nie potraficie odpowiedzieć na żadne konkretne pytanie dla przykładu,te prowokacje to jakaś farsa którą mozna wyczuć na odległość,a śmierdzi tak że szkoda na was czasu i nerwów,bawcie się i śmiejcie póki możecie,los się odwzajemni w innym momencie odpłaci tym samym z 2-krotną siłą
    ReviewUserIcon
    Trututu

    13.04.2014 20:47

    Inne

    No i ruszyła grupa hejterow, wystarczy jeden komentarz pozytywny i już bulteriery szczekają, maja przecież w tym interes aby wszyscy pisali tylko źle, bo jak by wyglądali na tle innych nie narzekajacych. Narzekanie jak palenie w modzie dawno nie jest, ale niektórzy w poprzedniej epoce mentalnie jeszcze garują.
    ReviewUserIcon
    po

    13.04.2014 21:32

    Inne

    oswiecony się znalazł ,nie jest ci wstyd pisać o ludziach od których można się wiele nauczyć którzy tworzyli wizerunek tej firmy i starają się tworzyć go do dzisiaj ,komentarz pozytywny owszem można było napisać zanim cie tu zatrudnili tak jak inne dzieci i właśnie dlatego czytasz takie posty
    ReviewUserIcon
    gg

    14.04.2014 12:41

    Inne

    po tam przyjmują ludzi bez ikry znam z kruka i taka osoba ble ble ble jak taki ma doświadczenie to gratuluje ludzi hehehehehhe
    ReviewUserIcon
    matka

    13.04.2014 20:31

    Inne

    oczywiście tak jak napisałeś netto
    ReviewUserIcon
    matka

    13.04.2014 20:30

    Inne

    i jeszcze jedno lala mógłbyś napisać jak zarobić miesięcznie te 4 tys. zł.
    ReviewUserIcon
    matka

    13.04.2014 20:25

    Inne

    czytam i nie mogę się nadziwić,ktoś z forum zadał Ci 2 razy pytanie gdzie wcześniej pracowałeś,gdzie płacą mniej,gdzie są tak traktowani pracownicy przez przełożonych,gdzie panuje taka atmosfera i co nic,niezle kombinujesz prowokatorze,skoro się wypowiadasz bo jak każdy masz takie prawo to badź prawdziwy w swoich wypowiedziach dzieciaku
    ReviewUserIcon
    pp

    13.04.2014 19:25

    Inne

    Przecież "lala: to (usunięte przez administratora), więc niepełnosprawny :)
    ReviewUserIcon
    lala

    13.04.2014 19:14

    Inne

    To skoro jest tyle firm w ktorych placa lepiej to idz do tych firm a nie zal sie nad swoim losem tylko wez go w swoje rece. Mam prawo pisac swoja opinie tak jak ty swoja. Dla mnie jest calkiem niezle to dlaczego mam pisac ze jest mi zle skoro zarabiam duzo wiecej niz w poprzednich firmach. Ludzie jest kapitalizm, demokracja, nikt przeciez nikogo na sile nie trzyma. Tez chcialbym zarabiac jak najwiecej i firma to uciela. Nie daje juz dlatego z siebie wiecej niz praca w terenie 7 godz i czesc, a co zarobie to zarobie i juz. Uwazam ze jak za taka prace zarobki w przeciale od 3000 do 4000 netto to calkiem fajny pieniadz(jak dla mnie). Tez jestem pokrzywdzony o pare stow przez nowy system ale co to zmienia,jak nie ma innej , lepiej platnej pracy.trzeba nnauczyc sie doceniac co sie ma bo zawsze moze byc gorzej..pozdrawiam i koncze temat.
    ReviewUserIcon
    hahaha

    13.04.2014 20:17

    Inne

    lala pisałeś ze zarabiasz 3000 zł. netto teraz już do 4000 zł. ciekawe moze nastepnym razem napiszesz 5 tys. zł. a jak zrobisz jeszcze jednego loda to 6 tys. i hej lala spojrz na oczko bo ci sie roz.....
    ReviewUserIcon
    mirmar

    13.04.2014 21:45

    Inne

    Dziwne, że ci zadowoleni powołują się na swoje doświadczenie. Doświadczenie w czym? - w akwizycji ubezpieczeniowej? bankowej?,a może chwilówki lub co jest w modzie Provident? Jeżeli tak to ja się nie dziwię Wam, że jesteście zadowoleni. Prawdopodobnie też bym był przynajmniej przez pierwszy rok pracy, a już całkiem szczęśliwy wchodząc na rejon po zwolnionym pracowniku. Też nie miałbym zastrzeżeń do zarobków - faktycznie nie są złe jeżeli nie dostało się jeszcze w pysk na melinie, jeżeli nie zostało się jeszcze nagranym do mediów, jeżeli nie mieliście do tej pory natarczywych telefonów z treścią kwalifikującą się do zgłoszenia stalkingu, jeżeli nie musieliście chowając swoje poczucie godności spadać z kwadratu. Jednak jeżeli już to przejdziecie; popracujecie trochę dłużej, zmieniając po dwa, trzy razy rejony działania w trakcie roku; zostaniecie pomówieni o rzeczy których nie zrobiliście; dostaniecie cele do realizacji z góry wiedząc, że nie macie na to szans wówczas możemy pogadać jak równy z równym. Jeżeli wówczas dalej będziecie prze szczęśliwi to może faktycznie ja mam coś z głową.
    ReviewUserIcon
    lala

    13.04.2014 16:47

    Inne

    Nikt nie pisze ze raj, pisze ze nie jest zle, nawet calkiem dobrze, to roznica. Ty piszesz o osiagnieciach zawodowych. Dla ciebie praca jako dt to szvzyt marzen i eksponowane stanowisko , bo piszesz tak jakbys nie wiem co robil. Patrzac na te wypociny trzezwm okiem to firma kruk powinna wam w ogole poeziekowac ze pracujecie za takie pieniadze...zycze wam sukcesow ale obawiam sie ze zycie nie jest takie jakim je widzicie...
    ReviewUserIcon
    x

    13.04.2014 17:56

    Inne

    człowieku co ty w ogole piszesz ,od kiedy pracujesz w tej firmie ,wypowiadasz sie na forum jakbys zjadl wszystkie rozumy ,ile masz lat stazu w tym zawodzie ,tu ludzie napisali prawde a ty z tego co widze nie chcesz zarabiac to nie zarabiaj ,praca ta wiaze sie z ryzykiem wiec powinna byc dobrze platna ,powołujesz sie na wczesniejsze firmy ze tak zle placa to napisz gdzie pracowales dla przykladu bo jak na razie to ty wypisujesz wypociny
    ReviewUserIcon
    lala

    13.04.2014 16:46

    Inne

    Nikt nie pisze ze raj, pisze ze nie jest zle, nawet calkiem dobrze, to roznica. Ty piszesz o osiagnieciach zawodowych. Dla ciebie praca jako dt to szvzyt marzen i eksponowane stanowisko , bo piszesz tak jakbys nie wiem co robil. Patrzac na te wypociny trzezwm okiem to firma kruk powinna wam w ogole poeziekowac ze pracujecie za takie pieniadze...zycze wam sukcesow ale obawiam sie ze zycie nie jest takie jakim je widzicie...
    ReviewUserIcon
    buchacha

    13.04.2014 15:12

    Inne

    kolego (lala) jak sie nie ma żadnych większych ambicji i nic w życiu się nie chce osiągnąć tylko przeżyć z dnia na dzień to idź na pomywacza do baru bo przez takich jak ty mamy taki bu... skoro to dla ciebie raj może startuj na posła wtedy bedziesz w niebie
    ReviewUserIcon
    kaś

    13.04.2014 12:49

    Inne

    Za KR Łódź odpowiedzialny był Okręgowy z Katowic, który ją ubóstwiał, wysyłał innych KR na szkolenie do niej, by brali z niej przykład i stosowali takie same metody :)
    ReviewUserIcon
    McGywer

    07.05.2014 22:42

    Inne

    Panie Kolego masz nieprawdziwe informacje. Fascynatem tej Pani był KO Północ :)
    ReviewUserIcon
    lala

    13.04.2014 06:56

    Inne

    Gwaranuje ci ze w przecietnej polskiej firmie, jakkolwiek by ci sie nie wydawalo zarobisz polowe tego co w kruk. Sam wczesniej pracowalem gdzie indziej i tu zarabiam 2, 3 razy tyle co kiedys. Wiesz jak jestes z np z warszawy to moze i mozesz wybrzydzac ale u mnie naprawde jest ciezko z praca pomimo ze moje miasto liczy ok 130 000 mieszkancow. Generalnie to jak wymieniam sie ze znajomymi info odnisnie warunkow pracy i placy to kazdy mi raczej zazdrowci. Wiem ze jest gorzej niz bylo, ale nigdzie nie jest idealnie. To jest korporacja, gdzie albo jesz przy stole albo wchodzisz do jadlospisu. Jest tutaj duzo glupstw i absurdow ale to juz inny temat. jak sie chce i ma sie troche szczescia to mozna jakos, calkiem niezle na tle rynku zarobic. A ze bylo lepiej.coz bylo ale co z stego jak innej lepiej platnej pracy poprostu nie ma, a i zaryzykowac ciezko. Zeby przejsc gdzieindziej musialbym chyba dostac od razu umowe na rok i min 5000 brutto,a to obecnie raczej maloprawdopodobne przynajmniej w mojej lokalizacji.
    ReviewUserIcon
    ba

    13.04.2014 15:04

    Inne

    no to mamy kogoś zadowolonego od strony zarobków i poszanowania innego człowieka ,ostatnio nawet słyszałem od nowego pracownika że 1500 zł. netto to szczyt jego możliwości i jest tu dużo lepiej niż tam gdzie ostatnio pracował bo ma troszkę więcej na stanowisku dt ,no z takim podejściem i zadowolonym jednym z pracowników zarobki powinni obniżyć o połowę ,tylko kolego napisz prawdę gdzie zarabiałeś mniej bo obecnie nie znam żadnej firmy windykacyjnej gdzie wprowadzane są tak absurdalne zasady i takie minimalne stawki
    ReviewUserIcon
    dt

    12.04.2014 14:55

    Inne

    Od kilkunastu tygodni obserwuję to forum i podobnie jak większość byłem bardzo zfrustrowany po styczniowych zmianach. Obecnie sytuacja jednak nie wygląda już tak źle i w porównaniu z konkurencją lub innymi pracodawcami nawet powiedziałbym dobrze. Nie wiem na ile wasze doświadczenia pokazują rzeczywistość faktycznej pracy w waszych regionach ale ja uważam je za lekko przesadzone. Pracuję w firmie ponad rok na stanowisku dt zarabiam średnio około 3500 netto - raz więcej raz mniej- jak to w pracy z targetami. Nie posiadam nad głową upierdliwego dyrektora czy kierownika który patrzy mi na ręce przez całe osiem godzin pracy i wylicza ile z tego czasu faktycznie przepracowałem a ile miałem przerwy. Korzystam ze służbowego samochodu do celów prywatnych nie ponosząc kosztów jego eksploatacji - nie mówię o paliwie ale to rzecz do zaakceptowania i normalna. Kto ma swoje prywatne auto lub miał to wie ile kosztuje eksploatacja. Nie muszę wstawać o 6 rano do pracy i wracać po 22. Pracuję tyle ile uważam za stosowne - czy ktoś was zmusza aby pracować ponad 7 godz w terenie? Traktuję pracę w Kruku jak własną działalnośc - im więcej zrobię tym więcej z tego będę miał. Podsumowując Drogie Panie i Panowie zastanówcie się przez chwilę czy jest wam tak naprawdę źle i doceniajcie to co macie bo bywa znacznie gorzej - wiem co mówię mam doświadczenie już kilku pracodawców- mówie oczywiście o pracy w terenie jako przedstawiciel w wielu branżach. Pozdrawiam i życzę Wam i sobie targetów na 100%
    ReviewUserIcon
    mirmar

    12.04.2014 22:14

    Inne

    taaaa... jest cudownie i wręcz fantastycznie, kocham tę robotę, szanuję swoich przełożonych od których tchnie kompetencją i doświadczeniem, fantastycznie współpracuje mi się z controllingiem i aż rosnę w siłę mogąc brać udział w szkoleniach prowadzonych przez wybitnych trenerów. Nie mogę spać planując wydatki z uczciwie zarobionej "grubej" forsy i proszę co chwila swoich pryncypałów o podnoszenie targetów abym mógł jeszcze wydajniej pracować. I tylko czasem nachodzi mnie refleksja: Dlaczego co niektórzy się zwalniają? Dlaczego niektórych zwalniają (patrz KR Łódź)? I co ja właściwie jeszcze tu robię? Mówisz, że masz doświadczenie - no to poczekamy jeszcze rok, dwa i i zobaczymy czy dalej będziesz tak zachwycony.
    ReviewUserIcon
    lala

    12.04.2014 08:01

    Inne

    Dajcie juz spokoj, ciezcie sie ze macie prace i prscujcie a garb wam sam wyrosnie, jakby nie bylo i tak wg mojego zdania jest dobrze na tle innych firm na rynku. Prawda jest brutakna, tutaj po zmianach zarabiam ok 3000 netto, robiac jeden tylko z targetow, gdziekolwiek nie szukalem pracy to gorna granice jakami zaproponowano w moim miescie wojewodzkim to ok 2500 brutto, a jestem po studiach i mam doswiadczenie. Wiec zabierac sie do do rboty i cieszyc sie z tego co jest .
    ReviewUserIcon
    Gdyby głupota miała skrzydła

    15.04.2014 18:46

    Inne

    TY LALA CO studiowałeś i jaki kierunek ,bo po twoich komentarzach wnioskuję ,że conajwyżej gimnazjum masz ukończone i to ze specjalnym programem nauczania ,nikogo nie obrażając.A co do płacy to tak kolorowo nie jest, jak nie zrobisz targetu kwotowego!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.