opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3285)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3285)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    taki jeden

    09.09.2014 07:03

    Inne

    nasi kierownicy to żenada, tylko pod siebie. żaden z nich palcem nie kiwnie by coś zawalczyć dla regionu. kita pod siebie i cichutko
    ReviewUserIcon
    koleś

    07.09.2014 19:55

    Inne

    ...nie wiem z jakiej choinki się urwałeś drogi antywindykatorze, ale większość naszych dłużników jest już po komornikach...poza tym zatrudniłem się po to żeby zarabiać, a nie robić za instytucje charytatywna i wykładać z własnego portfela pieniądze za dłużników...
    ReviewUserIcon
    Szkoda słów

    08.09.2014 20:11

    Inne

    Nikt z DT już tutaj głosu nie zbiera,to forum też trole firmowe opanowały.Płace DT sa na poziomie poniżej godności człowieka.Za to targety bardzo ambitne ,dlatego abyś tyrał ,a nie zarobił.
    ReviewUserIcon
    dt naber one

    08.09.2014 23:48

    Inne

    święta słowa kolego
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    07.09.2014 17:18

    Inne

    @koleś - chcesz wyrobić normę? załóż własne wpłaty za dłużników - cel wykonasz a potem już twoje wyzwanie by odebrać "zaległe" pieniądze od klientów :D swoją drogą - co to za dłużnicy, którzy nie mają nawet 70 zł, komornik też nic z nich nie wyciśnie?
    ReviewUserIcon
    koleś

    07.09.2014 11:21

    Inne

    ....czy ktoś mi może wyjaśnić jak są obliczane cele zbiórkowe ??? ja mam taką samą liczbę spraw jak przy celu 5.000-10.000tys, a otrzymałem cel 17.000tys....jest dla mnie rzeczą oczywistą, że bez większej wpłaty o co bardzo cięzko na moim terenie, bo dłużnicy nie mają nawet na ratę 70zł tego celu nie zrobię, a przecież w następnych miesiącach cele będą rosły, a spraw do obsługi nie przybywa :-(....
    ReviewUserIcon
    Olek

    07.09.2014 12:53

    Inne

    za chwile dostaniesz cel 40 tyś. i dopiero będziesz miał zagadkę.....w tej Firmie żadne pytanie nie doczeka się logicznej odpowiedzi.....nikt nie ma na tyle jaj żeby wytłumaczyć to pracownikowi....
    ReviewUserIcon
    Magik

    05.09.2014 23:57

    Inne

    antywindykator == Beduin to osoba która mieszka na piaskach ale nie jest szefem huty szkła ;),,, pisz do mnie jak chcesz magiczny.malpaonet.eu
    ReviewUserIcon
    Magik

    05.09.2014 23:33

    Inne

    antywindykator ---- Twoj brak podstawowej wiedzy dotyczący tylko nomenklatury pozwala mi myśleć że jakakolwiek wymiana poglądów jest bezzasadna...Pozdrawiam..
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    05.09.2014 15:30

    Inne

    @kiki - dziękuje za ofertę sprawdzenia się na słuchawce ale stary nie skorzystam :) mam ciekawsze i lepiej płatne zajęcie niż harowka na nowe auta czy jachty dla zarządu i wkurw...nie się ze coraz więcej pracuje z lepszymi efektami a dziwnym trafem zarabiam coraz mniej bo ktoś sobie stwierdził ze DT nie może tyle zarobić, gdyż pewnie od nadmiaru kasy we łbie mu się po przewraca... Ale przyznam, zarabiam tez m.in. dzięki krukowi ;) Aha, jak tam sytuacja z nowymi propozycjami optymalizacji prowizji tj. mówiąc po ludzki - z cięciami? Ile to będzie procentowo od "utargu"? @quba - eh chlopie daj sobie spokój z tymi formulkami ze pożyczył i kombinuje jak nie oddać. Zbyt szablonowo do tego podchodzisz a poza tym co ma wspólnego z tym moje pytanie i jak miałoby się przełożyć na ewentualne niepłacenie? jeśli odpowiadasz w miarę obiektywnie z tymi sprawami po nakazach czy BTE to dzięki. ale czy to na pewno miarodajne info? bo akurat w innych windykacjach sprawy po nakazach to poniżej 1/4 ogółu, a przedawnione ze 40%. chyba trochę odstaje ultimo, które nakupowało przedawnionych pakietów i co rusz przegrywa sprawy. pewnie dlatego poszli śladem kruka w reklamę TV by osiolkow nalapac :) nawiasem dodam, ze BTE tez bywają przedawnione, wszak to 3 lata a w niektórych przypadkach tylko 2 lata dziękuje za uwagę i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    obserwator

    11.09.2014 12:03

    Inne

    A ty pseudowindykatorze powinieneś zapoznać się szczegółowo z przepisami prawa by takie bajki wstawiać na forum. Nauka przynosi efekty, a nie pompowane mięśnie.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    11.09.2014 18:46

    Inne

    możesz sprecyzować o co ci właściwie chodzi? ale konkrety poproszę, nie wyśpiewane regułki jak na słuchawce. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Quba

    04.09.2014 23:33

    Inne

    Po co mu odpowiadacie to jakiś troll który sztuka sposobów jak tu nie płacić pieniędzy które kiedyś od kogoś pożyczył. Raz w tygodniu trafiam na kogoś takiego kto za pożyczone od innych pieniądze układa sobie życie i uważa ze jest super i to on jest ofiara a nie ci od których pieniądze pożyczył bo przecież to bogate firmy i banki znaczy złodziejskie, a złodzieja okraść to przecież w zasadzie dobry uczynek. Jak już dziurę wiercisz to wiedz ze spraw przedawnionych już praktycznie nie ma bo większość po wyrokach lub BTE.
    ReviewUserIcon
    kiki

    04.09.2014 23:16

    Inne

    Nikt tu sie nie zastanawia nad sprawe przedawnienia, wchodzisz i wyrywasz ile sie da, Ty jak bedziesz juz tu pracowal, w co wątpię.... to bedziesz mógł analizować która sprawa podlega przedawnieniu, a która nie....bedziesz mógł sobie nawet załozyc specjalny zeszycik i każda sprawę skrupulatnie notować, drugi zeszycik bedziesz miał z formułkami rozmów z dłuznikiem.... Ale zawsze masz szansę sprawdzic się w windykacji telefonicznej....
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    04.09.2014 21:54

    Inne

    niby dlaczego pozbawione sensu? po prostu ciekaw jestem jaki procent w sprawach to sprawy gdzie uplynal termin przedawnienia. czy ktos to zaplaci bo taki ma kaprys, bo sie wystraszy DT i rozum straci, bo sie nie zna kompletnie na temacie ze moze taki zarzut podniesc czy nie zaplaci i pokaze drzwi, to mnie juz nie interesuje. sens pytania jest prosty i zrozumialy, a tu co odpowiedz to niby w temacie ale nie na temat
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    04.09.2014 00:53

    Inne

    ja bym was drodzy panowie bardzo prosił o darowanie sobie umoralniania w tym temacie. rozumiem że świadomość prawna klientów jest wam wybitnie nie na rękę, firma was rżnie i tnie wypłaty gdzie się tylko da więc doskonale rozumiem wasze wkurw..nie (na waszym miejscu też by mnie trafiało...). ale takie pouczenia nie są mi do niczego potrzebne gdyż temat doskonale znam i wiem co wolno i co można. ja zadałem tylko proste pytanie i kulturalnie poprosiłem o odpowiedź. a tymczasem wasze odpowiedzi są takie, że jakbym zapytał która godzina, to odpowiadacie że dziś jest czwartek... na marginesie - roszczenie albo nie jest przedawnione, albo jest (kiedy już termin przedawnienia ukończył bieg). dochodzić roszczenia przedawnionego można aczkolwiek dłużnik może się uchylić od jego spełnienia, podnosząc zarzut przedawnienia. wracając do meritum - czy mogę liczyć na rzeczową odpowiedź, czy jej udzielenie to niczym ujawnienie tajemnic państwowych ZSRR i wasza osobista tragedia? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mirmar

    04.09.2014 21:17

    Inne

    Odpowiedzi to w zasadzie sobie sam już udzieliłeś - zarówno dla pracowników jak i dla firmy fakt przedawnienia nie ma znaczenia. Liczy się jedynie czy dług jest ściągalny czy też nie. Pytanie może i kulturalne ale w tym kontekście całkowicie pozbawione sensu. Nikt nie patrzy czy jajo ma ważny termin do spożycia, tylko czy to już zbuk czy jeszcze nie. I na koniec - wbrew pozorom świadomy prawnie klient jest często znacznie "lepszym" klientem niż ten świadomości prawnej pozbawiony.
    ReviewUserIcon
    kiki

    03.09.2014 19:43

    Inne

    nie ma długów przedawnionych, to nie pasztet w sklepie na półce który ma date ważności... Przedawnienie długu może nastąpić jedynie podczas wniesienia zarzutu do Sądu wydającego nakaz zapłaty. Jedynie wtedy możemy mówić o przedawnieniu jezeli sąd uchyli nakaz zapłaty z tytułu przedawnienia... Nikt z dłuzników tego nie robi więc nie ma długów przedwnionych..
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    03.09.2014 18:43

    Inne

    pytanie mam z ciekawości do DT - jaki procent spraw w terenie to długi przedawnione? jest w stanie ktoś szczerze i rzetelnie odpowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    mirmar

    03.09.2014 20:49

    Inne

    Radzę pierw zapoznać się z wykładnia prawną pojęcia "dług przedawniony",a dopiero później zadawać tego typu pytania. I jeszcze jedno - przedawnionych roszczeń też można dochodzić.
    ReviewUserIcon
    staruch

    22.08.2014 20:29

    Inne

    Też słyszalem o nadchodzącym nowym systemie prowizyjno-demotywujacym....czyli obiecanki cacanki kolorowe przemowienia.....czuje sie jak u jechowych na spotkaniu.
    ReviewUserIcon
    przecieki

    21.08.2014 22:16

    Inne

    uwaga zmmiana wynagrodzenia DT --- nadchodzi ---- znowu po pupie ;-) , ale kto sie obija to mu pensja urosnie
    ReviewUserIcon
    hahaha

    21.08.2014 22:23

    Inne

    a awanse tylko dla kolesi i ulubieńców którzy maja min targeciki
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    17.08.2014 21:24

    Inne

    Czy orientujecie się dlaczego szukają Kierownika Okręgu na rejon Północ-umowa na zastępstwo?
    ReviewUserIcon
    tk

    17.08.2014 15:08

    Inne

    jest jeszcze taki KO pracuje najkrócej stosuje te same metody od samego początku ,nie szanuje ludzi i robi co chce a wszyscy sie dookoła śmieją gdzie są jego przełożeni i kto mu na to pozwala
    ReviewUserIcon
    DT

    16.08.2014 15:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)w kruku od strony praktycznej wygląda tak ,fakty obecne : najpierw bez żadnych skrupułów ani możliwości obrony i wyjaśnienia sprawy wyrzuca się pracownika dodam że nie jednego który na tyle był mądry że podał sprawę do sądu pracy i wygrał ,później aby sprawa przycichła bo nie mają już wyjścia mądrzy ludzie wyrzucają KR na zbity pysk i słusznie ale powtarzam bo nie maja wyjścia a na koniec KO który do niedawna był oczkiem w głowie i wszystko uchodziło mu płazem ,mobbing trwa nadal a odpowiedzialni za ten stan trzymają się kurczowo posad mimo swoich wybryków i wprowadzanych nie ludzkich metod i ktoś to widzi tylko nie chce zobaczyć ale spoko mamy przecież nadal najmądrzejszych teoretyków którzy swoją wiedzą zarażają wszystkich tą epidemią i tak co niektórzy żyją w wirtualnym świecie do dzisiaj wiwat gratulacje niech nam żyją nawet 100 lat
    ReviewUserIcon
    Gacek

    13.08.2014 23:05

    Inne

    Byłem na spotkaniu (na południu) gdzie było to tłumaczone chyba z godzinę, nie będę ci tłumaczył bo nie ja to liczę i pieniędzy za to nie biorę. Z tego co pamiętam największy wpływ na cel ma cel ogolny dla wszystkich, a cel ci nie spada od razu po zmianie terenu bo ugody dalej na ciebie pracują.
    ReviewUserIcon
    DT

    14.08.2014 18:42

    Inne

    Gacek ty taki naiwny od urodzenia ,czy dopiero od momentu pracy w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    mirmar

    15.08.2014 22:07

    Inne

    ta..... mi też to tłumaczono i tak się składa, że nie jestem humanistą. Liczyłem, sprawdzałem na własnym przykładzie różne kombinacje i wiem jedno - żadna mediana. Analityka jest w stanie wyliczyć dane w pewnym zakresie. Reszta to długopis i nanoszenie poprawek oraz dostosowywanie ich do aktualnych "potrzeb". Cel na ugodach to już zupełnie inna bajka i nie wiele mająca wspólnego z jakąkolwiek analityką.
    ReviewUserIcon
    robert

    13.08.2014 19:08

    Inne

    jest to bardzo nieodpowiedzialna firma wraz z glowna ksiegowa gnebili moja rodzine tel az sie wcieklem i oddalem sprawe do adwokata maja taki balagan w dokumentach ze dziw bierze ze urzad skarbowy nieskontroluje tej firmy po 9 latach domagaja sie splaty ktora jest splacona
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    Gacek

    12.08.2014 22:11

    Inne

    Target zależy głownie od spraw jakie mamy, jak wynika ci ze masz zrobić 70 tys, a robisz 60tys to chyba nie jesteś lepszy niż ten co ma sprawy na 40 tys a robi 50 tys? Skoro ja wyciągam więcej niż to wynika ze spraw to chyba coś robię ok ze dostaje premie, nie można patrzeć tylko na sama sumę ale tez na to kto co ma w portfelu i na czym robi. Nie pisz o krwawicy bo ja pracuje pewnie nie mniej od ciebie...
    ReviewUserIcon
    DT

    13.08.2014 20:38

    Inne

    Gacek daj spokój.Nie marudź ,nie opowiadaj bzdur.
    ReviewUserIcon
    omylny

    13.08.2014 22:41

    Inne

    co ty piszesz za bzdury to wszystko to manipulacja za naliczaniem targetów stoją ludzie a ty jak część osób daje się nabrać ,wytłumacz mi więc jak to się dzieje że zabierają teren i sprawy a część z nich zamykasz mimo to niektórym targety idą do góry a części osób pozostają bez zmian
    ReviewUserIcon
    prawda

    12.08.2014 00:26

    Inne

    powiem tylko jedno mobbing to obecnie standard,stanowiska sztuczne a osoby zatrudnione na nich udają że są najważniejsze,choćby dla przykładu samoocena 360s,mało tego trzeba stawiać się gdzie zażądają jakby to było komuś potrzebne totalna strata czasu,a oni chodzą z poniesionymi głowami,nie szuka się pieniędzy tam gdzie one są tylko ucina pensje,następna sprawa to kolesiostwo,targety są jedynie podnoszone tym którzy maja własne zdanie a część osób mają niezmienne od samego początku to właśnie sprawiedliwość dzielenie ludzi na równych i równiejszych,do dnia dzisiejszego nikt nie chce udzielić żadnych informacji w tej sprawie udając że wszystko jest ok a całą winę przypisują pameli żenada,te działania są celowe aby odwrócić uwagę od sprawy bo do kogo obecnie można się zwrócić do nikogo cała wina spada na system śmiechu warte,wiele osób kompletnie nie wie co robić zatrudnieni miotają się jak dzieci marionetki,wszyscy wiemy że za tym całym wyliczeniem stoi grupka osób i robi z nas jaki (usunięte przez administratora) co konkretne wpisy na forum usuwają i liczą na szacunek ciekawe od kogo,cała ta sprawa śmierdzi na kilometr ale odezwij się to ko ci powie żebyś poszukał nowej pracy i właśnie tak zrobię a całą sprawą zainteresuję sąd pracy a może dodatkowo prasę
    ReviewUserIcon
    dt

    12.08.2014 20:13

    Inne

    przyznaje ci racje kolego jest spora grupa osob która przynosi wiecej dochodu do firmy a jednak nie otrzymuje prowizji ponieważ ma celowo wygórowane targety ,niestety inni spijaja śmietanke po nich przynosząc znacznie mniej gotowki i mimo tego otrzymuja bonusa w postaci prowizji za nasza krwawice ,wiem w 100% ze obecny KO który wczesniej był KR celowo zawyżał targety innym żeby obniżyć swoim pupilom i kolesiom z którymi utrzymuje prywatne kontakty
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2014 11:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dt

    09.08.2014 11:42

    Inne

    Wycinek z Forbes "W korporacjach co do zasady jesteśmy dla siebie grzeczni, uprzejmi i generalnie panuje miła, sympatyczna atmosfera. Promowana jest polityka work-life balance, czyli oddzielania życia zawodowego od prywatnego. Niektóre firmy blokują służbowe komórki i maile po regulaminowym czasie pracy, by pracownicy nie byli nękani po godzinach przez nadgorliwych menedżerów. Jednak kodeksy etyki, propagowanie politycznej poprawności oraz budowanie wrażenia, że jesteśmy jedną wielką rodziną, nie zmienią faktu, że jedynym kryterium przydatności korporacyjnego niewolnika jest realizacja narzuconych mu zadań. Nic więc dziwnego, że przymyka się oko na zastraszanie podwładnych jako element ostrego stylu zarządzania, na przykład w takich obszarach firmy jak sprzedaż, gdzie za wszelką cenę trzeba osiągnąć zaplanowany wynik. Przy tysiącach zatrudnionych i najróżniejszych typach osobowości, lepiej lub gorzej radzących sobie ze stresem, statystycznie musi dochodzić do szykanowania pracowników. Z mobbingiem jest jak z przepisami ruchu drogowego, staramy się przestrzegać ograniczeń, ale co chwila dochodzi do przewinień"
    ReviewUserIcon
    też DT

    09.08.2014 08:37

    Inne

    Kto ustalał cele w twojej poprzedniej firmie?Jesli chodzi o cele tutaj ,to jak myślisz ,jest jakaś zasadnicza różnica?Prawdy dowiesz się tylko przed obliczem Temidy.Jak to możliwe ,że niektórzy DT zawsze mają niskie cele, a teren nigdy nie mieli podzielony .
    ReviewUserIcon
    też DT

    09.08.2014 09:05

    Inne

    Powiem więcej ,stoi to w sprzeczności z kodeksem pracy.Nierówne traktowanie pracowników,działanie na jego szkodę i celowe pozbawianie pracownika jego potencjalnych dochodów.Jest to bardzo ważne ,gdy nasza płaca głównie składa się z prowizji .Cel do osiągnięcia ,albo cel wydumany.Gdy spraw w obsłudze masz za mało w stosuku do innych ,a kierownik tak rozgarnięty ,że nawet tego nie wie i wyznacza ci cel wyższy od innych w zespole.Kierownicy mają możliwość kształtowania naszych celi.Oni dostają cele od Dyrektora i trzeba zobaczyć kto więcej zapiernicza w tej firmie ,ewentualnie kto mu ostanio podpadł ,nie bił braw itd.Pieniędzy w tej firmie już nie zarobisz ,a się narobisz.Zasady ustalone tutaj są sprzeczne z Kodeksem Pracy.
    ReviewUserIcon
    DT

    09.08.2014 08:28

    Inne

    czy ktoś może mi powiedzieć kto ustala cele? Powiedziano mi, że komputer, algorytmy i przeliczniki, ale tak naprawdę z imienia i nazwiska to kto?
    ReviewUserIcon
    oldboy

    02.08.2014 10:45

    Inne

    Myślę że większość kolego się rozgląda.......
    ReviewUserIcon
    oldboy

    29.07.2014 19:14

    Inne

    stawiam na bilet do kina dla dwojga kolego.....tyłka jak zwykle nie urwie....rozmawiałem z młodym kolegą....od 2 miesięcy w firmie.....z nim przyjęło się 10 osób....teraz pracuje tylko dwie....tak się ludziom podoba w FK....bez komentarza....
    ReviewUserIcon
    DT

    01.08.2014 21:58

    Inne

    Dostaniesz bilet na film" Przeminęło z Wiatrem "Prawda jest taka, że wielu z nas już rozgląda się za inną pracą ,no bo gdzie tak będziesz zasuwał za tak marną płacę,chyba tylko u Stokłosy
    ReviewUserIcon
    darwin

    28.07.2014 18:58

    Inne

    Firma KRUK pokazuje idealnie przed dziesiątkami pracowników jak robić z siebie DZIADA...ciekawe czy i w tym roku na gwiazdkę w prezencie będzie kalendarz i latarka? a może 300g cukierków ? jak obstawiacie?
    ReviewUserIcon
    kajzerka

    25.07.2014 00:48

    Inne

    Boli caly czas codziennie gdy widzimy te durne maile od mlodzikow kierownikow a wyniki coraz slabsze i pomysly coraz glupsze. Jutro bedzie znowu dzwonil i robil dobra mine do zlej gry, a 10 bedzie na poludniu jak zwykle, ale spokojnie 2015 bedzie lepiej ;)
    ReviewUserIcon
    123456789=0

    24.07.2014 22:15

    Inne

    Szanowne Koleżanki i Koledzy , Nazywam się XXX, Jestem a właściwie „byłem” starszym doradcą terenowym w regionie R-2 Zachód. Niniejszą informacją wnoszę zażalenie na postępowanie i panoszenie się nowych Kierowników Regionu R-2 Z i Okręgu Zachód, dla których podwładni są traktowani jak wyrobnicy- wielbłądy, wykonał robotę i sio … W FK pracuję od listopada 2012 roku, i od lutego 2014 jestem starszym doradcą terenowym . „Byłem” ponieważ w dniu dzisiejszym zostałem zaproszony na spotkanie z KR i KO do siedziby przy ulicy Wołowskiej 4 gdzie podstępnie i skrycie wręczono mi wypowiedzenie stosunku pracy bez określenia przyczyny takiej decyzji. Na rzekome spotkanie zostałem zaproszony dwa dni wcześniej; po mojej prośbie o cel i temat spotkania otrzymałem informację że umówione wizyty u dł mam przeplanować bo KO ma napięty plan spotkań. KR postawił na pierwszy plan swój niecny cel ponad interes firmy. Na pytanie o przyczynę wypowiedzenia Kierownik Regionu zacina się i powtarza w kółko jak stary patefon , że nie musi nic wyjaśniać ponieważ jestem zatrudniony na czas określony. KR nie ma na tyle odwagi cywilnej aby powiedzieć wprost podwładnemu co o nim myśli. Wypowiedzenie nastąpiło bez żadnego związku przyczynowo-skutkowego. Od miesiąca stycznia wraz ze zmianą struktury organizacyjnej ODT i zmianą na stanowiskach KR i KO ani razu nie została mi zwrócona uwaga na temat mojej pracy. Analizując wyniki mojej pracy pragnę podkreślić że w okresie I-VII.2014 wynik KW osiągam na poziomie ok. 87-89% nałożonego targetu, ale były też miesiące ze zrealizowanymi celami, dla zainteresowanych patrz zał. Moje wyniki w omawianym okresie plasują się w I połowie DT regionu. KR w opisywanym okresie towarzyszył mi w czynnościach w terenie aż jeden raz przez około 2-3 godz. uwag krytycznych nie zgłaszał, nie było w stosunku do mnie ani jednej uwagi. Na moje pytanie czy kontrole wewnętrzne coś wykazały bo takowe w ostatnich dwóch tygodniach deptały mi po piętach – informacja od dł – odpowiedź brzmi NIE. Dziwnym i niezrozumiałym jest fakt że bez wytknięcia jakichkolwiek usterek czy zwrócenia uwagi i bez programu naprawczego podwładni są zwalniani tak po prostu bez podania przyczyny bo tak sobie umyślił Wielki Przełożony. Postępowanie takie graniczy ze zdrowym rozsądkiem a do misji celów i wartości firmy ma się nijak. Mocnym rozgoryczeniem napawa fakt braku znajomości zasad postępowania z podwładnymi i ich motywowania. Szanowny Pan KR nie ma zielonego pojęcia o sytuacji osobistej swoich podwładnych i temat ten w ogóle go nie interesuje. W moim dotychczasowym doświadczeniu życiowym a mam za sobą 25 lat kariery zawodowej w służbach mundurowych wiem że znajomość problemów podwładnych i ich wspieranie to nie tylko moralny ale także zawodowy obowiązek. A teraz jeszcze kilka informacji NT KR R-2 Z. 1. własna inicjatywa w rozpoznawaniu i rozwiązywaniu problemów niewskazana ponieważ nie jest objęta żadną procedurą. 2. brak elastyczności w działaniu na propozycje usprawniające pracę np.obieg korespondencji , pobieranie gotówki od klientów w dni wolne od pracy też czy bankowanie i ślepe odwoływanie się do procedur a z drugiej strony nagminne ich łamanie poprzez organizowanie szkoleń w wymiarze ponad 12 godzin na dobę na tematy mało przydatne które funkcjonują od ponad roku, przykład szkolenie z programu bonusowego którego apropos nie można proponować przy bazie najnowszej tj PSA… 3. szkolenia i informacja o konieczności uczestniczenia w zajęciach podawana z wyprzedzeniem 7-14, czas ten jest zbyt krótki na przemodelowanie planu pracy, w DMP czynności ważne jak pobór gotówki planujemy z wyprzedzeniem 30-35 dni i w konsekwencji albo tracimy wpłaty albo rumienimy się przed dł a to chyba nie idzie w parze z misją i celami. 4. prośby o pomoc KR życzy sobie przysyłać mailowo, na maile odpowiada z 2 tygodniowym opóźnieniem albo w ogóle, 5. KR tłamsi i gasi dążenia DT do zmuszania dł do wpłat poprzez ignorancję i brak udzielania zgody na ugody o ratach innych niż 4-krotność , brak zgody na aneksy ważne życiowo dla dł oraz odstąpienia będące w jego kompetencji, daje się zauważyć jego bojaźliwość w tym zakresie. 6. brak poszanowania części podwładnych poprzez ustalanie targetów, w regionie są osoby które bez żadnego problemu wykonują cele z nadwyżką co miesiąc z nadwyżką a pozostali nie mają szansy na premie, 7. niesprawiedliwe i nierzetelne ocenianie podwładnych na podstawie nieaktualnych zestawień i nękanie ich wyjaśnieniami , przykład zestawienie z brakiem wizyt które nie ujmuje ostatnich 2 tygodni, DT zamiast pracować efektywnie traci czas na zgłębianie DMP, pisanie wyjaśnień – nie sprzyja to dobrej atmosferze 8. KR nie
    ReviewUserIcon
    Mgła

    26.07.2014 22:13

    Inne

    Tak Antoni, a wszystko dzieje sie we mgle rozpylonej przez Rosjan.
    ReviewUserIcon
    dt

    27.07.2014 16:16

    Inne

    kierowniczku w spódnicy nie pajacuj jak masz napisać coś mądrego to napisz a takie teksty zatrzymaj dla siebie
    ReviewUserIcon
    Racjonalna

    24.07.2014 02:07

    Inne

    Czyli gwiazdka w tym roku bedzie slaba ;) Patrzac na nowych mlodziutkich kierownikow to nie ma sie czemu dziwic, jaki oni maja wplyw na starych wyjadaczy? Wszystkim przestalo sie chciec pracowac i wyniki zniknely, chcieliby byc lubiani i pomagac na sile, kazdy wie co ma robic. Przeciez to szczylki przestraszone a nie liderzy, dopiero co przestali nosic pieluchy ;) ten kto wybieral te beztalencia do kierowania grupa Terenowych byl swiadomy ze to pograzy cale wb.
    ReviewUserIcon
    kajzerka

    24.07.2014 23:26

    Inne

    Racja, mlodzi nowi kierownicy nie wiedza co robic i jak wplywac na twardzieli, sa slabi tylko baza i udawanie ze przegladaja sprawy i udaja ze pomagaja. To cieniasy, Artur Witek KO popelnil blad ktory kosztuje cala firme wybierajac tych mlodzikow na kierownikow. A zwolnienia sa dla przykladu lub zeby moec mniej problemow z czesto dobrymi ale niedokladnymi ludzmi, cos za cos ale ich decyzje sa slabe i nie daja wynikow dobrych.
    ReviewUserIcon
    FLY

    23.07.2014 18:09

    Inne

    Drodzy i dumni Pracownicy korporacji KRUK....głowa do góry....jak niesie wieść gminna prosto z Wrocławia.....od stycznia 2015 będzie lepiej......ja już się cieszę...
    ReviewUserIcon
    cbr

    23.07.2014 09:45

    Inne

    Czy IVA to Nick z jakiejś agencji PRowskiej, która ma za zadanie rozmydlić niewygodną dla zarządu dyskusję? Bo posty są kompletnie o niczym, nie wyjaśniające żadnej kwestii. Jednocześnie da się zauważyć dyskretne pochwały za ewidentnie antypracownicze posunięcia, tj kreowanie oszczędności na premiach jako sukcesu. IVA, wyjaśnij nam, tzn, że terenowy ma być zadowolony i dumny, że dostanie mniejszą premię? Co za łamańce myślowe nam tu zaraz napiszesz, żeby to im wmówić?
    ReviewUserIcon
    Parszywiec

    22.07.2014 20:55

    Inne

    A mówiła mama żebyś uczył się pilnie? Chciało się pić piwo, łazić na imprezy, gnoić szkolnych kujonów... to teraz do roboty, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Znany

    20.07.2014 18:56

    Inne

    Panowie, dobrze już było i lepiej na pewno nie będzie, najgorzej nie jest zwłaszcza, że większość z Nas ma emeryturkę i to praca relaksacyjna dla zajęcia wolnego czasu - nie wyobrażam sobie żeby to była moja podstawowa pensja i z tego utrzymywać się, no bez jaj. Prawda jest taka że jesteśmy pracowitymi mrówkami, wszystkie takie same jak coś to do wymiany, nie jesteśmy elitą, już nie, te czasy się skończyły teraz to masówka i jesteście najniżej w całej hierarchii korporacji, nie ma stanowiska niżej, jak śleper na kopalni, więc albo się z tym pogodzicie albo znajdzie sobie coś innego, nie rozumiem pracujecie dalej narzekacie ciągle to po co tu pracujecie?
    ReviewUserIcon
    a

    21.07.2014 20:39

    Inne

    Pozwolę sobie zauważyć,że nie wszyscy jesteśmy emerytowanymi funkcjonariuszami i nie martwimy się o to żeby za dużo nie zarobić i żeby nam tej fajnej emeryturki ktoś nie obciął.
    ReviewUserIcon
    Koni

    22.07.2014 09:13

    Inne

    dobrze powiedziane kolego, emerytowany funkcjonariusz UB ze Śląska ma tu jak w bajce.....
    ReviewUserIcon
    AK

    20.07.2014 10:54

    Inne

    W Katowicach dyrektor mówi że ZAOSZCZĘDZIŁ w tym roku 80 tyś na premiach na dt , cóż dodać więcej ...
    ReviewUserIcon
    burza

    18.07.2014 09:23

    Inne

    pojawiło się ostatnio tyle ofert do terenu, że jest w czym wybierać...a na pewno można i trzeba próbować......parę osób się bankowo dostanie........gorszych warunków pracy i wynagradzania się nie spodziewam....bo gorzej być nie może...
    ReviewUserIcon
    morell

    18.07.2014 09:30

    Inne

    widziałem Presco, Dom Finansowy QS, jakieś chwilówki....co raz ogłasza się DB...
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2014 07:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Teśka

    18.07.2014 20:10

    Inne

    Kogo masz na myśli pisząc Andrzej.
    ReviewUserIcon
    Suchar

    18.07.2014 00:18

    Inne

    Andrzej kto jak kto ale ty to już nie masz na ci narzekać...
    ReviewUserIcon
    tomel

    16.07.2014 17:39

    Inne

    Obawiam się Panowie i Panie, że nic się nie zmieni. Nie w tej rozbuchanej w teorii managerów Korporacji. Związki nie powstaną, bo nikt na to nie pozwoli....A nawet jeśli to kto pierwszy wyjdzie walczyć z wiatrakami? Czym większy twór, tym większy bajzel i mniejszy przepływ informacji o tym co na dole....Jeśli budżet na wypłaty jest constans przy 50 i 250 pracownikach, to matematyka jest jedna....w tym przypadku rachunek na niekorzyść dla Terenu....
    ReviewUserIcon
    oldboy

    26.07.2014 10:19

    Inne

    Mam takie pytanko ponieważ ubiegam sie o pracę na stanowisku windykatora terenowego. W ogłoszeniu piszą że oferuja samochód służbowy. Czy można go uzywać tez do delów prywatnych - na jakich zasadach, jak wtedy jest rozliczane paliwo?

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.