Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

A czym się różnią praktyki w dziale rozwoju metod statystycznych a zespole analiz statystycznych? Na które z nich warto iść?

WWW

Nie wiem jak wygladają praktyki w działach o których wspominasz, ale wiem z wlasnego doswiadczenia, ze warto wybrac sie na staz czy prakytki, bo jesli sie sprawdzisz, to to decenia i latwo z Ciebie nie zrezygnuja, bo to dla firmy tez inwestycja. W firmie jest mnostwo osob,ktore zostaly zatrudnione po praktykach czy stazach.

Adrian1988

Hej a jak wygląda test na analityka (chyba excel + sql)? ktoś może kojarzy jakieś zadania? jakies podchwytliwe sa? z gory dzieki za kazda sugestie

bez nicu

Wszystkie wasze opisy, to jęki nieudaczników, frustratów i ludzi zakompleksionych. Jeśli nie podoba Ci się praca w Kruku, to się zwolnij, bądź kreatywny, szukaj nowych rozwiązań. Najłatwiej jest narzekać i mieć tylko roszczeniową postawę wobec życia. Chcesz coś osiągnąć, to na to zapracuje. Jęczenie do niczego nie prowadzi. Pracowałem jako DT wiele lat, przyszedł okres kiedy się rozstałem z firmą, bez żalu i jakichkolwiek pretensji. Nikt nikogo na siłę w FK nie trzyma, jeśli jest Wam źle, to droga wolna.

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

wbn

Ile średnio miesięcznie zarabia windykator?

ultimo
@wbn

W kruku śmieszne pieniądze

antywindykator
@ultimo

w ultimo to samo. śmiech na sali. a kompletny kabaret to już eos ksi. tam możesz nawet do pracy dopłacić :D serio mówię

kruk nie dla normalnych
@wbn

Po pierwsze w kruk s.a. nie ma windykatorów są doradcy. Świeżak może liczyć na pensje 3900 zł brutto po 7 miesiacach moze dostaniesz 4500 zł brutto i to koniec zadnej premii. umowa przedluzana co 2 lata a po czterech sam sie zwolisz.

add
@ultimo

Ile zarabia Referent ds. Korespondencji Wychodzącej ?

Bxx

Tzn ile?

Kodeks Karny Rozdział XXVIII Przestępstwa przeciwk

Art. 218. § 1. Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

zadaniowy czas pracy

Stosowanie wobec danego pracownika systemu zadaniowego czasu pracy nie może zmierzać do obejścia ochronnych przepisów z zakresu czasu pracy, zwłaszcza dotyczących okresów odpoczynku czy ograniczeń w wykonywaniu pracy nadliczbowej. Wykazanie przez pracownika, że wykonanie powierzonych mu zadań wymagało świadczenia pracy także w godzinach nadliczbowych, czyli ponad normy czasu pracy, rodzi po stronie pracownika możliwość dochodzenia stosownej rekompensaty:)

wpis...

...no i widzisz tu jest problem, bo dręczyciel ma pełne poparcie i wsparcie Kierownika gdybym poszedł na skargę na bank dręczyciel by pracował, a ja nie miał bym przedłużonej umowy o pracę....sytuacja bez wyjścia :-(

wizerunk i uczciwość

Każda firma dbająca o swój wizerunek i będąca uczciwa w stosunku do swoich pracowników powinna rozliczyć przepracowane godziny nadliczbowe i z tego tytułu wypłacić wynagrodzenia :) Dura lex, sed lex !!!

Kodeks Pracy -roszczenia pracownicze

Art. 291. § 1. Roszczenia ze stosunku pracy ulegają przedawnieniu z upływem 3 lat od dnia, w którym roszczenie stało się wymagalne.

prawo -obowiązujący czas pracy

Czy przestrzegany był i jest art. 140 Kodeksu pracy ? -dotyczy DT ,treść poniżej : Art. 140. W przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy może być stosowany system zadaniowego czasu pracy. Pracodawca, po porozumieniu z pracownikiem, ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań, uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art. 129. art. 129 Kodeksu Pracy Art. 129. § 1. Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy, z zastrzeżeniem § 2 oraz art. 135-138, 143 i 144.

Kodeks Pracy
@prawo -obowiązujący czas pracy

Czy firma rozliczyła już przepracowane godziny nadliczbowe przez DT trzy lata wstecz i wypłaciła wynagrodzenia za przepracowany ponadnormatywny czas pracy!!!? podstawa prawna- (art. 151(1) § 1 K.p.).

wpis...

....mam pytanie do Kierowników Regionalnych....czy przyznanie Doradcy Terenowemu podwyżki upoważnia go do ubliżania, poniżania, wyśmiewania, a także przesyłania znieważających sms do Doradcy, który tej podwyżki nie dostał ??? I czy właśnie takie osoby zasługują na uznanie w firmie Kruk ???

gogo
@wpis...

Nie, Doradcy Terenowi w regionie są traktowani na równi jak inni jego koledzy/ koleżanki w regionie. Jeżeli w/w sytuacja miała miejsce poinformuj o tym swojego KR lub KO. Powyższa sytuacja nie powinna mieć miejsca w FK.

ponowne pytanie

Czy firma rozliczyła już przepracowane godziny nadliczbowe przez DT trzy lata wstecz i wypłaciła wynagrodzenia za przepracowany ponadnomatywny czas pracy!!!? Proszę nie usuwać wpisów ,w Polsce nie ma cenzury a wolność wypowiedzi zapewnia obywatelom konstytucja!!! Ten wpis był jeszcze dzisiaj i został w sposób niezgodny z prawem bezczelnie usunięty. W tym kraju cały czas obowiązuje art . 129 Kodeksu Pracy!!!

olo
@ponowne pytanie

usuwanie wpisów nie wpływa pozytywnie na wizerunek ,czyżby się czegoś obawiano?

hhhh

no przecież żeby być na liście 100 naj w kraju pracownicy musieli się dołożyć po 30-40 % swoich pensji, o które im zmniejszono od nowego lepszego roku

GRZEŚ

PO 11 LATACH W TERENIE JAKO DORADCA TERENOWY W KRUK SA DOSTAŁEM 2500 ZŁOTYCH BRUTTO I TO W DZISIEJSZYCH CIĘŻKICH CZASACH:) WIĘC POSTANOWIŁEM SIĘ ROZSTAĆ Z TĄ FIRMĄ I POSZEDŁEM TROSZKĘ W INNYM KIERUNKU. TERAZ WIEM ŻE ŻYJE :) TO BYŁ DOBRY KROK W MOIM ŻYCIU, POŻEGNAĆ SIĘ PO TYLU LATACH Z KRUKIEM. POWODZENIA ŻYCZĘ

latte

witam, ile zarabiają pracownicy Kancelarii w Kruku?

GREG

Witam mam pytanie odnośnie pracy jako Doradca terenowy tzn. ilość obsługiwanych spraw, ilość godzin dziennie w terenie oraz najważniejsze zarobki. Dzięki i pozdrawiam

ooooddddddttttt

teraz kruk zatrudnia do terenu tylko kobiety :)

sdr

Orientujecie się co jest ze sprawą kolegi ze Słupska?

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.