opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3284)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3284)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zenek

    26.03.2015 22:28

    Inne

    W tej chwili jest prowadzonych w sądzie pracy 4 sprawy przeciw Krukowi. Polecam Krajowe stowarzyszenie antymobbingowe (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Surstromming

    25.03.2015 22:01

    Inne

    Prawo do zakładania związku zawodowego jest niezależne od jakichkolwiek podpisów na papierkach podsuwanych przez jakąś łajzę z Kruka i innych firm. Równie dobrze moglibyście podpisać zobowiązanie, że sobie obetniecie rękę, czy dobrowolnie zrezygnujecie z prawa do urlopu. Jedno i drugie nie niesie za sobą żadnych skutków prawnych, prawo do założenia związku jest nadrzędne wobec wymuszonych zobowiązań do rezygnacji z tegoż. To po prostu taki straszak, raczej słabej jakości. Inna sprawa, że w branży masowej windykacji zaczyna być niewesoło, ciasno na rynku, dłużnicy znacznie lepiej wyedukowani niż np 10 lat temu, walka o dobre portfele, wcale nie tak tanie jak kiedyś, niewielkie pole do popisu jeśli chodzi o innowacje, bo niby jakie? Zamiast 120 będzie 300 telefonów dziennie? Jaki desperat się na to zgodzi? Walka z konkurencją wyłącznie ceną, a to oznacza w każdej branży, że rynek staje się wyjątkowo gó...ny. Mamy już przykłady, upadła e-Kancelaria, Fast Finance, niepokojące plotki nt Casusa, tak więc spodziewajcie się w najbliższych latach, że będzie raczej gorzej niż lepiej, szefostwo zna sytuację i robi co może, a odpryskiem tego jest nędzna sytuacja pracowników wykonawczych, najłatwiejszych do zastąpienia.
    ReviewUserIcon
    ZZ

    26.03.2015 08:43

    Inne

    Art. 35. 1. Kto w związku z zajmowanym stanowiskiem lub pełnioną funkcją: 1) przeszkadza w utworzeniu zgodnie z prawem organizacji związkowej, 2) utrudnia wykonywanie działalności związkowej prowadzonej zgodnie z przepisami ustawy,............ ......... podlega karze grzywny. art. 35 Ustawy o Związkach Zawodowych
    ReviewUserIcon
    Robin Hood

    25.03.2015 20:53

    Inne

    Zaraz zaraz....była akcja zbierania podpisów odnośnie związków zawodowych w Szczawnie zdroju. Pewna Kierowniczka nazwijmy ją panna Nikt przypomniała starym pracownikom że w momencie przyjmowania się podpisali glejt ze nie będą zakładali związków zawodowych. Po tej szopce osobiście przejrzałam papiery w domu by się upewnić czy ta kretynka ma racje. I rzeczywiście okazało się że takie glejty podsuwali ludziom od kąd kruk powstawał w Wałbrzychu. Akcja zakończyła się tak że w Szczawnie rozpoczęło się Safari. I jak myślicie na kogo. Najpierw dali po 500zł podwyżek by gęby ludzie pozamykali a tych co sapali to pozwalniali.Poszło pod ostrzał 7 osób. Pracownicy z 10-7-6 letnim stażem.A jak by tego było mało to ten ku klux klan dał im do podpisu rozwiązanie umów za porozumieniem stron. Na szczęście nikt tego nie podpisał.No ale ku klux klan miał Asy w rękawie......listy przewinień.Pracownik który jest na odstrzał jest na ON LINE non stop. Kamery,nagrywarki chodzą na okrągło.Koordynacja dostaje zlecenie, trenerzy dostają zlecenie....i liderzy.Jak myślicie po co trenerom jest oszklony kantorek w pokoju trenerskim?Podają się za klienta i mają za zadanie wywołać prowokację. W ten sposób sprawdza się młodych leszczy w pierwszej kolejności, albo ofiarę na odstrzał.Rozmowy stanowiskowe są na podsłuchu, maile są na kontrolowanym.Każdy lider ma dostęp do waszej poczty.Każdy lider słyszy o czym nadajecie.A podpier.....acze dostają dodatkowe honorarium w postaci premii uznaniowej. Góra od tego się odcina. Po aferze ze związkami w Szczawnie kazali się Panie Nikt tym zająć.Więc się zajęła.Ludzie są zastraszenie, zdemotywowani, zaszczuci. Po popisówce jaką odwalili nikt nawet nie chce zeznawać w sądzie, bo kilka osób do sądu chciało iść. PS. do Piotrusia Pana- Piotruś zmień okulary przejrzyj na oczy i cofnij się pamięcią wstecz.Przypomnij sobie jak Ci matkę zwolnili. Jak szalałeś. Wtedy co innego zezolu mówiłeś. A dziś co w główce się poprzestawiało. Myślisz że za pisanie pieśni chwalebnych awans dostaniesz?Jak ślepy tak naiwny.
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    26.03.2015 11:27

    Inne

    A Ty jesteś głupi :P
    ReviewUserIcon
    Miły

    24.03.2015 11:51

    Inne

    Jestem były pracownikiem KRUK-a, na szczęście ja się wypisałem z tego interesu i jestem na swoim. Ale widzę, że sytuacja staje się dla was coraz bardziej nieznośna. Czy nie wiecie, że KRUK jak ognia boi się związków zawodowych? Może jednak znajdziecie kilku chętnych i zdesperowanych i wbijecie im klina w d...
    ReviewUserIcon
    podpowiedź

    24.03.2015 21:43

    Inne

    tak jest proponuję zapoznać się z Ustawą o Związkach Zawodowych
    ReviewUserIcon
    inny

    22.03.2015 03:36

    Inne

    czytam i dochodze do jednego podstawowego wniosku- ryba zepsuła sie od glowy. To wybujale ego dyrektora, obstawianie sie kolesiami od biegania i dupowlazami, pozbywanie sie wartosciowych ludzi i zajmowanie się plotami doprowadza do zgnicia całą ,,rybe,,
    ReviewUserIcon
    Stary DT

    22.03.2015 10:45

    Inne

    Tylko ciekawe, czy właściciel tego kutra zna sytuacje. Śmiem przypuszczać, że raczej szyper i bosman (czytaj A.K. i T.K. ) umiejętnie pod przykrywką "zysku" ukrywają smród w ODT. A może Pani Prezesie czas porozmawiać z "dołem", bez udziału KR i KO. Jeszcze jest czas na naprawę sytuacji. Tych u steru zawsze można wymienić....
    ReviewUserIcon
    A.B.G

    20.03.2015 18:03

    Inne

    Proszę o Łodzi tak nie pisać, teraz dopiero jest tam zamordyzm, wytyczne kierownika niezgodne z Prawem Pracy, doprowadzanie pracowników do łez, w każde święto kościelne obowiązkowe zebrania pracowników.
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    20.03.2015 12:09

    Inne

    Najsłabsi zawsze odpadają
    ReviewUserIcon
    kr

    20.03.2015 21:13

    Inne

    piotruś ty jeszcze tu jesteś ,przecież większość z nas dawno juz na ciebie się wysrała a ty gnido dalej wypisujesz jakieś wypociny ,podaj jakiś namiar a okaże się jaki jesteś śmieciu malutki ,nikt cię tu nie chce bo ciebie tu nie ma jesteś tylko zasranym zerem ,a twoja matka to suka
    ReviewUserIcon
    DT

    21.03.2015 07:22

    Inne

    i na Ciebie czas przyjdzie Piotrusiu i będziesz płakał, bo z takimi umiejętnościami menadżerskimi i z taką opinią na kuroniówce wylądujesz jak nic. Nas jak zwalniacie to zaraz jakaś firma rękę wyciąga łapczywie, bo wie , że jesteśmy dobrymi pracownikami. Kto Tobie da pracę??? Branża jest hermetyczna i ludzie się znają. Myślisz, że Cię ktoś z nas poleci jako dobrego pracownika??
    ReviewUserIcon
    mobbing

    20.03.2015 08:16

    Inne

    Zgadzam sie dobrym ludziom kruk kopa w d... daje ale jak w łodzi KR mobbingowała pracowników i miała od uwczesnego KO ciche zezwolenie na to,to było ok nic sie nie stalo, zamiecione pod dywanik i spokój , zaszantazowano chłopaka i musiał sie zwolnić u Nas na cc też nie jest lepiej co chwila coś się rozwala ludzie sa zestresowani, popatrzcie sie na inne działy firmy, ile osób pracuje ponad normatywnie bo tak szefowie chcą gdzie sa kontrole kruka , czemu pozwala na to państwo, gdzie jest uoik
    ReviewUserIcon
    prawda

    20.03.2015 06:16

    Inne

    Zgadzam się z kolegą tym bardziej ,że tak naprawdę Agę zwolnili przez jej partnera, który został dyrektorem w getbaku i słyszałam od doradców ,że sie wszyscy w wściekli ,że najlepszy kierownik odt odszedł do konkurencji , w ten sposób mści sie kruk na niewinnej dziewczynie , i to ma być porządna i praworządna firma ???!!!???!!
    ReviewUserIcon
    KR

    21.03.2015 19:18

    Inne

    o czym ty ku.... piszesz ,to co już nie wolno pracować razem w jednej firmie ,a co się działo nic ,więc nie pisz takich bzdetów ,to po prostu ta firma i ci ludzie pełni nienawiści i zazdrości hieny
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    23.03.2015 08:26

    Inne

    No to już wszystko jasne :) Nie ma się co dziwić.
    ReviewUserIcon
    united by stand

    19.03.2015 21:06

    Inne

    To nie firma to sekta , która nie ma honoru , łatwo im zniszczyc jednego człowieka bo kruk jest duży ale zapomina sie o tym ,że w masie jest siła , jest nas coraz więcej , i pomożemy tym , których sie zastrasza zwalnia jesteśmy z toba Aga byłaś super koleżanką służyłaś pomoca dla wielu osób, to w jaki sposób sie z Tobą firma obeszła to skandal kto wręcza nagrody krukowi najlepsza firma propracownicza ?!?!?!?! to jakaś farsa !!! ludzie uciekają z niej gdzie tylko mogą !
    ReviewUserIcon
    Detektyw

    18.03.2015 08:50

    Inne

    KONTROLA W ODT PSUJE NASZE RELACJE Z KLIENTAMI, ich raporty są żenujące, działają jak bezpieka w latach 70-80, zajmują się pierdołami, bo podpis nie jest tam gdzie powinien, bo stałeś ulice obok klienta gdzie pobierałeś gotówkę, bo data jest nie widoczna itp. A gdy wychodzi na jaw poważne naruszenie procedur to ich kierownik twierdzi... my i tak byśmy doszli do tego :)
    ReviewUserIcon
    Pamela

    16.03.2015 11:40

    Inne

    Ale to stara praktyka.Podpadłeś to szukają haków.Biedą tak szukać aż znajdą.Takich przykładów jest multum, nie będę wymieniać nazwisk.....Tak jak ktoś wyżej napisał, model zarządzania przypominający hodowlę pieczarek, tj zalewają wszystkich g...m, a tym, co wyrosną ponad poziom obcinają łby.Najgorzej jest na Inkaso - Na ubezpieczeniach,tam podpada się za przyjście w klapkach w lecie,dres code na to nie pozwala. Opier......l jest za wszystko. A pomysły p. ,,kierowniczki" przechodzą ludzkie pojecie.
    ReviewUserIcon
    Stary DT

    17.03.2015 19:26

    Inne

    właśnie dziś obcięli głowę bardzo dobremu pracownikowi ZWDT. Podniosła ją wyżej i ciach.... Jak to w FK. Nie można mieć własnego zdania, nie można być ponad przeciętną, nie można mieć aspiracji. Po prostu nie wychylaj się , bądź szarą myszką a najlepiej właź w d. jak najgłębiej. Do bani z ta firmą. Trzeba spierdalać jak najszybciej.
    ReviewUserIcon
    DT

    12.03.2015 16:37

    Inne

    Art. 139 par.1 KP "Jeżeli jest to uzasadnione rodzajem pracy lub jej organizacją, może być stosowany system przerywanego czasu pracy według z góry ustalonego rozkładu przewidującego nie więcej niż jedną przerwę w pracy w ciągu doby, trwającą nie dłużej niż 5 godzin. Przerwy nie wlicza się do czasu pracy, jednakże za czas tej przerwy pracownikowi przysługuje prawo do wynagrodzenia w wysokości połowy wynagrodzenia należnego za czas przestoju."
    ReviewUserIcon
    cvb

    11.03.2015 17:52

    Inne

    Pamiętajcie, nikt wam tyle nie da, co zarząd Kruka obieca. W całej grupie odnajdą się jedynie zastraszone sierotki, szaraczki przyjęte z litości. Grupa preferuje model zarządzania przypominający hodowlę pieczarek, tj zalewamy wszystkich g...m, a tym, co wyrosną ponad poziom obcinamy łby. Codziennie większość załogi Grupy udowadnia, że powyższy sąd jest słuszny...
    ReviewUserIcon
    Drops

    11.03.2015 21:58

    Inne

    Uśmiałem się ale to niestety albo i stety prawda.....Na mnie polowali dwa lata.Uwierzycie dwa lata......papiery zbierali by mieć czyste łapy.Bo śmiał się człowiek odezwać parokrotnie.....Mobbing oczywiście w białych rękawiczkach, wszystko według norm i zasad Kruka.Według propagandy jaką sieją o wartościach Kruka.Według zasad dobrych praktyk.
    ReviewUserIcon
    obiecanki cacanki

    11.03.2015 16:53

    Inne

    Czy ktoś się orientuje kiedy będą wymieniać stare Skody na nowe Fordy tzn pytam o miesiąc i rok kiedy, to nastąpi ????
    ReviewUserIcon
    DT

    14.04.2015 20:08

    Inne

    Słyszałem, że w połowie kwietnia 2015. Też mam Skodę i czekam jak na zmiłowanie.
    ReviewUserIcon
    Raiffeisen Bank Polska S.A.

    10.03.2015 21:26

    Inne

    Specjalista ds. Windykacji Terenowej zatrudnimy
    ReviewUserIcon
    cansc

    11.03.2015 12:17

    Inne

    Czy aktualna jest Wasza oferta?
    ReviewUserIcon
    Casus Finanse

    10.03.2015 21:19

    Inne

    Zapraszamy na rekrutację ,gwarantujemy 5-6 krotnie większe prowizje i miłą atmosferę w zespole .
    ReviewUserIcon
    GETBACK

    10.03.2015 20:54

    Inne

    Zapraszamy na rekrutację, gwarantujemy dwa razy większe zarobki, przy mniejszym nakładzie pracy
    ReviewUserIcon
    też DT

    07.03.2015 09:41

    Inne

    Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały "nowe" wynagrodzenia i od kiedy zmiany wejdą w fazę realizacji? Mam propozycję pracy w innej firmie i się zastanawiam co robić, bo tu nie mam tak źle jak większość z tych, który tu na forum piszą. Oczywiście za...lam jak mały samochodzik, ale na własne życzenie i dla kasy.
    ReviewUserIcon
    kr

    09.03.2015 22:40

    Inne

    człowieku liczycie na jakieś poważne zmiany ha ha ha ,jeżeli już to dostaniecie coś za coś więc otrzymacie zero ,nic ,ale zanim to się stanie będzie cała szopka i opowieści o ali-babie żeby żaden półgłówek się nie domyślił o co chodzi a zanim się domyśli to w ramach przyjętych obowiązków i podstawy będzie tyrał jak wół ,poświęci full dodatkowego prywatnego czasu poza przyjętymi normami i wypruje flaki w terenie ,a do tego momentu przez palce przeleci mu kilka tysięcy zł które mógłby przytulić ale nie zrobi tego wcale bo te złotówki przytula już ktoś inny wasi szefowie chyba tak nas nazywacie ,więc z góry już wam dziękujemy za wkład i zaangażowanie na specjalistycznych stanowiskach ,a za wykonaną dobrze pracę może na spotkaniu będzie pochwała ,dyplom albo termos z logo firmy za które te rzeczy chcecie się pozabijać ,a zanim każdy z was uświadomi sobie co się stało będzie trochę za późno bo w rękach będzie trzymał wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    ot

    10.03.2015 22:11

    Inne

    Wynagrodzenie będzie na poziomie 4 misek ryżu,za 2 miesiące będą 3 miski ryżu a pod koniec roku kupią bat do poganiania niewolników i jedna miska ryży .Cieszysz się?
    ReviewUserIcon
    marcin

    05.03.2015 17:29

    Inne

    Widzę ze odejście 5 lat temu z firmy było bardzo dobrą decyzją. Stara ekipa która robila pieniądz pomimo bratania się z szefostwem. Brania dyrektorów na wujków swoich dzieci zatrudniana żon szwagrów i ściągania ludzi z konkurencyjnych firm tez została wymieniona. Wielka szkoda a tak dobrze grali w piłkę
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    Bella

    05.03.2015 14:05

    Inne

    Mam przyjemność pracować w tej formie, najgorzej są traktowani pracownicy w kadrach. Byłam z paroma osobami coś załatwić w wyznaczonych godzinach, nie dało się porozmawiać z pracownikiem obsługującym, bo jakiejś pindzie z płac wszystko przeszkadzało, bez przerwy darła swoją japę "" cicho ma być". A ja przecież chciałam załatwić sprawy firmy ( na to wygląda, że trzeba mówić szeptem). Kierowniczkę to nie ruszyło, co za kultura. Odechciewa się tam chodzić.
    ReviewUserIcon
    rs

    02.03.2015 22:14

    Inne

    herosi krukowscy właśnie leci program tomasz lis na żywo skierowany specjalnie do was temat mobbing
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.03.2015 14:50

    Inne

    Siemka, ja pracuje od 4 miesięcy, po 3 dostałem podwyżkę 400zl brutto i umowę na czas nieokreślony, a i wszyscy dostali prywatną opiekę Luxmed. Aktualnie nie mam powodów aby narzekać...
    ReviewUserIcon
    dobra rada

    03.03.2015 16:47

    Inne

    Nowy albo zmień lekarza albo bierz połowę, bo cię wyobraźnia zabije...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.03.2015 12:59

    Inne

    no co ... serio mówie...
    ReviewUserIcon
    aplikujący

    27.02.2015 17:45

    Inne

    Miałem rozmowy na stanowisko "Doradca Terenowy" region łódzki. Proszę o informację skad taka tam rotacja bo osoby mnie rekrutujące nie umiały mi wyjaśnic. Mam teraz pracę i troszkę nie wiem co robić. Dodam że facet mnie rekrutujący zapewniał mnie że po 3 miesiącach zarobie dwa razy tyle co teraz. Ze zmienia się u nich system wynagrodzeń i narazie podstawa to 2100 brutto ale tylko na 2 miesiace. Proszę o opinie .
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    15.04.2015 04:58

    Inne

    nie rób z ludzi durni, dobrze? nędzny prowokator kierowniczy krukowski się znalazł...
    ReviewUserIcon
    tk

    15.04.2015 21:49

    Inne

    ty pieprzony manipulancie odpowiadasz na post z 27.02 i myślisz cieniasie ze nikt się nie domyśli o co ci chodzi ,zakłamana mendo ,pracujesz kilka miesięcy i nie wiesz jak ,kiedy i za co płacą ,żryj swój kał
    ReviewUserIcon
    Lex

    22.02.2015 15:07

    Inne

    przypomnienie przepisów prawa wynikających z Kodeksu Pracy dla tych którzy nie znają ,nie wiedzą lub nie pamiętają: Art. 140. W przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy może być stosowany system zadaniowego czasu pracy. Pracodawca, po porozumieniu z pracownikiem, ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań, uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art. 129. Art. 129 § 1. Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy, z zastrzeżeniem art. 135-138, 143 i 144.
    ReviewUserIcon
    Wolny Człowiek

    22.02.2015 13:37

    Inne

    Pracowałem w tej branży od dobrych kilkunastu lat i jedno wiem ,że teraz pracując za wała nigdzie w windykacji nie dadzą godziwie zarobić ( no może z nielicznymi wyjątkami) .Minęły te czasy kiedy windykator zarabiał bardzo dobre pieniądze .Kiedyś nie było firm windykacyjnych w przeciwieństwie do dzisiejszej rzeczywistości. Zawsze tak było ,że ten który pracuje na pierwszej linii robi za wała ,a reszta wyżej postawiona ściemnia ciężko pracując i pisząc ,,bardzo mądre maile'' ,informuje o zagrożeniu wykonania plany ,czyli,, weźcie się do roboty bo ciągle mało'' .Jak windykator wykonuje plany to w nagrodę uzdrowiciele firm podnoszą target .Sukces zawsze ma wiele matek ,porażka jest sierotą . Z uwagi na powyższe dałem sobie spokój z pracą w firmach windykacyjnych ,nie widząc tego dziadostwa co się dzieje mam święty spokój ,przede wszystkim psychiczny. Na pracy w windykacji świat się nie kończy - temat do przemyślenia dla tych wszystkich ,którzy mają już tego dosyć . Pozdrawiam Wolny Człowiek
    ReviewUserIcon
    a

    20.02.2015 23:54

    Inne

    Odszedłem z tej firmy, (usunięte przez administratora)ciężko i idę spać spokojny, nie myślę o tym co gieniusie wymyślą jutro i jest mi dobrze.
    ReviewUserIcon
    taki drugi

    20.02.2015 11:05

    Inne

    A widzisz prawdziwych kierowników?
    ReviewUserIcon
    Janosik

    19.02.2015 21:55

    Inne

    Kruk Sa = tak wygląda niewolnictwo XXI w.za śmieszne pieniądze ludzie tracą godność, szacunek,prawo do głosu, prawo do wolności słowa, prawo do wyrażania opinii.Starzy pracownicy którzy mieli odwagę coś powiedzieć są mobingowanii,inni są dyscyplinowani a niewygodni zwalniani. Zatrudnia się młode mięso ....kusi się hasłami na które krowa by się nabrała. A rzeczywistość jest 1000 razy inna. XXI w. mamy niewolnictwo na własne życzenie.bo studia kosztują,kredyty trzeba spłacać a życie kosztuje. Niewolnictwo za cenę utraty godności w imię 1320zl.wypłaty
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2015 07:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    19.02.2015 11:49

    Inne

    Widzicie? Firma się rozwija:) Gratulacje:)
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    19.02.2015 16:04

    Inne

    te Piotruś czy ty aby nie masz na imię przypadkiem Łukasz, co?
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    19.02.2015 07:35

    Inne

    Jak się jest nygusem to zawsze mądrzejsi będą Cię kantować a Ty nigdy nie będziesz zarabiać więcej niż 2 tyś zł. Ale z jednym się mogę zgodzić, sprawa zeszła na drugi plan więc ogarnijcie się (wiem że to dla was wyzwanie). Wasze wpisy śledzę bo uwielbiam patrzeć jak poniżacie się sami :)
    ReviewUserIcon
    były

    19.02.2015 17:58

    Inne

    Koledzy, zostawcie To zero, nie dyskutujcie z nim, bo dla niego ta dyskusja to zastępstwo viagry.Innych poucza (braki w interpunkcji, stylistyka..), a sam zapomniał, że istnieje poza kropką tez przecinek. Zwykły kmiotek, któremu z przypadku dano stanowisko. Tragedia, jak się patrzy na kadrę kierowniczą.Ciekawe, ze ON nic nie robi tylko w sieci siedzi. Tomasz, kim ty się otaczasz? Miej trochę szacunku dla siebie i przesiej to towarzystwo przez grube sito. Jeszcze nie jest za późno.
    ReviewUserIcon
    co2

    18.02.2015 21:55

    Inne

    aha jeszcze jedno piotruś pan to pedał
    ReviewUserIcon
    co2

    18.02.2015 21:54

    Inne

    sedno sprawy zeszło na drugi plan a o to pewnie niektórym chodzi ,żeby prawda nie ujrzała światła dziennego ,jakoś nikt w tej chwili się nie przejmuje i wpisów nie usuwa trochę to dziwne ,panowie i panie piszcie prawdę o całym kanciarstwie ,mobbingu ,traktowaniu ludzi jak śmieci o tym jak wielu przyjętych gówniarzy wykorzystuje swe stanowiska traktując ludzi jak zero a może ktoś z zarządu zainteresuje się tym niekończącym się procederem
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    18.02.2015 20:45

    Inne

    No to przyszła pora na straszenie :D a później co ? Poskarżysz się pani w klasie ?
    ReviewUserIcon
    oj boli

    18.02.2015 21:24

    Inne

    ale ty jesteś pusty aż żal ,twoja największą ambicją jest śledzenie wpisów na portalu i odpisywanie ,pewnie przy tym jeszcze się onanizujesz ,kosmito zejdź na ziemię ,no chyba że lubisz w dupkę i szukasz sprzymierzeńca
    ReviewUserIcon
    obserwator

    18.02.2015 19:22

    Inne

    Piotruś, ja się tylko dziwię, że jeszcze nikt Ci po pysku nie nastukał. Ale i na to pewnie przyjdzie pora, po twoich wypowiedziach zakładam, że to już wkrótce. Szykuj się koleżko.
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    18.02.2015 07:54

    Inne

    Teraz już wiem że wszystkie te negatywne komentarze pisze tylko garstka tych samych rozkapryszonych dzieciaków :)Nie mam zamiaru zniżać się do waszego poziomu bo mam lęk wysokości a jedyną formę krytyki jaką przyjmujecie to bluzgi i wyzwiska. Zachowujecie się jak buraki z podwórka... Liczyłem na jakąś dyskusje ale jak widać to nie potraficie nawet poprawnie składać zdań...
    ReviewUserIcon
    dtxxx

    18.02.2015 10:23

    Inne

    Niestety jaki kraj tacy ludzie...
    ReviewUserIcon
    wolnomyśliciel

    18.02.2015 15:20

    Inne

    Już Ci ktoś wyżej powiedział, że kiepski z Ciebie polonista. Miał całkowitą rację. Zwracasz innym uwagę na pisownię ( brak interpunkcji), a spójrz na swoje wypociny. Cóż tam widzimy ? Żadnych przecinków, a przecież one istnieją i są wymagane w języku polskim. Daleko Ci do Prof. Miodka, ok, ale podstawę języka polskiego na takim stanowisku wypadałoby znać.
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    18.02.2015 07:22

    Inne

    Jeśli ja mogę zajmować takie stanowisko to ciekawe co by było gdyby was na nim postawić. Pewnie to samo co na tym forum ale z kim ja dyskutuje... :)
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    17.02.2015 08:56

    Inne

    Lekcja nr.2: Imiona piszemy z dużej litery drogie dzieci :)
    ReviewUserIcon
    damian

    24.02.2015 18:27

    Inne

    Witam. może koledzy podpowiedzą jakich firm unikać a na jakie warto zwrócić uwagę podczas poszukiwania godnego uwagi pracodawcy
    ReviewUserIcon
    podpowiedź

    24.02.2015 20:16

    Inne

    szukać samodzielnych stanowisk w spółkach prawa handlowego ( nie zajmujących się windykacją a sprzedażą ,produkcją,usługami) , windykować poważne podmioty gospodarcze a nie np . emerytów i rencistów albo osoby zadłużone u kilku lub kilkunastu wierzycieli. Oczywiście trzeba w tym przypadku znać prawo spółek handlowych ,prawo cywilne itp. I to cała filozofia.
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    17.02.2015 08:00

    Inne

    No i widzicie ? To jak wsadzić kij w mrowisko patologi :) Właśnie dla tego nie nadajecie się do żadnej pracy chyba że do Tesco na wykładanie towaru:P Jedyne co macie to bluzgi, żadnych argumentów no ale cóż spodziewałem się że nie jesteście inteligentni... Inteligentni ludzie potrafią pocisnąć bez bluzgów:)
    ReviewUserIcon
    mirmar

    17.02.2015 20:31

    Inne

    Hola!Hola! Chłopie - teraz to żeś przesadził.Patologią to są osoby takie jak Ty, które upchnięto na stołki. Upchnięto je nie po to by traktować innych z góry lecz po to by nimi zarządzać. Przykre, że większość z kadry średniego szczebla nie ma żadnego pojęcia nie tylko o specyfice pracy ludzi im podległych, lecz również i o zarządzaniu. Dziwisz się, że jesteście (KR) przeklinani? A ja się pytam - Co sobą reprezentujecie? Wiedzę fachową? - nie(do policzenia KR z taką wiedzą jednej dłoni za dużo). Umiejętności logistyczne? - też nie. Więc co? - do tabelek, wykresów,pilnowania procedur, interpretacji statystyk małpę można przyuczyć. Jeżeli jesteście w przeważającej części potrzebni, dla nas działających w terenie, to wyłącznie do podpisywania wniosków urlopowych. Nie potraficie pomóc, podpowiedzieć, doradzić to przynajmniej nie przeszkadzajcie. Część z Was Panowie KR przyjęła postawę ekonomów zamiast być przynajmniej łącznikiem pomiędzy "dołem",a "górą". Dziwisz się, że obrzucają Cię wyzwiskami? A czy zadałeś sobie pytanie czym to jest spowodowane? Skąd bierze się ta frustracja? - nie. Kreujesz się na "ynteligenta", a proste pytania wprowadzają zakłopotanie. Twierdzisz, że nie nadajemy się do żadnej pracy - to popatrz w lustro i zadaj to pytanie sobie. To, że usadowiono Cię na stołku jeszcze o niczym nie świadczy. Znałem i znam wielu takich co gdy spadli ze stołka okazali się tak na prawdę zerem.
    ReviewUserIcon
    dt

    16.02.2015 21:31

    Inne

    cześć ! możesz pisać do piotrusia pana nawet 1000 razy ale on jest jeszcze w epoce kamienia łupanego i nie ma nic między nogami

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.