opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3284)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3284)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kamil

    23.07.2015 09:46

    Inne

    A to oni nie sprzedają birzuterii?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2015 23:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pop

    05.09.2015 13:26

    Inne

    czy ktoś może mi jasno określić zarobki sprzedawcy w w.kruk - ile podstawy - hm i ile na ogół się wyrabia realnie premii jaki jest system pracy bo wiem że po 12 h ale jak z weekendami - czy co drugi jest wolny czy ciągle na przemian
    ReviewUserIcon
    pop

    05.09.2015 13:27

    Inne

    czy wyrabiane są premie w najmniejszym progu i jakie to są na ogół kwoty
    ReviewUserIcon
    nopaczpan

    22.07.2015 20:52

    Inne

    Na pracuj.pl znalazłem ogłoszenie: Kierownik Zespołu Kontrolerów Terenowych - powiedzcie mi chodzi o koordynacje pracy doradców terenowych? Kontrolerzy terenowi to negocjatorzy terenowi inaczej nazwani? Jeśli chodzi o windykację terenową to czytam same negatywne opinie... Wiecie jakie są warunki pracy na tym stanowisku? Wiecie coś o zarobkach? Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)- prawda czy zanęta?
    ReviewUserIcon
    wroc

    22.07.2015 22:54

    Inne

    Zarobki koło 4 tysięcy. Narzędzia pracy się zgadzają. Trzeba tylko chcieć pracować.
    ReviewUserIcon
    SK

    30.06.2015 06:59

    Inne

    BĘDĄ LIKWIDOWAĆ STANOWISKA KO w ODT
    ReviewUserIcon
    dupowłaz

    30.06.2015 21:18

    Inne

    A widzisz znak ?
    ReviewUserIcon
    DT

    16.07.2015 07:29

    Inne

    nie może być i dobrze, bo to zbędne stanowisko jest
    ReviewUserIcon
    ggggg

    26.06.2015 07:38

    Inne

    poza nie normowanym czasem pracy mają nie normowane IQ, niestety w sensie negatywnym
    ReviewUserIcon
    hhhhh

    26.06.2015 07:54

    Inne

    Nie powinieneś być teraz w terenie i realizować target?!
    ReviewUserIcon
    ggggg

    24.06.2015 18:50

    Inne

    proszę, proszę jak kierownik wroc pracuje, wpisy w ciągu dnia pracy, gratulacje. a moze zamiast wpisów na forum pomocne telefony do klientów swoich pracowników? oj sorki, na pewno będą maile co do brakujących kwot i ugód do miesiecznego targetu.
    ReviewUserIcon
    hhhhh

    25.06.2015 23:29

    Inne

    Kierownicy mają nie normowany czas pracy. Tym bardziej nie będą za ciebie wykonywać telefonów do klientów! Nie dajesz rady, to się zwolnij!
    ReviewUserIcon
    tańczący z wilkami

    23.06.2015 11:05

    Inne

    no cóż wszyscy piszecie że pracując czy nie jakaś kasa na koncie jest ale czy sprawdzacie za każdym razem czy ta kasa wam się zgadza dwukrotnie czysto przypadkowo okazało się że coś jest nie tak i faktycznie pomyłka o kilka zł uczulam na tym punkcie bo jak widać może wkraść się jakiś chochlik
    ReviewUserIcon
    wroc

    23.06.2015 08:39

    Inne

    Ja nie narzekam. Służbowa skoda, średnia krajowa co miesiąc na koncie.A mam tylko wykształcenie zawodowe. Trzeba tylko pracować, a nie wylewać swoje żale na ogólnodostępnym forum!
    ReviewUserIcon
    wzl

    23.06.2015 22:56

    Inne

    o fak....no to jak wyznacznikiem poziomu sukcesu we Wrocku jest podróżowanie Skodą z 2009r no to kolego/koleżanko chyba nie pracujesz w KRUK SA....tu juz dawno sie jezdzi Fordem fiesta 8 !!!!!!!!!!!!!! skodami jezdza tylko jak juz...nie wazne......
    ReviewUserIcon
    wroc

    24.06.2015 12:09

    Inne

    1 wroc nie musi oznaczać wrocławia 2 napisałem, że nie narzekam a nie, że odniosłem sukces 3 octavia jest z 2015 r 4 teraz dokończ, kto jeździ skodami?
    ReviewUserIcon
    Dino

    18.06.2015 12:40

    Inne

    No i są jeszcze takie krowy - MU :)
    ReviewUserIcon
    Xc0?

    18.06.2015 09:31

    Inne

    co to emu?
    ReviewUserIcon
    blee

    18.06.2015 09:57

    Inne

    taki struś :)
    ReviewUserIcon
    kaziu

    07.06.2015 14:41

    Inne

    ....o tym już nie wspomnę, że niektórzy robią cel ugodowy samymi, albo prawie samymi EMU i tym sposobem załapują się jeszcze na cel regionalny, a ten, który robi ugody przynajmniej w połowie sprawami własnymi i sam, nie ma szans na to aby się załapać na cel regionalny...
    ReviewUserIcon
    ja

    05.06.2015 14:31

    Inne

    Pracowałam w firmie kruk ponad rok, praca jest bardzo stresująca, na dodatek ciągłe dziwne szkolenia. Portfele są kupowane z bardzo różnych firm, często sprawy bardzo przedawnione, które ludzie spłacają bo nie mają o tym zielonego pojęcia,ugody często są wyżej oprocentowane niż wynoszą odsetki ustawowe. Wymyślają dziwne standardy rozmów i niby to ma służyć lepszemu kontaktowi z klientem ale tak na prawdę robią większą wodę z mózgu i ludziom i pracownikom. Jeżeli chodzi o zarobki to średnia pensja zwykłego pracownika to około 2300zl netto, w tym jest już wliczona premia którą się dostaje jeżeli jest zrealizowany cel. Celów jest milion! Na wysokość wpłat, ugód i na wysokości raty, a nawet na tak zwany up date czyli czas notatki jaki poświęcasz po rozmowie. Ogólnie plusem jest postępowanie firmy zgodnie z kodeksem pracy ale sama praca jak dla mnie jest okropna.
    ReviewUserIcon
    wroc

    04.06.2015 16:13

    Inne

    Dostałem 4268,78 na rękę. To chyba nie jest tak źle, jak piszecie!
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    06.06.2015 16:18

    Inne

    brawo :) witamy kierownika czy też dyrektora dupskoliza :)
    ReviewUserIcon
    wroc

    06.06.2015 20:29

    Inne

    Jestem zwykłym DT. To,że z KR jestem spokrewniony, nie oznacza od razu, że jestem dupowłazem czy dupskolizem
    ReviewUserIcon
    ktoś

    02.06.2015 20:40

    Inne

    najniższa pensja będzie wynosiła 4000 brutto
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    04.06.2015 00:58

    Inne

    4 tys brutto? to chyba w koronach szwedzkich :)
    ReviewUserIcon
    Obiektywnie

    06.06.2015 19:49

    Inne

    4000 brutto, to ok 2800 na koncie.Szału nie ma ,ale dla niektórych ,którzy się opierd.... i własnych ugód nie mieli bez EMU i korzystali z pracy innego DT któremu teren podzielono ,zabrano jego ugody bo kierownik tak zadecydował ..to i tak za dużo.Tutaj nie ma sprawiedliwości,bo pracownik który ciężko pracował ,miał jeszcze więcej pracy.Kierownicy zamiast wymagać od tych co im się nie chciało pracować ,to dokładali tym którzy pracowali ciężko.Ot cała prawda o zarządzaniu w tej firmie.Tutaj trzeba wchodzić w (usunięte przez administratora) a jak tego nie potrafisz to masz przechlapane.
    ReviewUserIcon
    kaziu

    02.06.2015 16:53

    Inne

    Przepraszam Was bardzo, bo czegoś tu nie rozumiem....jaka średnia z jakich ostatnich sześciu miesięcy ????????????? w naszym Regionie jest grupa osób, która zarabia i druga część, która zarabia podstawę i od czasu do czasu uda się im zrobić ugody....i teraz co ???? mają wejść zmiany, mamy pracować tyle samo godzin i obsługiwać tyle samo spraw dziennie i jeden bedzie, to robił za 5.000tys, a drugi za 2.100zl podstawy, bo nie ma spraw i nie ma na dzień dzisiejszy możliwości zarobku i wyrobienia wysokiej średniej.... proszę mi powiedzieć jakie to zmiany ??????? żadne zmiany !!!!!!!!!!!!!! bo ten co dzisiaj zarabia będzie nadal zarabiał, a ten co nie zarabia nie z własnej winy będzie nadal w tyłek kopany.
    ReviewUserIcon
    detek

    20.05.2015 20:01

    Inne

    No i czar prysną odnośnie podwyżek i nowego systemu wynagradzania,szanowni DyT zwróćcie uwagę na wasze cele które prawdopodobnie zaczną tak rosnąc byście ich nie zrobili a wasze pensje spadły, dlaczego? a dlatego byście mieli niższą średnia z ostatnich 6 miesięcy ,- założenia nowego systemu wynagradzania
    ReviewUserIcon
    ctr

    23.05.2015 23:15

    Inne

    no to juz widac....chyba ze sie jest znajomym kiero
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    16.05.2015 23:14

    Inne

    masz chłopie rację. dla KRUKA nie ma przedawnionych :D w sądzie wychodzi co innego ale to pikuś :)
    ReviewUserIcon
    wawka

    15.05.2015 19:36

    Inne

    Jak to jest że w wawie kolega kolege poleca a później ciągnie go za kalesony na kr DKI,,,,, Polska myśleć , nadmieniam że szkoleniowiec z niego był mizeria
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    15.05.2015 10:42

    Inne

    A co niby miało mnie zaboleć ? Może jeszcze ogłoszenie że sprzedasz opla tu wkleisz ?
    ReviewUserIcon
    ctr

    15.05.2015 23:23

    Inne

    w KRUKU nie ma przedawnionych długów!!!!!!!!!!!!!!! w tej firmie jest akurat peweien poziom
    ReviewUserIcon
    ,

    16.05.2015 01:13

    Inne

    Sam nie wierzysz, w to co napisałeś!
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.05.2015 11:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    14.05.2015 14:11

    Inne

    To nie jest opinia na temat pracodawcy więc wpis powinien zostać usunięty.
    ReviewUserIcon
    dluznik

    14.05.2015 15:19

    Inne

    Zabolało? Boisz się mniejszego wykonania targetu? /pytania retoryczne/ Nie jest opinią o pracodawcy, ale jest ściśle z waszą pracą związany. Może sie komuś przyda:-))
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    ctr

    10.05.2015 00:13

    Inne

    pal licho co mówi...grunt by ugodę podpisał
    ReviewUserIcon
    wykasowany

    15.05.2015 14:25

    Inne

    Jak postępować w przypadku, gdy wierzyciel windykuje przedawniony dług? 1. Napisz pismo informując wierzyciela, że dług jest przedawniony na mocy art. 118 k.c. i że na mocy art. 117 k.c. uchylasz się się od jego spłacania. Należy też poinformować wierzyciela, że windykacja długu na drodze sądowej spowoduje podniesienie przez Ciebie zarzutu przedawnienia długu z art. 118 k.c. Ostrzeż też wierzyciela, że może on ponieść koszty postępowania sądowego i zastępstwa procesowego (czyli koszty wynajętych przez Ciebie pełnomocników, np. adwokata). To może zniechęcić wierzyciela do dochodzenia roszczeń. BARDZO WAŻNA UWAGA! 2. Nie reaguj na pisma i telefony od firm windykacyjnych, bo niechcący możesz uznać dług. 3. Sprzedaż długu do firmy windykacyjnej nie przerywa biegu przedawnienia. Czyli jeżeli dług jest przedawniony możesz zagrać na nosie zarówno wierzycielowi pierwotnemu, jak i firmie windykacyjnej, która kupił ten dług. 4. Czekaj na sądowy nakaz zapłaty. Od dnia otrzymania nakazu masz 14 dni na wniesienie do sądu sprzeciwu od nakazu zapłaty. W sprzeciwie podnieś zarzut przedawnienia z art. 118 k.c. Sąd wtedy ustali termin rozprawy i na rozprawie podnieś ponownie ten zarzut – sąd zbada sprawę i jeżeli dług jest faktycznie przedawniony - oddali powództwo wierzyciela. Jeżeli oprócz przedawnienia wystąpiły inne prawne przesłanki do niespłacenia tego długu, np. w przypadku długów spadkowych nastąpiło przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza, co ogranicza odpowiedzialność za długi do wartości majątku spadkowego albo odrzucenie spadku, a wierzyciel mimo to windykuje cały dług, podnieś dodatkowo te zarzuty wskazując na te przesłanki zarówno w sprzeciwie od nakazu zapłaty jak i na rozprawie sądowej. 5. Jeżeli wierzyciel wszczął egzekucję długu – możesz wnieść do sądu powództwo przeciwegzekucyjne przeciw tytułowi wykonawczemu i podnieść wszystkie w/w zarzuty.
    ReviewUserIcon
    DT-nice

    08.05.2015 21:24

    Inne

    Witam. Pracuję jako DT juz kilka lat ale dzisiaj miałem takie to spotkanie z > KL po ZK i mówi mi że nie gada z ludzmi ze schroniska, a ja mu mówię że ja z Kruka a on mi że wie co mówi że ta firma to schronisko dla "" Psów"" ;-), no i gadaj z takim ;-)
    ReviewUserIcon
    cyngielka

    28.04.2015 20:31

    Inne

    A ja słyszałam ,że będzie więcej tego typu spraw zakładanych gdyż już maszyna ruszyła, i dobrze kto mieczem wojuje .....
    ReviewUserIcon
    LISTONOSZ DT

    20.04.2015 20:22

    Inne

    Posiadasz doświadczenie w pracy w terenie (m.in. przedstawiciel handlowy, LISTONOSZ, windykator) Witamy listonoszów w zespole DT :) hahahahahahahahahah
    ReviewUserIcon
    dt

    18.04.2015 20:58

    Inne

    miałem to samo nawet się nie upominałem,niech złodzieje wsadzą se w du.........
    ReviewUserIcon
    DT

    18.04.2015 12:36

    Inne

    Pytanie do byłych DT - czy mieliście taką sytuację, że przy odchodzeniu z firmy mieliście zatankowaną nadwyżkę? Jak firma się z Wami z tego rozliczyła? Po przedstawieniu sytuacji w kadrach oraz KR okazało się, że rozliczanie z nadwyżki w FK nigdy nie ma miejsca. Nadwyżka to nadwyżka i kropka. Jak widać firma i w tym aspekcie stosuje ciekawe praktyki.
    ReviewUserIcon
    Długoletni pracownik

    15.04.2015 23:25

    Inne

    Pracowałem w firmie Kruk S.A.ponad 5 lat, zostawałem wilokrotnie po godzinach 9-10 h, starałem się wykonywać moje obowiązki słuzbowe z niezwykłaą starannością, pomagałem innych w skrócie robiłem więcej niż należało do moich kompetencji. Wiele osób z firmy widziało we mnie przyszłego kierownika, ale jak przyszło co do czego została wybrana na stanowisko osoba "znajoma", która nie ma pojęcia o tej pracy, bez predyspozycji do kierowania zespołem i który nikt nie akceptuje w danym obszarze. Przykro mi z tego powodu i nie tylko mi..., no ale cóż pora zmienić pracę, bo ciężko się patrzy na osobę i na całą sytuację.... zresztę anzm inne przykłady innych osób, któe w ten sposób zostały wykończone....
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.04.2015 22:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KR

    16.04.2015 22:28

    Inne

    a tomuś sie cieszy ze znowu mu sie upiecze
    ReviewUserIcon
    jip

    14.04.2015 09:44

    Inne

    Na wołowskiej w centrali jest OpenSpace czyli około 100 osób na 1 piętrze bez boxów i pokoi. Straszny hałas i ludzie kręcą się/przekrzykują nonstop. Telefony dzwonią co chwile i nie idzie wytrzymać. Nie wiem kto wymyślił takie rozwiązanie ale to jest tragedia.
    ReviewUserIcon
    dt

    13.04.2015 21:28

    Inne

    jestem od kilku miesięcy doradcą terenowym i z tego miejsca chcę podziękować firmie za wszystko,jest super liżę dupy wszystkim kto się napatoczy,atmosfera jest przewspaniała moje ostatnie wynagrodzenie to 1670 zł.,mam zajefajnego forda,komórę i tableta,więc o co wam wszystkim chodzi
    ReviewUserIcon
    Oder

    12.04.2015 23:19

    Inne

    Hej. mam pytanie dotyczące pracy w centrali we wroc przy ul. Wołowskiej - jakie są warunki pracy? tzn czy siedzi się w boksach i jeśli tak to jak to wygląda. Kolejne pytanie dotyczy atmosfery - jak to tam u was wygląda? Zastanawiam się czy rekrutować się tam do was na Wołowską czy może próbować w jednej z innych korpo we wroc (HP itd). Przeczytałem tutaj wszystkie wpisy wczesniejsze, ale one dotyczą przede wszystkim pracy w terenie, a mnie intresowałaby wasza opinia o pracy w centrum przy wołowskiej. Dzięki
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.04.2015 17:18

    Inne

    jestem starszym referentem w raven, cenie sobie ta prace. Szansa na awans ,pieniądze całkiem niezłe ,plus benefity jak pakiet zdrowotny i benefit Multisport . 8h pracy plus elastyczny czas pojawienia sie w niej tzn mam być od 7-9 i od tego czasu liczy sie star . Polecam
    ReviewUserIcon
    TK

    10.04.2015 21:00

    Inne

    ha ha ha
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    07.04.2015 14:44

    Inne

    Jak się obijał to się nie dziwie
    ReviewUserIcon
    zuzanna

    07.04.2015 20:57

    Inne

    A kiedy kolej na ciebie.....?
    ReviewUserIcon
    andrzej

    02.04.2015 18:26

    Inne

    tak teraz wywalili następnego starszego stażem pracownika ze słupska i co ...? wycinają starych aby nie mieli prawa głosu ,ciskają nimi o mur i patrzą jak się to rozkłada , wytną wszystkich starych aby nie mącili , taka taktyka, i wszystko w imię boskości firmy , no chyba nie ! nikt już nie pisze nikt już nie walczy więc , chwała wieczna bohaterom , cieniaki !!!
    ReviewUserIcon
    lula

    31.03.2015 07:29

    Inne

    czytam co piszecie i naprawdę obwiniacie naszą dyrekcję o wszystko co sie dzieje ale to nie oni sa winni tego całego zamętu jaki powstał, tego ,ze najlepszy kierownik musiał uciekać z firmy, ze zwolnili naszą koleżankę ( tak na marginesie kier. ma powazne problemy zdrowotne przez to co mu zrobili ponoć miał zawal) nasza dyrekcja to tylko wasale prawdziwy problem jest w zarządzie tu leży zgniła ryba, szkoda ,że dyrekcja tylko nas oszukuje a nie stanie za nami i nam nie pomoże no cóż jak widać to wielki tchórz i asekurator
    ReviewUserIcon
    kr

    28.03.2015 20:20

    Inne

    już nie poza tym obecnie to marionetki w rękach najważniejszego,siedzą cicho i robią pod siebie jak coś jest nie tak a za tym wszystkim przemawia kasa która (usunięte przez administratora) dostają nawet do 8 tys. zł
    ReviewUserIcon
    windykator nie z Kruka

    28.03.2015 19:08

    Inne

    tak Was czytam od dłuższego czasu i mam pytanie, w tym Kruku macie chociaż jednego dobrego kierownika ?
    ReviewUserIcon
    stary pracownik

    27.03.2015 18:13

    Inne

    Witam czy Piotr Dzid..jeszcze pracuje jako kierownik region. ?Jeżeli nie to w jakiej firmie..czytałem ostatnie wypowiedzi i nie wiem czy dotyczą tego tego Piotra..
    ReviewUserIcon
    KR

    27.03.2015 20:44

    Inne

    ten jeszcze pracuje a ciepłą posadkę ma od koleżki byłego KO tchórza ,lizodupa i obciągacza ,posadka bez żadnej rekrutacji ani odpowiednich kwalifikacji ,bez praktyki tak po prostu ,ot sprawiedliwość
    ReviewUserIcon
    dt na 102

    27.03.2015 21:54

    Inne

    on nie pracuje on jest
    ReviewUserIcon
    skunks

    27.03.2015 12:13

    Inne

    w beszczelny sposób okłamywali Naszą koleżankę ,że likwidacja stanowiska ,że nie mamy dla niej miejsca , a tu proszę kłamstwo i ułuda na pierwszym miejscy jak tak można czy A.K. i T.K. mogą sie sobie spojrzeć w lustro !!??!! PRODUKT MENADŻER / STARSZY PRODUKT MENADŻER Miejsce pracy: Wrocław PMH/03/15 Opis: Kreowanie, monitorowanie i optymalizacja procesów hipotecznych Budowanie strategii obsługi spraw hipotecznych Analiza portfeli wierzytelności hipotecznych pod kątem potencjalnych sposobów uzyskania zaspokojenia Wdrażanie i nadzór nad realizacją procesów w strukturach bezpośredniej obsługi klienta (Contact Center oraz Doradców Terenowych)
    ReviewUserIcon
    tomuś

    27.03.2015 08:58

    Inne

    I tych spraw za chwilkę będzie duuużo więcej jak to mówią jak Kruk Bogu tak Bóg Krukowi ile jest przekrętów w tej firmie każdy wie , a ile jest osób , którym wyrządzono krzywdę , sterroryzowania Ku Klux Kruk na pochybel !!!

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.