opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3284)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3284)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    on

    18.09.2015 08:12

    Inne

    ciekawi mnie z jaką ochotą kierownicy będą podpisywać zgodę na nadgodziny i kiedy bedziemy odbierać czas wolny za nadgodziny.
    ReviewUserIcon
    kp

    17.09.2015 22:16

    Inne

    Roszczenia z prawa pracy przedawniaja sie po trzech latach
    ReviewUserIcon
    Piotruś Kretyn

    17.09.2015 18:32

    Inne

    Pewnie czytają a tak swoją droga to faktycznie wypada się upomnieć o należność za trud jaki się włożyło w pracę , to w sumie na Naszych barkach firma się dorobiła, - prostuję wykorzystano Nas do niewolniczej ponadnormatywnej pracy celowo śrubując tak target aby tylko jak to zawsze Nam Pan Dyrektor ( były ) tłumaczył mogło go zrealizować 30 % stanu osobowego , a resztę jelonków ( to też Dyrektorskie określenie ) niech robi na śmieciówce , jest ok kocham tych ludzi
    ReviewUserIcon
    ytrewq

    17.09.2015 15:58

    Inne

    Ciekawe czy reszta rady nadzorczej też przegląda te opinie?
    ReviewUserIcon
    Krypt. BOLEK

    17.09.2015 14:21

    Inne

    dlaczego nikt nie mówi o czasie pracy teraz wprowadzili Nam tabelkę rozliczającą ponadnormatywne godziny pracy znaczy ,że zapłacą Nam wcześniejsze nadgodziny super !!! :):):) firma jest mega bogata bo trochę się tego nazbierało średnio każdy w terenie pracuje po 10-12 godzin już teraz nie wiem co zrobię z takim potężnym szmalem , chyba kupię sobie mieszkanie i porsche :) Nie wiem czemu narzekacie i bijecie pianę ,
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    15.09.2015 23:52

    Inne

    Może ja ciebie zwolnię Piotrusiu 2015-09-15 09:33:00
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.09.2015 16:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    15.09.2015 09:33

    Inne

    Zawsze możesz się zwolnić :) Nikt Cie nie trzyma siłą;)
    ReviewUserIcon
    hmmm

    13.09.2015 16:17

    Inne

    Kim jest użytkownik PiotruśPan ? Czyży był to pan Łubudubu naszego klubu ?
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    11.09.2015 09:09

    Inne

    Firma się rozwija i można sporo zarobić:) Miła atmosfera jak w domu :)
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    11.09.2015 07:06

    Inne

    (usunięte przez administratora) członek zarządu mówi jak jest dobrze, wręcz cudownie :) 7:25 min robi się arcyciekawie, zysk rośnie co rok 50% no a wy narzekacie??? :D a tak w ogóle to życzę mu powodzenia na rynku w wielkiej brytanii :D hahaha
    ReviewUserIcon
    pytający

    10.09.2015 22:09

    Inne

    Jak wyglądają wasze pensje po wdrożeniu projektu "Kompas" czy tylko w IT uwalone zostały pensje ? (oczywiście nie liczę kierowników bo im podwyższyli)
    ReviewUserIcon
    raty możliwe do spłaty

    11.09.2015 15:49

    Inne

    Systematycznie pensje idą w dół.Ot taka polityka.W DT zrobiono to już rok temu ok 30% i tak stopniowo zbliżamy się do najniższej krajowej.
    ReviewUserIcon
    Miły

    08.09.2015 16:06

    Inne

    Każdy rozgarnięty wie, kim jest Piotruś Pan. Piotrusiu, zajmij się lekturą o pingwinach i myszach poszukujących swojego serka. To wychodzi ci zdecydowanie najlepiej, podobnie jak wślizgi bez lubrykantów głową między pośladki szefostwa:)
    ReviewUserIcon
    Uboot

    08.09.2015 13:28

    Inne

    Faktycznie był wpis i znikl i zaraz car Piotr sie odzywa moze by sie w końcu przedstawił a nie ukrywał sie pod pseudonimem skoro twierdzi ze inni klamia badz wielki miej cohitos
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2015 09:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    08.09.2015 12:27

    Inne

    Jak czytam tą patologie to wcale się nie dziwie że już nie pracujecie w kruku i że w ogóle gdzieś pracujecie (jeśli pracujecie:)...
    ReviewUserIcon
    ZZ BIS

    05.09.2015 13:40

    Inne

    zdjecie uzytkownika ZZ - 2015-09-05 12:34:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Polecam zapoznać się z Ustawą Dz.U. 1991 nr 55 poz. 234 Ustawa z dnia 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych.
    ReviewUserIcon
    ZZ

    05.09.2015 12:34

    Inne

    Polecam zapoznać się z Ustawą Dz.U. 1991 nr 55 poz. 234 Ustawa z dnia 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych.
    ReviewUserIcon
    Jan

    04.09.2015 07:51

    Inne

    Witam, solidna firma i piękna biżuteria. Polecam
    ReviewUserIcon
    Skoda szkolna

    03.09.2015 17:01

    Inne

    Może jest obawa ,że jak zabiorą autko to trzeba będzie do szkoły wozić dzieci autobusem , zostanie tylko fotelik :)
    ReviewUserIcon
    GPS

    03.09.2015 12:38

    Inne

    GPS nie tylko ma służyć do kontroli czy pracownik wykonuje pracę , ale również czy nie przekracza ustawowych norm czasu pracy !!! Uwagi do pracownika są wtedy gdy za krótko pracuje , a jak pracuje dłużej niż 40 godzin tygodniowo czy jest jakaś reakcja przełożonych ?
    ReviewUserIcon
    on

    03.09.2015 07:31

    Inne

    znam sprawę jednego z handlowców co się sądził z pracodawcą na podstawie terminarza, wygrał ! to jest dobre narzędzie , a jeżeli jest zgodne z wpisami początku i końca pracy na DMP i GPS to uważam, że nie trzeba lepszego dowodu na nadgodziny
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    03.09.2015 04:58

    Inne

    ano niestety, ale "kalendarzyk" jest takim samym "zajebistym" dowodem na czas pracy jak wyciąg z ksiąg rachunkowych funduszu sekurytyzacyjnego na istnienie długu. w jednym jak i drugim można zapisać co się tylko zapragnie.
    ReviewUserIcon
    dowody

    02.09.2015 13:06

    Inne

    W prawie nie mówi się o faktach tylko o dowodach! ,więc jeżeli nie znasz prawa to daj sobie spokój z komentarzem . Czyżby już strach zaglądał w oczy !!!
    ReviewUserIcon
    Tęcza

    02.09.2015 08:25

    Inne

    Jak dobrze z rana wyrzygać sie żółcią, odrazu mi lepiej.
    ReviewUserIcon
    on

    02.09.2015 08:07

    Inne

    gratulacje dla tych co tyrali nad ugodami, które nie zostały wprowadzone
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    02.09.2015 07:38

    Inne

    nasz dzielny dyrektor ODT , kierownicy okręgów i regionalni to jedna wielka banda kłamców i krętaczy. wartości firmy i postępowanie kierownictwa to dwie różne bajki. a co do godzin pracy, ja osobiście prowadzę kalendarz i robię wpisy na każdy dzień, o które włączam komputer, auto, czas rozpoczenia pierwszej wizyt, zakończenia ostatniej. to najlepszy dowów przed sądem bo i mam taki zamiar po zakończeniu tu kariery. złoję dupsko firmie za każdą minutę. mój kierownik nic sobie nie robi z czasu pracy czytaj z nadgodzin, jeśli któs pracuje po 10-12 godzin by realizować targety i cokolwiek zarobić, on uważa że widocznie pracownik ma taką potrebę, żenada
    ReviewUserIcon
    teren

    02.09.2015 12:47

    Inne

    Skoro Twój kierownik nic nie robi w sytuacji gdy jego podwładny wykonuje pracę po 10-12 godzin dziennie to łamie prawo pracy . Jako osoba reprezentująca pracodawcę nie może pozwalać na pracę w ponadnormatywnym czasie pracy ,chyba ,że są to nadgodziny za które spółka zapłaci! A są ??? Uważanie przez przełożonego ,że pracownik ma taką potrzebę świadczy albo o braku znajomości prawa pracy albo o celowym działaniu zmuszającym pracownika do pracy w nadgodzinach ,,za darmo'' ,celem wykonania planu i oczywiście premii dla Pana Kierownika .Takie postępowanie nosi znamiona uporczywego naruszania praw pracowniczych .
    ReviewUserIcon
    taka jedna

    02.09.2015 12:57

    Inne

    Nie strasz, nie strasz :), w Sądzie taki "kalendarzyk" możesz sobie schować do teczki, dla udowodnienia nadgodzin potrzebne są fakty, dowody a nie Twoje zapiski w "kalendarzyku".
    ReviewUserIcon
    Słupsk

    01.09.2015 20:19

    Inne

    orientujecie się pod którego kierownika podlega ( podlegał ) Słupsk?
    ReviewUserIcon
    była

    02.09.2015 12:46

    Inne

    Pod KR WC z Elbląga
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    24.08.2015 07:35

    Inne

    jak można być za firmą, która w żywe oczy oszukuje pracownika? przykład? w miesiącu sierpniu cele ustalono ręcznie, powodem tego było to, że miesiąc wcześniej pracownicy terenowi za dużo zwindykowali (planuje się , żę w miesiącu targety kwotowe powinno wykonać 40% stanu a wykonało 80%) i trzeba za to zapłacić a pracownik powinien być wdzięczny , że ma pracę i tyrać a płaca jest dla kierowników i wyzej. gdzie z łapami do panów .
    ReviewUserIcon
    praca

    20.08.2015 09:13

    Inne

    podobno mają być likwidowane etaty kierowników i będzie dla nich propozycja przejścia na windykatorów jako wybitnych fachowców od wykonywania targetów
    ReviewUserIcon
    Miły

    14.08.2015 13:05

    Inne

    Kochani, jak wam tak źle, to dlaczego nikt się jeszcze nie zdecydował na założenie związków zawodowych? To jest jedna z niewielu rzeczy, których kadra zarządzająca, inwestor i cała ta kupa pseudomanagerów boi się jak ognia. Gdybym dziś pracował w KRUK (a na szczęście wypisałem się z interesu w 2012 r.) nie miałbym żądnych oporów. Zwłaszcza planując niebawem odejście. Niech wszyscy ci, którzy planują rozstać się z KRUK-iem skrzykną się i pozostawią po sobie wiekopomne dzieło. KRUK wam tego nie zapomni nigdy a satysfakcja pozostanie na całe życie :)
    ReviewUserIcon
    jestem

    31.07.2015 08:04

    Inne

    koleżanko była nie tylko kierownicy mają studia podyplomowe i znają język obcy zapewniam Cię i to zrobione dawno, dawno. a kierownikami zostali tylko i wyłącznie " birni, mierni ale wierni"
    ReviewUserIcon
    xxx

    29.07.2015 07:19

    Inne

    ale z Ciebie burak.....wejdź mu jeszcze do łóżka... to że wysportowany to nie znaczy że inteligentny. To ignorant jakich mało. Z reszta tak jak i ty.
    ReviewUserIcon
    była

    29.07.2015 23:17

    Inne

    burak...? no nie wiem :) wydaje mi się, że z inteligencją KR jest w porządku, za to z Twoją nie do końca. Czytasz tylko to co chcesz przeczytać, młodzi KR nie tylko są wysportowani, mają ambicje, inwestują w rozwój osobisty - np. studia podyplomowe, biegle mówią przynajmniej w jednym języku..., a Ty czym możesz się pochwalić? U którego pracodawcy Twoje CV zrobi furorę..?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    30.07.2015 19:51

    Inne

    biegle w przynajmniej jednym języku? nawet po polsku mają problem :D zresztą gdyby znali biegle jakiś obcy język, to w kruku by nie robili. no może poza rumuńskim :)
    ReviewUserIcon
    były

    27.07.2015 19:22

    Inne

    po co wy jeszcze w tym bagnie siedzicie, kierownicy was maja w d.. oni i tak zarobią na stylowe koszule i spodnie rurki. A Wy ? ciągle się żalicie i nic z tego nie wynika. Rzućcie ten chłam i idźcie gdzieś indziej. A ten wasz kierownik kontroli miał już wylecieć 3-4 lata temu. Wtedy własnie dla niego stworzyli to stanowisko i uratowali mu d.. Ale to zwykła popelina była a nie samodzielny myśliciel. Z tych idiotów został jeszcze jeden - zrobili go dupowłazem ale właściwie on już takim był w CC.
    ReviewUserIcon
    była

    28.07.2015 22:42

    Inne

    a Ty pewnie jesteś jednym z tych byłych DT co ledwo rączkami kierownicy sięgali, bo brzuch światło przesłania..., żal jak ktoś młody, mądry, ambitny, wysportowany, z pasją awansuje? Kto broni się uczyć, rozwijać, inwestować w siebie? Lepiej ciągle narzekać, krytykować innych..., i nic tylko użalać się nad sobą. Żałośni jesteście, nigdzie Was nie chcą, może czas pomyśleć co innego potraficie zrobić oprócz krytykowania innych, bo wychodzi Wam perfekcyjnie! p.s. pozdrowienia dla Młodych, Wysportowanych KR :))
    ReviewUserIcon
    abc

    10.08.2015 15:40

    Inne

    co Ty tam wiesz, coś słyszałeś, coś dołożyłeś od siebie i piszesz bzdury
    ReviewUserIcon
    nopanowie

    27.07.2015 11:19

    Inne

    To jak w końcu: 4 tys. brutto czy netto? Samej podstawy? Czy to już z premią? A swoją drogą - jak ktoś pisał wcześniej - co z poprzednim kierownikiem? Ktoś, coś?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    27.07.2015 00:21

    Inne

    weź się lepiej do roboty, ruszaj w teren bo targetu znów nie wyrobisz i ledwie 1500 zł wypłaty przyniesiesz do chałupy
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    25.07.2015 19:05

    Inne

    zgadza się, 4 tys w koronach szwedzkich. a teraz przelicz na złotówki :)
    ReviewUserIcon
    dt

    26.07.2015 16:46

    Inne

    brak slow. brak logiki z twojej strony!
    ReviewUserIcon
    Pilot

    25.07.2015 16:19

    Inne

    minimalna wartość wynagrodzenia to 4 tyś brutto dla pracowników w pilocie - chyba dobra płaca jak dla nowego pracownika prawda???
    ReviewUserIcon
    inny

    25.07.2015 12:18

    Inne

    co się stało z poprzednim kierownikiem kontroli? długo nie zabawił na tym stanowisku. Koniec dyrektora i starach padł na tyłowłazów?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    24.07.2015 23:19

    Inne

    4 tys brutto koron szwedzkich to na pewno w kruku wyciągają :D
    ReviewUserIcon
    dt

    25.07.2015 18:40

    Inne

    "4 tys?" tak brzmialo twoje pytanie, na ktore dostales odpowiedz. juz wiadomo dlaczego zarabiasz mniej, skoro czytanie ze zrozumieniem, nie jest twoja mocna strona:-))
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    24.07.2015 14:24

    Inne

    4 tys? chyba brutto. i koron szwedzkich :)
    ReviewUserIcon
    dt

    24.07.2015 19:56

    Inne

    jesli tyle nie wyciagasz, to jestes kiepski.
    ReviewUserIcon
    jip

    23.07.2015 14:50

    Inne

    Kupiłem kiedyś złoty pierścionek. Polecam

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.