opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3284)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3284)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tralala

    04.10.2015 19:27

    Inne

    Abstrahując od ptaszyska i innych takich których nazywasz złodziejami, powiedz jak nazywa się ktoś kto pożyczył pieniądze a potem ich nie oddał - nie dlatego ze nie mógł, ale dlatego ze nie chciał, a teraz zgrywa internetowego wiraszkę? Pewnie dla ciebie to ktoś zaradny, przebiegły, lepszy od reszty frajerów którzy starają się oddać pożyczone pieniądze. Dla mnie i większości ludzi właściwa nazwa to oszust, cwaniak czy po prostu (usunięte przez administratora) br /> Teraz możesz zacząć trollowanip.....ale nic to nie zmieni. Naczuke może dostaniesz dopiero kiedy to tobie ktoś czegoś nie odda, a na każdego cwaniaka przypada jeden większy cwaniak....
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    04.10.2015 06:30

    Inne

    przestań bredzić klient Kruka. troszeczkę brzydko od ciebie czuć ptaszyskiem i podejrzewam, żeś ty żaden klient, a po prostu pracownik Kruka. takich zawodowcy z dala wyczuwają :) aha, i jakby było tego mało - bardzo niedouczony z ciebie ten pracownik. a oto lista twoich bredni: - Kruk z żadnego BIK nie wykreśla, bo nie ma prawa tam wpisać - w BIG możesz być max 10 lat, do BIK wpisuje tylko bank i po 5 latach wpis znika (de facto - po 5 latach od sprzedaży długu) - żeby z 3 tys urosło do 10 tys to trzeba hohoho czasu. ale jak już urosło do tych 10 tys, a sprawy w sądzie nie było - to oczywiste że nie będzie gdyż temat dawno przedawniony - rzekomy brat z żoną? jeśli rzeczywiście istnieją i spłacili, a był to dług bankowy to na kredyt byli w bankach zbanowani; chyba że minęło 5 lat to może, może... co do twojego rzekomego brata z żoną to ci powiem tyle, że mój kolega dostał pozew od Kruka na 37 tys. tak sobie ni stąd ni zowąd obliczyli. parę razy zadzwonili, ale kolega za moją radą spuścił ich na drzewo. więc przystąpiliśmy do dzieła. finał: Kruk dopłacił jeszcze do interesu 2400 zł kosztów zastępstwa (pomijam utopioną inwestycję wpisu sądowego od pozwu hehe) i zapewniam cię, że kolega nawet zanim wygrał sprawę to miał konto na fb, odbierał telefony, nie bał się domofonu, pracował i nigdzie się nie ukrywał :)
    ReviewUserIcon
    heinz

    03.10.2015 22:30

    Inne

    mowa była o potencjalnych dłużnikach nie o obecnych oni już muszą płacić i nie myślcie sobie że oni są tacy miłosierni, te wszystkie kampanie reklamowe o pomocy i dogadaniu się to nie jest pomoc dla biednych dłużników tylko dla reklamy, oni mają gdzieś tych ludzi, to jest tylko i wyłącznie dla wypromowania marki jako ugodowej i z sercem
    ReviewUserIcon
    klient Kruka

    03.10.2015 10:39

    Inne

    Aleś Ty mądry. Sam nie spłacaj swich długów. Ja jestem młodym człowiekiem i co mam przez 3000zł dlugu w Kruku całe życie być w BIGu i BIKu i pracować na czarno żeby mi komornik nic nie zabrał? Jak mi to urośnie do 10 000 zł to będziesz pomagał finansowo ? Może od razu zaczniesz. Podam ci numer konta Takich jak ja jest w Kruku wielu . Jasne płacimy koszty ale spokojnie wychodzimy na prostą jak moj brat z żoną. Spłacili, wykreslili ich w BIKu i spokojnie wzięli kredyt na auto i spokojnie pracują odbierają telefony maja konto na Facebooku i nie stają na baczność jak ktos dzwoni domofonem. Jak chcesz to sam sie ukrywaj, ja spłacę i będę na czysto
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    03.10.2015 06:05

    Inne

    po co usuwać profil na fb? zamknąć z ograniczeniem do znajomych, wyczyścić miejscówki itp. kruk z reguły jedyne co może, to wam naskoczyć :) w sądzie 70% spraw przegrywa
    ReviewUserIcon
    AS kurK

    02.10.2015 23:16

    Inne

    Dam dobrą radę potencjalnym dłużnikom. Jeśli dostaniecie jakąkolwiek wiadomość listową, mailową, telefoniczną, sms itd. Nie odbierajcie i nie kontaktujcie się w żaden sposób, najlepiej wyrzućcie do kosza i zmieńcie numer telefonu. Wszystkim znajomym i rodzinie mówcie żeby mówili że wyjechaliście za granicę. Jak już się odezwiecie albo coś wpłacicie to po was :) Usuńcie wszystkie wasze profile w internecie, facebooku (usunięte przez administratora) Zwróćcie uwagę czy w google jeśli wpiszecie swój numer telefonu, wasze dane imię nazwisko nie pokazują się jakieś namiary na was. Zawsze można napisać do google żeby usunąć z cache wasze dane osobowe. Ogólnie nie ma was w kraju.
    ReviewUserIcon
    GHFD

    01.10.2015 14:23

    Inne

    młodzież na managerów a starsi pracownicy z dużym doświadczeniem po melinach ściągać kasę , należy też wspomnieć o wybitnych trenerach ,,z ogromnym doświadczeniem w terenie "- MASAKRA !!!
    ReviewUserIcon
    marta55

    01.10.2015 13:32

    Inne

    Do naiwnych nie należę, nie siedziałam jak trusia na zebraniach i szkoleniach. Mam porównanie, jak się pracuje w innych firmach i nie szukałam ideału. Szukałam w miarę normalnie funkcjonującej firmy, ale to, co zastałam z dnia na dzień przekonywało mnie coraz bardziej, że to jest sekta i towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie znałam dotąd tylu ludzi, którzy wzajemnie tak bardzo się nie lubią, chociaż udają, że jest inaczej. Boją się własnego cienia. Masakra! tam nikomu nie można zaufać. W końcu dałam sobie spokój i złożyłam wypowiedzenie. Pracuję w innej firmie, nie jest idealna, ale da się tam normalnie pracować a nie słuchać tylko frazesów i wtrącanych angielskich słów, które brzmią śmiesznie w tej prostej kulturze pracy.
    ReviewUserIcon
    Mart .........

    01.10.2015 09:15

    Inne

    KOCHANI JESTEŚCIE NAIWNI JAK DZIECI.Tutaj bijecie pianę a na zebraniach siedzicie jak trusie,miejcie odwagę i zgłoście swoje uwagi na forum firmowy.Nikt nas nie zmusza do pracy w tej czy innej firmie.Idealnie nie ma ,ale czy znacie taką cudowną firmę w której wszystko działa jak trzeba?Gdzie pracownik jest najważniejszy.Otóż nie, nie ma i pozbądźcie się złudzeń.Miłego dnia wszystkim życzę
    ReviewUserIcon
    aktual

    30.09.2015 21:57

    Inne

    KRUK...kruk to pikus przy tym co robia chwilowki w calym kraju! Moze tym sie zajmijcie! Kruk poki co ludziom doradza i przedstawia rozne mozliwosci lacznie z tym ze pozwala sie odciac od roznych naciagczy itp etc
    ReviewUserIcon
    nono

    30.09.2015 16:40

    Inne

    tak właśnie wygląda zarządzanie i kreowanie wizerunku firmy przez kasowanie, żałość
    ReviewUserIcon
    hehe

    30.09.2015 15:49

    Inne

    Więc panuje cenzura co nie chce KRUK to trzeba skasować nawet jeśli jest zgodne z regulaminem gowork.pl ale lipa. Czyli portal opiniotwórczy kasuje opnie nawet jeśli wg własnego regulaminu nie ma podstaw ich kasować. No nieźle.
    ReviewUserIcon
    marta55

    30.09.2015 13:25

    Inne

    Kurcze, mój post też zniknął! Co za piaskownica, trudno. Właściwie czego więcej można się spodziewać się po sekcie? Najważniejszy jest PR.
    ReviewUserIcon
    lawyer

    30.09.2015 10:16

    Inne

    kasują bo się cholernie boją pisał payback o praktykach pompowaniu długów stosowanych przez FW Kruk w trybie pilnym został post skasowany bo nie daj boże by się dowiedział o tym UOKiK i krach trzeba płacić odszkodowanie a może i inne kontrole by przysiało lepiej po cichutku łupić dłużników ile wlezie w końcu to nie rasa aryjska więc kto się za Nimi wstawi?
    ReviewUserIcon
    Piotr Krupa

    29.09.2015 19:23

    Inne

    dlaczego kasują niewygodne posty ?
    ReviewUserIcon
    Lew Deppard

    29.09.2015 17:56

    Inne

    Post był skasowany, zgodnie z obietnicą wraca. Jak widać nie tylko mój. W kwestii podobno rewelacyjnych wyników GK warto zrobić to co piszę poniżej. Pójdźcie do sądu na Poznańską, zamówcie ich KRS (nr 240829), poczytajcie sprawozdania, pokażcie je komuś biegłemu, kto umie to właściwie zinterpretować (i czytać między wierszami, biorąc pod uwagę ich inne posunięcia i sytuację rynkową w branży) i się okaże, jakie naprawdę są te wyniki i potencjał. Nic prostszego. Branża masowej windykacji B2C to SYF NAD SYFEM!!! I im więcej czytam sponsorowanych artykułów prezesów, jaki to rewelacyjny interes i rozwojowy rynek, tym bardziej jestem przekonany, że jest odwrotnie. Muszą tak szczekać w mediach, bo ich rola to zdobywanie kasy naiwnych inwestorów, rola dość niewdzięczna. Powiedziałbym nawet, że zdobywanie finansowania jest znacznie ważniejsze niż sam zarobek na portfelach, taka ciekawa inżynieria finansowa. Myślę, że zauważyliście to już dawno, że osobą najbardziej całowaną w tej firmie po tyłku jest ten, kto potrafi ściągnąć inwestorów z ich kasą, by zasilić nienasyconą czarną dziurę pod w/w nr KRS. Nawet najlepszy lider, czy kierownik windykacji nie sięga mu do małego palca u stóp. Padła e-kancelaria, krążą plotki, że Casus chce się pozbyć B2C, dłużnicy wyedukowani znacznie lepiej niż 10 lat temu, mniejsze firmy z call-center'ami wiszą na włosku, oferując umowy-zlecenia, nieregularną pracę i żebracze zarobki, nieliczne dobre portfele są wykupowane szybko i wcale nie tanio, dla reszty zostaje przedawniony syf, który nie jest żadnym potencjałem. To niby jakim cudem wasz pracodawca miałby dokonywać cudów, skoro nie ma materiału... Jeśli ktoś się łudzi, że skasowanie tego posta coś da, to jest baaardzo naiwny, dzień później wróci on na swoje miejsce...
    ReviewUserIcon
    Basia

    28.09.2015 23:25

    Inne

    "Od dobrego do wielkiego", to książka tej sekty. Pamiętam jak cała firma rzuciła się na tę książkę... Atmosfera w firmie nie jest dobra. Na spotkaniach niższego jak i wyższego szczebla nonstop tylko oglądanie cyferek jak to FW KRUK się rozwija, kursu akcji na projektorze. Korporacyjność do kwadratu. Tu "pracują" osoby, których jedynym obowiązkiem jest kopiowanie treści z portali internetowych i rozsyłanie biuletynów dla gawiedzi(nie chciałam nikogo obrazić)
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    28.09.2015 17:30

    Inne

    a dlaczego ktoś ma być zainteresowany ugodą, skoro roszczenie jest na przykład przedawnione, albo ma dużą szansę wygrać sprawę w sądzie? to na cholerę mu ugoda?
    ReviewUserIcon
    były windykator

    28.09.2015 07:34

    Inne

    Nie czarujmy sie ludzie nie są do nas zbyt przychylnie nastawieni nawet jak my chcemy dobrze dla dlużnika to on nie bedzie zainteresowany ugoda nie mówie ze wszyscy tacy sa ale to sa tzw.ciężkie przypadki jak to u nas w firmie gadali o takich dlużnikach
    ReviewUserIcon
    były windykator

    28.09.2015 07:24

    Inne

    Byłem na chorobowym a jak wróciłem to poprostu w kadrach czekal już papier z wypowiedzeniem i zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy więc bez podania przyczyny mnie wylali.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    oby dalej od wilków

    25.09.2015 23:29

    Inne

    a jak Cie bili to miałeś kamizelkę z napisem "windykator" ? :)
    ReviewUserIcon
    bg

    25.09.2015 15:33

    Inne

    Najlepiej sie zwolnic i spokoj:)
    ReviewUserIcon
    gogo

    25.09.2015 13:23

    Inne

    target był i jest wyliczany z palca , wszyscy to wiedzą system był ustawiany pod konkretnych ludzi ja osobiście miałem możliwość pracować z porządnym kierownikiem ( już nie pracuje ) , ale był jeden problem z powodu tego że Był o porządny to dyrektorzyna zawsze dawał mu największy target i mimo faktu ,że chłopina pomagał Nam jak mógł był bity w d.... To takie realia krukowskie , szkoda ,że odszedł bo porządny był z niego chłop, a z drugiej strony cieszę się ,że pozostawił to (usunięte przez administratora) za sobą PB dużo szczęścia życzę i powodzenia w dalszej pracy pamiętaj o Nas.
    ReviewUserIcon
    hehe

    25.09.2015 12:47

    Inne

    Zawsze jest tak że jak się zmniejsza wynagrodzenia pracownikom do jednocześnie zwiększa się kierownikom żeby lepiej pilnowali. Jeśli nie chcecie być traktowani jak bydlęta to się nie spoufalajcie.
    ReviewUserIcon
    kpiny

    25.09.2015 07:27

    Inne

    co was obchodzą jakieś prawne duperele? zobaczcie lepiej jak firma nas okrada a daje naszym kierownikom. mój kierownik cały w skowronkach bo "zrobił" sam jeden i nikt mu nie pomagał kwartał i bedzie premia za wszystkie miesiące, za kwoty i ugody ale nie dla roboli. dla nich jest tylko miesiąc i wyśrubowane ręcznie targety (a ile to szkoleń było jak to system wylicza, ile to tłumaczeń kierowniczych (usunięte przez administratora) no i szczyt złodziejstwa to to , że target dla kierownika regionu np w ugodach jest dużo niższy niż suma targetu pracowników i tym sposobem my zap....lamy a kierownictwo ma, proste? swoją drogą co ty na to panie dyrektorze? gdzie jest twoja ludzka przyzwoitość? piszę małą literą dyrektorze bo dla mnie taki jesteś. nawet następnych kilka podyplomówek nie zrobi z Ciebie nikogo wartościowego bo tolerujesz pracowniczą niesprawiedliwość , a ile się nagadałeś na tych swoich expose jaki to z ciebie wiracha a niekompetencja i dziadostwo bije na odległość
    ReviewUserIcon
    DT

    24.09.2015 21:13

    Inne

    Jak mogli cie zwolnić z pracy bez podania przyczyny ?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    24.09.2015 16:29

    Inne

    przestań kolego dłużnik takie brednie wypisywać. jak nie wiesz jak się postępuje w takich sytuacjach, to się po prostu nie odzywaj, bo tylko innych w błąd wprowadzasz i się kompromitujesz. 1. nic się do nikogo nie pisze, bo to nie ma sensu. takim pisaniem tylko sobie na łeb ściągniesz drobne problemy (a raczej niedogodności), jak cię wpiszą do KRD 4. zarzut przedawnienia to nie art. 118 kc a przepisy art. 117 kc jak chodzi o samo podniesienie zarzutu. lekturę kc polecam. poza tym zarzut przedawnienia też trzeba podnieść w sposób umiejętny, aby całkowicie zaszachować stronę powodową. szczegółów nie zamierzam tutaj tłumaczyć 5. powództwo przeciwegzekucyjne wnosisz TYLKO jeśli tytuł wykonawczy się przedawnił. czyli nakaz się uprawomocnił, minęło 10 lat bezczynności (nie dotyczy BTE, bo wtedy tylko 3 lata) i dopiero wtedy sprawa trafia do komornika. sytuacja o jakiej myślisz jest zgoła odmienna. czyli powód wnosi pozew, a na końcu pojawia się komornik. i teraz: jeśli zawaliłeś termin sprzeciwu, to pozamiatane, zaś jeśli powód podał nieprawidłowy adres - to wnosisz sprzeciw i wskazujesz prawidłowy adres w zw. z brakiem prawidłowego doręczenia nakazu.
    ReviewUserIcon
    Piotr Krupa

    24.09.2015 14:28

    Inne

    Po jaką cholerę postujecie tu o wierzytelnościach to jest forum jak się pracuje w KRUKU.
    ReviewUserIcon
    prawo

    24.09.2015 14:08

    Inne

    Czyli wykorzystywanie nieswiadomosci prawnej osob zadluzonych
    ReviewUserIcon
    law

    24.09.2015 12:38

    Inne

    No więc tu bywa różnie większość firm windykacyjnych nabywa właśnie przedawnione wierzytelności , a to tylko dlatego ,że bazują na nieświadomości i ograniczonym postrzeganiu dłużników , co oczywiście skutkuje w czasie późniejszym wymuszeniem zawarcia ( poprzez nieznajomość prawa ) porozumienia ratalnego, i przymuszeniem dłużników do spłaty większej z reguły o kilkaset % kwoty , w międzyczasie wierzytelność zostaje przez wierzyciela wtórnego odpowiednio powiększona dolicza się koszta wszelkiego rodzaju ,między innymi kilkakrotnie oddając sprawę do komornika uzyskując sądowe nakazy zapłaty, doliczając odsetki ustawowe , w chwili zawarcia ugody i jej złamania odsetki lombardowe , krótko mówiąc z symbolicznej złotówki robi się na raz 10000 zł. Zero etyki tylko wykorzystanie , a w sumie upodlenie osoby , która popadła w tarapaty finansowe
    ReviewUserIcon
    dluznik

    24.09.2015 07:44

    Inne

    PiotruśPan - 2015-09-23 08:31:36 Nikt raczej nie sprzedałby spraw które nie są przedawnione to chyba logiczne prawda ?
    ReviewUserIcon
    dluznik

    24.09.2015 07:42

    Inne

    Jak postępować w przypadku, gdy wierzyciel windykuje przedawniony dług? 1. Napisz pismo informując wierzyciela, że dług jest przedawniony na mocy art. 118 k.c. i że na mocy art. 117 k.c. uchylasz się się od jego spłacania. Należy też poinformować wierzyciela, że windykacja długu na drodze sądowej spowoduje podniesienie przez Ciebie zarzutu przedawnienia długu z art. 118 k.c. Ostrzeż też wierzyciela, że może on ponieść koszty postępowania sądowego i zastępstwa procesowego (czyli koszty wynajętych przez Ciebie pełnomocników, np. adwokata). To może zniechęcić wierzyciela do dochodzenia roszczeń. 3. Sprzedaż długu do firmy windykacyjnej nie przerywa biegu przedawnienia. Czyli jeżeli dług jest przedawniony możesz zagrać na nosie zarówno wierzycielowi pierwotnemu, jak i firmie windykacyjnej, która kupił ten dług. 4. Czekaj na sądowy nakaz zapłaty. Od dnia otrzymania nakazu masz 14 dni na wniesienie do sądu sprzeciwu od nakazu zapłaty. W sprzeciwie podnieś zarzut przedawnienia z art. 118 k.c. Sąd wtedy ustali termin rozprawy i na rozprawie podnieś ponownie ten zarzut – sąd zbada sprawę i jeżeli dług jest faktycznie przedawniony - oddali powództwo wierzyciela. Jeżeli oprócz przedawnienia wystąpiły inne prawne przesłanki do niespłacenia tego długu, np. w przypadku długów spadkowych nastąpiło przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza, co ogranicza odpowiedzialność za długi do wartości majątku spadkowego albo odrzucenie spadku, a wierzyciel mimo to windykuje cały dług, podnieś dodatkowo te zarzuty wskazując na te przesłanki zarówno w sprzeciwie od nakazu zapłaty jak i na rozprawie sądowej. 5. Jeżeli wierzyciel wszczął egzekucję długu – możesz wnieść do sądu powództwo przeciwegzekucyjne przeciw tytułowi wykonawczemu i podnieść wszystkie w/w zarzuty.
    ReviewUserIcon
    dluznik

    24.09.2015 07:36

    Inne

    czyli probujecie sciagnac pieniadze, ktore sie wam nie naleza! jak to nazwac?
    ReviewUserIcon
    PiotruśPan

    23.09.2015 08:31

    Inne

    Nikt raczej nie sprzedałby spraw które nie są przedawnione to chyba logiczne prawda ?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    23.09.2015 02:01

    Inne

    kruk ma zamiar kupić presco :D ciekawe po co, skoro 90% spraw w presco to roszczenia przedawnione bądź wręcz nienależne... a może chcą na złość zrobić DT? zrobią im target, zarzucą nieściągalną padliną z presco, a później powiedzą: wy kompletnie pracować nie umiecie, tacy z was terenowi, tak się na forum żalicie a w pracy prostego targetu zrobić nie potraficie :P
    ReviewUserIcon
    zółty ptak

    19.09.2015 10:37

    Inne

    Masz rację chciało się chcieć pracować ale faktycznie to było na Ostrowskiego potem jak zatrudnili genialne dzieci wyrzucone z innych firm nastąpiła pełna degradacja połączona z frustracją , co do wpisów przyglądam się i widzę jakie nocne mary i walkirie ma zarząd , co cóż jest to pokłosie amerykańskiegooo stylu zarządzania i postępowania , tylko ,że tu europa polska i nie da się tak
    ReviewUserIcon
    były DT

    19.09.2015 09:58

    Inne

    kilka dni temu napisałem info do Was jak się teraz ciesze że odszedłem z tej firmy.Jaką radość sprawia mi brak idioty KR i debila KO.Dodałem kilka informacja na temat obecnego socjalu w nowej firmie, zarobków itd. I co ? Zabolało takich nierobów jak Piotruś Pan i kilku innych i usunęli bo przecież "KRUK" to najlepsza firma i nigdzie nie ma tak dobrze jak na Wołowskiej. Tylko żaden z tych baranów nie pamięta że naprawdę dobrze było na Ostrowskiego kiedy FK była jak jedna wielka grupa znajomych i przyjaciół. Tego już się nie odbuduje. Szkoda.
    ReviewUserIcon
    wnioski

    18.09.2015 11:24

    Inne

    zgodnie z art. 151(2) par. 2 KP należy poczekać do końca okresu rozliczeniowego czasu pracy i nie występować o wolne za nadgodziny. Czekać jak z tą inicjatywą wystąpi pracodawca - wtedy zyskuje się 50 procent wolnego ,czyli np. za przepracowanych 16 godzin nadliczbowych pracodawca musi udzielić pracownikowi 24 godziny ( pracownik zyskuje 8 godzin ,czyli dodatkowo jeden dzień pracy !!!)
    ReviewUserIcon
    nadgodziny

    18.09.2015 11:05

    Inne

    W sytuacji, gdy z inicjatywą udzielenia czasu wolnego występuje pracodawca (zgodnie z art. 151(2) § 2 k.p.), musi go udzielić w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych. W tym przypadku trzeba więc zachować proporcję 1:1,5. Art. 151 (2) § 1. W zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze czasu wolnego od pracy. art. 151(2) § 2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy.
    ReviewUserIcon
    k.p.k.

    18.09.2015 09:24

    Inne

    skoro roszczenia przedawniają się po trzech latach to trzeba już składać wnioski o zwrot nadgodzin, a jak sie nie zgodzą to trzeba zrobić odpowiedni PR oczywiście czarny PR

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.