opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1167 ocen
Opinie(3283)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3283)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Miły

    30.10.2015 21:56

    Inne

    A propos kwestii godzin nadliczbowych: kilka lat temu zwolniłem się z Kruka i moim pierwszym krokiem było wezwanie ich do zapłaty. Część roszczeń była już przedawniona, inne nie. Dowodem na pracę w godzinach nadliczbowych był czas logowania w systemie. I co? I zapłacili bez żadnego zająknięcia i to w terminie zakreślonym wezwaniem. Tak więc wujek dobra rada radzi wam: notujcie i dokumentujcie skrzętnie wszystkie godziny nadliczbowe. Po kilku latach pracy uzbiera się niezła odprawa a KRUK - bojąc się smrodu - zapłaci bez walki. Tak przynajmniej było w większości pamiętanych przeze mnie przypadków. Oczywiście w przypadku DT problemem może być udokumentowanie czasu pracy - niestety nie wiem jak to teraz wygląda. U pracowników biurowych czas logowania w systemie będzie wystarczającym argumentem. :)
    ReviewUserIcon
    pytanie

    30.10.2015 16:23

    Inne

    A czy KR ze Szczecina jako osoba reprezentująca pracodawcę przestrzega i kontroluje normy czasu pracy zgodnie z Kodeksem Pracy?
    ReviewUserIcon
    du..właz

    30.10.2015 15:57

    Inne

    Najlepiej jak się nic nie umie,trzeba zapunktować i pokazać jak się zwalnia ludzi chęci na stanowisko KO to jedno umiejętności i Provident w tyle nie zawsze zaspokoi chęci chyba ,że zgodnie z tendencją mobbingowania innych
    ReviewUserIcon
    przemyślenia

    29.10.2015 15:32

    Inne

    Rodzice mi zawsze mówili -jak się nie będziesz uczył będą z ciebie robić wała .Skończylem szkoły i niestety robią :)
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    29.10.2015 17:19

    Inne

    to po co po szkole do kruka polazłeś? :)
    ReviewUserIcon
    Prawo Pracy

    29.10.2015 14:55

    Inne

    zadaniowy czas pracy - art. 140 Kodeksu Pracy ....Pracodawca, po porozumieniu z pracownikiem, ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań, uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art. 129 KP . Czyli czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie 5 dniowym tygodniu pracy ! pytanie!!! - czy pracodawca zgodnie z obowiązującym prawem w porozumieniu z pracownikami! ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań uwzględniając wymiar czasu 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo ?
    ReviewUserIcon
    cat

    29.10.2015 13:52

    Inne

    I posunęli następnego starego DT ze Szczecina oczywiście związek wyimaginowany ze sprawą ze Słupska bo niby namawiał innych kolegów do złego, a tak po prawdzie to usuwanie ludzi , którzy mogą zaszkodzić firmie pytam się tylko w jaki sposób. Co można powiedzieć o ludziach , którzy w ten sposób postępują? Kierownik , który pozbywa się dobrych pracowników to wróg firmowy nr 1 ! Jakim trzeba być tchórzem aby tak postępować , jak można potem innym spojrzeć w twarz !!!
    ReviewUserIcon
    sz

    29.10.2015 14:36

    Inne

    a to namawianie innych do złego na czym miało polegać?
    ReviewUserIcon
    dś

    29.10.2015 14:46

    Inne

    Znalazł się wolny etat na KO więc należało zapunktować.
    ReviewUserIcon
    hehehe

    28.10.2015 22:55

    Inne

    Programiści uważajcie na Kruka. Stosują wynagrodzenie autorskie. Czyli idziesz na urlop i dostajesz mniej bo nie ma cię w pracy. W zależności od zarobków urlop może kosztować cię np. 500 zł za wykorzystanie 26 dni wolnego. Fajnie? :)
    ReviewUserIcon
    czas pracy

    28.10.2015 13:37

    Inne

    A czy rozliczany jest już przez pracodawcę czas pracy DT we wszystkich regionach oczywiście z ostatnich trzech lat ,w tym rejon kujawsko pomorski celem wyplaty i wyrównania wynagrodzeń dla tych DT ,którzy pracowali w ponadnormatywnym czasie pracy ,a więc w godzinach nadliczbowych ???
    ReviewUserIcon
    hehe

    28.10.2015 10:30

    Inne

    widzę że go work cały czas usuwa i cenzuruje coś, jaki sens ma istnienie tego portalu jak wy cały czas cenzurujecie coś ?
    ReviewUserIcon
    prince

    28.10.2015 09:44

    Inne

    30 listopada 2015 następna tura w sprawie Słupskiej jak na razie idzie dobrze tylko nie dla kruka, a Sąd niełaskawie patrzy na kłamstwa i wykorzystywanie bezpardonowe pracowników przez pracodawcę ktokolwiek by to był
    ReviewUserIcon
    sp

    27.10.2015 15:26

    Inne

    Na razie żadna ,ale czas pokaże czy będzie różnica :)
    ReviewUserIcon
    biuro

    27.10.2015 15:23

    Inne

    Czy ktoś coś wie na temat przeniesienia biura z Elbląga do Bydgoszczy?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    26.10.2015 15:06

    Inne

    jak to jest z przetwarzaniem oraz wzbogacaniem danych w kruku ? powie mi ktoś w jaki sposób się to odbywa ? chodzi oczywiście o dane dłużników kogo kruk wykorzystuje do wzbogacania danych też wysyła karty kredytowe aby takie dane otrzymać ?
    ReviewUserIcon
    %

    26.10.2015 08:28

    Inne

    Z podanych w mediach danych statystycznych wynika, że jedyną grupą zawodową ,która najbardziej poparła byłych już rządzących byli managerowie i kierownicy
    ReviewUserIcon
    pyta

    26.10.2015 22:52

    Inne

    A dziwisz się z mojego działu fagasy pewnie połowa na PO głosowała zayebane yntelygenty pyerdolone.
    ReviewUserIcon
    Zmiany

    23.10.2015 21:46

    Inne

    UWGA,UWAGA,Być może 25 października 2015r. po godzinie 20 dobiegnie końca "niewolnictwo" pracowników w korporacjach-praca w ponadnormatywnym czasie pracy bez wypłat wynagrodzeń za przepracowane godziny nadliczbowe.Niech się święci 25.10.2015
    ReviewUserIcon
    murzyn

    24.10.2015 00:20

    Inne

    No to czekamy. Mam nadzieje że zorganizowana grupa przestępcza działająca pod przykrywkową nazwą PO zostanie rozbita a jej członkowie pójdą siedzieć. Przydało by się żeby Korwin jeszcze raz dał po ryju lobbyście Krukowemu ukrywającemu się pod pseudonimem "Michał Boni".
    ReviewUserIcon
    c.d

    23.10.2015 20:51

    Inne

    A może z innych regionów też liczą nadgodziny uczciwie wypracowane? Tego nie wie jak na razie nikt:)
    ReviewUserIcon
    kurde

    23.10.2015 20:31

    Inne

    jaka cisza zaraz nie będzie następnego KR , przecież teraz jak policzą ile to trzeba zapłacić ludziom za nadgodziny to Pani CZB zostanie po bolszewicku odstrzelona , po co ptakowi następna granda w Sądzie już jest jedna wielka w Słupsku
    ReviewUserIcon
    kujawsko pomorskie

    23.10.2015 20:19

    Inne

    Po wpisach dotyczących czasu pracy w rejonie Bydgoszcz cisza w eterze ,czy jest coś na rzeczy ?
    ReviewUserIcon
    picer

    23.10.2015 19:55

    Inne

    Kolego -picu ,picu , mój dziedzicu , jeżeli reprezentujesz pracodawcę to rozumiem ,jeżeli nie to współczuje Twojej świadomości prawnej
    ReviewUserIcon
    tiger

    23.10.2015 14:27

    Inne

    Ale etyka pozostaje na wieczność !!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    prawo

    23.10.2015 12:52

    Inne

    Roszczenia wynikające z prawa pracy np. niewypłacone wynagrodzenia za przepracowane godziny nadliczbowe przedawniają się po trzech latach
    ReviewUserIcon
    tiger

    23.10.2015 12:47

    Inne

    A przypominają mi się czasy jak to w kruku płacili za niewykorzystane urlopy wypoczynkowe, jak to się pracowało w soboty i w niedziele aby cel zrealizować ehhh to se nie wratiiii. Ale dobrze mieć zachowane takie zestawienia kiedy i gdzie patrząc po tym co się dzieje jak wszyscy w firmie są sterroryzowani zawsze dobrze mieć jakieś haczyki , nie koniecznie na ryby .
    ReviewUserIcon
    czas pracy

    23.10.2015 12:19

    Inne

    W firmie kontrola czasu pracy w terenie nie powinna stanowić żadnego problemu -dowód GPS w każdym samochodzie służbowym ,również czas pracy biurowy -dowód logowanie do systemu ,godziny zapisane w systemie kolejno wykonywanych czynności ,wylogowanie -da sie? Da sie!!!
    ReviewUserIcon
    bde

    23.10.2015 11:58

    Inne

    Umiejętność zarządzania zwłaszcza dwoma regionami powinna polegać na umiejętności podejmowania szybkich decyzji , a nie w terminie kilkudniowym- -nnnnnoo!
    ReviewUserIcon
    tiger

    23.10.2015 11:55

    Inne

    Czytam kolego stary doświadczony windykatorze i powiem ci z ręką na sercu ,że w swojej kilkunastoletniej pracy w zawodzie oraz doświadczeniu nigdy nie zdarzyło mi się pracować mniej niż 10 h dziennie, pamiętaj ,że do tej pracy zalicza się też praca biurowa + odbieranie telefonów od dłużników a nie wyobrażam sobie aby tego nie robić , pracą jest także przyjazd , wyjazd na szkolenia które trwają załóżmy 7 h ale faktyczny czas przekracza wszelkie normy. Jeżeli Tobie udaje sie pracować 6 h to znaczy ,że nigdy i to jeszcze raz powtarzam nigdy nie pracowałeś w terenie myślę ,że jesteś podjudzaczem !
    ReviewUserIcon
    mirmar

    23.10.2015 19:39

    Inne

    a ile kolego masz tych szkoleń? ile tych spotkań biurowych? nie przesadzaj. Zgadza się, że nie wliczam pracy przy kompie, a też nie raz posiedzę. Jednak planowanie dnia nie zajmuje więcej jak 30-40 minut. Jeżeli analizujesz każdą sprawę z osobna - sorry to już Twój problem. Co do telefonów oczywiście tych przychodzących - tego w ogóle nie liczę i nigdy nie liczyłem. Oduczyłem się tylko odbierania w święta i w trakcie urlopu czego i Tobie życzę. Piszesz, że pracujesz po 10 godzin dziennie. To albo z logistyką krucho albo popatrz w lustro czy nie widzisz tam pracoholika. W terenie zapewniam Cię, że siedzę od lat i bynajmniej nie są to tereny miejskie gdzie przy dobrym planowaniu chodzi się od bramy do bramy.
    ReviewUserIcon
    40

    22.10.2015 22:40

    Inne

    Ustawę Kodeks Pracy należy przestrzegać -prawo jest prawem ,czyli nie mniej i nie więcej niż 40 godzin tygodniowo ! minus 15 minut przerwa śniadaniowa :)
    ReviewUserIcon
    wp

    22.10.2015 19:53

    Inne

    PAJDOKRACJA - rządy bardzo młodej ,zazwyczaj niedoświadczonej osoby lub grupy takich osób , przecenianie dziecięcych potrzeb , które wynikają głównie z indywidualności dzieci :)
    ReviewUserIcon
    kontrola

    22.10.2015 18:23

    Inne

    A Ci co pracują po 10 godzin mają zapłacone za nadgodziny zgodnie z KP? Jezeli nie to gdzie jest kontrola czasu pracy przez osobę reprezentującą pracodawcę ,czyli KR? Prawo mówi jednoznacznie o czasie pracy i nadgodzinach!!!
    ReviewUserIcon
    odp.

    22.10.2015 18:15

    Inne

    mierny ale wierny
    ReviewUserIcon
    drugi

    22.10.2015 17:51

    Inne

    Nalezy sie przyjrzec tej Bydgoszczy w zakresie przestrzegania norm czasu pracy ,a więc 40 godzin tygodniowo nie więcej!!!
    ReviewUserIcon
    wytyczne

    22.10.2015 19:16

    Inne

    jak się to ma do zarządzenia Prezesa mówiącym o pracy 8 godzin dziennie ?
    ReviewUserIcon
    mirmar

    22.10.2015 21:56

    Inne

    Czasami jak czytam te posty o nadgodzinach to się zastanawiam czy aby pracujemy w tej samej firmie.Pracuję ładnych parę lat. Raz zarabiam lepiej raz gorzej. Kiedyś tereny były trzy, czterokrotnie większe i rzeczywiście były dni, że pracowałem po 12 godzin, ale też były dni, że pracowałem po 6 i nikt nigdy za to głowy mi nie urwał. Nie przypominam też sobie aby targety były ustalane przez KR czy też od nich zależała wypłata jakiejś premii. Zawsze było tak, że jak sobie wypracowałem to miałem. Jeżeli spotykałem się z marudzeniem o ilość wizyt to spływało to po mnie jak po kaczce. Zresztą jak był wynik to i tego marudzenia nie było. Jak słyszę narzekania na czas pracy to stwierdzam, że po prostu część ludzi albo minęła się z powołaniem i powinna siąść gdzieś przy maszynie czy też biurku, albo nie ma zielonego pojęcia jak ta praca w rzeczywistości wygląda. I na koniec zanim spłynie na mnie fala hejtu to jeszcze jedno - który z DT przyzna się z ręką na sercu, że rzeczywiście, dzień w dzień tyra jak wół przez bite 8 czy choć 7 godzin? Ile czasu tak na prawdę spędzacie w "czystej" pracy? Za długo siedzę w tej profesji aby uwierzyć w cuda. Wiem za to jedno - jeżeli ma się smykałkę do tej pracy i trochę zmysłu do logistyki to można zarobić i się nie narobić.
    ReviewUserIcon
    Inny

    22.10.2015 17:15

    Inne

    I tak pracował kilka lat za długo. Powinni go posprzątać po aferze z bydgoszczy.
    ReviewUserIcon
    zapytanie

    22.10.2015 13:09

    Inne

    Wie ktoś dlaczego zwolniono KR z Elb.?
    ReviewUserIcon
    lola

    22.10.2015 15:24

    Inne

    KR z Elb. zwolniono przez sraczkę HR -u :)
    ReviewUserIcon
    test

    22.10.2015 12:32

    Inne

    Lepiej sprawdzic KR czy potrafią wykonac target samodzielnie jako test ich wiedzy ,zaangażowania ,operatywności i przydatności
    ReviewUserIcon
    lola

    22.10.2015 12:12

    Inne

    Drodzy KR trzeba zrobić tak jak KR z Łodzi, zarekrutować od nowa cały region, bo z tą bandą pyskatych, wiecznie niezadowolonych DT to daleko nie zajedziecie. Co byście nie robili Wasi DT są wiecznie niezadowolenie, nie doceniają tego co mają. Etat, pensję zawsze na czas, prowizje do zarobienia, auto do dyspozycji, elastyczne godziny pracy, ale to przecież dla niech za mało. Muszą kombinować, defraudować kasę klientów, podkładać lewe paragony za paliwo, i wiecznie są zdziwieni, że trzeba ich kontrolować, próbować rozwijać. DT skoro Wam tak źle to proponuję zmianę branży i po kłopocie.
    ReviewUserIcon
    nadbudowa

    22.10.2015 11:02

    Inne

    pytanie - po co stworzono taką nadbudowę w postaci KR , KO , trenerów ,kontrolerów itp. ? czy nie lepiej polikwidować część tych stanowisk , innych ciepłych posadek i dać zarobić DT ,którzy wykonują najgorszą pracę w terenie!!! Znacie takie przypadki ,że za ciężką pracę awansowano DT na stanowiska kierownicze , trenerskie , kontrolerskie itp.?
    ReviewUserIcon
    Stary DT

    22.10.2015 17:50

    Inne

    odpowiem na Twoje pytanie. W historii KRUKa był tylko jeden przypadek awansu pionowego z St. Specjalisty ds windykacji bezpośredniej na stanowisko kierownika regionu. Tym awansowanym był PB. Ale na tym był koniec. Kiedy powinien dalej awansować na KO dali ten stołek gostkowi który wyleciał z ULTIMO bo nie ma pojęcia o windykacji, zarządzaniem ludźmi, organizacją pracy. No i poleciało z górki. PB odszedł, tego KO "awansowali" ale lawina przydupasów została a ODT stało się nie do zniesienia. Tak więc jeżeli liczysz na jakikolwiek awans pionowy a nie jesteś włazidupaskiem to zapomnij o stołku w tej firmie. Zawsze możesz jednak zrobi to co wielu mądrych - poszukaj sobie innej firmy , w tej już nie da się normalnie pracowac. To przypomina teraz ruski kołchoz z lat 60 ubiegłego wieku. Zapier...., zapierd... liczy sie tylko wynik statystyk. Huraaaaaaaaaaaaaaaa. Niech sie święci ranking KRUKa.
    ReviewUserIcon
    kot

    22.10.2015 07:38

    Inne

    zwracam się z wnioskiem do prezesa i całego zarządu o zwolnienie wszystkich, co do jednego DT. Bo pracownicy Ci są prawdziwym problemem. Przez nich dyrektor musi słuchać "marudzenia" co przeszkadza mu w doskonaleniu się w excelu, KO przez pracowników DT ściskają pośladki ze strachu przed dyrektorem i muszą z pogardą patrzeć na swoich roboli nie mogąc spokojnie wydzwaniać do swoich KR. Kierownicy przez postawę swoich pracowników muszą w nerwach obmyślać niecne plany przeciw swoim robolom zamiast odpowiadać na nic nie wnoszące maile oraz muszą przerywać kilkugodzinne plotkowania telefoniczne miedzy kierownikami. Poza tym przez DT pracować są zmuszeni kontolerzy co to mają już człowieka a muszą mu doczepić "przestępstwo", przez nich nie można w sielankowej atmosferze bimbać całego tygodnia. Problem mają i trenerzy. i to jaki. Trzeba czasami organizować zajęcia i po co? O wiele milej jest telekonferować i bić godzinami pianę . bo i tak te szkolenia nic nie wnoszą, chodzi o zrobienie wiatru wokół siebie i pokazać jak jest się ważnym. dział reklamacj też ma przez DT problemy bo ludzie piszą skargi na tych nierobów, chamów bo jadą do brudasów, kłamców, oszustów i proszą w imieniu firmy o pieniadze, masakra. Potem musza pisać maile do kierowników, KO maile z prośbą o wyjaśnienia a plotki w kuchni, korytarzu stoja w miejscu. Na koniec informatycy. całe DMP muszą aktualizować i to w czasie kiedy ci nedzni pracownicy akurat rozmawiają z klientami, dokonuja poborów, piszą ugody, dziadostwo może przecież klientelę przeprosić, przyjechać kiedy indziej. wyśle się maila, że DMP nie działa i już. Po naszym zwolnieniu bedzie wreszcie kraina mlekiem i miodem płynąca. będzie można wreszcie zająć się nic nie robieniem. DT proszą, sugerują, podejmują próby pokazania czegoś ale my przecież pracujemy z ludźmi a nasze kierownictwo siedzi w biurach i wie lepiej bo wie. dalej nie chce mi się już pisać
    ReviewUserIcon
    pytanie?

    21.10.2015 23:27

    Inne

    Jakie stanowiska masz na mysli -czy na managera ? czy za DT?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2015 23:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    22.10.2015 00:11

    Inne

    prestiżowa firma hehehe nie rób sobie jaj kolego
    ReviewUserIcon
    Lew Deppard

    22.10.2015 07:10

    Inne

    Mógłbyś nam wyjaśnić, w czym dokładnie przejawia się ten prestiż? Może w tym, że podstawowym kryterium przy naborze jest to, że potencjalny pracownik ma być najtańszy ze wszystkich? Czu prestiżem są preferowane cechy charakteru, tj potulny szaraczek, dający sobie sr...ć na łeb? Tu trzeba przyznać, że HR wyłuskuje takich genialnie, jestem pod wrażeniem.
    ReviewUserIcon
    wilk

    21.10.2015 16:24

    Inne

    Idealnie pasuje przyslowie -nosil wilk razy kilka...
    ReviewUserIcon
    lizus

    21.10.2015 10:28

    Inne

    Trzeba w d... całować kierownika swojego a do obrazka dyrektora dwa ( przynajmniej ) razy dziennie się modlić , słać donosy na kolegów, błogosławić opatrzność krukowską oraz bóstwa zarządzające, mieć giętki kark, wytatuować sobie wronę na ... w sumie każdy wie gdzie, każdą część odzieży oznaczyć wróblem, nosić kolory zgodne z trendem firmy zielono-niebieskie, trzymać procedury jak biblię na przodzie półki w pokoju stołowym na głównej ścianie zawiesić portret główno dowodzącego i codziennie zapalać pod nim świeczkę , raz na tydzień chłostać swoje grzeszne ciało i poddawać się egzorcyzmom wykonywanym przez KR ot taki schemat dla każdego i na pewno nie odechce się Wam wtedy walczyć

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.