opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1167 ocen
Opinie(3283)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3283)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kandydat

    30.11.2015 21:05

    Inne

    Witam - wybieram się na rozmowę na stanowisko doradca terenowy. O charakterze pracy mniej więcej przeczytałem na czym polega. Ponieważ pracuję obecnie jako przedstawiciel handlowy, interesują mnie 2 sprawy: -ile wizyt dziennie wykonuje doradca -jakie są średnie zarobki doradców - jaka podstawa, jaka prowizja
    ReviewUserIcon
    mirmar

    30.11.2015 21:52

    Inne

    ile wizyt? - hm - ile się da, ale nie licz na mniej tylko na więcej przynajmniej do momentu jak wskoczy do pracy nowy system, który sam będzie to ustalał. jakie średnie zarobki? - hm - tego też nikt nie wie z DT do 18 grudnia gdy wejdą w życie aneksy do obowiązujących umów o pracę. Chcesz to wchodź, nie to poczekaj na rozwój wypadków.
    ReviewUserIcon
    git

    30.11.2015 16:07

    Inne

    Coraz lepiej , wszyscy świadkowie zgodnie stoją murem za WK a GK no cóż tak jak można było przypuszczać bez dowodów i bez szansy.W sumie to dopiero początek 25 stycznia następna tura tym razem będzie ciekawiej. Przypominam wszystkim zainteresowanym o nadgodzinach bo warto pokazać jak to się pracuje , chociaż Sąd już ma na ten temat swoje wyrobione zdanie i jeszcze inne ale dalsze newsy później. Niech prawda wypływa na wierzch,a to tylko jeden z tych filarów co sprawa padają inne !
    ReviewUserIcon
    nadgodziny

    30.11.2015 20:27

    Inne

    przepracowane i niezapłacone nadgodziny - przedawnienie po 3 latach !!! Brawo WK:)
    ReviewUserIcon
    sd

    30.11.2015 15:37

    Inne

    Jak tam sprawa WK?
    ReviewUserIcon
    Ali

    29.11.2015 23:16

    Inne

    Ile wynosi przeciętna podstawa wynagrodzenia "specjalisty ds. windykacji" ?
    ReviewUserIcon
    lolo

    27.11.2015 11:14

    Inne

    30 listopada 2015 Słupsk WK trzymamy kciuki !!!
    ReviewUserIcon
    dl

    19.11.2015 12:29

    Inne

    Z treści reklamy można odebrać to tak ,że jest to instytucja charytatywna:)
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    19.11.2015 14:31

    Inne

    @dl: jeśli wygrasz z krukiem w sądzie (z reguły nie jest to trudne) - to tak właśnie to wygląda :)
    ReviewUserIcon
    dl

    18.11.2015 23:08

    Inne

    Pytanie-jeżeli osoba zadłużona na kwotę 10 000 podpisze ugodę na 10 lat w ratach miesięcznych to ile tak naprawdę musi spłacić po 10 latach? ,jak w tym przypadku wygląda pomoc firmy dla dłużnika zgodnie z reklamą?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    19.11.2015 05:54

    Inne

    pomagamy spłacać długi - tak, to prawda. kruk w tej kwestii nie kłamie. oni "kupują" twój dług, a ty wygrywasz z nimi w sądzie :) tylko nie pomyśl że dorzucają się do twoich rat :D
    ReviewUserIcon
    anonse

    18.11.2015 19:56

    Inne

    dlamnie windykacja typu kruk jest typowym naciaganiem na odezwanie sie do nich jak powiesz ile moze w miesiacu dac sam od siebie to odp jest jedna nie spełnia pan/pani naszych oczekiwań to sa wirmy ktore zerują na polakach tyle w tym temacie
    ReviewUserIcon
    hihi

    20.11.2015 10:08

    Inne

    Pendrive dobre , a co kopiuje no wiadomo informację dla siostrzyczki :) przecież wiadomo nie od dziś ,że najwięcej informacji sprzedają dyrektorzy i członkowie zarządu, ale winni się zawsze szeregowych pracowników. Wszyscy wiemy gdzie najlepiej kupić i od kogo dane,informacje etc
    ReviewUserIcon
    jov

    18.11.2015 13:22

    Inne

    A my nazywamy JSP pendriv. Ciągle rano coś kopiuje.
    ReviewUserIcon
    lalka

    18.11.2015 13:14

    Inne

    Poleciała bo myśleli ,że nie wiadomo co sprzeda , a miała żaden dostęp do poufnych informacji to takie zagranie TK dyrektora aby zrobić na przekór PB tylko zapomniał ,że pracują jeszcze inne osoby w firmie które mają kontakty , takie postępowanie jest chore i zasługuje na leczenie z psychozy tego Pana kłania się psycholog + psychiatra , kto takich ludzi trzyma w firmie?!?!?!
    ReviewUserIcon
    nol

    18.11.2015 12:29

    Inne

    Czy to prawda , że siostra pani JSP pracuje w konkurencji. Za to samo zwolniono Ag....... Chyba szykuje się rewolucja.
    ReviewUserIcon
    wi

    18.11.2015 11:52

    Inne

    Jak się to ma do wizerunku?
    ReviewUserIcon
    culpa

    18.11.2015 09:36

    Inne

    spójrzcie na ilość wpisów na goworku jak prześledzicie inne firmy żadna nie ma takiej ilości hejtów samo przez się o czymś to świadczy. Jaka jest mentalność osób zarządzających i jak wielkie jest niezadowolenie pracowników z zasad współżycia międzyludzkiego ,stosunków,motywacji czy zadowolenia !!
    ReviewUserIcon
    hhh

    18.11.2015 01:22

    Inne

    Na bank nie ma.Więc sami sobie jesteśmy winni.
    ReviewUserIcon
    zz

    17.11.2015 23:20

    Inne

    Z tego co wiem to nie ,ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby takie założyć zgodnie z Ustawą o Związkach Zawodowych:)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    17.11.2015 14:38

    Inne

    Czy w Firmie KRUK są jakieś związki zawodowe ??
    ReviewUserIcon
    pytanko

    16.11.2015 22:06

    Inne

    kim był pan o inicjałach M.R. w firmie kruk? i co powiecie o tym panu?
    ReviewUserIcon
    kuba

    17.11.2015 09:48

    Inne

    KO z Farszawki mobber dlatego poleciał on i jego świta chociaż miał zezwolenie na takie działania od samego dyrektora TK ale ten jak kocurek spadł an 4 łapki i teraz siedzi z italjańcami
    ReviewUserIcon
    wk

    16.11.2015 20:16

    Inne

    Oczywiście że można wygrać ale trzeba mieć ogromną determinację.Jest to droga przez mękę ,przede wszystkim potrzebne są konkretne dowody inaczej nie ma szans
    ReviewUserIcon
    kosa

    16.11.2015 15:09

    Inne

    Czemu nikt nie dochodzi swojego , trzy osoby , które złożyło dokumenty przeciwko firmie kruk, toczą się postępowania ,wszyscy trzymają kciuki ale sami się boją skrycie napiszę na forum nawsadzam i pójdę spokojnie w ciszy do garażu na piwko tak aby żona na mnie nie krzyczała ot i cała filozofia. Schodzi ten Nasz naród na psy , a szkoda pamiętajcie ,że z korporacją można wygrać ale trzeba chcieć i wtedy wszystko jest możliwe , Jak każdy korporacja ma swoje słabe strony i uwierzcie mi nigdy nie działa w 100% zgodnie z prawem.Pierwszych których nabija to właście tych najprostszych ludzi
    ReviewUserIcon
    Wileda

    16.11.2015 12:28

    Inne

    Chcesz na własnej skórze odczuć co to znaczy zaorać pracownika? Zatrudnij się w Kruku! Chcesz doświadczyć mobbingu i stresu? Zatrudnij się w Kruku! Chcesz pracować z pół główkami? Zatrudnij się w Kruku? Chcesz by twoim przełożonym była pani która jeszcze niedawno pracowała na kasie w sklepie ale ma ambicje i po trupach brnie do celu? Zatrudnij sie w Kruku?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branże: Farmacja i suplementacja
    ReviewUserIcon
    prywaciarz

    14.11.2015 22:41

    Inne

    Haha żałośni DT znowu tylko narzekają,a tak to grzecznie merdają ogonkami:) sami mieszacie z g***em i szambem tych co nawet strusia zrypią,a jak dł się przed wami chowa i wodzi za nos to już że specjalnie wam ujowe sprawy przyznajemy:)i parę osób w paru poważnych instytucjach się zdziwi,bo my wszystko mamy monitorowane i wiemy nawet kiedy i pod którym drzewem się odlać poszliście:)żałosne pieski więcej kasy i ugód róbcie,my i tak to sobie przypiszemy że strategia i motywacja i premia do naszej kieszeni wpadnie:)a jak któryś piesek zacznie szczekać to na bruk i innego się weźmie:)
    ReviewUserIcon
    Inny

    14.11.2015 12:09

    Inne

    Kiedyś się ciezko pracowało, bez awanturnictwa i ,, robienia pal". Slyszalem, ze teraz jest inaczej. W robocie sie wlazu w ...., a po robocie pluje ma wszystkich na goworku.
    ReviewUserIcon
    cent

    13.11.2015 20:36

    Inne

    Najlepsi odeszli lub musieli odejść.
    ReviewUserIcon
    qwerty

    14.11.2015 09:38

    Inne

    tylko powiedz ile pał obrobiłeś/aś w międzyczasie ? pobudka to był tylko sen.
    ReviewUserIcon
    qwerty

    14.11.2015 09:39

    Inne

    sorry to było do Inny
    ReviewUserIcon
    Inny

    13.11.2015 19:45

    Inne

    To jestes kiepskim kr, ja wyciagalem w tej firmie 11 koła a i tak bylem za najlepszymi Dt.
    ReviewUserIcon
    manager 6k na renke

    13.11.2015 19:07

    Inne

    Witam państwa. Jak możecie narzekać przecież płacą sowicie tylko trzeba być pracowitym. Pozdrawiam, zadowolony kierownik.
    ReviewUserIcon
    obowiązki

    12.11.2015 23:47

    Inne

    Z umowy o prace wynikają również obowiązki zarówno po stronie pracownika jak i pracodawcy , w tym przestrzeganie ustawowych norm czasu pracy !
    ReviewUserIcon
    rysio

    13.11.2015 09:06

    Inne

    jasne ,że tak masz rację jest umowa o pracę to duży plus dla pracodawcy tylko otrzymujesz najniższe wynagrodzenie jakie jest możliwe na rynku , po drugie masz super mega wypasiony cel miesięczny , który jak nie masz żadnego " złotego strzału " to możesz tylko w marzeniach zrealizować , więc i tak i tak jesteś bracie głupeczkiem wykorzystywanym przez mega sprytnych ludeczków za nic cię mających.Zrozumiałe jest ,że pracodawca musi na tobie zarobić ale nie kosztem twojej wydłużonej bezprawnej pracy - czyli wyzyskiem bo tak to trzeba nazwać . A teraz jeszcze wypada ci się cieszyć ,że masz możliwość wykupienia z dofinansowaniem karnetu na siłkę hura !!! firma dołożyła dla ciebie z twojego socjalu 2 zł macie i cieszcie się matołki , następnym razem kupimy wam bidon za 20 gr z Chińskiej Republiki Ludowej i chusteczki do nosa.Zawsze się dziwiłem ludziom , którzy za papierosa gotowi byli np. zestrzelić samolot , hej ho dla wszystkich nierozgarniętych i nie potrafiących patrzeć trochę dalej.Ale teraz Nas takich jest coraz mniej bo sie takie osoby usuwa jako relikt przyjdzie młody i będzie się cieszył ,że firma daje szklankę wódki i papierosa więc niech żyje CZeka!
    ReviewUserIcon
    gapa

    12.11.2015 08:52

    Inne

    Jak zawsze w naszym narodzie byli są i pewnie będą takie sprzedawczyki jak reduktor naczelny czy też korkownik smarowuś nie ma się co takim osobą dziwić ale ich eliminować ze zdrowego społeczeństwa , ktoś łamie prawo bezczelnie wyłudza w sposób nie etyczne haniebny i nieuczciwy godziny pracy powodując powstawanie problemów w rodzinach napięcia depresje pracowników, żeruje na tym bogaci swoje fundusze wykorzystując do tego zdesperowanych żądnych normalnej pracy ludzi i naraz znajduje się Judasz , który za 13 srebrników będzie całował Swojego Czarnego Pana po piętach i pluł w oczy wyzyskiwanym dla własnego stęchłego pomnożenia mjąteczku nie wiedząc ,a może nie przypuszczając ,że takie chorągiewki wyrzuca się pierwsze bo skoro nie masz zdania i potrafisz się szmacić u jednego zrobisz tu u każdego innego jak pod latarnią-więc jesteś z samej już postawy podwójnie niebezpiecznym. Korkowłazie pozdrawiam ograniczonego rozumku.
    ReviewUserIcon
    reduktor naczelny

    10.11.2015 23:05

    Inne

    Panowie od nadgodzin, to jest żenujące. Nie podoba się? to rezygnować z Kruka. Jak ktoś liczy godziny w terenie i stwierdza, że pracował o godzinę za dużo, to pomylił zajęcie. Jak ktoś lubi prace w terenie, to nie liczy, że przepracował więcej niż 8 godzin - to jest postawa wyrobnika, a nie pracownika pozdrawiam doradców terenowych i ich przełożonych
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    11.11.2015 14:15

    Inne

    stary, może namiot woź ze sobą, nie będziesz musiał tracić zbędnego czasu na powroty do chałupy i poranne wyjazdy w teren :D
    ReviewUserIcon
    nigga

    10.11.2015 13:54

    Inne

    wzbogacane ? co ty wymyślasz ?
    ReviewUserIcon
    szepty

    10.11.2015 13:33

    Inne

    W jaki sposób są wzbogacane dane w Kruk -u , ciekawi mnie to odpisze mi ktoś ?
    ReviewUserIcon
    lolo

    09.11.2015 09:31

    Inne

    jasne może w końcu wypłaciłby nadgodziny wszystkim ludziom ,których kontrolował przecież widział ile niezgodności i łamania przepisów kodeksu pracy było popełnianych w kruku zwłaszcza w terenie gdzie wyzysk był beznamiętny sterowany przez TK byłego dyrektora , który sam dbał aby minuty dłużej nie posiedzieć w pracy. Po co cały dział kontroli ,tylko po to aby lepiej jelonków zapędzić do dłuższej i bardziej wyzyskującej pracy, 30 listopada 2015 Słupsk , będzie się działo Wielka Kapela Obicia Prawnego Ptasiora , niech się stanie , wszyscy na to liczymy !!!
    ReviewUserIcon
    zp

    07.11.2015 19:05

    Inne

    Pytasz o zarobki managerów czy wyrobników?
    ReviewUserIcon
    cold

    07.11.2015 16:52

    Inne

    A ktoś, coś wie może na temat zarobków po przejściu na nowy system pracy?
    ReviewUserIcon
    Dt

    05.11.2015 21:15

    Inne

    A dlaczego nie może zostać KO ktoś z DT?:)
    ReviewUserIcon
    Inny

    05.11.2015 21:12

    Inne

    Ale lipa nie mamy ko. Kandydaci nadają się do pchania karuzeli a nie na kadrę zarzadzajaca. Znów znajda nieudacznika z zewnątrz. Dobrze ze juz niedużo jest do roz........lenia.
    ReviewUserIcon
    Stary DT

    03.11.2015 14:54

    Inne

    KR Lubuskie??????????? na KO ???????? chyba na KO ( Kulturalno-oświatowy) z ośrodka wczasowego FWP Gromada we wsi Zadupie Wielkie. Paranoja.... Co ten człowiek może wiedzieć o windykacji w terenie? No, poza głupimi pytaniami zadawanymi dłużnikom w ramach kontroli DT. Klękajcie narody.... Strach się bać!
    ReviewUserIcon
    mirmar

    03.11.2015 21:16

    Inne

    Ty się dziwisz, a ja na to patrzę z prawdziwym zacięciem naukowym. Jest to dla mnie fenomen socjologiczny. Co ciekawe również to daje do myślenia w jakim kierunku zmierza firma skoro czas na "miotły".
    ReviewUserIcon
    reduktor naczelny

    07.11.2015 16:24

    Inne

    Paradoks polega na tym, że on bardziej pasuje na KO niż KR. Poważnie. Mniej znienawidzonej pracy w terenie. Dużo procedur. Przestanie się męczyć, jak ktoś go popchnie na KO
    ReviewUserIcon
    chichotek

    03.11.2015 09:44

    Inne

    KR Lubuskie i KR Bydgoszcz przeszli do etapu na KO super !!! Gratuluję za chwilę będzie Nam dane zobaczyć i przeżyć następne sprawy w Sądach z udziałem w/w oczywiście uprzednio zwolnionych. Ale co to znaczy chęć władzy , a nie koniecznie umiejętności.
    ReviewUserIcon
    Ab

    31.10.2015 12:55

    Inne

    Każdy mierzy wg.siebie ,ale faktycznie znałem taką osbobę co często woziła dzieci ,ale nie był to żaden DT tylko ich zwierzchnik:)
    ReviewUserIcon
    Tratata

    31.10.2015 09:26

    Inne

    Instrukcja: - Włącz rano system, rób co chcesz, idź na zakupy, oglądaj telewizje, itd - samochodem jezdzij cały dzień, zacznij od odwożenia dzieci, a kończ na wieczornej przejażdżce po mieście, ważne aby GPS działał cały dzień -Przekonaj sad i pracodawcę ze to wszystko robiłeś w celach służbowych bo tak ci kazano, - przedstaw polecenia służbowe w tym zakresie - ciesz sie z bycia milionerem - raduj sie z odwiedzin znajomych w zakładzie psychiatrycznym Amen
    ReviewUserIcon
    sd

    30.10.2015 22:27

    Inne

    GPS w samochodzie ,logowanie do systemu, godziny wykonanych czynnosci w systemie, wylogowanie -czyli rozliczyć czas pracy terenowych to żaden problem!

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.