opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1166 ocen
Opinie(3281)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3281)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ocochodzi

    19.12.2015 21:01

    Inne

    czy nie zauważyliście że na tym forum znajdują się użytkownicy którzy za wszelką cenę chcą poniżyć i obrazić DT? kim są Ci użytkownicy i czemu to robią ?????
    ReviewUserIcon
    oczywiste

    19.12.2015 21:41

    Inne

    byli pracownicy lub konkurencja
    ReviewUserIcon
    Pamela

    19.12.2015 23:08

    Inne

    Idź po dług, mając dług u Siebie. Żądaj zwrotu długu nie dla siebie. Riposta A kto będzie żądał długu od Ciebie.
    ReviewUserIcon
    dotyczy wpisu,, zdesperowany''

    19.12.2015 19:49

    Inne

    Zawsze możesz skorzystać z reklamy -,,Pomagamy spłacać długi''
    ReviewUserIcon
    wynagrodzenie

    19.12.2015 16:37

    Inne

    Z tym kredytem hipotecznym na dom jest wyjście z sytuacji jeżeli pracowałeś więcej niż przewiduje to prawo pracy ,czyli powyżej 40 godzin tygodniowo w pięciodniowym tygodniu pracy.Zawsze możesz wezwać pracodawcę do rozliczenia Twojego czasu pracy (godzin nadliczbowych) za okres trzech lat wstecz,czyli od grudnia 2012 r. Może wyjść niezła kwota jeżeli miałeś wysokie wynagrodzenie.Liczy się średnią za godzinę z ostatnich trzech wynagrodzeń (wraz z prowizją) a każdą przepracowaną nadgodzinę należy powiększyć o 50 procent (święta o100 procent) Jeżeli pracowałeś osiem godzin dziennie to oczywiście cię to nie dotyczy
    ReviewUserIcon
    cg

    19.12.2015 15:14

    Inne

    A czo KO i KR też obniżono wynagrodzenia za ciężką pracę i kontrolę czasu pracy jako osób reprezentujących pracodawcę?
    ReviewUserIcon
    zdesperowany

    19.12.2015 08:34

    Inne

    a mnie zawalił się grunt pod nogami. Zarobki uzależnione były od mojego wkładu w wykonywaną pracę i adekwatnie do tego otrzymywałem godziwe wynagrodzenie i ten system jak najbardziej był uczciwy, a teraz? bede dostawał tragiczną wypłatę z czego bede musial oddac bankowi 1500 zł na krredyt hipoteczny i co teraz powiem żonie? dzieciom? musimy sprzedać dom bo nas nie stac? albo pozostanie mi podpisanie ugody z firmą .... masakra jakie to nie uczciwe i to przez jednego człowieka któremu nie chciało się pracować i złożył pozew w sądzie. BEZ KOMENTARZA CZŁOWIEKU. ZOBACZ ILE ZASZKODZIŁEŚ
    ReviewUserIcon
    Pamela

    19.12.2015 19:29

    Inne

    Grunt to Tobie chłopie zawalił się pisząc takie bzdury. Ciekawa jestem jakie zarobki miałeś ,że pozwoliło to Tobie kupić dom czy wybudować choćby nawet na kredyt .Hmm „godziwe, adekwatne do tego co otrzymywałeś i robiłeś ” Żal mi Ciebie DESPERACIE ,żal mi ,że boisz się rodziny .Teraz wczuj się w rolę dłużnika bo i Ty biorąc kredyt stałeś się takim samym jak oni .A przypominam ,że w piekarni nie pracujesz . Życie to kalejdoskop. Ze wszystkim należy się liczyć. A tak naprawdę twój wpis to typowa PROWOKACJA.Nara pisklaku.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    21.12.2015 00:00

    Inne

    co się kredytem przejmujesz, KRUK nie zostawi cię w potrzebie, możesz na niego liczyć. tobie też pomoże. przecież się reklamują: pomagamy spłacać długi :D hahaha
    ReviewUserIcon
    uczciwość

    19.12.2015 00:45

    Inne

    Niewypłacanie wynagrodzeń za godziny nadliczbowe jest równoznaczne z uszczuplaniem Skarbu Państwa (zaniżone podatki ,zaniżone składki zus)
    ReviewUserIcon
    Arabella 68KFTv

    19.12.2015 22:58

    Inne

    Ja, ja, tyraz wiemy czemu hanysy nas dymaja. Ruskie trole, prezesów w Polsce jest dwóch: KP i KJ, kto odgadnie dostanie nagrode od M. Akcje Szczawna spadają, spadają...A Bonanzy rosną... To taka zabawa. Ni
    ReviewUserIcon
    sp

    18.12.2015 23:41

    Inne

    Jeżeli było łamane prawo pracy sądy i prokuratura czekają
    ReviewUserIcon
    PIESEK

    18.12.2015 23:25

    Inne

    DT nie dajcie się, proszę Was. Robicie mnóstwo kasy dla firmy, nie dajcie się robić w wała, ja wiem praca itd. ale musicie się postawić nawet nie wiecie ile kasy generuje każdy z Was a oni to wykorzystują testują Was na ile sobie można z Wami pozwolić. Nie dajcie się , walczcie o swoje bo mozecie wygrac, nawet nie wiecie jak "ważne" osoby srają się w majtki , najważniejsze ze w systemach IT wszystko jest zapisane tam wszystkie notatki kategoryzacje czynności są zapiasane i pewnie jeszcze wiecej o czym wie tylo IT i "wazne" osoby takze dowody na Wasza korzysc sa w GK! A jak sąd wyda nakaz to oni Wam to muszą udostępnić więc będą w stanie rozliczyć wszystko co do minuty!!!!
    ReviewUserIcon
    oleeeekk

    18.12.2015 23:06

    Inne

    a miałobyć tak pięknie..... wczoraj też podpisywałem nową umowę..... po 6 latach pracy zostałem doceniony..... takiego ciosu się nie spodziewałem..... skończył się dobrobyt... zaczynamy Erę orzecha łupanego.....
    ReviewUserIcon
    pędzel

    19.12.2015 00:40

    Inne

    A wiesz co jest najlepsze? Ja naprawdę dawałem z siebie wszystko, zapieprzałem po 12 godzin dziennie, żeby sobie wypracować duży portfel ugód, nawet wypisywałem klientom druczki wpłat, nie olewałem nikogo, jak trzeba było jechać 30km po 50zł, to jechałem... I w momencie, w którym zacząłem wreszcie zarabiać przyzwoite pieniądze, przyszedł kompas... I wszystko jak krew w piach...
    ReviewUserIcon
    pędzel

    18.12.2015 22:48

    Inne

    A ja się dzisiaj dowiedziałem, że jestem niezwykle wartościowym pracownikiem, znakomitym specjalistą, bezcennym nabytkiem dla firmy i nie ma absolutnie żadnych zastrzeżeń, co do mojej pracy. W nagrodę obniżono mi pensję o 35%. Ot taka niespodzianka na Święta :)
    ReviewUserIcon
    Karolina Z.

    18.12.2015 21:37

    Inne

    powiedziano mi, że będe Doradcą Klienta a pożniej bardzo szybko mogę awansować na eksperta..... ale czytając Wasze wpisy zaczynam mieć wątpliwości
    ReviewUserIcon
    rk

    18.12.2015 21:35

    Inne

    Rozmowę masz na kierownika czy za wała? ,bo to zdecydowana różnica:)
    ReviewUserIcon
    Karolina Z.

    18.12.2015 21:33

    Inne

    Witajcie, w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną. Jak to wygląda? bo czytając to mam mieszane uczucia... Czy to prawda, że jest bardzo szybka ścieżka awansu
    ReviewUserIcon
    kasa

    18.12.2015 21:30

    Inne

    Jak ktoś chce ściągać kasę z wynagrodzeniem np. pracownika marketu to jego problem:)
    ReviewUserIcon
    hehehe

    18.12.2015 21:06

    Inne

    hehe i co tam żałosne pieski DT, już domyślacie się co dla was szykujemy? :) niedługo żaden nie zaszczeka tylko będzie grzecznie merdać ogonkiem jak to Kruk przykazał :)
    ReviewUserIcon
    kruczek

    18.12.2015 21:01

    Inne

    Czy ktoś z was słyszał jak postąpiono z długoletnim pracownikiem z krakowa? Po 11 latach pracy otrzymał 2400 złotych wynagrodzenia brutto bez możliwości otrzymania dodatkowej prowizji.
    ReviewUserIcon
    kt

    18.12.2015 09:17

    Inne

    ostatnie wpisy wyraźnie mówią o tym jak się boi pracodawca rozliczenia za wykorzystywanie Nas i zmuszanie ( sterowanymi systemami motywacyjnymi )do ponadnormatywnej bezprawnej pracy, takie wpisy uświadamiaję mi tylko jak zostaliśmy wszyscy wmanewrowani w system totalitarnego oszustwa. No nic 25 stycznia Słupsk chociaż jeden zrobił co trzeba , a może nie jeden .....
    ReviewUserIcon
    obserwator

    17.12.2015 21:10

    Inne

    Wy wszyscy jesteście porąbani!!!!!! weźcie się do roboty albo znajdźcie inną pracę - ludzie nikt was nie trzyma na siłę !!!! Większość z was i tak już nie pracuje w Kruku - żałosne. Kto chce ten pracuje i dobrze zarabia takie są realia:) Pozdrawiam malkontentów.
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    17.12.2015 22:15

    Inne

    po dzisiejszych zmianach na pewno wezmą się do roboty, ciekawe ile osób szybko się rozchoruje - każdy liczyć potrafi i nawet 80% średniej z ostatnich 6 miesięcy lepiej im wyjdzie niż pensje po dzisiejszych "kuchennych rewolucjach" :)
    ReviewUserIcon
    opw

    18.12.2015 07:39

    Inne

    ,,Obserwator "- nie ubliżaj innym ,którzy są aktywni na tym portalu. Prawo należy przestrzegać! i tyle w tym temacie .
    ReviewUserIcon
    odp

    16.12.2015 21:30

    Inne

    Ten wpis -Nick ,,oblok" bardziej głupszy już być nie może!!! .Nie można w żadnym wypadku obwiniać winą pracownika za niewywiązywanie się przez pracodawcę z przepisów wynikających z prawa pracy ,tzn. Obowiązku Pracodawcy dot.rozliczania czasu pracy!!!
    ReviewUserIcon
    oblok

    16.12.2015 20:21

    Inne

    DT nikt kijem do pracy nie zagonił więc nie ma mowy o godzinach nadliczbowych. Nikomu nie należy się wiec ani grosz. To, że DT pracuje 10 godzin, nie znaczy że są to godziny nadliczbowe! Bo co jeżeli ja w biurze mam wbite 8:00-16:00 ale specjalnie oszukam szefa i posiedzę do 18:00 (on niezauwazy bo np.konczy o 15:00) a ja potem z ryjem do niego, że mam godziny nadliczbowe i ze ma mi za nie zaplacic ???? Badzcie powazni ....
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branże: Farmacja i suplementacja
    ReviewUserIcon
    podstawa prawna

    16.12.2015 14:17

    Inne

    Treść art. 218 par.1a Kk Kto wykonując czynności z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie,karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    ReviewUserIcon
    uporczywe nierozliczanie przepracowanych nadgodzin

    16.12.2015 14:01

    Inne

    Jeżeli łamanie prawa pracy (praw pracowników) jest ciągłe,nagminne,uporczywe zachodzić mogą przesłanki art .218 par.1 a Kodeksu Karnego
    ReviewUserIcon
    odp

    16.12.2015 13:44

    Inne

    Tolerowanie pracy w ponadnormatywnym jego wymiarze (ponad 40 godzin tygodniowo ) bez rozliczania czasu pracy,niewypłacania wynagrodzeń za godziny nadliczbowe lub udzielania dni wolnych od pracy jest ewidentnyn łamaniem prawa pracy przez osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy
    ReviewUserIcon
    odp

    16.12.2015 12:28

    Inne

    Nie można pozwalać na łamanie prawa!!!
    ReviewUserIcon
    wiadomości

    16.12.2015 12:25

    Inne

    najlepiej przekazać całą sprawę do wiadomości będzie super jak ktoś Nas w końcu posłucha i zrozumie przecież nie można być cały czas wykorzystywanym ktoś sobie jeździ po czyiś plecach i się cieszy , to mega niesprawiedliwe zwłaszcza w XXI wieku gdzie my ludzie zapracowaliśmy sobie na szacunek , takie niewolnicze ( bo oczywiście każdy z managerów, zaraz powie ,że idź sobie gdzie indziej - NIE , nie tak się rozmawia z ludźmi , pracownikami, kolegami ) procedery należy bezwzględnie eliminować , to jest zakała na naszej wolności obywatelskiej
    ReviewUserIcon
    uz

    16.12.2015 11:07

    Inne

    Nieprzestrzeganie norm czasy pracy jest naruszeniem art. 66 pkt 2 Konstytucji RP.
    ReviewUserIcon
    pp

    16.12.2015 10:23

    Inne

    Proszę nie winić DT ,że musi pracować ponad 40 godzin tygodniowo skoro brak jest jakiejkolwiek reakcji ze strony pracodawcy w sprawie przekraczania czasu pracy w związku z wyśrubowanymi normami ! A gdzie jest ustalenie po porozumieniu z pracownikiem czasu pracy dotyczącego wykonania zadań przez pracownika zgodnie z art 140 Kodeksu Pracy ,czyli 40 godzin tygodniowo!!! Zna ktoś przypadek żeby pracodawca porozumiewał się z pracownikami w sprawie zachowania norm czasu pracy? W systemie zadaniowego czasu pracy pracodawca nie musi prowadzić jego ewidencji ,natomiast zgodnie z Kodeksem Pracy ma OBOWIĄZEK BEZWZGLĘDNIE GO ROZLICZAĆ !
    ReviewUserIcon
    detek

    16.12.2015 10:10

    Inne

    a jak to się ma do organizowanych szkoleń kiedy pracodawca ściąga Nas na nie i nie liczy czasu dojazdu typu szkolenie jest na 9.00 ale aby na nie dojechać muszę wystartować o 6.00 kończy się o 16.00 ale aby wrócić do domu muszę jechać następne 3 godziny więc już z założenia przepracowałem 6 godzin nadliczbowo oczywiście nikt nawet nie wspomniał o jakiejkolwiek rekompensacie za to
    ReviewUserIcon
    prawo

    16.12.2015 20:31

    Inne

    Możesz się ubiegać o zwrot kosztów szeroko rozumianego dojazdu, tzn. zużycia paliwa, poświęconego czasu, ewentualnego noclegu i takie podania zostają w GK rozpatrywane pozytywnie oczywiscie majac poniesione koszta udokumentowane
    ReviewUserIcon
    sam

    16.12.2015 10:06

    Inne

    potwierdzam system jest tak ustawiony aby pracownik był lub musiał być zaangażowany w pracę ponadnormatywnie , a co z telefonami przecież wiadomo ,że odbiera się od dłużników telefony w weekend czy wieczorem po pracy to zasadnicza forma kontaktu z tymi ludźmi niekiedy oni inaczej nie mogą się skontaktować jak rozliczyć takie działania , co do dokumentowanie tego to oczywiście jest bardzo łatwe wystarczą bilingi telefoniczne i już wiemy kto i kiedy pracował i w jakim wymiarze czasu
    ReviewUserIcon
    pytanie?

    15.12.2015 23:59

    Inne

    jak myślicie kto kogo oszukuje?
    ReviewUserIcon
    prawo pracy!!!

    15.12.2015 23:52

    Inne

    Czy w firmie pracodawca porozumiewał się lub porozumiewa z pracownikiem w sprawie wykonania powierzonych mu zadań zgodnie z zachowaniem norm czasu pracy zgodnie z art 140 Kodeksu Pracy ,czyli 40 godzin pracy w pięciodniowym tygodniu pracy ??? Zna ktoś taki przypadek???!!
    ReviewUserIcon
    prawo

    15.12.2015 23:14

    Inne

    A DT mają taką umowę ustaloną zgodnie z pracodawcą, dlatego DT nie powinien pracować więcej niż 8 godzin dziennie (na chłopski rozum) jeżeli pracuje więcej to powinien mieć zgodę przełożonego na pracę w godzinach nadliczbowych. A DT jej nie ma, DT nikt nie każe pracować więcej, to DT sam pracuje więcej oszukując pracodawcę i łamiąc umowę
    ReviewUserIcon
    prawo

    15.12.2015 23:11

    Inne

    Oczywiście dotyczy to 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, zgodnie z art.129 ...
    ReviewUserIcon
    prawo

    15.12.2015 23:05

    Inne

    "Art. 140. W przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy może być stosowany system zadaniowego czasu pracy. Pracodawca, PO POROZUMIENIU Z PRACOWNIKIEM, USTALA CZAS NIEZBĘDNY DO WYKONANIA POWIERZONYCH ZADAŃ, uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art. 129." więc szanowny DT to Twoja wina, jeżeli wziąłeś za dużo wizyt, których nie udało Ci się odbyć w ustalonym z pracodawcą czasu wykonania zadania. Natomiast jeżeli czas, który uzgodniłeś i zgodziłeś się z pracodawcą okazał się za mały, to Twoja wina, bo Ty go uzgodniłeś i zgodziłeś się na niego. To podstawa do zwolnienia dyscyplinarnego. I proszę nie siać plotek o sukcesie jakieś DT w sądzie.
    ReviewUserIcon
    lo

    16.12.2015 09:58

    Inne

    Nie zgodzę się z tym co mówisz gdyż zapomniałeś o jednej w sumie chyba nawet bardzo mało istotnej rzeczy a mianowicie o systemie wymuszającym wykonanie konkretnej ilości wizyt, oraz o systemie motywacyjnym , który z założenia jest tak ustawiony aby wymusić na tobie większy czas pracy, więc wracając do początku nie jest winą DT ,żę wykonuje zwiększone działania gdyż chce w normalny sposób zarobić bo , gdyby pracował zgodnie z normami czasu jego pensja byłaby no cóż głodowa, pracodawca umyślnie tak spreparował system motywacyjny aby z założenia złupać pracownika i wymusić centralnie powtarzam to jeszcze raz wymusić WYMUSIĆ na nim większą pracę i dłuższy czas pracy!!!
    ReviewUserIcon
    prawo

    15.12.2015 22:29

    Inne

    Polecam zapoznanie z treścią art.140 Kodeksu Pracy ,który dotyczy ZADANIOWEGO czasu pracy !!!
    ReviewUserIcon
    rzeczywistosc

    15.12.2015 21:29

    Inne

    Pracodawca nie ma kontroli nad tym, o której godzinie odpalisz swojego Forda albo Skodę, albo o której godzinie zalogujesz się do DMP i zaraportujesz wizytę. Może Ci zabronić raportować po 18:00, ale Ty i tak możesz to zrobić. Bo nie można zamknąć portalu tylko dla Ciebie, bo inni mogą wtedy pracować zgodnie z prawem. I to otwiera furtkę do oszustw dokonywanych przez DT, także podstawa prawna, a podstawa rzeczywista różnią się tu. Przykładowo: pierwszą wizytę zaraportuję o 9:00, a z ostatnią będę zwlekał do 20:00, mimo iż odbyłam ją o 16:00.....
    ReviewUserIcon
    prawo pracy

    15.12.2015 19:39

    Inne

    Poniżej przykład braku jakiejkolwiek świadomości prawnej -W związku z wpisem poniżej polecam jako lerkturę KODEKS PRACY!!! .Odnośnie udokumentowania przepracowanych nadgodzin - dowody to m.in. gps w samochodach DT ,czas logowania,wykonanych czynności i wylogowania z systemu ,a więc praca przy komputerze!
    ReviewUserIcon
    szarak

    15.12.2015 19:11

    Inne

    jedno mnie ciekawi a mianowicie jak moze DT udowodnic to ze DT pracowal w godzinach nadliczbowych i czy DT nie maja swiadomosci ze specyfika ich pracy wymusza prace powyzej 8 godz ? wyobrazacie sobie siedzicie z klientem robicie ankiete a DT wstaje i mowi "do jutra, bo ja mam juz fajrant" ? I jezeli wrzucali za duzo wizyt to czemu nie powiedzial, ze chce mniej bo tyle co dostaje to za duzo ??? pzdr, jeden z krukow
    ReviewUserIcon
    Mar

    15.12.2015 05:55

    Inne

    Ja pracuje kilka miesiecy na stanowisku sredniego szczebla niekierowniczym, zaoferowano mi godna pensje (jak na warunki wroclawskie oczywiscie :) ), atmosfera jest ok, z tego co widze, sa spore mozliwosci rozwoju, a ludzie wokol mnie sa tu po kilka-kilkanascie lat, ogolnie jest ok
    ReviewUserIcon
    Mar

    15.12.2015 22:47

    Inne

    Ludzie ktorzy ze mna pracuja, w firmie sa bardzo dlugo i o tym pisalem, wiadomo ze w tak duzej strukturze, sporo jest swiezych osob, bo firma po prostu rosnie... wracajac do rzeczy - w czasie mojej kilkumiesiecznej pracy nie widzialem tu zadnych patologii, a wrecz przeciwnie, ludzie sa tu raczej zadowoleni (chociaz zarobki moglyby szybciej sie europeizowac), dt i call centre to trudna i stresujaca praca, do ktorej niestety nie kazdy sie nadaje, stad pewnie tyle krytyki ze strony tych pracownikow... Dobra wiadomosc jest taka ze we Wroclawiu nie ma praktycznie bezrobocia, wiec nie ma koniecNosci pracy akurat tutaj
    ReviewUserIcon
    kika

    16.12.2015 09:48

    Inne

    wyżej kolega pisał już o takich co to chcą zwalniać innych bo to jest najłatwiejsze , chyba nie tędy droga nie chodzi tu a bycie (usunięte przez administratora) ale raczej o łapanie złodzieja, jeżeli jest problem to nie rozwiązujemy go zwolnieniem pracownika tylko modyfikacją założeń systemów czy procedur , skoro jednak myślisz ,że jedyne wyjście jest w dopełnieniu tego co sugerujesz to nigdy nie zapoznasz się dogłębnie z problemem i dalej będziesz myślał behawioralnie, a ludzie będą dalej niezadowoleni a co się z tym wiąże a na przykład mniejsza wydajność pracy , większa absencja , mniejsze zaangażowanie, motywacje itd. więc z samego już założenia nie masz racji, z przykrościom to stwierdzam.
    ReviewUserIcon
    reduktor naczelny

    14.12.2015 23:18

    Inne

    Do DT: Panie i Panowie Kruk nie jest złą firmą. Popytajcie znajomych, jak jest w innych firmach windykacyjnych. Oczy się zapewne otworzą. Zapewniam. Były DT

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.