opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1167 ocen
Opinie(3282)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3282)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    trener

    05.02.2016 22:33

    Inne

    a co powiecie na poznane nowe techniki?
    ReviewUserIcon
    michal

    03.02.2016 21:15

    Inne

    co tam słychać u Doradców Terenowych? ktoś coś opowie?
    ReviewUserIcon
    142

    05.02.2016 09:07

    Inne

    Odpoczywają przy nowym systemie pracy oraz braku spraw w terenie
    ReviewUserIcon
    ryba

    31.01.2016 19:50

    Inne

    pojawiły się oferty pracy z Piły, czy to oznacza, że Kruk otwiera nowy oddział?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    31.01.2016 20:34

    Inne

    nie otwiera nowego oddziału, aczkolwiek sądzę że można by to tak nazwać, gdyż podejrzewam iż chodzi o finalizację zakupu konsumenckiej części presco
    ReviewUserIcon
    łysy

    21.01.2016 15:05

    Inne

    Byłem terenowym "negocjatorem" i niestety pobił mnie dłużnik do którego przyjechałem negocjować.Potem założyłem mu sprawę a on i tak nie poszedł siedzieć bo wziął sobie dobrego adwokata i w dodatku kupił sobie drugi samochód. W tym stresującym zawodzie trzeba liczyć tylko na siebie.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    22.01.2016 14:50

    Inne

    a co ma wspólnego kupno samochodu z tym, że dostałeś po łbie? widzisz, taki los DT w firmach - firma ma cię gdzieś w razie dymu. szczególnie fatalnie mają ci zatrudniani nie na etat - firemka umywa rączki a ty człowieku bujaj się sam...
    ReviewUserIcon
    Ela

    21.01.2016 10:16

    Inne

    Witam, Orientujecie się może ile zarabia się na stanowiskach administracyjnych w Kruku? Otrzymałam zaproszenie na rozmowę i chciałabym znać realia.
    ReviewUserIcon
    agnieszka

    21.01.2016 19:47

    Inne

    otrzymasz ciut więcej niż dostałabyś na podobnym stanowisku we Wrocławiu
    ReviewUserIcon
    bezpieczenstwo 2

    20.01.2016 22:17

    Inne

    I zadawać ciosy tabletem:)
    ReviewUserIcon
    she

    20.01.2016 23:21

    Inne

    poważnie pytałam osób które pracują jako terenowy
    ReviewUserIcon
    bezpieczeństwo

    20.01.2016 20:55

    Inne

    Jak chodzi o bezpieczeństwo to możesz kupić kask na głowę:)
    ReviewUserIcon
    she

    20.01.2016 19:58

    Inne

    Witam, czy ktoś może mi przybliżyć jak wygląda praca terenowa w Kruk? - czy pracują tam kobiety, co z bezpieczeństwem? z góry dziekuję za szczere opinie
    ReviewUserIcon
    ss

    20.01.2016 11:17

    Inne

    ktoś coś wie na ten temat albo zna kogoś? podobno podstawa to 2000 netto, może coś więcej? http://www.gowork.pl/praca_podglad,6158769
    ReviewUserIcon
    ona

    20.01.2016 08:22

    Inne

    nasi panowie kierownicy już ślą maile z pretensjami o wynik, że kiepski. dla mnie wynik jest ok, firma płaci mi o w nowym systemie o tysiaka netto mniej to ja przestrzegam norm czasu pracy i stosuję wyuzdane techniki sprzedaży.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2016 21:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pieski smieszki

    19.01.2016 21:43

    Inne

    To świetnie:) jak programistów zabolą paluszki od napieprzania w klawiaturę odrazu będzie ich można wysłać do lekarza na rekonwalescencję:)
    ReviewUserIcon
    pieski smieszki

    19.01.2016 20:39

    Inne

    no i co moje pieseczki DT już tak nie szczekacie w internecie?:) czyżby ktoś wam pyski zatkał?:) a może się czegoś boicie?:) żałosne pieski DT, macie merdać ogonkami i robić ugody i kasę:) i się utkać:)
    ReviewUserIcon
    zibi

    13.01.2016 19:15

    Inne

    Porównując pracę w Kruku do innych korporacji z szeroko rozumianej strefy finansowej, to muszę powiedzieć, iż Kruk ma wiele zalet ale i też wad. Do zalet można zaliczyć to, że jest to polska firma w której panuje inna, lepsza kultura niż np. w wielkich zagranicznych bankach. Niestety jednak ustępujemy takim organizacjom pod względem profesjonalizmu menadżerskiego, zarządzania jakością czy podejściem procesowym oraz oczywiście obracamy mniejszymi pieniędzmi.
    ReviewUserIcon
    stres

    12.01.2016 20:17

    Inne

    Stres i parcie na wynik np.za 1500-1600 zł na rękę -MASAKRA!!! Ale wyzysk!!!
    ReviewUserIcon
    alojzy

    12.01.2016 21:31

    Inne

    Więc chyba nie wiesz jak wygląda praca w dzisiejszych czasach. Sam/Sama zdecyduj, czy wolisz stałą pracę z pełnymi benefitami w KRUKu za 1500-1600 zł (co oczywiście jest nonsensem) z tym całym "parcim na wynik", czy może gdzieś na stażu za "free" i "w gratisie z parciem na wynik"?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.01.2016 17:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    uAsi

    12.01.2016 18:09

    Inne

    dodaj jeszcze mobbing,stres i ogromne parcie na wynik
    ReviewUserIcon
    alojzy

    12.01.2016 19:16

    Inne

    Mobbing no nie wiem, ja nie zaznałem i nie słyszałem, ani nie podejrzewam o to żadnego z managera. Natomiast stres i parcie na wynik owszem, ale to raczej oczywiste, no chyba, że ktoś oczekuje, że w pracy spędzi czas na chillout'ciku, wyluzowaniu się, posiedzeniu na facebooku itp....
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.01.2016 14:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jerzy

    10.01.2016 13:42

    Inne

    Witaj Daria. W KRUKu większość programistów to młode osoby przed 30 więc pewnie doświadczenie nie jest az tak wymagane
    ReviewUserIcon
    OBSERWATOR

    06.01.2016 21:27

    Inne

    skoro przykładów można podać wiele to śmiało? konkrety! skoro coś zarzucacie to przedstawcie prawdziwie daną wypowiedz
    ReviewUserIcon
    sos

    08.01.2016 14:47

    Inne

    POCZEKAJMY DO OSSY
    ReviewUserIcon
    KR

    08.01.2016 15:41

    Inne

    Znowu straszycie a w Ossie komu brawo na stojąco tym razem będzie bili ?
    ReviewUserIcon
    mrrr

    05.01.2016 18:03

    Inne

    słyszeliście o tajemniczych awansach na południu w dt. awansowane zostały osoby które zupełnie nie spełniały kryteriów
    ReviewUserIcon
    gift

    06.01.2016 16:22

    Inne

    ale to mialo miejsce w calej Polsce, nie tylko na poludniu, przykladow wiele
    ReviewUserIcon
    info

    04.01.2016 14:17

    Inne

    Poprawka -nowelizacja Kodeksu Pracy dotycząca umów na czas określony powyżej 33 miesięcy ,które mają stać się umowami na czas nieokreślony będzie obowiązywać od 22.02.16
    ReviewUserIcon
    info

    03.01.2016 23:37

    Inne

    W związku z nowelizacją Kodeksu Pracy od 01.01.2016 r wszystkie umowy zawarte na czas określony powyżej 33 miesięcy stają się z mocy prawa umowami na czas nieokreślony:)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branże: Farmacja i suplementacja
    ReviewUserIcon
    bazydanych

    01.01.2016 20:42

    Inne

    programista baz danych zarobki slabe, praca frustrujaca, ciagle tylko uzeranie sie z debilami, nie polecam, nie warto
    ReviewUserIcon
    rybak

    29.12.2015 10:23

    Inne

    Czy jest to prawdą że w KRUKu po 10 latach pracy terenie można dostać 2400 złotych brutto?
    ReviewUserIcon
    fasola zielona

    29.12.2015 11:15

    Inne

    Kwestię czy pracownicy na krakowskim regionie zostali rzetelnie potraktowani wyjaśni sąd właściwy.
    ReviewUserIcon
    Inny

    28.12.2015 21:38

    Inne

    Szukajcie tych, którzy byli za czasów kiedy dobrze zarabialiscie. Swiat jest mały,a dla dobrych zawsze się miejsce znajdzie.
    ReviewUserIcon
    zw.zaw.

    28.12.2015 10:44

    Inne

    czytając te wpisy o zmianie wynagrodzeń można wnioskować ,że gdyby były związki zawodowe prawdopodobnie wyglądałoby to zupełnie inaczej . Podstawowym zadaniem organizacji związkowych jest ochrona praw pracowniczych
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    25.12.2015 12:37

    Inne

    Najlepsze w tej całej akcji były te potajeme cicho sza awanse "dla najlepszych " wcześniej były fanfary i fajerwerki jak ktoś dostawał awans, a teraz nie mogliśmy sobie spojrzeć w oczy , do tego degradacje po latach popylania w terenie, żenada i brak profesjonalizmu w zarządzaniu ludźmi lub celowa prowokacja. w całej tej historii z ustalanie podstaw nie było logiki ani jasnego klucza kto za co i ile. Kwoty byly rozdawanie z tzw bani ktoś kto był wartościowy dla firmy do czarnego czwartku-piątku nagle dostał mniej od świeżaka który ledwo mógł napisać kilkanaście ugod jak to się ma do polityki " równości " która zaraz po imprezie dostaliśmy do wiadomości. Z drugiej strony dotychczasowy system był nie do utrzymania ponieważ zarobki rosły proporcjonalnie szybciej ( i uważam że nam się to należało ) niż przychody firmy , ten rok pewnie był i tak ostatnim z taką dynamiką przychodów a inwestorów zza oceanu guzik to obchodzi oni ciągle chcą więcej, widać jakie portfele coraz więcej Multi gdzie nic już nie idzie dodatkowo wyciągnąć, do tego obudziła się konkurencja więc portfele pewnie są coraz droższe, kolejny aspekt to nasza ogromną ekspansja na inne rynki tam trzeba teraz docenić pracowników aby zaiwaniali tak jak my do tej pory i kto to musi sfinansować ? No kto ..... ręka do góry , trzeba przesunąć trochę kapusty tam gdzie można się rozwijać w ekspresowym tempie a tutaj w Polszy utrzymać jak najwięcej z tego co było. JA TO NAWET ROZUMIEM, ale można to było zrobić z klasą a te całe bzdury niektórzy wypisują ze to przez jednego pionka ktory poszedł do sądu bo czuł się pokrzywdzonym i miał do tego zresztą święte prawo firma na to leje bo wliczone jest to w koszta funkcjonowania każdej korporacji, akcja była przygotowywana od roku lub co najmniej dwóch lat a nie po historii z tym pracownikiem
    ReviewUserIcon
    416

    24.12.2015 14:16

    Inne

    Windykacja to jest zabezpieczenie roszczenia przed sądem, odnalezienie majątku dłużnika, lub, jeśli go nie posiada na siebie, znalezienie źródeł jego finansowania i zajęcie tychże. Wszelkie wydzwanianie z call-center, czy chodzenie po prośbie po mieszkaniach i firmach jest żałosną, poniżającą żebraniną nie mającą nic wspólnego z profesjonalizmem. To robota na przeczekanie przez 2 m-ce, lub dla ludzi, którym ogólnie nie wychodzi w życiu. Dziwię się, że ktokolwiek z dłużników jeszcze z wami rozmawia.
    ReviewUserIcon
    dtek

    24.12.2015 10:10

    Inne

    w Krakowie trzęsienie będzie
    ReviewUserIcon
    :)

    23.12.2015 00:00

    Inne

    Złoty czas korporacji wszystko na to wskazuje dobiega końca ,prawo będzie przestrzegane a abolicji nie będzie!
    ReviewUserIcon
    zadowolony inaczej

    22.12.2015 23:00

    Inne

    a w Łodzi podobno wszyscy zadowoleni ze zmian są....większość ma "wspaniałe" kontakty z KR, kumplem z providenta to i mają jak u Pana Boga za piecem....to jest usuwanie kolesiostwa wg. nowego dyrektora....żal
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.12.2015 18:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mirmar

    23.12.2015 13:27

    Inne

    od marca??? - chłopie przelicz te oszczędności raz jeszcze. Ostatnią prowizję zobaczysz w styczniu. Aneksy wchodzą w życie od 01.01 czyli w lutym dostaniesz już tylko "gołą" wypłatę. Nie licz na to, że do nowej pensji dorzucą Ci jeszcze prowizję za grudzień. Może jedynie za zadania dodatkowe - scoringi, detektywistyka i to wszystko.
    ReviewUserIcon
    gn

    22.12.2015 18:04

    Inne

    Zawsze można wezwać pracodawcę do rozliczenia czasu pracy za okres 3 lat jeżeli ktoś pracował w godzinach nadliczbowych :)
    ReviewUserIcon
    pytanie

    22.12.2015 17:51

    Inne

    A KO ,KR i wybitnym fachowcom w dziedzinie windykacji-trenerom też obniżono wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    to ja

    22.12.2015 17:11

    Inne

    to jak postąpiono z niektórymi kolegami woła o pomstę do nieba. zero klasy i szacunku dla człowieka. czemu kierownikowi brak odwagi by zwolnić pracownika , który przez 10 lat miał wkład w rozwój firmy? postawił za sobą "niewiastę" trenera, trenera który 10 lat temu nawet nie wiedział co to Kruk i który jak ciotka drżącym głosem upraszał o odpowiednią postawę obiecując listy referencyjne za samozwolnienie żenada
    ReviewUserIcon
    kim dzonk un

    22.12.2015 08:01

    Inne

    Czy wy naprawdę tego nie widzicie ,że w białych rękawiczkach trzeba zwolnić Nas nie potrzeba już 220 DT a potrzeba 50 , nie można wszystkich zwolnić gdyż będzie traktowane to jako zwolnienie grupowe więc myśli rada myśląca co tu zrobić hymm no obniżymy im pensje i w ten sposób zmusimy większość do tego aby sami odeszli i będzie git. My tu sobie popiszemy a firma oszczędzi z grubą banię minimum na Naszych relokacjach, i co proste , miało być proste, to tylko polityka , a Nami nikt się nie przejmuje my jesteśmy po prostu mięcho do pożarcia głuptaki !
    ReviewUserIcon
    contact_center

    22.12.2015 07:36

    Inne

    zmiany są w całej strukturze, nie tylko posypało się u Was DT ale także na naszej płaszczyźnie. Mimo to musimy milczeć, żeby przetrwać dziwne posunięcia w korporacji.
    ReviewUserIcon
    windykacyjna emerytura

    21.12.2015 21:21

    Inne

    Gdzie te czasy jak się zarabiało po 8-10 tysiączków.Jak zaczęły powstawać firmy windykacyjne a młodzież wzięła się do rządzenia to zarobki w windykacji drastycznie zaczęły spadać .Dajcie sobie spokój ,w windykacji dobre zarobki się skończyły ,lepiej się przebranżowić jest tyle innych zawodów. Wesołych Świąt dla DT życzy emerytowany windykator
    ReviewUserIcon
    inny zawiedziony

    20.12.2015 18:56

    Inne

    Wszystkie pozytywne opinie o GK które słyszałem wysyłając tu swoje CV są już nieaktualne , firma oszczędza na pracownikach , sprawy są już przestarzałe , klienci się śmieją jak słyszą KRUK o dobrych pieniądzach można tu już zapomnieć ... Widocznie strategia GK jest taka aby doświadczonych DT ktorzy robia ogromne wplaty i mnostwo ugod wywalic , a na ich miejsce mase niedoswiadczonych mlodzikow ...
    ReviewUserIcon
    Stary DT

    20.12.2015 17:22

    Inne

    Czytam te Wasze posty i ani trochę nie żałuję, że po wielu latach pracy w GK odszedłem do konkurencji. Boże, dzięki Ci za to że nie zamąciłeś mego umysłu mimo iż starał się to zrobić mój KR i jego guru KO. Szkoda tylko że wielu moich byłych kolegów tego teraz doświadcza.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    20.12.2015 13:34

    Inne

    Firma do tej pory była ok, nikt nikogo nie zmuszał do pracy ponad 8 godzin, pracowałeś dłużej twoja broszka jesteś osobą pełnoletnią nie dzieckiem, osobiście uważam że mówienie o pracy po 12 godzin to bajkopisarstwo lub brak organizacji pracy, ta robota w przypadku DT to efektywnie przepracowane 6 max 8 godzin, chyba ze ktoś do czasu pracy wlicza prywatne zakupy w międzyczasie, obiadek u mamusi, zwiedzanie miasta, założenie i odbieranie za firmowe paliwo dzieci ze szkoły i przedszkola to zeczywiscie można być w "pracy" 12 godzin. Fakt jak zaczynałem tutaj pracę to i 12 godzin nie starczyło bo zanim ruszyłem w teren to nad planem pracy modlilem się pół dnia, teraz jadę z głowy i planuje już w terenie i 8 godz to naprawdę był maks aby przyzwoicie zarobić. Pracowałem w kilku korporacjach i takiego luzu jak tutaj to nigdzie nie było takiej swobody i autonomii ta praca była bajką, no właśnie była. Po czwartkowo piątkowej akcji nie wierzę że można postąpić tak z ludźmi którzy zbudowali dominującą pozycję firmy na rynku. Współczuję DT którzy w amoku godnego zarobku dostosował swój poziom życia do obecnego stanu zarobków, pobrali kredyty a teraz stracili 30 -60 % swoich zarobków, współczuję ich rodzinom dzieciom, ale otwórzmy oczy pracujemy w korporacji to była kwestią czasu kiedy ktoś nam w bardzo grzeczny sposób powie wynocha lub zamknąć mapy i do roboty. Mamy wybór zacisnąć zęby i robić więcej za mniej lub zmienić robotę, ją wybiorę to drugie z czystej przyzwoitości i wewnętrznego honoru bo nie pozwolę się tak traktować w sytuacji gdy firma zarobi jeszcze więcej niż rok temu to skapi na pracownikach cc i dr. Ale kasa będzie nadal godna dla nowych których zatrudni na gotowe z waszej krwi i potu Panowie i Panie , jazda tutaj dopiero zacznie się jak wprowadza fsm, mam nadzieję że będę na tyle gramotny ze będę w innej firmie bo już uczestniczyłem w takim eksperymencie na pracowniku i nie mam ochoty na wiecej
    ReviewUserIcon
    Radek

    20.12.2015 20:44

    Inne

    Pierwsza prawdziwa opinia o DT od kilkudziesięciu stron, bez mącenia obiektywnie.
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    20.12.2015 11:47

    Inne

    GK szuka pieniędzy tam gdzie ciąć koszta jest najłatwiej czyli na ludziach, niestety to nie jest to samo co było kiedyś, GK staje się korporacją z krwi i kości gdzie liczy się tylko kasa, a ludzi ma się w 4 literach.

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.