opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1167 ocen
Opinie(3283)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3283)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    antywindykator

    23.03.2016 14:38

    Inne

    z tego co widzę - to oni włochów i hiszpanów do call center będą importować :D
    ReviewUserIcon
    34

    22.03.2016 20:50

    Inne

    Zapewne we Włoszech i Hiszpanii wspaniali i wybitni trenerzy od szkolenia zasad windykacji wspomogą firmę:)
    ReviewUserIcon
    Doradca terenenowy

    21.03.2016 21:36

    Inne

    W KRUKu w terenie na początek dają 2100 netto i ani grosza więcej,ten początek trwa około roku.Potem można liczyć na awans i 500 złotych więcej oczywiście brutto przez kolejny rok.PREMII NIE MA ŻADNEJ ANI DODATKOWEJ PROWIZJI.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    21.03.2016 23:58

    Inne

    czyli praca na luzie, bez oszałamiającego targetu, bez pośpiechu :) słowem żyć nie umierać i cieszyć się z kruczej roboty ;) o ile z hipotekami rumuńskimi może im coś wyjść, to wejście w detal hiszpański i włoski to już spore wyzwanie, a raczej ryzyko. ciekawy jestem, kiedy wejdą do wielkiej brytanii i irlandii, topiąc tam sporo pieniędzy :D
    ReviewUserIcon
    DLE 59-220

    21.03.2016 19:22

    Inne

    Powiedzcie o co chodzi ostatnio na goworku, bo w wielu tematach od dłuższego czasu dyskusja jest zaśmiecana powtarzalnymi postami o niczym, pisanymi chyba w celu tworzenia "sztucznego tłumu", wydaje mi się, że są tworzone przez agencje PR, żeby na siłę podtrzymać dyskusję, ew. żeby rozpuścić kłopotliwy dla firmy wątek w masie właśnie takich postów. Styl wypowiedzi i budowa zdań w stylu "wirtualnych doradców" z serwisów ZUS, czy PKP :-) Poważnie, niby naturalna wypowiedź, ale czuje się sztuczność i jakby autorzy nie do końca rozumieli kontekst całego wątku, po prostu komentarz totalnie z d...y, coś w stylu "no, widzę, że zatrudniają, trzeba się postarać... o, duża firma, pewnie umowa o pracę", ogólnikowy i kompletnie nic nie wnoszący do wątku. Co konkretnie ma być celem takiej pisaniny?
    ReviewUserIcon
    nox

    21.03.2016 17:25

    Inne

    hmmm kruk chyba za bardzo sie rozpedzil wlochy hiszpania niemcy a w wywiadach michal zasepa mowi jeszcze o sprawach hipotecznych w rumunii, oczywiscie apetyt rosnie w miare jedzenie ale mam powazna watpliwosc co do tego czy kruk posiada odpowiednie struktury organizacyjne aby efektywnie dzialac na tylu rynkach
    ReviewUserIcon
    z boku

    21.03.2016 16:37

    Inne

    a może po prostu firma się tak prężnie rozwija, że potrzebuje wielu ludzi do tego? czy firma ze sporą rotacją kadry jest w stanie przynosić rokrocznie takie wyniki jak KRUK i być praktycznie jedynym graczem na rynku? mam poważne wątpliwości
    ReviewUserIcon
    bg

    19.03.2016 22:52

    Inne

    Z reklamy ,,Pomagamy spłacać długi'' wynika,że to firma charytatywna a nie windykacyjna?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    20.03.2016 06:47

    Inne

    @bg - mniej więcej tak wynika :) kruk kupuje dług, wnosi pozew, pozwany wygrywa sprawę, hokus pokus czary mary długu nie ma :) @uwe - w pile to przejęli (zakupili) detaliczny dział presco. stąd też pojawił się oddział w pile, gdyż po prostu zmienił szyld na nowego właściciela czyli kruka
    ReviewUserIcon
    Ulka

    19.03.2016 21:14

    Inne

    Jak zarabiają specjaliści ds prawnych- słyszałam, że marne 2000 na rękę :( i jeszcze po 10 godzin dziennie..
    ReviewUserIcon
    CzasNaZmiany

    24.07.2016 22:26

    Inne

    Dokładnie tak to wygląda. Czysta podstawa bez premii. Awanse rzadko, bardzo rzadko. Podwyżki? Dawno nikt o nich nie słyszał. Już nawet z paczek świątecznych i biletów do kina na mikołajki zrezygnowali.
    ReviewUserIcon
    DORADCA

    01.08.2016 20:03

    Inne

    E tam paczki były i to słodycze ,lecz ja na słodycze nie kwiczę.Tak serio nigdzie cudów nie ma ,a polskie firmy dojrzewają do standardów światowych i jeszcze przed nimi długa droga .
    ReviewUserIcon
    sfff

    19.03.2016 18:49

    Inne

    jakie realne zarobki u terenowych obecnie?
    ReviewUserIcon
    uwe

    19.03.2016 14:53

    Inne

    hmmm z tego wynika ze kruk wchodzi do włoch i hiszpani oraz otwieraja nowy oddzial w pile. Pewnie stad tyle nowych ofert
    ReviewUserIcon
    dabi

    18.03.2016 17:33

    Inne

    Mam pytanie do osób, które dostały się do drugiego etapu rekrutacji w KRUK, na czym polega, są jakieś zadania scenki itp?
    ReviewUserIcon
    qwer

    15.03.2016 21:42

    Inne

    Cześć.jestem ciekaw ile zarbia analityk finansowy w firmie Kruk.sa. ? będę wdzięczny za info:) pozdro
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    15.03.2016 21:17

    Inne

    Jaka firma niby depcze Krukowi po piętach? Pytam serio, jestem naprawdę żywo zainteresowany. Patrząc na wszelkie raporty rynkowe widzę Kruka, później wielkie nic, a później wielki kur...i dołek który gryzie się między sobą.
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    28.04.2016 23:21

    Inne

    Słyszałeś kto kupił Casusa i ile w tym roku zatrudnią DT? zainteresuj się człowieku co się dzieje w otoczeniu KRUK to nie Pan i władca rynku wierzytelnośći Lindorf przejmie część niezadowolonych pracowników ja zaraz podziękuję KRUKOWI
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    30.04.2016 14:27

    Inne

    lindorff kupił casusa, tylko co z tego. sądzisz że zatrudniają na oferty marzeń? :D naiwny jesteś. gnoją ludzi jak tylko się da, bo "koszty trzeba ciąć". suma sumarum chyba jednak mimo wszystko lepsza nędzna praca w kruku - nie trzeba się wysilać bo premii i tak nie ma, niż jakiś żałosny wyścig szczurów w lindorffie. pensja i tak identyczna czyli głodowa
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2016 12:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    belfer

    14.03.2016 21:04

    Inne

    Proszę czytajcie dokładnie
    ReviewUserIcon
    A23

    13.03.2016 11:03

    Inne

    Na jakie zarobki teraz po zmianie może liczyć doradca terenowy ?
    ReviewUserIcon
    belfer

    12.03.2016 21:04

    Inne

    Bylem w tej firmie na rozmowach woj. małopolskie, to jest jakaś masakra taka praca max zarobek 3800 zł brutto. jak zapytałem o podwyżkę po jakim czasie mogę więcej zarabiać, kierownik mi odpowiedział że najwcześniej za 7 miesiecy jak otrzymam awans. Odpuściłem myślałem że jako lider tej branży płacą więcej. ide do konkuręcji co prawda podstawa 3200 zł brutto ale jest premia za wyniki. max zarobek 6000 zł netto. pozdrwiam nie polecam firmy kruk s.a. marne zarobki za tak odpowiedzialna pracę. a Kierownik był nawet spoko.
    ReviewUserIcon
    Ortograf

    21.03.2016 09:39

    Inne

    Ze słownikiem ortograficznym,mógłbyś się zaprzyjaźnić.
    ReviewUserIcon
    GOAF

    19.03.2017 21:44

    Inne

    I jak jest? 6000 netto działa?
    ReviewUserIcon
    ?

    12.03.2016 16:49

    Inne

    A ile zarabia ciężko pracująca kadra kierownicza?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.03.2016 12:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pytam

    11.03.2016 19:38

    Inne

    4000 brutto czy netto?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    11.03.2016 23:45

    Inne

    brutto, i nie PLN a koron szwedzkich :)
    ReviewUserIcon
    joeny

    10.03.2016 20:59

    Inne

    Powiem tak firma kiedyś była spuer teraz jest tak zarobki trzyosiemset na start brutto. żadnej premii. może w przyszłości podwyższka :-) okres prubny 7 miesiecy szkolenie przygotowawcze 3 tyg. życzę nowym pracownikom powodzenia.
    ReviewUserIcon
    pytanie

    10.03.2016 20:32

    Inne

    Czy firma załącza do wezwań pełnomocnictwa do reprezentacji w przypadku spraw zleconych?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branże: Farmacja i suplementacja
    ReviewUserIcon
    DORADCA

    08.03.2016 19:29

    Inne

    NIE POLECAM PRACY W KRUK S.A. PRACA JEST FRUSTRUJACA NIKT SIE Z TOBA NIE LICZY ZAROBKI SLABE(usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    dtttt

    12.03.2016 20:19

    Inne

    to fakt
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    07.03.2016 15:01

    Inne

    Słyszałam, że w regionie północnym jest nowy szef ? Ponoć jest fajny klimat ? Tam szukają kogoś z okolic Bydgoszczy na terenowego. Czy ktoś może potwierdzić, że warto pracować i można się dogadać kierownictwem ? Dużo tu narzekania na pieniądze, a słyszała, że z prowizji jest całkiem dobrze - gdzie jest prawda ?
    ReviewUserIcon
    fetyszysta

    05.03.2016 19:54

    Inne

    Jak najdalej od tej firmy. Kiepska organizacja pracy i fatalne zarobki. Kierownicy i pracownicy zmieniaja sie w tej firmie jak na zbiorze truskawek.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    02.03.2016 09:43

    Inne

    portal jest o pracy w Kruku-u, nie pracuję tu ale chcę się czegoś dowiedzieć o tej firmie, uważam że powinni się wypowiadać na tym forum tylko pracownicy ( obecni lub byli), od dłuższego czasu muszę czytać wypowiedzi jakiegoś głupka.
    ReviewUserIcon
    DT

    22.02.2016 21:49

    Inne

    Pokorny skąd masz takie info
    ReviewUserIcon
    doradca TERENOWY

    22.02.2016 21:48

    Inne

    Kobiety w kruku zamiast siedzieć z dziećmi i mężami, to w terenie przebywają od rana do wieczora a potem dziwić się że zostają rozwódkami i samotnymi matkami :)
    ReviewUserIcon
    bbb

    10.03.2016 21:54

    Inne

    jedź do Afganistanu ze swoimi poglądami:P
    ReviewUserIcon
    Pokorny

    22.02.2016 12:11

    Inne

    Będzie na czym pracować. Kruk zakupił portfel wierzytelności z Santander Consumer Bank za cenę 51,9 mln zł. Łączna wartość nominalna kupionych wierzytelności wynosi 327 mln zł.
    ReviewUserIcon
    asdfghjkl

    27.02.2016 09:49

    Inne

    Tak bardzo cię boli, że firma której tak nienawidzisz zarabia ogromne pieniądze, a ty dalej jesteś marnym, nic nieliczącym się zerem? :) Wylewaj więcej szamba, może wkońcu odbijesz sobie wszystkie swoje porażki i niepowodzenia :) dalej nazywaj mnie debilem, to świadczy tylko o tym jak w środku przeżywasz swoje niepowodzenia i jak każdego dnia sprawiają ci one ból
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    27.02.2016 13:45

    Inne

    odpal sobie pajacu redtube, to może sobie w końcu ulżysz :) zapewnić cię mogę, że mam się świetnie i poniekąd chciałbym podziękować krukowi-prokurze za możliwość zarabiania pieniążków. moje konto tam macie, w miarę regularnie je zasilacie kwotami większymi niż ty tam zarabiasz błaźnie :) a teraz weź może w końcu zażyj te przepisane lekarstwa
    ReviewUserIcon
    ddd

    21.02.2016 14:24

    Inne

    powyżej 10 sporo powyżej 11 już mniej jak tam po igrzyskach?
    ReviewUserIcon
    z terenu

    18.02.2016 20:08

    Inne

    praca w nowym systemie jest spoko :) jeszcze nigdy się nie obijałem jak teraz :) pełen luzik, zero stresu :)
    ReviewUserIcon
    Gość

    17.02.2016 23:19

    Inne

    Wylewanie żółci na firmę w której sie pracuje i nie zamierza sie jej zmienić jest po prostu żałosne. Panowie - jęczycie jak stare panny! Jakbym miała takiego faceta w domu wywaliłabym go w 5 sekund za drzwi. Dla wszystkich potencjalnych pracownikow - KRUK to bardzo fajna firma, która ma bardzo dużo do zaoferowania. Nie bez powodu pracuje tu mnóstwo ludzi ze stażem ponad 10 lat! To o czymś świadczy! Jestem dumna że tu pracuję i będę wszystkim polecać :) A wszystkim jęczącym życzę wzięcia się w garść !
    ReviewUserIcon
    doradca TERENOWY

    17.02.2016 19:33

    Inne

    Nie ma systemu prowizyjnego nie ma pracy WSZYSCY WSZYSTKO OLEWAJĄ W TERENIE
    ReviewUserIcon
    szczera

    17.02.2016 08:17

    Inne

    To przestań narzekać i doceń to co masz. A jak masz dalej narzekać to przynajmniej ZACZNIJ szukać pracy. Ja pracuje w KRUKu i jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim znajomym. Pracowałam w innych dużych firmach, polskich i zagranicznych i wiem jak źle potrafi być, w jaki sposób polscy pseudo menadżerowie potrafią traktować ludzi. KRUK naprawdę dużo daje swoim pracownikom. Jest takie powiedzenie: trawa u sąsiada zawsze wydaje się bardziej zielona. Dla wszystkich wylewających tu żółć - miejcie na tyle odwagi żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem a jak nie macie to weźcie swoje życie w swoje ręce i dokonajcie w nim zmian zamiast wylewać anonimowo swoje żale.
    ReviewUserIcon
    qwertyuiop

    17.02.2016 19:55

    Inne

    "miejcie na tyle odwagi żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem" a sama się nie podpisałaś PODRĘCZNIKOWY PRZYKŁAD HIPOKRYZJI !!!!!!
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    29.04.2016 00:23

    Inne

    twoja wypowiedź jest bardzo szczera , skoro od innych wymagasz braku animowości to proszę o twoje imię i nazwisko kochana
    ReviewUserIcon
    gość_1

    16.02.2016 08:45

    Inne

    Tak czytam te wszystkie wpisy, jak dobrze rozumiem, także ludzi, którzy wciąż pracują w tej firmie, i tak się zastanawiam - skoro jest wam aż tak źle to czemu pracy nie zmienicie? Rozwiązalibyście w ten sposób wszystkie swoje problemy - frustrację, niskie zarobki, "okrutnych" przełożonych. Nikt nie jest niewolnikiem i ma wolną wolę decydowania o swoim życiu.
    ReviewUserIcon
    s

    16.02.2016 20:28

    Inne

    jak komorowski :) weź kredyt,zmień pracę... a nie pomyślałeś może, że ktoś tej pracy nie może zmienić, bo nie daj boże będzie szukał innej dłużej niż myślał? i co dzieciom suchy chleb do jedzenia da? i to jest wisienka na torcie wszelkiego kierownictwa w naszej KORPORACJI ... osoby na stanowiskach decyzyjnych zarabiają krocie i nawet nie śni im się to, że 2 stówy w tą czy w tą szeregowemu pracownikowi robią różnicę ....
    ReviewUserIcon
    ona

    15.02.2016 19:38

    Inne

    żenada jakim zachowaniem kierują się co niektórzy Panowie kierownicy w związku z galą. najpierw zapis na galę był obowiązkowy, teraz chodzi i grozi zwolnieniem za wyrażanie swojej opinii, zachowanie. traktuje się pracowników terenowych jak (usunięte przez administratora) zapomniałem powiedzieć, że mój kierownik życzy sobie gromkiego klaskania. pogratulować ćwierćmózgu
    ReviewUserIcon
    Inny

    15.02.2016 15:46

    Inne

    To nie żal, ani złość na byłego pracodawcę. To smutek, że coś takiego fajnego jak windykacja terenowa mógł hr i głupi szef rozwalić
    ReviewUserIcon
    s

    13.02.2016 21:20

    Inne

    NIE POLECAM PRACY W KRUKU SZCZEGOLNIE JAKO DARADCA TERENOWY PRACA FRUSTRUJACA I MALA PENSJA!!!!!!
    ReviewUserIcon
    www

    13.02.2016 11:26

    Inne

    Zastanawia mnie skąd w ludziach już nie pracujących w Kruk tyle jadu i zawiści. odnoszę wrażenie że chyba żal (usunięte przez administratora) ciska że już nie są częścią firmy i tylko w taki sposób mogą jeszcze do niej nawiązać. Po co tracicie tyle energii i jakże cennego czasu na wypisywanie tych wszystkich bzdur zamiast szukać nowej roboty:) pozdrawiam wszystkich hejterów :)
    ReviewUserIcon
    gosc12345

    08.02.2016 22:12

    Inne

    Jakie są zarobki na stanowisku doradcy do spraw zadłużenia na cc?
    ReviewUserIcon
    tkakj

    07.03.2016 11:02

    Inne

    szacunku dla dłużnika nie macie żadnego, wiem, bo miałam w wami do czynienia. Była to przerażająca kwota 200 zł. A wasze metody są tak bardzo etyczne, że aż mnie brzuch boli jak sobie przypomnę.....
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    07.03.2016 18:45

    Inne

    @tkakj - kruk to i tak przy armadzie czy vex bardzo uczciwa, grzeczna i porządna firma :) @zainteresowana - o jakiej prowizji mówisz, skoro tę pozabierano?
    ReviewUserIcon
    romek

    08.02.2016 20:17

    Inne

    dlaczego zrezygnowano z systemu prowizyjnego przeciez to oczywiste ze bez niego DT nie beda juz przynosic ogromnych dochodow firmie
    ReviewUserIcon
    południowiec ktw

    08.02.2016 16:32

    Inne

    Teraz w roku 2016 praca nastał cud praca jest ok super rewelacyjnia,wszytko robi się z przymróżeniem oka i tak na luziku zero stresu jezdzenia do poźna szukania selekcjonowania a tym samym starania .brak systemu prowizyjnego wiec robi sie minimum jakie trzeba.placone mam bez wzgledu na zaangazowanie wiec dla mnie doslownie bomba.ja nic nie strace a firma bogata i jakże otwarta dla ludzi wiec wszyscy zyja zadowoleni gorzej z kierownikami bo notowania spadaja a my sie smiejemy z kierowników bo czym teraz zachecić mnie pracownika do wydajnej pracy jak nie systemem prowizyjnym.dla mnie nie ma znaczenia czy dostane stale 2000 czy 6000 tysiecy dla mnie motywujaca jest walka o system,walka ile bede w stanie wypracowac jak docisne miesiac a przede wszystkim sprawdzenie samego siebie ile jestem warty

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.