opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1167 ocen
Opinie(3283)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3283)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    lilka

    07.10.2016 09:50

    Inne

    Witajcie, w jakim mniej więcej czasie pracodawca kontaktuje się z potencjalnymi kandydatami. Ogłoszenie "wisi: od sierpnia i póki co brak odzewu. Aplikuję na stanowisko dt.
    ReviewUserIcon
    milalila

    05.10.2016 13:53

    Inne

    Hej, jak wygląda płaca dla windykatorów terenowych - jaka podstawa i czy jest premia?
    ReviewUserIcon
    ddd

    06.10.2016 21:19

    Inne

    podstawa uzależniona od doświadczenia i stażu oraz szczebla w drabince, premii w Kruku nie ma.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.09.2016 08:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wałkoń

    03.10.2016 12:02

    Inne

    Niestety ROBIĘ w IT i nie mam pojęcia jak to jest w dziale prawnym... Najlepiej zadzwoń i się zapytaj :P
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2016 10:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wałkoń

    26.09.2016 07:50

    Inne

    Wypłaty są terminowe, pracuje już sporo czasu w IT i nigdy nie dostałem po 10. Zawsze przed :)
    ReviewUserIcon
    wurzel

    16.09.2016 20:27

    Inne

    jest duzo ogłoszen z dzialow IT, czy to znaczy ze firma zaczela stawiac na informatyzacje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.09.2016 09:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RR

    15.09.2016 21:33

    Inne

    Po raz kolejny piszę osobom zaśmiecającym to forum, że nie jest to firma W.KRUK zajmująca się biżuterią, tylko KRUK S.A. - zajmująca się czym innym. Administratora proszę o wycinanie wypowiedzi nie na temat.
    ReviewUserIcon
    Niezalogowany

    09.09.2016 10:08

    Inne

    Średnia płaca w KRUK S.A. jest "nieco" wyższa niż średnia krajowa. Niewiele to mówi, domyślam się, ale lepsze to niż nic. Słowo "średnia" jest jak wiemy często nadużywane. Idąc z psem na spacer mamy średnio po 3 nogi :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2016 13:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RR

    08.09.2016 21:15

    Inne

    Chyba koleżanka nie o tym KRUKU pisze, to forum nie zajmuje się firmą sprzedającą biżuterię.
    ReviewUserIcon
    xyz

    30.08.2016 17:31

    Inne

    Jakie są zarobki na stanowisku referent ds. korespondencji wychodzącej???
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    31.08.2016 12:31

    Inne

    jakie zarobki? ustawowe czyli najniższa krajowa. a ile chciałbyś za klejenie kopert?
    ReviewUserIcon
    z terenu

    14.08.2016 16:53

    Inne

    czy ktos ma jakies nowinki o tym nowym systemie operacyjnym ktory bedzie mowil DT gdzie ma jechac????
    ReviewUserIcon
    pytanie

    19.08.2016 16:44

    Inne

    Czy w tym nowym systemie operacyjnym uwzględniono czas pracy nie większy niż 8 godzin dziennie wraz z pracą przy komputerze?
    ReviewUserIcon
    pytanie

    19.08.2016 16:54

    Inne

    czy w nowym systemie operacyjnym będzie uwzględniony czas pracy dla DT nie więcej niż 8 godzin dziennie i 40 godzin tygodniowo wraz z pracą przy komputerze zogdnie z Ustawą Kodeks Pracy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.08.2016 20:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    03.08.2016 12:06

    Inne

    chwalą sobie albowiem wszystko zależy od punktu odniesienia i priorytetów w życiu. po wojnie komuniści też wmawiali narodowi, że jak dostaną do żarcia chleb ze smalcem i nie ma ostrzału - to już jest git :)
    ReviewUserIcon
    CzasNaZmuany

    24.07.2016 22:17

    Inne

    Praktyki są bezpłatne. Owszem, po ich zakończeniu jest szansa na zatrudnienie (ostatnio spora rotacja w firmie występuje). Jeślu chodzi o start na rynku pracy-kruk to naprawde fajna opcja:), ale na dłuższą mętę, jeśli nie przypadniesz kierownikowi do gustu-nie licz na możliwości rozwoju i awanse. Stabilna praca, ale dla większości szeregowych pracowników bez perspektyw. Czyli jak wszędzie-plusy i minusy. Średnio ludzie wytrzymują ok. 5 lat i jeśli mają jakiekolwiek ambicje to odlatują do innych firm.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    18.06.2016 10:43

    Inne

    A czym się różnią praktyki w dziale rozwoju metod statystycznych a zespole analiz statystycznych? Na które z nich warto iść?
    ReviewUserIcon
    WWW

    16.06.2016 09:06

    Inne

    Nie wiem jak wygladają praktyki w działach o których wspominasz, ale wiem z wlasnego doswiadczenia, ze warto wybrac sie na staz czy prakytki, bo jesli sie sprawdzisz, to to decenia i latwo z Ciebie nie zrezygnuja, bo to dla firmy tez inwestycja. W firmie jest mnostwo osob,ktore zostaly zatrudnione po praktykach czy stazach.
    ReviewUserIcon
    Adrian1988

    03.06.2016 15:57

    Inne

    Hej a jak wygląda test na analityka (chyba excel + sql)? ktoś może kojarzy jakieś zadania? jakies podchwytliwe sa? z gory dzieki za kazda sugestie
    ReviewUserIcon
    bez nicu

    28.05.2016 17:04

    Inne

    Wszystkie wasze opisy, to jęki nieudaczników, frustratów i ludzi zakompleksionych. Jeśli nie podoba Ci się praca w Kruku, to się zwolnij, bądź kreatywny, szukaj nowych rozwiązań. Najłatwiej jest narzekać i mieć tylko roszczeniową postawę wobec życia. Chcesz coś osiągnąć, to na to zapracuje. Jęczenie do niczego nie prowadzi. Pracowałem jako DT wiele lat, przyszedł okres kiedy się rozstałem z firmą, bez żalu i jakichkolwiek pretensji. Nikt nikogo na siłę w FK nie trzyma, jeśli jest Wam źle, to droga wolna.
    ReviewUserIcon
    wbn

    25.05.2016 16:28

    Inne

    Ile średnio miesięcznie zarabia windykator?
    ReviewUserIcon
    add

    02.11.2016 13:24

    Inne

    Ile zarabia Referent ds. Korespondencji Wychodzącej ?
    ReviewUserIcon
    Bxx

    15.12.2016 12:34

    Inne

    Tzn ile?
    ReviewUserIcon
    Kodeks Karny Rozdział XXVIII Przestępstwa przeciwk

    24.05.2016 12:47

    Inne

    Art. 218. § 1. Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
    ReviewUserIcon
    zadaniowy czas pracy

    24.05.2016 12:24

    Inne

    Stosowanie wobec danego pracownika systemu zadaniowego czasu pracy nie może zmierzać do obejścia ochronnych przepisów z zakresu czasu pracy, zwłaszcza dotyczących okresów odpoczynku czy ograniczeń w wykonywaniu pracy nadliczbowej. Wykazanie przez pracownika, że wykonanie powierzonych mu zadań wymagało świadczenia pracy także w godzinach nadliczbowych, czyli ponad normy czasu pracy, rodzi po stronie pracownika możliwość dochodzenia stosownej rekompensaty:)
    ReviewUserIcon
    wpis...

    23.05.2016 17:41

    Inne

    ...no i widzisz tu jest problem, bo dręczyciel ma pełne poparcie i wsparcie Kierownika gdybym poszedł na skargę na bank dręczyciel by pracował, a ja nie miał bym przedłużonej umowy o pracę....sytuacja bez wyjścia :-(
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branże: Farmacja i suplementacja
    ReviewUserIcon
    wizerunk i uczciwość

    23.05.2016 13:10

    Inne

    Każda firma dbająca o swój wizerunek i będąca uczciwa w stosunku do swoich pracowników powinna rozliczyć przepracowane godziny nadliczbowe i z tego tytułu wypłacić wynagrodzenia :) Dura lex, sed lex !!!
    ReviewUserIcon
    Kodeks Pracy -roszczenia pracownicze

    23.05.2016 12:47

    Inne

    Art. 291. § 1. Roszczenia ze stosunku pracy ulegają przedawnieniu z upływem 3 lat od dnia, w którym roszczenie stało się wymagalne.
    ReviewUserIcon
    prawo -obowiązujący czas pracy

    23.05.2016 12:29

    Inne

    Czy przestrzegany był i jest art. 140 Kodeksu pracy ? -dotyczy DT ,treść poniżej : Art. 140. W przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy może być stosowany system zadaniowego czasu pracy. Pracodawca, po porozumieniu z pracownikiem, ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań, uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art. 129. art. 129 Kodeksu Pracy Art. 129. § 1. Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy, z zastrzeżeniem § 2 oraz art. 135-138, 143 i 144.
    ReviewUserIcon
    Kodeks Pracy

    23.05.2016 12:41

    Inne

    Czy firma rozliczyła już przepracowane godziny nadliczbowe przez DT trzy lata wstecz i wypłaciła wynagrodzenia za przepracowany ponadnormatywny czas pracy!!!? podstawa prawna- (art. 151(1) § 1 K.p.).
    ReviewUserIcon
    wpis...

    21.05.2016 16:19

    Inne

    ....mam pytanie do Kierowników Regionalnych....czy przyznanie Doradcy Terenowemu podwyżki upoważnia go do ubliżania, poniżania, wyśmiewania, a także przesyłania znieważających sms do Doradcy, który tej podwyżki nie dostał ??? I czy właśnie takie osoby zasługują na uznanie w firmie Kruk ???
    ReviewUserIcon
    gogo

    21.05.2016 16:28

    Inne

    Nie, Doradcy Terenowi w regionie są traktowani na równi jak inni jego koledzy/ koleżanki w regionie. Jeżeli w/w sytuacja miała miejsce poinformuj o tym swojego KR lub KO. Powyższa sytuacja nie powinna mieć miejsca w FK.
    ReviewUserIcon
    wpis...

    21.05.2016 16:19

    Inne

    ....mam pytanie do Kierowników Regionalnych....czy przyznanie Doradcy Terenowemu podwyżki upoważnia go do ubliżania, poniżania, wyśmiewania, a także przesyłania znieważających sms do Doradcy, który tej podwyżki nie dostał ??? I czy właśnie takie osoby zasługują na uznanie w firmie Kruk ???
    ReviewUserIcon
    ponowne pytanie

    20.05.2016 21:18

    Inne

    Czy firma rozliczyła już przepracowane godziny nadliczbowe przez DT trzy lata wstecz i wypłaciła wynagrodzenia za przepracowany ponadnomatywny czas pracy!!!? Proszę nie usuwać wpisów ,w Polsce nie ma cenzury a wolność wypowiedzi zapewnia obywatelom konstytucja!!! Ten wpis był jeszcze dzisiaj i został w sposób niezgodny z prawem bezczelnie usunięty. W tym kraju cały czas obowiązuje art . 129 Kodeksu Pracy!!!
    ReviewUserIcon
    olo

    21.05.2016 10:30

    Inne

    usuwanie wpisów nie wpływa pozytywnie na wizerunek ,czyżby się czegoś obawiano?
    ReviewUserIcon
    hhhh

    28.04.2016 07:54

    Inne

    no przecież żeby być na liście 100 naj w kraju pracownicy musieli się dołożyć po 30-40 % swoich pensji, o które im zmniejszono od nowego lepszego roku
    ReviewUserIcon
    GRZEŚ

    27.04.2016 23:49

    Inne

    PO 11 LATACH W TERENIE JAKO DORADCA TERENOWY W KRUK SA DOSTAŁEM 2500 ZŁOTYCH BRUTTO I TO W DZISIEJSZYCH CIĘŻKICH CZASACH:) WIĘC POSTANOWIŁEM SIĘ ROZSTAĆ Z TĄ FIRMĄ I POSZEDŁEM TROSZKĘ W INNYM KIERUNKU. TERAZ WIEM ŻE ŻYJE :) TO BYŁ DOBRY KROK W MOIM ŻYCIU, POŻEGNAĆ SIĘ PO TYLU LATACH Z KRUKIEM. POWODZENIA ŻYCZĘ
    ReviewUserIcon
    latte

    27.04.2016 21:10

    Inne

    witam, ile zarabiają pracownicy Kancelarii w Kruku?
    ReviewUserIcon
    GREG

    06.04.2016 15:09

    Inne

    Witam mam pytanie odnośnie pracy jako Doradca terenowy tzn. ilość obsługiwanych spraw, ilość godzin dziennie w terenie oraz najważniejsze zarobki. Dzięki i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2016 11:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ooooddddddttttt

    09.04.2016 16:24

    Inne

    teraz kruk zatrudnia do terenu tylko kobiety :)
    ReviewUserIcon
    sdr

    31.03.2016 21:09

    Inne

    Orientujecie się co jest ze sprawą kolegi ze Słupska?
    ReviewUserIcon
    odp

    31.03.2016 20:42

    Inne

    To jest dopiero prawdziwy wyzysk za ściąganie długów!!!
    ReviewUserIcon
    dobre warunki

    31.03.2016 20:39

    Inne

    Znam takich co zarabiają ok. 1600 zł netto za pracę w terenie-masakra!!!
    ReviewUserIcon
    Tomek

    30.03.2016 19:33

    Inne

    Fakt..., po dwóch latach pracy dostałem pensję jak bym był kawalerem na utrzymaniu rodziców. Ktoś miał rację pisząc powyżej, że praca dt, to praca dla kawalerów i panien, u których za wszystko płacą rodzice, a pensja jest na piwko i dyskotekę. No może jeszcze dla emerytów z emeryturą 3.500zł, bo emerytów należy wspomagać, a szczególnie lubią to robić kierownicy.
    ReviewUserIcon
    uiop

    30.03.2016 22:58

    Inne

    Już dawno temu pisałem, że GK stała się korporacją przez duże K ... a cechą charakterystyczną korporacji przez duże K jest wyzysk pracowników, bo na nich można najwięcej zaoszczędzić. Jeżeli jesteś szeregowym pracownikiem w GK, to nie licz na godną pensję :)
    ReviewUserIcon
    uiop

    30.03.2016 23:03

    Inne

    I jeszcze jedno dodam :) zastanawiacie się, czemu na stronie GK jest tyle przenajróżniejszych ofert pracy :) ... to Wam powiem :) to są fałszywe oferty, wiszą po to żeby wisiały, nikt nie zostanie zatrudniony :) ich rolą jest sprawianie wrażenia, że GK się "dynamicznie rozwija"
    ReviewUserIcon
    elo

    28.03.2016 10:52

    Inne

    A ile w Kruku zarabia programista?
    ReviewUserIcon
    terenowy

    27.03.2016 20:21

    Inne

    sama praca doradcy terenowego w kruku jest ok. Jedyne minusy, co bylo juz wielokrotnie wymieniane to za niskie zarobki oraz kierownictwo. A jezeli masz jakies konkretne pytania to najlepiej bedzie jezeli je poprostu zadasz
    ReviewUserIcon
    vv

    26.03.2016 09:35

    Inne

    ten dług może być przedawniony?
    ReviewUserIcon
    tomek

    25.03.2016 15:41

    Inne

    Dla mnie Kruk to paranoja..Za grosze wykupują stare długi i dodawają konkretne koszty.Ostatnio dostałem pismo o przejęciu długu za 2005r.i z 1200zł.zrobili 110.000,00zł.w tym 5000,00zł naliczyli odsetek.Takiej głupoty nie pozazdroszczę nikomu.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    28.03.2016 03:34

    Inne

    dostałeś pismo, więc je olej :) roszczenie na 99% przedawnione
    ReviewUserIcon
    zippp

    23.03.2016 16:24

    Inne

    mam pytanie, bo jestem zainteresowany pracą jako DT i nawet mnie zapraszają na rozmowy, czy warto ?, podstawa to już doczytałem, a co z autem służbowym ?, gps, czy bez, jakie auto, na jakich warunkach ?
    ReviewUserIcon
    cderfv

    23.03.2016 21:37

    Inne

    @zippp dostaniesz dla siebie samochod forda fieste z 2009, telefon i tablet z programem komputerowym do pracy i w tym nawigacje. To są plusy, minusy to zarobki i nieustanne ponizanie przez przelozonych.

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.