opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1167 ocen
Opinie(3283)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3283)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Arturek

    26.12.2018 23:28

    Inne

    Widać że jedna osoba pod różnymi nickami często używa słów "nie ma co narzekać"
    ReviewUserIcon
    damian

    22.12.2018 19:15

    Inne

    Jak dla mnie praca w porządku. Nie mam na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    04.12.2018 18:02

    Inne

    Czy w kruku przyjmują na drugie zmiany?
    ReviewUserIcon
    Windykator1234

    19.12.2018 12:08

    Inne

    Jasne, ale we Wrocławiu.
    ReviewUserIcon
    czarek

    18.12.2018 14:53

    Inne

    Pracuje tutaj ponad rok, więc myslę, że zdążyłem sobie już wyrobic zdanie. Moja ocena jest pozytywna. Firma oferuje dużo, fajnie prowadzonych szkoleń. Atmosfera jest luźna, wszyscy sympatyczni. Jednym taki luz odpowiada innym nie, ja się odnajduje, ale przyznaję, ze na początku musiałem się przełamać. Pieniądze są całkiem dobre, położenie biura dla mnie średnie, bo mieszkam w zupełnie innej części miasta, ale dojazd jest ok.
    ReviewUserIcon
    Windykator1234

    19.12.2018 12:07

    Inne

    Czarek, ile masz za wpis pozytywny w systemie motywacyjnym? "czarek 18.10.2018 10:15 Dobry pracodawca. Wszystko w porządku, od socjala po atmosferę".
    ReviewUserIcon
    czarek

    18.10.2018 10:15

    Inne

    Dobry pracodawca. Wszystko w porządku, od socjala po atmosferę
    ReviewUserIcon
    Aa

    27.10.2018 20:37

    Inne

    Jest dofinansowanie do karty multisport jak i dla zainteresowanych prywatna opieka medyczna ok 40 zł miesięcznie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.12.2018 00:12

    Inne

    Dofinansowanie do multisporta, lux-med, kafeteria,
    ReviewUserIcon
    karo

    07.11.2018 09:25

    Inne

    Pracuję od prawie roku i bardzo mi się podoba. Jest mega spoko atmosfera, dobre wsparcie z góry, skzolenia i spoko benefity. Generalnie ja mogę polecić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.12.2018 00:09

    Inne

    Są wewnętrzne rekrutacje I każdy może znaleźć coś dla siebie. Obszarów do rozwoju jest dużo. Praktykuje się współpracę A nie odgórne przywództwo. Wszyscy są równi, niezależnie od zajmowanego stanowiska.
    ReviewUserIcon
    ada

    27.11.2018 13:48

    Inne

    Mi się bardzo dobrze pracuje. Fajne szkolenia i spoko atmosfera u mnie w dziale
    ReviewUserIcon
    mimi

    23.11.2018 13:25

    Inne

    Bardzo fajnie na start. Sporo szkoleń, dużo się można nauczyć, atmosfera na plus, spoko biuro.
    ReviewUserIcon
    kiki

    22.11.2018 12:52

    Inne

    Bardzo dobry pracodawca, spoko wsparcie z góry, fajne benefity. Ogólnie polecam
    ReviewUserIcon
    limo

    31.10.2018 15:52

    Inne

    Pracuję od ponad roku i jest wszystko git. Wparcie z góry jest, ludzie fajni, atmosfera super
    ReviewUserIcon
    liper

    29.10.2018 12:50

    Inne

    Dobra firma, dbają o pracownika
    ReviewUserIcon
    Dolcia

    24.10.2018 17:17

    Inne

    Witam ma pytanie o zarobki w firmie jeżeli chodzi windykacje, ile podstawy i premii. Dla pracownika z doświadczeniem 5-cio letnim.
    ReviewUserIcon
    RR

    25.10.2018 21:01

    Inne

    Doradca terenowy na początek między 3500 a 4000 brutto i tyle. Premii żadnych nie ma. Staż ma wpływ na przyjęcie, ale i tak trzeba piąć się od 0 po szczeblach kariery. Wraz z awansami idzie kasa, ale to zależy od przełożonego.
    ReviewUserIcon
    nitra

    18.10.2018 12:46

    Inne

    Firma ogarnięta stawia na atmosferę między pracownikami. Brak sztucznych podziałów i podejścia typu Ty podwładny, ja szef. Spora pomoc merytoryczna dla nowych osób. Sama nie miałam imponującego doświadczenia zawodowego a jednak się odnalazłam w Kruku.
    ReviewUserIcon
    kamil

    23.10.2018 15:28

    Inne

    No na start firma jest jak znalazł
    ReviewUserIcon
    Razec

    18.10.2018 00:44

    Inne

    Najlepsze lata ta firemka ma już za sobą
    ReviewUserIcon
    Gość

    17.10.2018 14:35

    Inne

    Czy firma wysyła maila w przypadku odrzucenia kandydata czy kontaktuje się telefonicznie ?
    ReviewUserIcon
    serowy

    11.10.2018 12:52

    Inne

    Pracowałem ponad 2 lata w tej firmie i było mi bardzo dobrze. Z różnych powodów osobistych musiałem odejść z pracy i się przeprowadzić, ale gdyby nie to, pewnie dalej bym tu pracował. Ogólnie polecam.
    ReviewUserIcon
    nik

    26.09.2018 15:22

    Inne

    szukam inforamacji jakie sa widełki zarobków w kruku na stanowisku doradcy terenowegi i kierownika. Prosze o info
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    07.10.2018 23:11

    Inne

    najniższa podstawa to 3900 brutto? to chyba w lirach tureckich :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    10.10.2018 14:58

    Inne

    Napisałem to co wiem. Jeśli masz inną wiedzę , podziel się nią.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.10.2018 11:59

    Inne

    Czy orientuje się ktoś kiedy firma rozpoczyna program praktyk absolwenckich? Ogłoszenie ciągle odświeżane, a wyznaczonego terminu rozpoczęcia nie ma
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.10.2018 10:45

    Inne

    Witam czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi dotyczącej tego kiedy rozpoczyna się program praktyk absolwenckich w firmie? Ogłoszenia od dwóch miesięcy są ciągle odświeżane i nikt nadal się nie odzywa. A niestety firma nie podała daty rozpoczecia projektu.
    ReviewUserIcon
    Aaa

    04.10.2018 10:11

    Inne

    Witam czy jest tu jakaś osoba która może mi udzielić odpowiedzi na pytanie kiedy w firmie zaczyna się program praktyk absolwenckich? Firma cały czas dodaje ogłoszenia i tak na prawdę trwa to już ponad dwa miesiące. Poszukują ludzi na praktyki/staże ale nie ma niestety informacji kiedy ten program tak na prawdę rusza
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    ja

    02.10.2018 19:50

    Inne

    Nigdy nie piszę opinii, pracowałam tam na tyle by stwierdzić: 1. zależy gdzie trafisz - Kierownik 2. jak znasz pracę w innych firmach i wiesz, że jest dużo zmian to się dostosujesz 3. Firma ma naprawdę bardzo fajne świadczenia ZFŚS 4. Są wspaniali ludzie, którzy szczerze Ci pomogą 5. Są ludzie, którzy Cię wykorzystają Jeśli chodzi o zarobki to na stanowiskach Doraca - jest ok, reszta to tragedia. Jeśli widzisz ciągle te same ogłoszenia na te same stanowisko to wskazówka - nie aplikuj. Jeśli dostaniesz dużo zadań na "słowo: a na email wręcz odwrotnie - wiej bo w niedzielę od rana będziesz się stresował/a, że idziesz do pracy. Zaznaczam, że to już niestety korporacja.
    ReviewUserIcon
    icek

    21.09.2018 15:26

    Inne

    Bardzo porządny pracodawca. Nie mam na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    nik

    26.09.2018 14:58

    Inne

    czy możesz zdradzić na jakie zarobki można tam liczyć? chociaż widełki zarobków kierownika i doradcy terenowego?
    ReviewUserIcon
    skowron

    20.09.2018 11:30

    Inne

    Jeśli ktoś chce się sprawdzić w branży, to bardzo dobre miejsce na start. Mają fajne wsparcie, dobra opiekę ze strony przełożonych i masę szkoleń. Na pewno nie każdy się odnajdzie, bo branża mocno specyficzna i często stresująca, ale firma jako taka super.
    ReviewUserIcon
    pik

    18.09.2018 12:43

    Inne

    Pracuję od roku ponad i nie mam na co narzekać w zasadzie.
    ReviewUserIcon
    iwka

    16.09.2018 20:38

    Inne

    Praca w Kruku to była moja pierwsza dorosła praca po studiach i sporo się nauczyłam. Także na start polecam.
    ReviewUserIcon
    aki

    14.09.2018 12:51

    Inne

    Jedna z lepszych firm w branży, w jakiej pracowałem.
    ReviewUserIcon
    baro

    13.09.2018 14:14

    Inne

    Od kilku lat pracuję w kruku i jak dla mnie praca jest dobra. Branża nie jest łatwa, ale firma daje fajne wsparcie i atmosfera jest mega spoko.
    ReviewUserIcon
    Doradcy terenowi

    13.09.2018 09:12

    Inne

    Zasady uczciwości, szacunku i tolerancji są dla nas bezwzględnie obowiązujące, Stawiamy na długotrwałą współpracę i stabilność zatrudnienia, Tworzymy przyjazną atmosferę w pracy, w kreatywnym i profesjonalnym zespole. Ale ten wpis Panie dyrektorze chyba Piły nie dotyczy ???
    ReviewUserIcon
    maser

    06.09.2018 11:03

    Inne

    Pracuję od kilku miesięcy i wrażenia pozytywne.
    ReviewUserIcon
    arek

    23.08.2018 12:42

    Inne

    Praca w tej branży łatwa nie jest i jest faktycznie dużo pracy, ale atmosfera jest bardzo w porządku i zarobki na spoko.
    ReviewUserIcon
    arek

    27.08.2018 10:33

    Inne

    Zarabiam sporo więcej niż minimalna.
    ReviewUserIcon
    ar

    31.08.2018 10:41

    Inne

    Jak się pracuje na najniższym stanowisku to może masz taką pensję, ale uwierz, że są ludzie, którzy są specjalistami w swojej pracy i są dobrze wynagradzani.
    ReviewUserIcon
    No name

    31.08.2018 10:36

    Inne

    Rekrutacja w porządku biuro i ludzie tworzą bardzo pozytywną atmosferę. Niestety obiecali oddzwonić bez względu na wynik rekrutacji. Nie oddzwonili szkoda bo cierpi wizerunek firmy i trąci brakiem profesjonalizmu.
    ReviewUserIcon
    nolo

    29.08.2018 13:26

    Inne

    Moim zdaniem firma jest ok. Jasne, że pracy jest sporo, są rzeczy, które jednym pasują, innym nie, ale ogólnie oceniam pozytywnie.
    ReviewUserIcon
    Kolega z branży

    22.08.2018 17:29

    Inne

    Może gdyby ta Doradczyni terenowa z Piły miała psa, to by pracowała dalej, ale, że ma dziecko została pozbawiona pracy.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    23.08.2018 11:34

    Inne

    to sobie pójdzie do innej, lepszej pracy. z korzyścią dla jej portfela, zdrowia i samopoczucia :)
    ReviewUserIcon
    Angelika

    23.08.2018 09:50

    Inne

    Najlepsza!!!! Firma w kraju.Poszli mi na reke przy bardzo duzym I przeterminowanym dlugu!!!nie bójcie sie z nimi kontaktu!! Sa profesjonalni I maja ludzkie podejscie.Polecam!!!!
    ReviewUserIcon
    :-)

    22.08.2018 15:07

    Inne

    A co z Mudą ?????? Zwalnia się za nic dobrych, starych pracowników, którzy robią wynik i przynoszą zysk dla firmy, a zatrudnia w to miejsce nowych, na których efekty pracy będzie trzeba poczekać. Bo ktoś na kierowniczym stanowisku zachowuje się jak rozkapryszona dziewczynka, której odebrano lalkę. I nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć.
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    22.08.2018 08:43

    Inne

    jak sami siebie jako pracownicy nie szanujecie, to nie dziwcie się braku szacunku ze strony dyrektora i kierowników. Oni mają was gdzieś, pokazuje to ostatni rok i działania kadry kierowniczej. A co robią niektórzy z Nas? ile by ugód i kwot nie kazali to robicie jak te woły, utyskujecie na kierowników gdzieś w skrytości ale powiedzieć na forum zespołu to już nie ma odważnych. a kierownicy śmieją się z Was w kułak, mają gdzieś wasze problemy, patrzą jedynie na swój interes. życzę więc dalszej tyrki i kosmicznych targetów w zespole totalnej obłudy
    ReviewUserIcon
    Dominika

    14.08.2018 12:39

    Inne

    @Maa czy możesz rozwinąć swoją opinię? Na razie jest bardzo ogólna i ciężko wyciągnąć wnioski. Jak oceniasz warunki zatrudnienia, atmosferę i możliwości rozwoju w KRUK? Wszystkie merytoryczne wypowiedzi są bardzo cenne dla osób poszukujących pracy.
    ReviewUserIcon
    PanKruk

    15.08.2018 10:49

    Inne

    Dominika, Twoje komentarze przesmarowane są grubą warstwą wazeliny i nic nie wnoszą do opini na temat pracy w Kruku. Dziękuję, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    aaaa

    21.08.2018 10:30

    Inne

    to jest admin matole
    ReviewUserIcon
    Doradca terenowy Piła

    15.08.2018 06:56

    Inne

    Firma Kruk S.A. jako firma nie jest zła. Do tego jeśli ktoś lubi pracę w terenie i kontakt z klientem naprawdę jest fajnie. Ale czasami nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach burzą dobry wizerunek firmy. Przykład kierownik R6 zachód.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    16.08.2018 12:24

    Inne

    kontakt z klientem :) he he he he teraz dyrekcja wam ten kontakt z klientem jeszcze mocniej przybliży do jeszcze mocniejszego polubienia - zwłaszcza na dzielnicach cudów po zachodzie słońca. powodzonka!
    ReviewUserIcon
    Zdrowie najważniejsze

    18.08.2018 19:44

    Inne

    Raportowanie na tablecie w złym oświetleniu czyli ford to szybka utrata wzroku, ale kto by się tym w tej firmie przejmował.Zdrowiem i bezpieczeństwem pracownika
    ReviewUserIcon
    DT

    14.08.2018 12:37

    Inne

    A jak teraz wygląda podstawa terenowych? Są w ogóle jakieś premie? Kiedyś firma miała dobrą opinię, teraz raczej kiepsko więc się zastanawiam czy jest w ogóle sens składać cv.
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    17.08.2018 13:29

    Inne

    premii nie ma od dawna, jest stała podstawa - odkąd zmienili system wynagradzania. wymagania coraz większe i bardziej "urozmaicone". czy składać CV, to już twój wybór. najwyżej przeżyjesz kolejne "ciekawe" doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Wpis

    10.08.2018 18:08

    Inne

    No cóż biznes windykacyjny dobiega końca , a wprowadzone i oczekujące na wprowadzenie nowe przepisy prawa nie sprzyjają tej branży - jest tyle innej pracy więc pora się przebranżowić zamiast narzekać:)
    ReviewUserIcon
    DT

    11.08.2018 07:44

    Inne

    sam się przebranżawiaj! ja lubię tę pracę i jak Firma się ogarnie i nie będzie wymyślała "udoskonaleń" -to do emerytury :) :) :) hi hi hi
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    13.08.2018 14:17

    Inne

    przestaniesz lubić jak na dzielnicy cudów w czapkę wyłapiesz :) byle nie za mocno, bo jeszcze przyspieszoną rentą zakończysz karierę...

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.