Opinie o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare w Łódź

Śmiech

Dzwoni HRka z Warszawy w związku z aplikacją do Philipsa. Proszę by zadzwoniła po 16. Potwierdza. O umówionej godzinie dostaje smsa, że przekłada rozmowę na dzień jutrzejszy. Pani Anna nigdy więcej się nie odzywa. Czy tak Philips traktuje swoich kandydatów? Trochę szacunku.

@Śmiech

U mnie miała być odpowiedź w ciągu tygodnia bez względu na wynik i od miesiąca cisza. Słabo.

Cześć, znam język angielski i niemiecki na poziomie B2. Czy to wystarczy? Na jakieś stanowisko polecacie aplikować? Oraz jakiej pensji można się spodziewać na początek? Dzięki za opowiedz. :)

Cześć, dostałem propozycję pracy jako Collections and Cash Application Specialist. Jak wygląda praca? Czy jest sporo nadgodzin? Czy firma w dalszym ciągu nie dofinansowuje do wyposażenia biura domowego/opłat za prąd? Z góry dzięki, pozdrawiam.

kandydatka
@Zainteresowany

jestem po rozmowie na to właśnie stanowisko (po angielsku - miła obcojęzyczna managerka), proces jest w trakcie przejmowania z Indii. Szukają osób doświadczonych z cash appem, nie ma zadań debt collectora ale "niewykluczone" że w przyszłości trzeba będzie również się tym zajmować. Nie ma dodatku za prąd/dofinansowania do sprzętu biurowego, Philips daje laptop, dodatkowy monitor ew. krzesło biurowe. Jest możliwa praca wyłącznie zdalna.

swinty z papirka wycinty

Swoja droga niezla tutaj impreza tutaj w komentarzach, ludzie pisza o przemocy, o trudnych tematach, wypaleniu zawodowym i konsekwencjach zdrowotycnych a tutaj "pracownik, pracownica" proboja deprecjonowac opinie ludzi skupiajac sie na tym jak inni z pewnoscia przesadzaja, bo Ty dostales 17 podwyzek i 20 awansow w tym roku

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
hej

Jak wygląda rozmowa z liderem? Jestem właśnie po dość długiej rozmowie wstępnej z rekruterką i czego mogę się spodziewać, jakie pytania itp?

Philips DA

(usunięte przez administratora) Nie mówiąc o braku kompetencji, spóźnia się na prawie wszystkie spotkania, na inne zapomina się wdzwonic, albo po prostu olewa. Wymaga czegos a za chwilę mówi, ze chodziło jej o cos innego, potem znow zmienia zdanie. Robi ogromny bałagan, a ludzi traktuje na zasadzie "zamknij się i rób". I to jest najmniejszy problem, bo ogólnie wszystko rozwala. Ludzie przez nią odchodzą, bo nie da się znieść współpracy z nią. (usunięte przez administratora)Jesli trafi się na dobrego Team Leadera to i tak długo znią nie wytrzyma, więc nie ma co nastawiac się na zbudowanie stabilnego teamu i dobrych relacji z ludzmi.(usunięte przez administratora)

Uciekinier z DA
@Philips DA

(usunięte przez administratora) Na wstępie powiem, że mój zespół, jak i inni ludzie pracujący tj inni TL to osoby, dające z siebie wszystko i jeszcze więcej. Niestety po odejściu mojej TL (usunięte przez administratora)wszystko zaczęło się sypać. Pomijając ciągłe braki rąk do pracy, o czym od początku była informacja na każdym daily meeting, to zaczęły się szybkie roszady. Osoby świeżo zatrudnione, które dopiero co nauczyły się jednego procesu, po niespełna miesiącu od zatrudnienia zostały szybko przeniesione na inne procesy. Najsmutniejsze jest, że wszyscy wiedzą co się dzieje, ale nic się nie zmienia,(usunięte przez administratora)

Damian

Hej orientujecie się jakie są widełki płacowe na stanowisku Inżyniera Procesu?

Wiśnia

W tej firmie pracuje się coraz gorzej, rotacja coraz większa, wypaleni pracownicy, o których motywację nikt nie dba. Możliwości rozwoju, awanse, podwyżki? Zapomnijcie, chyba że lubicie czekać na nie 3 lata. Na stanowiska TL zatrudnieni są ludzie bez doświadczenia, natomiast na stanowiska PE osoby, które na procesie przepracowały z 3 miesiące - uzyskanie od nich rzetelnych informacji graniczy z cudem. Bezpłatne nadgodziny, praca w święta i weekendy. Rekrutacje wewnętrzne na inne stanowiska to katastrofa - brak komunikacji między rekruterami a kandydatami, samemu trzeba się prosić o update o statusie rekrutacji, specjaliści z długoletnim stażem w firmie, o dużej wiedzy, są tutaj nieuszanowani. Jeśli zastanawiacie się czy warto tu pracować, to nie warto, są inne firmy na rynku, które w tym momencie oferują lepsze warunki finansowe - praca tutaj już przestała się opłacać na każdej płaszczyźnie. Szkoda, że Management nic z tym nie zrobi, tylko woli marnować kapitał. Ogólnie nie polecam.

pracowniczka
@Wiśnia

Hmm brzmi obco dla mnie- u mnie w zespole awans średnio co 1,5-2 lata i mamy płatne nadgodziny jak się zdarzą- dziwię się, że nie zgłaszałeś do HR

Wiśnia
@pracowniczka

A jaki dzial? Tez chciałabym, żeby brzmiało to dla mnie obco, inaczej nie chciałabym zmienić pracy. Ja odnosze się do doświadczeń z SCM i SO. Zgłaszałam wielokrotnie do TL, ciagle freezy, itd. :) w ocenie rocznej dostałam 4.

Jaki jest styl zarządzania w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Chyba sobie żartujesz. Zarządzania tam nie ma, senior managerowie akceptują (usunięte przez administratora) i alkoholizm na porządku dziennym.

styl wolny - waga piórkowa

Workload
@BREEDLEY@O2.PL

a może Ty czegoś się najadłeś? Co spożywasz?

Przemyślenie

Do obecnych wykorzystywanych pracowników: a nie myśleliście o założeniu związków zawodowych? Strajku generalnym? Zgłoszeniu łamania podstawowych praw pracowniczych do PIPu?

@Przemyślenie

ale jak wykorzystywanych? ktoś kogoś wykorzystuje? zmusza do pracy? w tym kraju nie ma obowiązku pracy z tego co wiem - można odejść jak komuś ciężko. Nie ma problemu z pracą - przynajmniej na razie

breedley, przestan spamowac
@BREEDLEY@O2.PL

Wiesz ile ludzi rocznie popelnia samobojstwo przez roznych pracodawcow, przez harrasement, przez nekanie, brak balansu zyciowego, rozbicie rodzin? Bawi cie to, zakompleksiony pajacu? Hejterze? Wiesz ile rodzin jest rozbitych ni przez alkohol a przez frustracje spowodowane ciezka praca ktora jest traktowana z niewdziecznoscia, brak uczciwosci w awansowaniu i premiowanie lojalnosci a nie ciezkiej pracy? W Polsce prawo pracy nie stoi po stronie pracownika a sytuacja socjoekonomiczna niektorych po prostu doslownie zmusza do pracy. Tutaj masz pare stow wiecej i juz ludzie sa w staie znosic wszystko. Ale to Cie bawi, co? Ludzie naprawde, naprawde sie staraja i wkladaja wiecej niz 8h i troche uwagi. Niektorzy poswiecaja, dedykuja temu cale swoje zycie. Dla niektorych te tabelki to cale zycie i nie ma w tym nic wstydliwego. Wiesz, co jest powodem do wstydu? Toksyczne, obrzydliwe trollstwo. I zawsze w takim momencie przychodzi taki jak ty i mowi "nic nie trzeba". Zrzucanie winy na ofiare to ulubione zajecie takich jak ty, jak pobija za wyglad to nie musial, jak nekaja w zwiazku to mogla odejsc, jak tyraja w pracy to za miekki a tak w ogole to "nie trzymaja na sile" Wiesz ile pozytecznych rzeczy mogles zrobic ale wolales napisac cos glupiego i niepotrzebnego. Gratuluje.

@breedley, przestan spamowac

ojej - może idź do psycholożki bo ten harassment cię zabije. Pracę każdy może zmienić jak mu się nie podoba i nie maż się jak baba

Workload
@BREEDLEY@O2.PL

Breedniey....nie moderuj. Jedzie na kilometr Twoją wybujałą moderacją "parasola ochronnego". Kogo ochraniasz w firmie? Kto Ci płaci za słodzenie w celu tuszowania faktów? Moderatorze.....

Pytanie: Jaka aktualnie pracuje się w księgowości w Philips Healthcare w Łódzi? Czy Philips boryka się od dawna z brakiem kadr i w związku z tym jeden pracownik obłożony jest obowiązkami kliku osób? Nadgodziny są standardem? Jeżeli tak, to czy nadgodziny są na tzw zeszyt czy oficjalne? Czy moża je odebrać, bądź są wypłacane? Pozdrawiam

cześć
@Monika

jest specjalny system ADP do raportowania nadgodzin, więc możesz w każdej chwili taką nadgodzinę wbić do systemu i odebrać w dogodnym terminie, albo otrzymasz dodatek do pensji.

REKRUTACJA Nie dajcie się w ciągać w non stop trwające rozmowy kwalifikacyjne audio. Pani (usunięte przez administratora)zależy na wiecznie trwających rozmowach ( szczególnie audio) a nie na zatrudnianiu. Nie można się oprzeć wrażeniu, że chodzi o obrabianie ludzi - materiału audio a nie o pracę w firmie. Czy dobre gratyfikacje idą za obrabianiem kandydatów i ich profili metodą AUDIO? Ja pani sobie chce porozmawiać o wydmuszkach, żeby zdobyć materiał audio o człowieku to niech za to zapłaci rozmówcy. Wszystko kosztuje.....NIE DAWAĆ OBRABIAĆ SIĘ PROFILOWO! bo to nie o zatrudnienie chodzi.

@Marek

tak - też tak myślę. Myślę że ptaki nie są naturalne i nas obserwują z nieboa - nagrywają wizję. To by się zazębiało - pani z rekrutacji nagrywa brakujące audio i mają pełny obraz kandydata.......dziękuje że podzieliłeś się z nami tymi błyskotliwymi uwagami.

@BREEDLEY@O2.PL

Bardzo błyskotliwe...jakbyś z sześcioma managerami po kolei rozmawiał i miał propozycję dalszej rekrutacji na stanowisko, to chyba ucieszyłoby Cię to....bo mnie bardzo. Może niektórzy lubią rozmowę rekrutacyjną nie na temat i wiecznie trwającą, o niczym-jak młyn, ale dla mnie to dziwne....Pierwszy raz spotkałem się z taką szybką, skrupulatną i konkretną rekrutacją ....że też mnie to zdziwiło.....sam teraz się zastanawiam, bo to pewnie ja jestem dziwny, że powinno być krócej ...cieszę się, że mogłem pogadać, ćwiczenia wokalne mają przecież sens.... Lubisz Lema?

@BREEDLEY@O2.PL

Zgodnie z wytycznymi rekrutacyjnymi w firmach zarówno materiał audio jak i video jest nagrywany i opracowywany pod kątem identyfikacji i ZZL - tak dla informacji. Tyle w temacie.

@BREEDLEY@O2.PL

Na przerwie w szkole nie czytaj tyle Stanisława Lema.. może komuś tu imponujesz. Pozdrawiam serdecznie :-)

Personal Health

Czytając te wszystkie żale i negatywy pomyślałam, że warto podzielić się opinią pozytywną. Pracuję w Philipsie od niemal roku i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Naprawdę dobra pensja, świetna atmosfera i duże możliwości rozwoju. Trafiłam na wspaniałego lidera - Adriana. Nigdy wcześniej nie pracowałam z kimś tak oddanym swoim zadaniom, zespołowi, tak dobrze motywującego do działania. Nie wiem, jak wygląda to w innych działach Philipsa, ale u nas, w PH, jest naprawdę fajnie. I choć czasem workload jest duży i wciąż borykamy się z brakami kadrowymi, to jednak dajemy radę. Mogę spokojnie każdemu poradzić pracę w tej firmie :) :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare odbywa się również w języku angielskim?

Tak. Duża część rozmowy jest po angielsku

Jak wygląda obecnie praca w firmie Philips w Supply Chain? Ogłoszeń do tego działu jest bardzo dużo. Czy wraz ze wzrostem zatrudnienia, wzrasta również komfort pracy? Czy jest mniej nadgodzin niż wcześniej? Na rozmowie wspominali ze nadgodziny pojawiają się głównie na koniec kwartału...

Rozczarowana

Uważajcie na oferty z działu tzw. Domestic Appliances (DA), to nie jest już Philips, DA to teraz część chińskiego funduszu inwestycyjnego, ponadto jest prowadzany przez niekompetentną i pełną negatywnej energii kadrę, zwłaszcza jedna osoba, wprowadzająca stres i zamieszanie. Niekompetencję w zarządzaniu ludźmi oraz brak wiedzy o procesie zasłania nieporadnym "coachingiem". Generuje stres i konflikty, ponadto odzywa się do podwładnych bez szacunku, stawiając siebie za wzór cnót pracowniczych. Ludzie masowo opuszczają DA na zewnątrz lub do właściwego Philipsa. Dodatkowo kolejnym problemem DA jest absurdalny wręcz natłok pracy po 10-12 h dziennie. Na rozmowie o pracę polecam sprawdzić zakres obowiązków. plusy: - bardzo fajni ludzie (oprócz managementu z tzw. poziomu 60 i wyżej) minusy: - toksyczna atmosfera - niekompetentna kadra zarządzająca - brak możliwości na awans - bardzo dużo pracy (ponad 8 h dziennie) - kiepskie szkolenia - oferta już nie tak atrakcyjna jak jeszcze 2-3 lata temu

Stanowczo ODRADZAM

Jeśli myślisz o karierze w firmie Philips to z czystym sumieniem ODRADZAM. Praca w tej firmie Cię wykończy, prędzej czy później będzie potrzebny dłuższy odpoczynek, możliwe że pod opieką psychiatry/psychologa. Jest to firma, w której człowiek nie ma żadnego znaczenia, nie liczy się osobowość, charakter, zacięcie czy spryt. Takie cechy są wręcz piętnowane i nieprzychylnie oceniane pod względem oceny rocznej czy dalszej współpracy. Liczą się tylko raporty, KPI, statystyki i czy dany zespół jest „na zielono” – czytaj nie ma żadnych problemów, wszystko jest idealne, nikt się nie skarży, nikt nie zgłasza problemów. A tych jest bardzo dużo – zaczynając od powalającej ilości pracy, przez braki kadrowe w zespołach, po nadmiernie ‘eksploatowanych’ pracowników, którzy żeby być „na zielono” bardzo często siedzą na nadgodzinach. Ludzie traktowani są jak przedmioty, przerzuca się ich z zespołu do zespołu, nie patrząc zupełnie na umiejętności, czy taka osoba się nadaje i czy w ogóle chce, ludzie są zestresowani, przemęczeni, nie śpią po nocach, płaczą, są wypaleni. Proponuję zapamiętać żelazną zasadę – w tej firmie nie istnieje słowo "nie", jego użycie bierze się na własną odpowiedzialność i można mieć z tego tytułu wiele nieprzyjemności (np. dodatkowe zadania, dodatkowy raport, którego nie znasz ale od dzisiaj go robisz, obniżenie oceny rocznej itp.) Firma nie stara się pomagać w żaden sposób, dopiero złożenie wypowiedzenia wywołuje jakiekolwiek negocjacje ze strony managerów, czy w kwestii pieniężnych, czy innej zmiany. Urlop to ciężki temat, dostaje się go tylko wtedy kiedy sytuacja biznesowa na to pozwoli, a nie kiedy pracownik tego chce, a bywa i tak, ze nie można w ogóle wziąć urlopu. Pracuje się też w święta, aby zapewnić „płynność biznesową”, mimo że fabryki mogą być zamknięte, czy inne kraje mogą mieć wolne, ale w Philips Polska nie można mieć wolnego – tylko do uzgodnienia z innymi w danym zespole i czy lider na to zezwoli. Managerowie nie znają procesu, podejmują decyzje często niezgodne z nimi, nie potrafią lub nie chcą konsultować się z pracownikami, którzy w tym siedzą. Brak jest poprawnej komunikacji na linii manager- pracownik, manager może zwrócić uwagę pracownikowi, wytknąć błędy, pokazać że coś robi źle, natomiast pracownik już takiego prawa nie posiada. Nawet jeśli odważy się coś powiedzieć, to prędzej czy później tego pożałuje. Niestety management to kpina, nie obchodzi ich nic poza wynikami i procentami, target ma być zrobiony, a jakim kosztem to już nie ich broszka. Liderzy są liderami często tylko z nazwy, bo zamiast pomagać to w większości przeszkadzają swoją niewiedzą procesu czy wydawaniem poleceń. Firma skąpi na dodatkowych osobach do zespołu, bez problemu zatrudnia studentów/młodzików bez doświadczenia, pozbywając się zarazem ludzi, którzy tą wiedzę posiadają i chcą się wykazać. Jeśli chcesz zawojować w tej firmie, masz wiedzę, chęci i własne zdanie, uciekaj stąd, zmarnujesz swój potencjał. Ta firma oczekuje totalnego posłuszeństwa, robotów, które nie posiadają życia poza pracą, więc jeśli interesuje Cię praca po 10-12h za 2-3 osoby naraz, ogromny pressing, manipulacja i straszenie to zgłaszaj się od razu. Nie polecam, odradzam, praca tutaj to istny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).

Zgadzam sie 100%
@Stanowczo ODRADZAM

W zupelnosci rozpoznaje powyzsza wypowiedz. Dobra placa i fajni ludzie to jedyny plus. Jezeli chodzi o kierownictwo to niestety ale nie liczy sie z opinia i zdaniem "podwladnych", najwazniejszy jest KPI na zielono i OSZCZEDNOSCI. Ludzie z doswiadczeniem są z latwoscia wymieniani na tańszy zamiennik bez doswiadczenia ktory odbebni robote. JAKOSC SPADA, niestety. Jezeli chodzi o wewnetrzne rekrutacje czy mozliwosci awansu badz rozwoju to jest jakis KOSZMAR. Zamiast zainwestwac czas i troche pieniedzy w pracownika juz zaznajomionego z polityka firmy to Philips woli zatrudnic osoby z zewnatrz. Mysle ze HR nie radzi sobie z ta kwestia i jest to na pewnoe WASTE nie tylko pieniedzy ale i kapitalu ludzkiego. Duzo obiecywania a jak przychodzi do egzekucji to zawsze cos, albo "freeze" albo jakas inna wymowka. Na chwile zeby sie zaczepic ok, ale brak mozliwosci rozwoju.

Dawid

Czy awans jest w tej firmie możliwy?

Anka
@Dawid

Nie. Awans tylko przez dobre plecy, znajomości i całowanie stop. Najważniejsze żeby mieć gdzieś zwykłego pracownika i zgadzać się na wszystko co każe senior management. Nawet kosztem zdrowia, łez i utraty psychiki.

Wrog Alkoholikow
@Anka

Potwierdzam wpis. Mam aktualnie w teamie goscia ktory codziennie pije w godzinach pracy (dumnie sie chwalil ze popija whisky), ledwo duka po angielsku (jedyny jezyk obcy jaki zna) proces zna bardzo slabo, bo nie rozumie wszystkiego z angielskim i pisze maile z translatorem, chcoiaz dostal obiektywnie najbardziej małpi proces po tym jak nie mieli co z nim rzobic kiedy okazalo sie, ze przyjeli glaba z najgoroszym wynikiem na campusie. Jest w dodatku strasznym (usunięte przez administratora) i szowinista, wyraza sie negatywnie na temat kobiet i obcokrajowcow - nie wieryzlem na uszy ze takie podejscie ma miejsce w miedzynarodowej firmie Philips. Takich przypadkow bylo bardzo duzo, firma wrecz kocha fawozyowac przecietniakow, slabakow, panicznie boi sie ludzi ktorzy cos potrafia i im sie chce, sa zawalani taka iloscia roboty zeby im sie odechcialo rumakowac. To dlaczego kogos awansowali, dlaczego ktos ma wyzsze stanowisko a robi mniej umie mniej - o to lepiej nie pytac bo mozna sobie zaszkodzic. Nie insynuuje nepotyzmu, twierdze tylko ze kierownicy liniowi sami sa ciency i boja sie konkrencji bo firma jest stosunkowo nowa i moze boja sie, ze ktos ich wygryzie wiec zostawiaja tylko potulnych gluptasow, ktorzy zyja od weekendu do weekendu. Tymczasem takim jak ww. kolega zyje sie jak u pana boga za piecem. Koniec kwartalu, ludzie biora kropelki uspakajaace, nie spia ostatni tydzien zamkniecia kwartalu, a ten dzbanek otwarcie sie smieje w twarz ze gra w gry na telefonie z nudow i chwali ze ma tyle czasu ze gotuje obiad dla rodziny. Inni w teamie nie maja czasu na 10 minut przerwe i skonczenie po 8 godzinach czesciej niz raz na pare tygodni. Podzial obowiazkow to zart - sam juz nie wiem czy wole wierzyc ze to tak ma byc ze jeden robi tyle a drugi tyle, czy to po prostu zwyczajny chaos.

JAKI AWANS XD
@Dawid

Owszem jest możliwy, bez podwyżki, jeśli ci to odpowiada to zapraszam firma ci się spodoba

Goliat
@JAKI AWANS XD

Jedni rok pracuja i nie maja awansu i podwyzki, w koncu dostaja awans ale bez pdowyzki z obietnica ze dostana podwyzke po covid, w miedzyczasie inni skoncza parumiesieczny staz i po paru miesiach klepania raportow dostaja wyzsze stanowisko niz Ci pierwsi xD

brudger@o2.pl
@Goliat

a którzy? można jakieś nazwiska prosić? albo chociaż inicjały?

@Wrog Alkoholikow

jako były pracownik Philipsa w Łodzi potwierdzam słowa przedmówcy, jeśli jesteś w komitywie z TL albo managementem, możesz niemal codziennie przychodzić na kacu do pracy (czasy jeszcze przed pandemią), umierać przez pół dnia, management udaje że nic nie widzi

Dramat
@Wrog Alkoholikow

Potwierdzam, sytuacja: osoba na niższym stanowisku żyły sobie wypruwa, bo ktoś musi, team dwuosobowy. Osoba na wyższym stanowisku, ale za to leniwa ma w (usunięte przez administratora) wszystko, połowa spraw niedokończonych. Komu więcej płacą? Zgadnijcie. A rozmowy z Team Leaderem były. Nie jedna, nie dwie, nie trzy. Czy coś się zmieniło? Również zgadnijcie...

Dzień dobry, zastanawiam się nad złożeniem cv na stanowisko senior supplier quality engineer. Z opini wynika że Philips nie należy do liderów na rynku a młody i dynamiczny zespół nie jest zadowolony z panujących warunków pracy. Pytanie czy na stanowisku nad którym się zastanawiam jest podobnie, czy bezpośrednie raportowanie do USA zmienia cokolwiek na tym stanowisku?

Nel

Ostatnio zaaplikowałem na stanowisko Deployment Manager - Customer Services and Solutions Delivery (The Service and Solutions Transformation Office) Czy ktoś posiada informacje na temat departamentu, atmosfery, zarobków? Z góry dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare - Łódź

• Jak się pracuje w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Kandydaci do pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare