Opinie o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare w Łódź

Snake

Z perspektywy roku od kiedy tutaj nie pracuje, musze powiedziec, ze to byla ogromna pomylka. Do tej pory zostal mi psychiatra (200 zl wizyta w medicoverze miesiecznie) i choroba psychiczna na cale zycie. (usunięte przez administratora) jakiego swiat nie widzial, wysylanie o 23 raportow na 8 rano "na asap" bo "best effort", urlop jak TL chce, dnia na zadanie nie dostaniesz, to znaczy dostaniesz, ale oczekuja, ze zrobisz raporty i w sumie cala prace.. znam takich ktorzy brali UŻ i siedzieli po 4 godziny tak czy owak. (usunięte przez administratora) Po prostu wszyzscy i tak to robili, wiec jak Ty byles jednostka ktora miala czelnosc pracowac tylko te pare godzin nadgodzin, albo bron boze 8 godzin jak w umowie - to po prostu po kilku dniach robili CI z (usunięte przez administratora) jesien sredniowiecza ze nie wyrabiasz z praca i ze CI nie zalezy. Na razzkolenie, call, czat z kims kto dawal Ci zlecenie i jeszcze nagabywanie na teamsie przez szefowa ze nie odpisales na maila sprzed 5 miut. I tak po kilkanascie godzin codziennie. Kolo srody, czwartku to juz kisiel z mozgu a sobota to na przespanie. O 9 kazal zzamykac laptopa bo praca na 8, ale raporcik czekal na wypelnienie. I tak sie krecilo. Po paru miesiacach zestarzalem sie o kilka lat. A ten breedley to jakis TL co za duzo czasu ma, pogonic go do uczciwej pracy.

M
@Snake

Man podobne doswiadczenia

Raporcik
@Snake

U mnie w teamie była straszna awantura, jak ktoś nie wysłał czegoś "na zaraz" np. o 23 wieczorem, mimo że TEORETYCZNIE kończył pracę o 17. W pewnym momencie doszło do absurdów, że co druga sobota w pracy, bo "super ważny projekt" i "się nie wyrobimy". W niedzielę wieczorem ból brzucha ze stresu gwarantowany, codziennie rano paniczny lęk co znajdziesz w skrzynce odbiorczej jak otworzysz (tzn. ile maili, ile na zaraz i jak skomplikowanych). Nie ma mowy, że dostaniesz urlop kiedy chcesz, a jak za mało osób w teamie i nie ma kto przejąć twoich obowiązków albo jest "gorący okres" to wcale, co skutkowało tym, że pracownicy brali urlop np. w listopadzie zamiast latem. Ja pracowałam 9 miesięcy, o 9 miesięcy za dużo. Też zaliczyłam psychiatrę, zdiagnozowano u mnie ciężką depresję i do dzisiaj jestem na terapii (280 zł miesięcznie).

@Raporcik

Na jakim stanowisku pan pracował ?

Były Pracownik
@Raporcik

Podobne doświadczenie, Philips zostawił traumę po kilku miesiącach. Zapowiadało się dobrze, pierwsze kontakt z rekruterką super. Potem coraz gorzej i gorzej. Nie polecam.

Daszna

Hej. Jak wygląda stanowisko back office specialist?

Były Pracownik
@Daszna

Dużo pracy, nie wiadomo w co ręce włożyć/ a czasami b. mało roboty i siedzisz przed kompem i czekasz na koniec dnia- skończyć wcześniej raczej nie wchodzi w grę

Mars

Niestety nie polecam firmy. Po złożeniu oferty dział HR miał się skontaktować w sprawie finalizacji i przygotowania umowy, nikt w przeciągu 3 tygodni nie skontaktował się ze mną odnośnie dalszych kroków. Szkoda czasu i energii na aplikowanie do firmy, która tak podchodzi do kandydatów i potencjalnych pracowników.

Venus
@Mars

Aha, dobrze wiedzieć! Przecież ktoś mógł juz zlozyc wypowiedzenie w swojej obecnej firmie i zostać z niczym... Mega nieprofesjonalne. @Mars kontaktowales sie jeszcze z firma, zeby zapytac co sie dzieje czy zrezygnowałeś ostatecznie z zatrudnienia w Philips?

@Venus

Jestem kobieta:) Tak, kontaktowałam się z końcem miesiąca żeby poinformować rekruterke o całej sytuacji. Dobrze, ze nie złożyłam do końca lipca wypowiedzenia u siebie w firmie.. Z Philipsa nikt się nie odezwał a nowy miesiąc się zaczął. Zero wyjaśnienia i przeprosin. Nie będę więcej do nich aplikować i przestrzegam również innych , chodziło o dział order managament.

Beata
@Mars

Ale próbowałaś się sama im przypomnieć?

@Beata

Tak i cały absurd jest w tym, ze HR nie rozpoczęły dalszego finalizowania umowy a rekruterka odpowiedzialna za proces nie odpowiedziała na mój e-mail :( Nigdy nie spotkałam się z taka sytuacja.

Venus
@Mars

Faktycznie (usunięte przez administratora), również nie polecam, ja w ogole nie dostalam żadnej odpowiedzi, mimo obietnic, ze przekażą decyzję pod koniec lipca, ale z tym brakiem odpowiedzi po decyzji pozytywnej to juz szczyt, strach składać wypowiedzenie, niepowazni ludzie

Kalina Baran
@Mars

może się nie nadawałeś ale trudno było ci to wytłumaczyć bo nie przyjmowałeś sygnałów do wiadomości???

@Kalina Baran

Czy ty przeczytałaś moja wypowiedz? Napisałam wyraźnie, ze zaproponowali mi prace już z warunkami, które zaakceptowałam a dział HR miał się ze mną skontaktować już tylko w kwestii formalnej i tego nie zrobili. Nie umiesz wyciągać wniosków z wypowiedzi to rób innym hejtu.

@Kalina Baran

Baba pisze po to aby robić zamieszanie i hejt

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Ciekawy

Opowie mi ktoś wiecej o pracy w dziale Order Management z niemieckim? Jak atmosfera ludzie i ile pracy? Od dluzszego czasu widzę szukaja na stanowisko order management specialist. Warto aplikowac? Z gory dzieki za wszelkie rzeczowe opinie :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Umowa o pracę, pierwsza na 3 miesiące kolejna na nieokreślony. Przynajmniej tak było jeszcze jw tamtym roku

Izabela

Było coś o benefitach tutaj typu multisport itp., zastanawiam się czy osobie na tym próbnym one przysługują czy dopiero po przedłużeniu na nieokreślony?

Miki
@Izabela

Obecnie pierwsza umowa jest na 6 mcy a kolejna na czas nieokreślony. Przy czym przy przedłużaniu zapomnij o jakieś podwyżce. Medicover masz od pierwszego dnia pracy a ubezpieczenie grupowe (rozszerzone) i multisport od kolejnego jeśli sobie tego życzysz i złożysz requesty do HR

Izabela
@Miki

Rozumiem, a przy tej na 6 to da radę jakoś rozsądnie negocjować stawkę czy trzeba brać co zaproponują?

maybe

A czy ktoś mógłby podzielić się opinią pracy w P2P?

Maybe not
@maybe

Pracowałam w dziale PTP dwa lata temu i niestety nie wspominam tego czasu najlepiej... w ciągu miesiąca zrobiłam jakieś 30 nadgodzin, które szczęście w nieszczęściu były wypłacone. Jest to duże korpo i duży nacisk na raporty, ciągłe szukanie usprawnień, dzienne calle itd. Mimo tego wszystkiego dużo się nauczyłam i wyszłam z własnej strefy komfortu, ale kosztowało mnie to sporo stresu. Nie wiem jak z wynagrodzeniem teraz, ale za moich czasów nie było adekwatne do pełnionych obowiązków.

maybe
@Maybe not

Dzięki za komentarz :) a na jakim stanowisku pracowałaś?

Maybe not

PTP specialist :)

Ann

Polecam prace w PTP

Łucja
@Ann

A co tam takiego jest że tak polecasz? :) Przyda mi się ta wiedza bo szukam pracy i chce jak najwięcej wiedzieć o firmie

zainteresowany

W jakich widełkach finansowych kształtuje się wynagrodzenie na stanowisku Senior Manager?

kitty

jak wyglada stanowisko sales back office with danish? jakie klimaty na nordykach? :)

Krasna

Proszę o informację jakie są widełki na stanowisko sinior Project Managera w Philipsie?

bronek
@Krasna

nie ma takiego stanowiska w Philips'ie :(

@bronek

A to ciekawe bo jest kilka ogłoszeń na stanowisko Project Managera w Philipsie.

Kandydatka

Proszę o opinie na na temat Sales back ofiice. Ile można zarobić na tym stanowisku z rzadkim językiem? Czy są nadgodziny czy może jest spokojnie?

malina

około 7 tys brutto.

Łucja
@malina

Wow. Całkiem, całkiem! A na jakim stanowisku tyle? Na każdym?

Sbo z rzadkim jezykiem

nie polecam

User
@Kandydatka

W zależności od języka oferowane sa dodatki co miesięczne do pensji, podzielone na kilka grup płacowych. Ale podstawa mysle ze ok 7-7.5k. Polecam negocjować więcej bo oprocz płacy benefitow brak

Jakiej pensji można się spodziewać na początek znając język niemiecki? Jaki dział polecacie? Czy jest możliwość pracy zdalnej w Łodzi? Dzięki!

malina
@:)

zależy od stanowiska. Trainee, junior specialist, specialist, senior? To ma znaczenie. Za języki obce jest dodatek językowy do pensji bazowej.

Darth Vader

Widze ze jest sporo ogloszen teraz zapewne do hubu. W zwiazku z tym mam kilka pytan 1/ czy mozliwa jest W PELNI zdalna praca. Mieszkam w Warszawie i nie za bardzo widze sens w jezdzeniu 130 km. W opisie jest tylko hybrydowa 2/czy maja karte lunchowa lub bony Sodexo? 3/czy w hubie pracuje sie normalnie 8h pon-piatek? Dziekuje

Pracownik PH
@Darth Vader

To szukaj sobie w Warszawie, jak nie widzisz sensu. Jeżeli jest napisane, że praca HYBRYDOWA, to znaczy, że musisz się pojawiać w biurze. Proste.

@Pracownik PH

Na swojej stronie i profilu pisza, ze praca jest zdalna. Niestety moje miejsce pracy likwiduja a w podobnym ssc pracowalem. Dzieki za mwrytoryczna odpowiedz na poziomie 5latka albo trolla. Nie pozdrawiam. Czy ktos moze odpisac czy ktos woli na czyims bezrobociu swoje kompleksy leczyc

Darth Vader

Kolejny inteligent. Wy tak w tej Lodzi wszyscy macie z kompleksami do WAW?! To sie leczy, wiecue?! Znakazlem duzo ofert z hubu i sprzeczne info o formie swiadczonej pracy na roznych forach. Z WAW ofert hubowych za bardzo nie widzialem chyba ze 24/7 lub typowe pod u26. Zadalem pytanie, dostalem ochrzan. Gdzie tu moderacja?!

Personalny atak

BREEDLEY@O2.PL
@Darth Vader

co to jest WAW i hub? jakieś dziewczynki?

@Darth Vader

Kto tu ma większy kompleks? Hahaha Jak na razie to Ty się obruszasz nie wiadomo o co, tylko dlatego, że ktoś Ci zwrócił uwagę. :)

Sebix
@Darth Vader

Wszystko zależy od tego, co sobie wynegocjujesz. Jeżeli będziesz mocnym kandydatem, to raczej zgodzą się na zdalną albo z lokalizacją w WWA.

@Darth Vader

to wszystko zależy. Musisz się zapytać HRów i menedżera. Znam osoby które pracują z Krakowa dla hubu w Łodzi.

ja też wiem i powiem

Korpo przemiał. Całkiem dobra płaca, ale obowiązki przerażające. Nikogo nie obchodzi, że pracujesz po 12h dziennie, na dwa etaty (bo kolega/koleżanka z zespołu ma wolne, urlop albo zrezygnował/a z pracy). Nie masz czasu odejść od komputera i zjeść kanapki, zrobić herbaty, a do kibla latasz z telefonem, na którym jest odpalony kolejny bezsensowny call. Bezsensowny, bo zajmują one średnio 5h dziennie - wiecznie jakieś szkolenia, rozmowy z TL, zawracanie głowy, testowanie oprogramowania, nowe procesy i obowiązki. Wszystko to dałoby się załatwić 5x szybciej: na czacie, mailami z instrukcjami itd. W pracy wszystko jest "na zaraz" i "na już", robisz ten sam raport do porzygu, bo takie są wymagania. Jak ci się wysypie program, to czekasz 2 tygodnie na naprawę od panów informatyków z Indii. Praca nudna jak flaki z olejem, brak możliwości zdobycia ciekawego doświadczenia i awansu. Jedyne plusy to home office i fakt, że rozmawiasz w języku obcym (jeśli masz szczęście).

@ja też wiem i powiem

Na jakim stanowisku Pan pracował?

Jakie są widełki płacowe jako order management specialist?

kandydat

Tez się zastanawiam, ile mozna oczekiwac z jezykiem włoskim

breedley@o2.pl
@kandydat

a co jeszcze umi poza włoskim?

Olo

Nie polecam, bałagan i slaba kadra kierownicza.

kate_friday

jak oceniacie pracę w samym HR? jest dużo ofert na staże/stanowiska. Chciałabym aplikować na któreś z tych stanowisk

ex pracownik
@kate_friday

Jezeli planujesz HR w tzw. PPS to odradzam. Glownym minusem jest lokalizacja biura - Lodz. Miasto, ktore moze wywolac depresje. Jezeli chodzi o sam dzial to do wczoraj bylo to krolestwo bez nadzoru. Wlasnie zwolnili dyrektora, przez ktorego odeszlo mase doswiadczonych ludzi wczesniej. Zreszta doprowadzila do tego takze jego prawa reka, jedna z leaderek na pietrze. Zalozenie jest takie, aby promowac ludzi nie wyrozniajacych sie, nie majacych wlasnego zdania, mniej inteligentnych od przelozonych. Dlatego tez tak wiele osob ucieklo stamtad. Ludziom, ktorym zalezy na rozwoju, jest ta opcja blokowana. Kwestie finansowe - tragedia. W/w dyrektor robil wszystko, zeby nie dawac podwyzek, ale dawac w stopniu minimalnym. Na kazdym kroku mozna bylo wyczuc oszczedzanie. Problemem jest takze niedobor pracownikow (o czym mozna poczytac w innym opiniach) oraz zatrudnianie przez dzial wewn rekrutacji ludzi, ktorzy nie maja zadnego doswiadczenia/umiejtnosci, tylko po to, aby zapelnic luki w biurze i dostac premie za tzw. glowke. Jak wyrahowane sa osoby z tej czesci HR, nie swiadczy fakt, ze zatrudniaja osoby bez znajmosci Word/Excel w stopniu podstawowym. Ktore i tak sa pozniej zwalniane. Konczy sie to tym, ze osoby doswiadczone musza pozniej i tak wykonywac prace tych, ktore mialy "pomoc". Nie ma mnie tam od kilku miesiecy i czuje ulge.

Wera
@ex pracownik

Wiele z tych rzeczy nie miało miejsca. Jesli pochodzi od pracownika działu to chyba z bardzo małym stażem.

BREEDLEY@O2.PL
@ex pracownik

co to za dyrektor? jak na imię miał?

Zmęczony

Zdecydowanie nie polecam, firma, w której obowiązki rozrastają się systematycznie, w przeciwieństwie do wynagrodzenia. Praca co najmniej 8h dziennie, najlepiej bez żadnej przerwy, dużo dodatkowych raportów i calli, przez które zostaje mało czasu na wykonywanie właściwych obowiązków, problem z braniem urlopu w wybranym przez siebie terminie, brak dopłat do prądu. Dodatkowo "awans" niekoniecznie wiąże się z sensowną zmianą wynagrodzenia, ponieważ oprócz nazwy stanowiska (junior-specjalista-senior), istnieje coś takiego, jak job level, więc można dostać "awans" z jednego na drugie pozostając na tym samym job levelu, a, co za tym idzie, wewnątrz tych samych widełek płacowych - przykre, zwłaszcza w obliczu faktu, że firma zarobiła na pandemii, a jednocześnie właśnie pandemią się usprawiedliwia. Kilka lat temu wynagrodzenia były konkurencyjne, na ten moment jest dużo innych firm, które oferują podobne lub lepsze wynagrodzenie. Osobiście jadę już na oparach i jestem tu ostatkiem sił, na szczęście już niedługo. Nie róbcie sobie tego, bo nieważne, ile z siebie dacie, to i tak będzie za mało.

zainteresowany
@Zmęczony

A w jakim to dziale? Dzięki

Basia 12

Jakie opinie na temat pracy w zakresie site planning? Jaka atmosfera i ilość pracy - optymalnie czy ponad miarę? Jakiego rzędu zarobków można oczekiwać na stanowisku Junior Site Planner?

@Basia 12

Zdecydowanie nie polecam. Ogromna rotacja mówi sama za siebie. Brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju to wierzchołek góry lodowej. Nie ma opcji, żeby nabyć jakiekolwiek umiejętności przydatne później na rynku pracy. Ogólnie to masz zachrzaniać i najlepiej nic nie mówić, bo od razu będziesz skreślona jeżeli chodzi o jakiekolwiek awanse czy podwyżki. Ludzie odchodzili, bo ręce od pracy myszką odmawiały posłuszeństwa. Kiepski sprzęt (tanie myszki, które są głównym narzędziem pracy), workload na poziomie takim, ze nawet siedząc 12h nie da rady wszystkiego skończyć. Zakaz wpisywania nadgodzin do systemu od Senior Managerki. Nowi Site Plannerzy mają bardzo krótki okres na wdrożenie się, od razu są rzucani na głęboką wodę. Jak nie spełniają wymogów i nie wyrabiają KPI - nie mają przedłużanej umowy. Gdy ktoś chce odejśc - droga wolna, nikt nikogo nawet nie próbuje zatrzymać, ale na samym końcu utrudniają jak tylko mogą. "awans" to tylko zmiana nazwy stanowiska, nawet bez podwyżki, ale za to z dużo większą ilością obowiązków. Wewnętrzne rekrutacje to kpina, bo panuje wszechobecne kolesiostwo. Management udaje przed zarządem, że wszystko jest super, żadnych negatywnych informacji nie pozwalają przepuścić wyżej, bo jest im wygodnie. Jedynym plusem byli ludzie w teamie, ale już ich tam nie ma. Najszczęśliwsi są ci, którzy stamtąd odeszli. Najlepiej tam po prostu nie aplikować.

kama

A co sądzicie o aplikowaniu na Talent Acquisition Consultant? Warto ?

Zostaw merytoryczną opinię o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare - Łódź

• Jak się pracuje w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Kandydaci do pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare