Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Łukasz

Mimo zmiany warunków, które ustalałeś w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie Wezi-tec postanowiłeś przyjąć zaproponowane warunki? Co mógłbyś napisać o atmosferze, która panuje w zakładzie pracy? Pracownicy są dla siebie życzliwi i pomocni, czy raczej nie ma co liczyć na pomoc bardziej doświadczonych osób? Przedstaw, proszę, jak to w rzeczywistości wygląda.

Logistyk
@Łukasz

Powiem tak pracownicy którzy lubią na wzajem sie kablowac. Mistrzowie wśród pracowników maja swoich ulubieńców którzy donoszą serdecznie. Nie raz się z tym spodkalem. Mistrzowie to żenada w tej firmie tylko krzyk i nic więcej do pracownika.

@Monia, @Xxx, pytaliście o pracę w Wezi-tec w Legnicy. I jak, zdecydowaliście się aplikować do pracy w firmie? Jeśli tak, to napiszcie coś proszę na temat przebiegu Waszego procesu rekrutacyjnego. @sbdy, rozumiem, że pracujesz w Wezi-tec w Legnicy. Długo już jesteś związany z firmą? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy?

@Karolina

Monia,wypłaty w tej firmie są żenująco niskie...

Jaity
@pracownik

Niekoniecznie żenująco niskie, wszystko zależy od stanowiska oraz umiejętności, nie szufladkujmy zakładu tylko przez pryzmat pracowników produkcyjnych

;)
@Jaity

Wlaśnie fundamentem tej firmy są pracownicy produkcyjni kv lakierni montażu i gdyby nie oni (usunięte przez administratora) by ta firma miała a zarobki ten filmik zachęcajacy do pracy w naszej firmie 3100 raczej żenujacy dla wezi podstawa 2400 +700 premii takie sa realia przy przyjęciu do tej firmy ludzie nabieraja doświadczenia i uciekają

upset
@;)

to nie są wcale złe zarobki są "firmy" na strefie, które dają o wiele mniej jeżeli to prawda że tyle się zarabia to chyba złożę podanie... Mieliście podwyżki ?

:-)
@upset

Voss 3100 podstawy + dodatki za nie bycie na L4 dobry socjal 1000 za wczasy bony opieja medycznamulti sport doplacasz 20 zł reszta zakład 13 pensja jeszcze wymieniać wlasnie skladam podanie

...
@:-)

Montarz posiada dwie mistrzynie które swoim zachowaniem skutecznie zniechęcają ludzi do dalszej współpracy. Zmiany należ rozpocząć od mistrzów a raczej od duetu dwóch pań

nie i jeszcze raz nie

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Karolina

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Karolina

o (usunięte przez administratora)

Aramiska
@:-)

Z przykrością informuję, że uwierzyłeś w plotki. W Voss nikt nie dostaje 3100zł podstawy + dodatki. Na początek 2300 brutto plus ew. premia, której nikt świeży nie zobaczył przez trzy miesiące. A niektórzy to i przez rok, tak to wygląda

Xxxxxxx
@:-)

Co za bzdura 2400 podstawy , absencja 190 , dodatek za doświadczenie 10zl za rok czyli 10 lat to 100 zł,premia 540 ,nie 13 pensja tylko zyski

@:-)

Voss? Chyba pomyliłeś zakłady bo podstawa to 2600 + 560 zł premii????

@:-)

Witam Właśnie czytam pochwały dla firmy Voss. Czy mogę wiedzieć czym ta firma się zajmuje i czy znajduje się w Legnicy. Pomagam mężowi szukać pracy na stanowisku magazynier z certyfikatem na wózki widłowe. Czy cos mogęusłyszeć?

Legniczanin
@:-)

To zebys sie nie zdziwil jesli chodzi o VOSS pracownicy produkcji maja 2400w porywach na reke a normy tak wysrubowane ze nie ma czasu do klopa pujsc i masa ukraincow

@:-)

Absolutnie w Voss nie dają 3100 podstawy. Nie na produkcji.

Podejmujący pracę

Na jakiej zmianie jest P. (usunięte przez administratora)?

Czy w firmie wezi-tec jest jakis dział na produkcji gdzie pracuje się na dwie zmiany?

m. koprak

Zmiany od 6-18 i od 18-6 tel 505 808 022

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
monic

firma z miernymi ludzmi, (usunięte przez administratora) dwulicowosc i donoszenie ludzie na stanowiskach rodem z PRL , charakter tych ludzi mierny i ponizej chlewu firma płąci najnizsze pensje w regionie a na rozmowie rekrutacyjnech robia wszystko aby ci pokazac ze nie wiesz a twoje doswiadczenie wysmiewaja ... zagraniczny koncern znalazł pacholków , kturzy szukaja jeleni w polsce do zasuwania NIE POLECAM UWAZAJCIE NA (usunięte przez administratora)"

Nowa

Witam. Jaki dział polecacie? Montaż czy wtryskarki? Bo jestem chętna do pracy a nie wiem gdzie po prostu lepiej :)

Obserwator

Szanowna Pani Regino, uważałem panią za osobę w miarę inteligentną.Już tak nie uważam, ponieważ gdyby tak było to sama pani wiedziałaby, że nie nadaje się do zarządzania ludźmi.Jest Pani osobą wredną, która swoje frustracje i niepowodzenia w życiu osobistym przynosi do pracy.Ludzie nie chcą współpracować z panią a tzw.osoby które Pani donoszą, robię to tylko ze względu na korzyści jakie z tego wynikają.Pani osoba powoduje to, że pracownicy odchodzą z zakładu lub przenoszą się na inne działy.Działa Pani na szkodę zakładu i proszę nie przewalać winy za ten stan rzeczy na osoby trzecie.

@Obserwator

Komentarze o takim charakterze w ogóle nie powinny mieć tu miejsca. Nie używamy tu bowiem personaliów swoich współpracowników, ani nie piszemy o nich w sposób, który mógłby je obrazić. Przeczytasz o tym w regulaminie serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Lepiej zrobiłbyś, jakbyś opisał ogólne warunki pracy w firmie Wezi-tec. Może zaczniesz od kwestii zarobków. Czy Twoim zdaniem są one na tyle wystarczające, iż można byłoby tam spokojnie aplikować? Tylko proszę Cię o kulturalną i merytoryczną odpowiedź.

Takzboku
@Monika

Z całym szacunkiem ale ogólne informacje o firmie są o kant czterech liter rozbić, nic nie wnoszą liczą się konkrety. Odnośnie zarobków to są one żenująco niskie na tle innych zakładów. Dobrzy pracownicy z wieloletnim stażem się zwalniają i nikt ich nie próbuje zatrzymać, ich miejsce zajmują ludzie którzy nadają się jedynie do podpierania ścian. W złym kierunku to wszystko zmierza, radziłbym kadrze zarządzającej przetrzeć wreszcie oczy bo za chwilę może okazać się za późno. Odnośnie wpisu o mistrzyni montażu to jest o wiele więcej osób działających na szkodę firmy z którymi szefostwo nic nie robi poza oficjalnym przyzwoleniem na ich działanie, niektórzy dostali o wiele za dużo szans na zmianę swojego postępowania z których nie skorzystali a nadal pracują i wszystko uchodzi im na sucho, czemu? ciężko to wyjaśnić (rodzina, haki na innych, masochizm, a może po prostu komuś to odpowiada )

Mn

Zastanawiam się czemu ludzie nie chcą w tej firmie pracować?

Pracujący
@Mn

Ukrainki chcą pracować,szybko rozglądają się za polakami,którzy zapewnią im dach nad głową.Tańsze utrzymanie w Polsce.Są tanie...

Pracownica
@Pracujący

To prawda a co lepsze nie wystarczy jeden Polak. U jednego można mieszkać z innym się spotykać i cieszyć się naiwności faceta, który wszystko kupuje za free a z trzecim sami wiecie co...

Serg
@Pracownica

A polkі są dziewice? Chyba jestesz zazdrosnа ????

Odp dla Serg
@Serg

My mamy swoich facetow i jesteśmy bardzo zaradne, niepotrzebujemy Ukrainca, by utrzymać się w Polsce. Same się utrzymujemy. A to co wy wyprawiacie u nas bardzo źle się nazywa...

@Mn

Przyjdź się się przekonasz ja we wtorek zakończyłem swą obecność tam

@Tomek

Dlaczego ?

????????????????????????????????
@Mn

W konkurencji Voss wypłacają bonusa 2000 na święta a my co mamy ?????? Zarząd jakoś tam może dać !!!!!!!??

@????????????????????????????????

I jak obecnie wygląda sytuacja? Czy pracodawca zaoferował swoim pracownikom jakieś bony świąteczne, czy nic takiego nie miało miejsca w Wezi-tec? Ciekawa jestem, jak ta kwestia wyglądała w poprzednich latach w firmie. Możecie powiedzieć coś więcej?

Elf
@Monika

450 zł minus podatek

@Elf

Nie jest to jakaś mała kwota, zawsze to coś, prawda? A jak to wyglądało w poprzednich latach w Wezi-tec? Ciekawa jestem też, czy firma zorganizowała przed Świętami jakieś spotkanie wigilijne/integracyjne dla swoich pracowników - powiecie coś na ten temat?

Wkurw*ny
@Odp dla Serg

Ciekawe skoro połowa pracownic zakładu wezi tec to rozwódki które znaleźli swą miłość w ścianach zakładu przy tym mając mężów.no tak zaradne jesteście.

Wkurw*ny
@Pracownica

A pani to wie najlepiej z tego co czytam.czy chodzi pani ze świeczka za kazdym pracownikiem wezi czy tylko za ukrainkami?pani bardzo sie przejmuje pracą skoro ma czas na przebywanie nawet w czyimś mieszkaniu i przy sami wiecie co...chyba ze pani pracuje jako materac a nie pracownik produkcji. Żal.pl.ludzie ogarnijcie sie !osoby pytające tu o opinie co do zakładu potrzebuja opisu pracy a nie plotek zajmijcie się swoim życiem.A pani która tu tym sie wypowiada na w temacie innych pracowników to juz sami wiecie kim jest i jak wygląda jej "praca"????

@Wkurw*ny

Wątek faktycznie nie służy do tego, by opisywać tu konkretnych pracowników, ani tym bardziej ich prywatnego życia. Zachęcam do powrotu do tematu, jakim są warunki pracy w firmie. Jesteś bądź też byłeś pracownikiem w Wezi-tec? Jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy? Napisz proszę, jakie stanowisko zajmujesz i jak wygląda zakres obowiązków.

Dykuś

Wojciech Baaaajjjjanos jest dyrektorem co nie budzi mojej sympatii. Malowanie trawy na zielono nie przysparza panu sympatii... Wg mniej robi pan wszystko aby się wypromować sorry ale aż przykro to obserwować Panie Wojtku zmień się pan proszę Zrób pan coś proszę aby podwładni zaczęłi pana szanować

Aa

A co sądzicie o stanowisku specjalisty ds. Logistyki? Jakie warunki? Polecacie?

Bartosz
@Aa

A czy aktualnie w Wezi-tec jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko? Patrzyłem na stronie internetowej, ale w zakładce "Kariera" nie widziałem aktualnych ogłoszeń o pracę. Może pojawiają się one w jakimś innym miejscu? Mam nadzieję, że otrzymasz satysfakcjonujące odpowiedzi od obecnych pracowników firmy Wezi-tec!

@Bartosz

Tak, prowadza teraz rekrutacje na różne stanowiska i to konkretnie nazywa się specjalosta ds. Planowania i dyspozycji. Wszystkie oferty sa na pracuj.pl

zyzio86

Pracuje tam od czerwca. Poziomem bałaganu niczym się nie różni od innych firm. Czasami jest czeski film nikt nic nie wie. Przepływ informacji na poziomie zerowym ale na strefie to norma. Zbyt wiele się nie czepiają gdyż sami już nad wieloma rzeczami nie panują. Pomijając to da się jakoś żyć. Dużo fajnych dziewczyn:)

Bartosz
@zyzio86

Może warto w jakiś sposób popracować z pracodawcą nad lepszą komunikacją - z pewnością będzie to z pożytkiem dla każdego. Co jeszcze mógłbyś napisać o pracy w Wezi-tec? Jestem ciekawa, jaka atmosfera panuje w firmie, czy nie problemu z wypłacaniem wynagrodzeń oraz na przykład urlopami.

zyzio86
@Bartosz

Atmosfera? Dużo kapusi i obgadywania jeden drugiego. Lepiej być cicho i robić swoje a rozmawiać o pogodzie. Osobiście dzisiaj jestem ostatni dzień. Zaczęło się odkładania obowiązków. Będąc pomiarowcem mam być też od kontroli jakości niedługo to chyba na wózek widłowy każą wskoczyć.

Nikola

Witam jak wygląda praca lidera zmiany i jakie zarobki.dziękuję za każde info

PATRYK

WITAM WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE, BARDZO CHCIAŁBYM PRACOWAĆ W FIRMIE WEZI-TEC!!! TYLKO JEST JEDEN PROBLEM - MIESZKAM W LUBINIE, ALE NIE MAM ANI PRAWA JAZDY, ANI SAMOCHODU... I WŁAŚNIE MAM PYTANIE - CZY JEST JAKIŚ ZORGANIZOWANY PRZEWÓZ PRACOWNICZY Z LUBINA DO WASZEJ FIRMY I Z POWROTEM?... ZA ODPOWIEDZI DZIĘKUJĘ

My

Zapraszamy na utrzymanie ruchu, z miesiącem grudzień jest 5 wakatów. Pozdrawia cała piątka.

zainteresowany
@My

Co proponujecie oprócz: Pracy w firmie o ugruntowanej pozycji i nastawionej na rozwój pracowników; Stabilnych warunki zatrudnienia; Możliwości rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia ? :)

Los angeles
@zainteresowany

Jakie szkolenia? Chyba jak sobie sam je zasponsorujesz.

Pytający

Pytanie do administratorów: Dlaczego wszystkie opinie na temat kierownika działu utrzymania ruchu są usuwane skoro w 90% są prawdziwe? Ideą strony na której można zostawić swoją opnie jest chyba to by osoby interesujące się danym pracodawcą mogły poznać bliżej firmę. Osobom które myślą nad podjęciem pracy w dziale utrzymania ruchu stanowczo odradzam, kierownik tego działu nie nadaję się do pracy z ludźmi a tym bardziej do zażądania nimi. Szkoda czasu i zdrowia na współpracę z tym człowiekiem no chyba że, ktoś lubi być poniżany i gnojony. Ps. Pozdrawiam zarządzających firmą którzy kompletnie nic nie robią z zachowaniem tego człowieka i dają temu oficjalne przyzwolenie.

pytanie
@Pytający

Jak się nazywa ten kierownik?

@pytanie

Obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie danych więc bez nazwisk

zainteresowany
@Pytający

uhh, widać, że temat kierownika ur ciągle świeży. Chyba niektórym pracownikom na ręke są wypowiedzi rozczarowanych kandydatów, no nie M? :)

M
@zainteresowany

Jasne że tak

Aneta

Widzę że pojawiły się nowe ogłoszenia do działu jakości, możecie mi coś opowiedzieć o pracy, atmosferze w tym dziale? Warto aplikować?

Ona

Hej, wiecie coś może o pracy w laboratorium? Jakie stawki i jak tam to wygląda?

@Ona

bedziesz musiala sie sypac bo inaczej nie porobisz

hz
@anonymous

co to znaczy ze bedzie musiala sie sypac?

filip

witam a na 1/2 etatu zatrudniają? np 2 dni po 12 h w tygodniu- pracuje ktoś w takim trybie??? pozdrawiam

Los Angeles

Zgadzam się, jeszcze umawiasz się na daną kwotę, plus premia a w chwili podpisania umowy gdzie się zwolniles z innego zakładu dostajesz tą stawkę z PREMIA, PAN DOBRZANSKI O TO DBA

Ubaw

Aplikuj, normalnie czeski film, wesoło jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica