Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Grubcio

Dział F zmiana C nie polecam pracy u tego(usunięte przez administratora) zaobserwowałem że lubi latać po koleżankach i obrabiać 4 litery tak jak i inym pracownikom wyzywa ludzi od niedołężnych ale w twarz tego nie umie powiedzieć zaobserwowałem u niej że ona chyba jest (usunięte przez administratora) i ciągle u niej jest temat o jakiejś Klaudii dobrze że już tam nie pracuję nie polecam tej firmy ta (usunięte przez administratora)powinna się leczyć chora osoba

@Grubcio

Ach ta Iwonka nie wypisujecie na jej temat bo ten jej Sławomir się z wami policz on jak podaje dłoń to gniecie rękę on jest tak silny no tak bicie gruchy wzmacnia paluchy totalna idio... Dalej jej śmierdzi z ryja pewnie Iwonka kup sobię pastę do zębów najwyżej 2 piwa mniej będziesz miała

Czy firma wypłaca pracownikom stażowe za wysługę lat? Słyszałem że kiepskie zarobki...

Niunia
@Paweł

Bardzo kiepskie

Mariusz
@Paweł

Pan derektor B żeby obniżyć koszty to za stażowe robi las..

Hubu

Siemka, czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity, typu świąteczne, wczasy pod grusza itp?

@Hubu

Tak są wczasy pod grusza jest kasa a ba święta i paczki dla dzieci są karty podarunkowe. Jest też pakiet medyczny.

Hubu
@Ona

A jakiej wysokości są to benefity??

Lulu

Paczki 100 zł a święta 500 zł

zxd
@Lulu

A te gruszowe to ile dają?

Mariusz
@Hubu

Coś tam dają jałomużne ale nie nastawiaj się na za wiele bo i tak derektor B cię (usunięte przez administratora) W mopsie prędzej dostaniesz jak w tej chorej firmie i tak zostaniesz skrojony przez derektora

Gieroj

Witam, Ile zarobi Inżynier Procesu?

Kamil
@Gieroj

A ze 2 pisiory do mordy i ze 3 do 4 liter od Pana derektora B

@Kamil

Bardziej zależy mi na rzetelnej odpowiedzi, a nie wywodach jakiegoś nieudacznika frustrata.

Gieroj

Polecam wizytę u psychiatry, aczkolwiek może być już za późno.

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
ktoś

dział rozwódek które szukaja przygód

Jeśli to nieroby to za co dostają premie?

Alojzy

Jakby zapiepszaly porządnie na produkcji i nie miały by czasu podrapać się po (usunięte przez administratora) to by wiedziały jak praca smakuje a nie z jedną i drugą nygusy ,jedna z kv a druga szlak wie co robi...

JackSparrow
@pracownik

pramia??? jaka premia ??? w polsce firmy aby zmiejszyć koszty oferują ci podstawe xxxx+premię (stałą) żeby (użyje ładnego słownictwa) zoptymalizować wydatki... czyli w momecie gdy liczą cokolwiek (np. emeryture) to biorą pod uwage tylko podstawę... a premia jest stała i to jest jawne dopuszczalne oszustwo PS. zawsze mogą ci tą premie zabrać (hihi)

@pracownik

Jak to za co?? Za plotowanie, nierubstwo i życie czyimś życiem.

@JackSparrow

Nie masz pojęcia, o czym piszesz człowieku. Premia jest tak samo opodatkowana i pracodawca musi Ci z tego opłacić składki. A premii nie można zabrać, bo premię się przyznaje albo nie.

Kamil
@Nowy

Ty co ty pierd..... Że premi nie może zabrać to czemu praktycznie wszystkim ucinaja premie. I od kiedy Pan derektor B zaczoł się ludźmi interesować chodzi po hali i szuka h..a do (usunięte przez administratora) I paczy komu by premie zabrać tak nagle jak nigdy go widać nie było

Paulina

Czemu te kobiety w kadrach są takie przyje.... Zawsze

Nie polecam tej firmy jeden wielki (usunięte przez administratora)

mewa z Sarajewa

Patrząc na ortografię, interpunkcję, składnię i styl komentarzy, mam wrażenie, że to zakład pracy chronionej.

Ewelina
@mewa z Sarajewa

Tu pracuję 90% przygł... łącznie z kierownictwem i tymi w biurach a na chalach to nie wspomnę

Bronek
@Ewelina

Najpierw sama naucz się ortografii zamiast innych wyzywać od przygłupów. Prawidłowo pisze się hala, a nie chala

Może powinniście się cofnąć do przedszkola bo kłócicie się jak dzieci, i jak takie chojraki jesteście to się podpisujcie.

Ewelina
@Bronek

O polonista i (usunięte przez administratora) kturego rodzina i koledzy z podwórka karmili penisem co a sam pedofilu siedziałeś ze słownikiem by poskładać zdania

Aliszja

Niestety ta praca wykańcza ludzi psychicznie. Do pracy przychodzą ludzie pijani i nikt z tym nic nie robi... Dzial "F" to jakas tragedia. Pani ktora pełniła zastepstwo za mistrza totalne dno... Wszedzie wpycha swoje koleżanki ktore obrabiają jej (usunięte przez administratora) E przy każdej możliwej okazji. Pani E przez która zwolniło sire juz pare osób i pewnie nie jedna sie zwolni .wykańcza psychicznie i znęca sie nad ludzmi wyczekuje tylko moment zeby kazdego sprzedać. Nie polecma. Cale szczescie ze juz tam jie pracuje ...

@Aliszja

Przepraszam,ale jaką role pełni pani Ewa na montażu?Przecięż ta osoba kompletnie niczym się nie zajmuje. Jak można wypłacać pensje za nic nie robienie? Czy pan kierownik panuje nad działem F?

@Aliszja

To jest firma rodzina i samo kolerzenstwo jak wchodzisz w (usunięte przez administratora). Nic nie potrafi robić tylko obgadywac innych za plecami jeśli jesteś debile to praca dla CB

@pracownik

Kierownik nie robi nic nawet jak się zgłasza problem.. A jak widzi ze ktos do niego podchodzi wyciąga telefon i udaje że rozmawia to jego stary numer... Wszystko mają w poważaniu głębokim... Ciekawie co zrobi jak kiedyś naprawdę zadzwoni mu ten telefon. Hahaha... Niby tyle lat pracuje a na niczym się nie zna, nie wie nawet co oznaczają artykuły z kodeksu pracy... Odradzam tam pracę!!!!

Koles

I spi

@Aliszja

Ewka bo Panią to ja nazwać nie można znęca się psychicznie nad pracownikami i kryje swoje psiapsi a innych ma w du... Dorzuca cpracy za siebie i za psiapsi inym siedzi w mistrzuwce gdzie nie jest jej miejsce i nic nie robi i pije kawkę z jakąś inom z innego działu w czarnych włosach taka bez zębuw wiem że strasznie często gęsto śmierdzi od niej alkoholem jak przechodzi obok mnie

Sami podpierdalacze i wredne suki codzym życiem i płotami się interesujecie nic od siebie nie pasuje wam to won z zakładu wielcy mądrzy przemądrzałe a tak naprawdę poniżej zera .

@Anonim

Ty anonim dobrze tak pisać do ludzi i się nie podpisać prawda? Ciekawe czy na głos tez byś tak mówił raczej nie. Kozak w necie!!! (usunięte przez administratora)

Mario
@Anonim

No tak zakład dla konfide.... I cwe.... I tych co wchodzą w 4 literki z z tego co wszyscy muwią o tej pani E to ponoć lubi się wysługiwać innymi i siedzieć w miszczuwce że swojom psiapsi i nic nie robić sam zauważyłem nie raz powodzenia

Filip
@Anonim

Haha co za idiotk... Właśnie widać kto się nie interesuje i roznosi śmieci po tej horej firemce śmiech na sali jest w tej firmie dyskryminacja pracowników i niema się co ukrywać a o mobinng nie wspomnę przez 2 osoby

Fabia
@Anonim

Wreszcie ktoś mądrze napisał BRAWO takich osób to (usunięte przez administratora) ale karma wróci prędzej czy później interesować się czyimś życiem widocznie brak im miłości a co do Pani E.. To jest fajna dziewczyna

Foto
@Mario

Tak to prawda ma psiapsiule to i jej dobrze bo (usunięte przez administratora) to teraz ma względy..

@Filip

Prawda tylko szkoda ze ludzie się nie odzywali jak byli pytani. ! I wszyscy siedzieli cicho!

Fan
@Mario

Tak siedzi i plotkują o innych życzę.

Ola

(usunięte przez administratora) Na niczym się nie zna nie umie zażądać ludźmi tylko co jej wychodzi to znecać się na innych i mobinngować ludzi dużo ludzi się zwolniło przez wielkom Panią E haha jej hobby to znęcanie się nad ludźmi nic nie robienie wykorzystać innych by pracowali za nią obgadywanie ludzi za plecami picie kawy (usunięte przez administratora) Kierownictwu pani wielka E się tak zachowuje bo była bitą w dzieciństwie i wykożystywana i się zneca na innych za swoje dzieciństwo pozdrawiam (usunięte przez administratora) nie polecam tej chorej firmy

@Ola

Haha wreście jakąś szczera osoba i powiedziała całom prawdę tak jak o pani Iwonie haha

@Ola

Ma coś wspólnego z Iwoną, w końcu dobre koleżanki!!!

Moso

Swój swojego znajdzie haha

Bruno

Uteperowac ja (usunięte przez administratora)

Boże już mnie nudzą te komentarze o Panie E i Pani Iwonie macie do nich jakiś problem to powiedzcie im to co wad boli Nie rozumie dlaczego Klaudia nie poleca pracy ba montażu ma konflikt z Iwona na wtryskarkach a co ma do tego montaż tam pracuja fajne osoby nie (usunięte przez administratora)żadna ,a co do Pani E... to z tego co wiem to właśnie ona zna się bardzo dobrze na pracy na montażu a osoby które piszą tak o Pani E... Nie mają odwagi jej powiedzieć ci ich boli .

Klaudia. B

Ja o osobie E nawet się nie odezwałam, więc nie rozumiem. A co do Iwony to ona dobrze wie co do niej mam, i niech poczyta sobie ze nie tylko ja, a Tobie jak się coś nie podoba gościu to tu nie wchodź proste ????

@Klaudia. B

Ok prawda nic nie pisałaś o Pani E ... Przyznaję się ale pisałaś że nie polecasz pracy na montażu co masz do tych osób ?rozumie teoj konflikt z Iwona bo wiem jak ona pracuje i jaka jest ,ale boli mnie to że jest źle opisany montaż może nie wszyscy są tam super ,ale są osoby bardzo fajne ja do Ciebie nic nie mam i szkoda mi Ciebie że tak się stało że nic nie zrobili w tym kierunku rozumie twój żal ale montaż F.... chyba nic nie zawinił?

Janusz

A powiec ile osub przez paniom E się osub zwolniło

Ola

Następna jej pewnie nawiedzona psiapsi kturej załatwiła pracę albo kturyś z jej przydupasuw pani E dlaczego jest taka cwana do ludzi do ktury h nie ma szacunku a się ostatnio popłakałam po przeczytaniu komentarzy co już nie była taka odważna każdy wie w firmie że ja ojciec wykożystywał w dzieciństwie i przez to się zneca psychicznie nad inymi

@Janusz

Kto się zwolnił tego nie wiem ,może te osoby co napisały o tym są bardziej poinformowane

@Ola

Jeżeli to prawda że ojciec ja wykorzystywał to powinnaś tego tematu nie poruszać widać że Cię to bawi wyśmiewać się z tego ze ktoś kiedyś został skrzywdzony i nikogo to nie powinno interesować co Ktoś kiedyś......

Ola

Dużo ludzi wie że kani E tonajwiekszy (usunięte przez administratora) tego zakładu ktury nie szamuje ludzi

Klaudia. B

Chodziło mi o cały nasz dział że względu na kierownika bo ma ludzi w nosie taka jest prawda, jak na początku myślałam o taki sympatyczny pomaga ludzia itd a ma ich w (usunięte przez administratora) I niestety tak jest i montaż i wtryskarki. Zależy która zmiana. I czemu się nie podpiszesz? Nie rozumiem takich sytuacji ..

Przez Panią E zwolnilo się 4 osoby ... To dość sporo jak na tak mały dział

łysy

Znowu szukają lidera logistyki? ...:):):)

Oskar
@łysy

Niech wezmą paniom iwone. M ona na wszystkim się zna i ocieka zajebis... A tak naprawdę totalny bloczek betonowy ytong z niej ona jest lepsza od Jana Brzechwy poleca tego ytonga

@łysy

A czemu znowu? Często się zmienia lider?

Klaudia

PR 3 , wtryskarki zmiana C. Pani Lider Iwona niszczy psychicznie ludzi mobbinguje, oraz dyskryminuje płci żeńską, nie jedna osoba się zwolniła, jestem kolejna. Pan dyrektor uważa ze to lekki konflikt. A Pani najbardziej konfliktowa dalej pracuje , i dalej wysługuje się ludźmi i dalej będą się przez nią zwalniać!!? Odradzam ta zmianę i firmę bo dział kierowniczy jest przeciwko ludzią no chyba że to co Liza (usunięte przez administratora)

Anonimowy
@Klaudia

Ty gdzie nie pójdziesz to masz konflikt

@Anonimowy

Następny nawiedzony pracownik pewnie pani Iwona M by podnieść swoją samo ocenę (usunięte przez administratora)

@Anonimowy

Jakoś nie kojarzę bym miała z kimś konflikt, a w nowej pracy mam wspaniałych ludzi i z nikim nie mam problemu, bo nikt nie pije i nie ma problemu że sobą, ani w domu i nie wyzywa się na innych jak Iwona. M. Podpisz się z chęcią się dowiem kim jestes jak jesteś taki mądry ????

Klaudia. B

Dziękuję bardzo za tak miła opinie, myślę że starałam się bardzo by być miłym człowiekiem w tej firmie, do dziś mam kontakt z ludźmi z tej firmy, szkoda tylko że kierownictwo nie chciało pomoc. Bo ja bym z chęcią tam została gdyby nie Iwona. M. I dalej ludzie będą uciekać z tej zmiany bo tak to jest z ludźmi z uzależnieniem którzy nie umieją sobie poradzić z pociągiem alkoholowym i wyzywają się na ludziach. Bo myślą że jak lider to wszystko jej można, a jednak nie. I to nie koniec tej sprawy ????

Mądrze powiedziane.

Wertt

Jak to jest z weekendami? Trzeba i czy za to sa setki czy jak?

@Wertt

Setki? Hahaha...

Jasio
@Wertt

Jeżeli jest to praca w godzinach nadliczbowych to tak płacą "setki"

Danielos

Nie polecam tej firmy premi obiecują 700 zł a co do wypłaty to premia jest 300 zł ludzi nie szanują maja gdzieś pracowników

Honorata
@Danielos

Rozumiem, że możesz być z tego powodu rozczarowany. Ale myślę, iż należy docenić tego pracodawcę za to, że w ogóle oferuje Wam premie. A czy oprócz tych premii, macie w Wezi-tec dostęp do jakichś innych benefitów?

@Honorata

Hu... Z takim pracodawca benefity haha hyba w mopsie szybciej dostanę jak w tej horej firmie oj hyba nawiedzona 1 pań z kadr co

Dlaczego tu piszecie ,a nie powiecie ludziom prosto w oczy co was boli jedna wielka dziecinada,porobiły się grupki ludzi i tyle ,przecież to porażka można pisać bez końca jacy jesteście beznadziejni i nielepsi od innych sami (usunięte przez administratora) obgadujecie jak coś wam się nie podoba,bezczelne hamstwo...

Janusz

O i mamy konfiturę zakładowom ktura szpieguję ten portal pewnie odniesie i wyliżę gycz kierownikowi kturemus ty pracownik zajmij się donoszeniem i obrabianie 4 liter inym bo to firma dla konfitur

Janusz

Ja Nie PAJACYKU bo tam już nie pracuje bo to jest firma dla konfitury i konfide...... I społeczniakuw i niestety jesteś sam konfiturom bambusie słyszałem że ojciec cię karmił pitolemJak byłeś mały i wysałeś z mlekiem z pitola i zostałeś osiedlowom konfiturom i tam cię przyjeli bo takich jak ty doceniali

Chciałam zapytać, co się dzieje na dziale f? Liderkami zostają osoby konfliktowe, nie umiejące w grupie czteroosobowej współpracować a co dopiero z resztą? Kierownik nie rozmawia z pracownikami. Coraz więcej ludzi na które trzeba pracować? Co się stało ze zdrowym rozsądkiem na dziale f? Czy tak miały wyglądać zmiany i komu one slóżą? Do czego doprowadzą?

@Anna

Ja z chęcią Pani odpowiem co się dzieje, na zmianie C pracuje kobieta która nigdy nie miała do czynienia ze strefa po kilkunastu latach z handlu przyszla do wezi (usunięte przez administratora) i kierownik któryś zrobił ją liderem. Niszczy ludzi oraz mobbinguje, i dyskryminuje ponieważ u niej na zmianie faceci mają dobrze, pracowałam tam 10 miesięcy i tak długo wytrzymalam(usunięte przez administratora)Jedyna osoba z liderów z F takim prawdziwym jest Pani Monika, robi wszystko i ogarnia swoje obowiązki... Oczywiście reszta zmian ten ma porządek itd, najlepsza zmiana to zmiana gdzie jest Barbara, Gosia i oczywiście zmiana Moniki, Anki zmiana jest także w porządku. Największa patologia jest na zmianie C, i nikt nic z tym nie robi , a ludzie się zmieniają co chwile, z tego co wiem za kadencji lidera Iwony. M pracowałam najdłużej, faceci uciekają na ustawiaczy a kobiety się zwalniają. Ale jeszcze chwila i karma do niej wróci i ja dobrze o tym wiem. Pozdrawiam

Angela

Firma to jedna wielka patologia. Kierownicy nie interesują się ludźmi, a pracownicy obgadują wszystkich. F to jedna wielka patologia, na Wtryskarkach jedna liderka która się zna to Monika reszta liderek to dno, obgaduja i nic nie robią najbardziej Iwona, wysługuje się ludźmi oraz uważa że nikt się nie nadaje a ona jest najlepsza ale tylko dla kobiet jest taka, mężczyzna jakby mogła to weszła by na K.... ! Ustawiacze jej nie lubią prócz jednego i jakby mógł to by jej wszedł w (usunięte przez administratora) ! Tak już jest. Jedna wielka patologia. Ustawiacze że zmiany C najlepsi, zawsze pomagają szkoda tylko że nie mówią głośno co się dzieje. !!

@Angela

Zgadzam się z opinią, co do ustawiaczy to nie raz pomogli mi w złej sytuacji, a była taka nie jedna , niestety dwóch Pan F i Pan Ł. Ten 3 brak komentarza. Co to reszty F To patologia i obgadywanie codziennie.

Klaudia

Zero szacunku dla pracowników, miałam na zmianę problem z " Liderem " , zgłaszane kilku krotnie, niestety w końcu rzuciłam wypowiedzeniem, na to dyrektor mi powiedział że to był konflikt ale nie mobbing z Pani Iwona a nie problem większy. Cała sytuację zamietli pod dywan, a Lider który się nie nadaje i męczy ludzi pracuje cały czas bo WCHODZI W (usunięte przez administratora) KIEROWNICTWIE. ???? POWODZENIA. !!!!

@Klaudia

Nasłuchałem się o tej Iwonce od ludzi na chalach ponoć jakaś labadziara i śmierdzi od niej często alkoholem nikt jej tam ponoć nie lubi bo obgaduje ludzi a ona ponoć jest ideałem a tak muwią że to ponoć zwykła szantrapa pracownicy unikajcię kontaktu z tą osobom a pan kierownik K to zwykły bara....

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica