ARCHIMEDES S.A.

Wrocław

Opinie o ARCHIMEDES S.A.

anonymous

Tą firmę prowadzi prezes Wysocki to jest idiota on prowadzi firmy do upadku on niema pojęcia do prowadzenia firm on już wyprowadził firmę w Nowej Dębie że jak odszedł z tamtą to się ludzie cieszyli,tak jak w Kielcach firmą rządził że doprowadził prawie do upadku,ludzi ma za nic,pozwalniał, pozakładał kamery.Aż wreszcie przyszedł ten szczęśliwy dzień że go wyrzucili przekonali się jaki to nieudacznik.

Jacek S

Firme ochrania teraz Gladius Patrol i Proteger Waśko Przemyslaw i Malgorzata to oszusci zlodzieje Grafiki pewnie znowu zawyzaja umowy lewe podrobione pieczonki Firma 100% Kogucik Firma Archimedes w Padł Oszusta co bedzie ich okradał Waśko nie odał Pracownikom Dolkomu na Teczowej i Hubskiej za Nadgodziny i Urlop Płatny !!!!!

miki

Witam, Byłem pracownikiem Archimedes S.A. Wrocław, stanowisko Inżynier sprzedaży, na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymujecie marne grosze 2500 netto i województwo dolnośląskie wielkopolskie i lubuskie. Po okresie miesiąca lub dwóch otrzymujecie łódzkie kujawsko-pomorskie, warminsko- mazurskie, zachodnio-pomorskie. Jeżeli się na to godzicie otrzymujecie po okresie próbnym max 3 tys netto i od wtorku nie ma was w domu ;) jeżeli ktoś lubi prace z dala od domu w ciągłych delegacjach, mieszkaniu w hotelach; polecam jak najbardziej ;) Firma oczekuje od pracownika wiele różnego rodzaju poświeceń dając nawet nie minimum ;) średnia płaca na stanowisku inżyniera sprzedaży to 6 tys brutto ;) nie dajcie sobie zamydlić oczu różnego rodzaju dodatkami i dietami które i tak wydacie powiększając sobie koszty związane z wyjazdami. Nie polecam, kłamstwo na każdym kroku, szkoda czasu. Dyrektor z Prezesem na początku rekrutacji zachwalają firmę i jej działalność, by następnie w małych niedomówieniach pokazać jak jest na prawdę w firmie ;) płaca nie adekwatna do obowiązków, duża rotacja pracowników!

Jedno bagno

Admin byłem pracownikiem firmy Kolster z Olsztyna, której prezesem jest ten sam człowiek. Czytając Twoją opinię o wrocławskiej firmie czułem się jakbym czytał o olsztyńskiej. Zrobił tu to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ten człowiek jest pasożytem, który żeruje na swoich pracownikach i zapewne doprowadzi do upadku tych firm. Pozdrawiam

wnw
@Jedno bagno 03.11.2016 18:10

Jak słusznie zauważyłeś, wszystkie firmy prowadzone przez państwo Sz. mają się coraz gorzej, czytając opinie to się nóż w kieszeni otwiera

ygtr

hej hej w firmie widdze ze teraz prowadza rekrutacje na stanowsiko automatyka w Toruniu oferuja umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stanowisko pełne wyzwań, profesjonalne szkolenia..

Mieliście styczność z firmą ARCHIMEDES S.A. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

wnw
@admin 13.06.2015 21:15

Jeśli chodzi o wrocławski Archimedes to powiem tak: przepracowałem tam kilka lat jako operator CNC, pełna komuna, czas się tam zatrzymał, ale z racji tego że operatorzy musieli sami pisać programy, można się było wiele nauczyć. Potem nastąpiła prywatyzacja, nowy właściciel obiecał rozwój... i założyli w środku kamery żeby czasem nikt na krześle nie usiadł, zakręcili ciepłą wodę w WC, zaczęli zamawia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] we narzędzia ze swojej drugiej firmy w Jeleniej Górze, zabrali premie, jak ktoś był w ciągu roku na l4 (tydzień) to na święta nic nie dostał, za wszelkie awarie winili operatorów, przykręcenie śruby i zero szkoleń pracowników to wg nowych panów przepis na sukces. Podsumowując: odszedłem z tego bagienka z dużą wiedzą i doświadczeniem (nabyte zanim pojawili się nowi właściciele) do branży lotniczej, gdzie nie chwaląc się od razu zauważono że coś potrafię, a tam pozostało dno, dno, dno i trzy metry mułu. Podobno się pogorszyło i nowy prezes traktuje ludzi jak śmieci grożąc że wszystkich zwolni, nowym operatorom proponują 2500 brutto podobno, wymagają pisania programów, pracy w godzinach nadliczbowych i podpisania lojalki na 3 lata. Jak ktoś jest masochistą to niech się zgłosi, dla mnie to jest jedna wielka kpina a nie firma a ludzie którzy tym rządzą nie mają żadnego szacunku dla pracowników.

Zostaw opinię o ARCHIMEDES S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCHIMEDES S.A.