Opinie o ARCHIMEDES S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ARCHIMEDES S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ARCHIMEDES S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARCHIMEDES S.A. w Wrocław

Piotr Nowy wpis

Szukając stałej pracy jako operator CNC trafiłem na tą firmę, byłem zapewniany o premii oraz dobrych warunkach socjalnych, przepracowałem tam miesiąc, brak jakichkolwiek zasad, BHP nie istnieje, bardzo duży zakres obowiązków, premii nie da się wyrobić. Pracownicy w firmie nagminnie się zwalniają, zostają tylko ludzie przed emeryturą. Jeśli szukasz normalnej pracy to napewno nie tutaj. @ARCHIMEDES S.A. @GRUPA STALMOT

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ARCHIMEDES S.A.?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ARCHIMEDES S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Były pracownik Nowy wpis

Teraz to bardzo dobra firma, ale trudno tu znaleźć zatrudnienie, można się starać na stanowisko operatora maszyn do obróbki wiórowej, kandydata czeka rozmowa

Nico

To ten pokomunistyczny kompleks z bandą nierobów jeszcze istnieje?

Obajtek
@Nico

Stawki z lat 90 i mocno śmierdzi PRLem. Omijać z daleka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ARCHIMEDES S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Piotrek

Czy weekendy są wolne tu od pracy ? Pozdro

Karol

@Mark Na forum każdy może wyrazić swoją opinię .a ja mam zupełnie inną.Firma jest dobrze oceniana ,co można sprawdzić w internecie!

Mark

Firma zatrzymała się w czasach PRL dyrektor łysy ciul wymaga coraz więcej dziwne że go jeszcze nie zwolnili jak to miało miejsce w poprzedniej firmie kiedy go na taczce wywieźli o socjal można zapomnieć nie ma nic!!! Firma krzak ale polecam tą firmę tym co chcą pracować za 16zł na maszynach i pić alko w pracy to akurat tam tolerują a i bufet zakładowy jest z browcem

Grzegorz

Hej, jak wyglada rotacja w tej firmie ? Można liczyć na stała posadę ?

Drongal

Jakie średnio są zarobki na elektrodrążarkach w tej firmie?

Bolo

Przyzwyczajeni do pracy w państwowej firmie po prywatyzacji przestała się firma podobać?

JKJK

Szukam kontaktu,bądz jakiejkolwiek podpowiedzi na temat kierowcóc zatrudnionyh w Archimedesie lata 1987,1988,1889,równeż tych z wynajmu.Wówczas podziele się ciekawymi informacjami

Hanna

@anonymous czy możesz powiedzieć coś więcej? Jaki rodzaj umowy oraz ogólne warunki pracy proponuje firma ARCHIMEDES S.A.? Co masz na myśli pisząc, że firma jest "osadzona w realiach PRL"? Przypominam również o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin) - komentarze zawierające określenia uważane za obraźliwe mogą być z forum usunięte.

Firma nie ma nic do zaoferowania swoim pracownikom, osadzona w realiach PRL. W obecnej sytuacji na rynku pracy, przy oferowanym przez firmę wynagrodzeniu i warunkach pracy, nikt rozsądny długo tam nie zasiedział. Założone wizje i plany rozwoju firmy przez dyrekcje, oderwane od rzeczywistości (brak zasobów finansowych i ludzkich). Ale życzę powodzenia panie Grzegorzu kw

Firma wykorzystująca ludzi, mająca ich za niewolników za psi grosz. Z daleka od tej firmy TRAGEDIA

Grzesiu jesteś nieudacznik

WG
@anonymous

Pozdrawiam Tadziu

Tą firmę prowadzi prezes Wysocki to jest idiota on prowadzi firmy do upadku on niema pojęcia do prowadzenia firm on już wyprowadził firmę w Nowej Dębie że jak odszedł z tamtą to się ludzie cieszyli,tak jak w Kielcach firmą rządził że doprowadził prawie do upadku,ludzi ma za nic,pozwalniał, pozakładał kamery.Aż wreszcie przyszedł ten szczęśliwy dzień że go wyrzucili przekonali się jaki to nieudacznik.

GW
@anonymous

Jeżeli masz odwagę obrażać i pomawiać , to podpisz się pod tym. Anonimowo jesteś odważny . Mam pytanie osobiście znasz mnie współpracowaliśmy, czy może nie sprostałeś wymaganiom i masz żal

Jacek S

Firme ochrania teraz Gladius Patrol i Proteger Waśko Przemyslaw i Malgorzata to oszusci zlodzieje Grafiki pewnie znowu zawyzaja umowy lewe podrobione pieczonki Firma 100% Kogucik Firma Archimedes w Padł Oszusta co bedzie ich okradał Waśko nie odał Pracownikom Dolkomu na Teczowej i Hubskiej za Nadgodziny i Urlop Płatny !!!!!

miki

Witam, Byłem pracownikiem Archimedes S.A. Wrocław, stanowisko Inżynier sprzedaży, na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymujecie marne grosze 2500 netto i województwo dolnośląskie wielkopolskie i lubuskie. Po okresie miesiąca lub dwóch otrzymujecie łódzkie kujawsko-pomorskie, warminsko- mazurskie, zachodnio-pomorskie. Jeżeli się na to godzicie otrzymujecie po okresie próbnym max 3 tys netto i od wtorku nie ma was w domu ;) jeżeli ktoś lubi prace z dala od domu w ciągłych delegacjach, mieszkaniu w hotelach; polecam jak najbardziej ;) Firma oczekuje od pracownika wiele różnego rodzaju poświeceń dając nawet nie minimum ;) średnia płaca na stanowisku inżyniera sprzedaży to 6 tys brutto ;) nie dajcie sobie zamydlić oczu różnego rodzaju dodatkami i dietami które i tak wydacie powiększając sobie koszty związane z wyjazdami. Nie polecam, kłamstwo na każdym kroku, szkoda czasu. Dyrektor z Prezesem na początku rekrutacji zachwalają firmę i jej działalność, by następnie w małych niedomówieniach pokazać jak jest na prawdę w firmie ;) płaca nie adekwatna do obowiązków, duża rotacja pracowników!

Jedno bagno

Admin byłem pracownikiem firmy Kolster z Olsztyna, której prezesem jest ten sam człowiek. Czytając Twoją opinię o wrocławskiej firmie czułem się jakbym czytał o olsztyńskiej. Zrobił tu to samo (usunięte przez administratora) Ten człowiek jest pasożytem, który żeruje na swoich pracownikach i zapewne doprowadzi do upadku tych firm. Pozdrawiam

wnw
@Jedno bagno

Jak słusznie zauważyłeś, wszystkie firmy prowadzone przez państwo Sz. mają się coraz gorzej, czytając opinie to się nóż w kieszeni otwiera

ygtr

hej hej w firmie widdze ze teraz prowadza rekrutacje na stanowsiko automatyka w Toruniu oferuja umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stanowisko pełne wyzwań, profesjonalne szkolenia..

Zostaw merytoryczną opinię o ARCHIMEDES S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w ARCHIMEDES S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCHIMEDES S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ARCHIMEDES S.A.