MDS Systems

Wrocław

MDS Systems

Opinie o MDS Systems

Nie polecam

Największemu wrogowi nie polecam pracy w tej oszukańczej firemce. Brak wypłat, ciągłe kłamstwa, brak narzędzi i materiałów do pracy.

Dyrektor

Kto jest teraz dyrektorem produkcji w MDS?

MACIEJ
@Dyrektor 19.10.2018 20:50

Piotr Malinowski fachowiec z sda.

Dyrektor
@MACIEJ 19.10.2018 21:46

A kto jest dyrektorem zakładu?

Zachęcamy

MDS Systems jest firmą usługowo-produkcyjną świadczącą usługi w zakresie projektowania i produkcji konstrukcji mechanicznych z sektora automatyki przemysłowej. Działalność naszej firmy bazuje na bogatym doświadczeniu, wiedzy naszych pracowników oraz ciągłemu doskonaleniu. Zarówno nasze know–how w obszarze automatyki przemysłowej, jak i doświadczenie w różnego typu projektach zapewnia realizację zakontraktowanych prac projektowych i wykonawczo-montażowych na najwyższym poziomie.

Ggo
@Zachęcamy 18.10.2018 13:06

Wypłaćcie po prostu zgodnie z obietnica zaległa wyplate do konca tego tygodnia i dzialamy dalej bez leniwcow i partaczy. Tyle w temacie.

@Zachęcamy 18.10.2018 13:06

Tak oczywiście na wstępie nowe kity ściemy i kłamstwa pracowników nie szanujecie tylko umiecie ich wykorzystać ile się da a potem zwolnić w chamski sposób godny pożałowania . Sam fakt że kolejny miesiąc spóźniacie się z wypłatą a o nadgodzinach nie wspomne bo to masakra jakaś . A najbardziej szanujecie konfidentów i jest spore kolesiostwo koledzy ze studiów jak ktoś napisał masakra po prostu szkoda czasu na tą firme Pozdrawiam

tak rzecze sługa
@Zachęcamy 18.10.2018 13:06

najlepszy jest ten "najwyższy poziom" - reszta się w sumie zgadza (doświadczenie wiedza części pracowników są naprawdę na wysokim poziomie)

Big Brother

17 przykazań dla pracownika MDS: 1. Nie będziesz brał projektów których nie zdążysz wykonać na hali u siebie. 2. Nie będziesz wysyłać pół firmy do klienta na pół roku żeby dokończyć projektowanie i montaż. 3. Dokładnie przemyślisz, przeanalizujesz i wycenisz projekt swój. 4. Omówisz z klientem zakres jego realizacji, niedokładnie ale omówisz. 5. Nie będziesz przystępował do projektów o których mało co wiadomo. 6. Zrobisz dokładny harmonogram prac, będziesz go przestrzegał i aktualizował na bieżąco. 7. Sumiennie będziesz koordynował pracę pomiędzy odpowiednimi działami. 8. Będziesz wykonywał projekt swój należycie i starannie, nie będziesz rzeźbić u klienta nie nie. (Ad. 2). 9. Prace projektowe będziesz realizować w odpowiedniej kolejności: projektowanie-programowanie/montaż-uruchomienie-kontrola jakości-transport do klienta-odbiór. (nigdy odwrotnie). 10. Wszelkie zmiany projektowe będziesz wprowadzać na bieżąco w dokumentacji (nie długopisem na kolanie u klienta), najlepiej z kolejnym numerem porządkowym. (patrz. projektant). 11. Będziesz jechał na obiekt robić zmiany z wcześniej przygotowaną, zatwierdzoną i wydrukowaną dokumentacją. 12. Będziesz się interesować projektem, kontrolować jego realizację i w razie potrzeby podejmować odpowiednie działania. 13. Będziesz realizować real spotkania projektowe a nie jakieś pogawędki WhatsUp dla lemingów. 14. Będziesz robić wywiady z pracownikami, w celu zdiagnozowania słabych punktów w firmie. 15. Zachowasz odpowiedni podział obowiązków: projektant-projektowanie, automatyk-uruchamianie, mechanik/elektryk-montaż. Ad. 10) 16. Przekażesz kierownikom trochę wiedzy technicznej, bo jak biedaki mają kierować tymi projektami. 17. Nie będziesz robić loda klientowi bo jesteś w czarnej (usunięte przez administratora); to klient ma loda robić tobie, bo inaczej może trafić na innego leminga, którym ty już nie jesteś. Amen.

Lemur
@Big Brother 18.10.2018 22:58

Brawo Ty, no mądre te przykazania... szkoda tylko, że już za późno na zastosowanie ich w praktyce:(

rzetelne informacje
@Lemur 19.10.2018 07:44

trafione w punkt - ale nie do zrealizowania, za późno i nie w tej firmie (nie z tą dyrekcją)

Wypłata

Jest wypłata

Wyplara
@Wypłata 19.10.2018 09:39

Prosimy o dowód wplaty.

Wypłata
@Wyplara 19.10.2018 10:17

Żadnej wypłaty nie ma i w najbliższym czasie nie będzie, a co dopiero z nadgodzinami to jest jakaś masakra od MAJA brak $$$ to jest jakiś absurd i podchodzi to pod oszustwo!!!

Krzysztof

A "kierownik" K. Żmijewski jeszcze pracuje? Z diko go zwolnili , z sda wyrzucili a z mds?

Lemur
@Krzysztof 18.10.2018 20:29

od nas też go wyrzucili - lesera pieprzonego. Coś słyszałem, że do sądu sprawę oddał

Teraz

Przestroga dla tych którzy chcieli by tu pracować. Omijać ta firmę szerokim łukiem rada dla pracowników i dostawców którzy mieli by sprzedawać cos na fakturę z terminem płatności.

Nowy

Dzień dobry, Mamy pytanie kontaktowała się ze mną firma MDS w sprawie zatrudnienia. Ale patrze na te wpisy i widzę że coś jest nie tak. Brak wypłat, (usunięte przez administratora) itd... czy to faktycznie prawda? Można wiedzieć czy to jednorazowa sytuacja i warto tam przyjść na rozmowę czy lepiej omijać szerokim łukiem. Pytanie ile czasu już zalega z wypłatami?

fff

na jakie stanowisko?

@fff 18.10.2018 09:26

Konstruktor, liczę na jakieś konkretne informację. Bo nie chciałbym wpaść do jakiegoś ,,szamba" , a dopiero poznaje wrocławski rynek pracy. Z góry dziękuję za rzetelne i sprawdzone info.

@Nowy 18.10.2018 09:33

Firma pada, nie marnuj swojego czasu

@Nowy 18.10.2018 08:40

Firma nie pada ale fakt, że to dość słaby moment żeby się tu zatrudnić. Zalegają z wypłatami i możliwe, że jeszcze w najbliższych miesiącach sytuacja się nie zmieni.

@Nowy 18.10.2018 08:40

Tzn. wypłaty są ale z opóźnieniem. Nawet do 3 tygodni.

@Fajter 18.10.2018 11:46

Mam rozumieć że wszystko jest wypłacane ale teraz trudniejszy okres i zdarzyło się że poślizg z wypłatą o 3 tygodnie? Czy to są jakieś mega długie zaległości ? Ale fakt z tego co czytam po chyba nie warto tracić czasu i nerwów. Dzięki za odpowiedzi, warto czasem zajrzeć na takie forum aby się dowiedzieć co pracodawca ma za ,,uszami" a jak widać chyba ten ma sporo. No ale nie mnie to oceniać. Jeszcze raz dzięki.

@Nowy 18.10.2018 12:16

Generalnie to jest chyba druga wypłata z rzędu która się spóźnia a wcześniej pod tym względem było wszystko ok. Możliwe, że to jest chwilowy dołek z którego firma wyjdzie ale tego nie wiemy. No i nadgodziny nie są wypłacone już od maja(?).

rzetelne informacje
@Fajter 18.10.2018 12:23

myślę że powinieneś napomknąć "młodemu" że firma od dłuższego czasu zwalnia ludzi i że jest tendencja do zamiany doświadczonych pracowników (szczególnie konstrukcji) na młodych którym może mniej płacić - ale to z kolei przekłada się na jakość realizowanych projektów - no i ze od dłuższego już czasu projekty nie są realizowane terminowo i dobrze - a więc problem nie jest od 2 wypłat (tak jak wspomniałeś) - tylko od dużo dużo wcześniejszego czasu i jest ogólnie coraz gorzej - resztę (np. na temat prezesa i dytektÓrÓw, oraz ich podejścia do szarych pracowników) można poczytać w postach

@rzetelne informacje 18.10.2018 12:42

Co do zwolnień to podobno większość poleciała tych którym robić się nie chciało. Takie info do mnie dotarło ale też nie wiem na ile prawdziwe więc nie twierdze, że tak było. Od dłuższego czasu działo się coś "złego" ale problem z wypłatami jest od niedawna.

@Fajter 18.10.2018 13:00

Super, Panowie dzięki za info w takim razie już wszystko jest jasne nie warto tam zaglądać bo jednak można wpaść w (usunięte przez administratora) Po stronie firmy zapowiadało się że jest to całkiem niezła firma z dobrze zarządzającym prezesem a ty taka lipa, no ale bywa. Najważniejsze aby wam wypłacił kasę!!! No i powodzenia w szukaniu czegoś nowego

rzetelne info
@Fajter 18.10.2018 13:00

niestety "chodzace infa" w tej firmie maja to do siebie ze z rzeczywostoscia nie maja nic wspolnego - a prawda jest taka ze najwieksze obiboki w firmie siedza na gorze i wlos im z glowy nie spadl (patrz kumpel prezesa ze studiow) - no ale to prywatna firma wiec prezes decyduje kogo zatrudnia)

Tak rzecze Pan

„Albowiem gdy byliśmy u was, nakazywaliśmy wam tak: Kto nie chce pracować, niech też nie je! Słyszymy bowiem, że niektórzy wśród was postępują wbrew porządkowi: wcale nie pracują, lecz zajmują się rzeczami niepotrzebnymi. Tym przeto nakazujemy i napominamy ich w Panu Jezusie Chrystusie, aby pracując ze spokojem, własny chleb jedli”. (2 Tes 3, 10-12)*

Tak rzecze Pan

„A ci, którzy chcą się bogacić, wpadają w pokusę i w zasadzkę oraz w liczne nierozumne i szkodliwe pożądania. One to pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami”. (1 Tm 6, 9-10)

tak rzecze sługa
@Tak rzecze Pan 18.10.2018 12:52

ale że tak niepochlebnie o Naszym prezesie ........... no nie wiem .........

Sentencja

"If you want to lead at the highest level, you must be willing to serve at the lowest."

znaczenie sentencji
@Sentencja 17.10.2018 21:22

czyli tak naprawdę powinniśmy być wdzięczni naszemu CEO - już mam wyrzuty sumienia - jutro rozbijam skarbonkę dzieciakom i zanoszę wszystko prezesowi aby pozwolił mi stać się lepszym !!!!!!

Nick
@Sentencja 17.10.2018 21:22

disappointed but not surprised, known as"mds systems" lead only monkey business and already play out of range, do not posting check fleck, just to be honest.

Zniecierpliwiony

Jak się nie umie firmy prowadzić to nie powinno się tego robić i ludzi oszukiwać. Panie Gawin miej pan odrobinę godności zamknij firmę sprzedaj sprzęt i posplacaj wszystkie zobowiązania.

Kiki

Nie wszyscy pracownicy uważają ze to oszust. Ja tam czlowieka szanuje i wiele mu zawdzięczam. Ale zyc za cos trzeba. Do 16. poczekam.

Pomyśl
@Kiki 12.10.2018 21:40

Niektórzy ludzie nie są wdzięczni wobec oszusta tylko wobec własnych potrzeb związanych z oszustem wraz ze zmianą potrzeb zmienia się ich wdzięczność

Koko
@Pomyśl 13.10.2018 08:29

czy możesz kolego rozwinąć tą myśl ?

Pomyśl
@Koko 13.10.2018 10:55

dowiesz się po 16

lepiej nie zaczynać
@Pomyśl 13.10.2018 08:29

czyżbyś uważał że skoro zapłacił wcześniej kilka pensji - to teraz może tak lecieć w kulki z ludźmi ? - bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi kolego

Pppp
@Kiki 12.10.2018 21:40

Po tej twojej wdziecznosci użyj fenistil bo pewnie bardzo bolą cie kolana a na usta przyłóż lodu (nie loda)

koko
@Pomyśl 14.10.2018 22:29

jest już po 16-tym .........

Nick

Ile jeszcze mozemy czekac!? Tydzien przetrzymalismy a na koncie nie ma nawet skrawka wyplaty. Co mam powiedzieć dzieciom?

Do ceo

Panie Gawin mam propozycje. Wywal pan wszystkich dyrektorkow nieudacznikow, nastepnie sprzedaj pan swoj dom(bedzie na zaleglosci), rodzinke pod latarnie niech zarabia na obecne długi. Myślisz pan że powietrzem bedziemy żyli i nie stawiasz nas w trudnej sytuacji. Sam pan mowił " ryzyko wkalkulowane"

Aldi

Firma za 3,50 nie polecam nikomu najlepiej sie z daleka trzymać i omijać tą śmieszną firme kierownictwo ma w głębokim powarzaniu pracowników ale jak to ktoś już powiedział karma wraca

Zniecierpliwiony

Kiedy w końcu będą te przelewy....

wezniepytaj
@Zniecierpliwiony 17.10.2018 14:58

proponuje protest głodowy...

Bolek
@wezniepytaj 17.10.2018 15:11

Jeszcze siebie chcesz rujnować poprzez głodówkę!!!!!???? Zróbcie awanturę waszemu kierownictwu odnośnie należnych, ciągle niewypłaconych pieniędzy. Jest tam ktoś konkretny , czy pracują tam same jopki..... Dajecie się prowadzić jak stado baranów!!!

@wezniepytaj 17.10.2018 15:11

Sam se głoduj

Krótko i na temat

R Gawin to oszust. Karma wraca. Pamietaj otym

trochę dłużej ale też na temat
@Krótko i na temat 12.10.2018 19:58

Przyznaję rację - bez krzty honoru - zero szacunku dla pracowników i klientów - miałem nieprzyjemność poznać i było to moje zdecydowanie najgorsze doświadczenie w życiu. Dorosły człowiek powinien się szanować, dbać o swój wizerunek - a tutaj niestety nie było z kim rozmawiać - zagrywki jak u kilkulatka, chowanie się w biurze i zamykanie od środka drzwi na klucz żeby uniknąć rozmowy, próby oszukiwania na umowach - dla mnie to było nowe doświadczenie - nigdy nikogo takiego nie spotkałem do tej pory - mało tego nie wyobrażałem sobie że ktoś prowadzący tak dużą firmę może się tak zachowywać i nie mieć sobie nic do zarzucenia.

Padalcowaty

Kontrola PiP z braku terminowych wypłat pensji zaczęła się w MDS 5.10.2018 i potrwa miesiąc do 5.11.2018r. Składajcie wszyscy dodatkowe wnioski dotyczące opóźnień pensji, wtedy PiP załatwi to wszystko jednym protokołem i jedną karą. Później nie będzie nasza skarga rozpatrywana powtórnie, bo dwa razy nie kara się za to samo.

@Padalcowaty 12.10.2018 16:42

To nie do końca tak działa że nie kara się drugi raz za to samo. Jeśli nie zapłacą wszystkiego i zgłosi się to ponownie to otrzymają znowu karę za recydywę. I w takim wypadku jest to maksymalny wymiar kary jaki mogą przyznać. Jak to nie podziała zostaje sąd.

Padalcowaty
@Bez złudzeń 12.10.2018 17:00

I co z tego że po miesiącu PiP karze Prezesikowi zapłacić jak wiadomo że teraz i tak po trochu przy kontroli PiP pospłaca zaległe wynagrodzenia bo to już widać że kasa była a przy PiP dopiero płaci. PiP jest w firmie pierwszy raz od wielu lat to kara nie będzie za duża w sam raz tyle co Prezesunio wydałby na odsetki w banku.

fikcja

dziś jest 12.10.2018. wypłat dalej nie ma. kontaktu z biurem brak - znowu mają zakaz odbierania telefonów. wychodzą z założenie, że skoro ktoś dzwoni to tylko po pieniądze. ciekawe podejście. Oczywiście nikt nie raczy nawet poinformować pracowników kiedy będą wynagrodzenia, bo jak ktoś tu już napisał, bank nie pyta czy dostałeś wynagrodzenie tylko nalicza odsetki. może Pan prezes nam też powinien odsetki wypłacić ? cóż. będzie trzeba iść do inspekcji pracy temat zgłosić. nie zgłaszałem bo liczyłem że zapłaci. chyba się myliłem.

@fikcja 12.10.2018 11:43

Ostatnio wypłata była dopiero jak pip się pojawił. Więc chyba nic innego nie pozostaje.

@fikcja 12.10.2018 11:43

Wypłata ma być poniekąd do 16.10 ale jest duża szansa, że to dopiero pierwszy z kilku terminów.

@Fajter 12.10.2018 12:21

Lepiej dla firmy żeby to był ostateczny termin. Bo jak nie to zmarnuje mój ceny czas i pójdę złożyć ta skargę do pip. A za recydywę dostaje się maksymalny wymiar kary...

@Bez złudzeń 12.10.2018 12:32

I tak trzeba będzie zrobić jak nie będzie wypłaty

obcy

co tak cicho - nikt już tutaj nie pracuje ? - a może prezes zmienił diametralnie podejście i zaczął szanować swoich pracowników ??? .......

@obcy 11.10.2018 10:05

Tak oczywiście hehe a wypłaty dalej nie ma

@obcy 11.10.2018 10:05

A cóż tu więcej pisać ciągle po staremu, wszystko zostało powiedziane

Ciekawy
@obcy 11.10.2018 10:05

Czyli mam rozumieć że wypłat i zaległości nadal nie ma? Bo ostatnio wydziałem że po wizycie PIP wypłaty zostały uregulowane.

@Ciekawy 11.10.2018 14:38

Jedyne co zostało przelane to kasa za sierpień. Brak kasy co wychodziła ponad podstawę od maja i pieniędzy za wrzesień.

Ciekawy
@Bez złudzeń 11.10.2018 15:52

Czyli dalej lipa z kasą, lata lecą a w MDS nic się nie zmienia.

Typ

Nawet najgorszym wrogom nie polecę tej firmy. Tak jak poprzednicy pisali, trzeba szukać innej pracy. Mam nadzieje że firma poniesie odpowiednie konsekwencje.

L4

Podobno odwiedziła nas Panstwowa Inspekcja Pracy... Będą zaległe wypłaty?

@L4 04.10.2018 20:28

Przecież już są.

L4
@Fajter 04.10.2018 20:51

Chyba nie u kazdego

Tytyryty
@Fajter 04.10.2018 20:51

No tak są równi i rowniejsi ???? swoją szosa jak zaraz po wizycie PIP pojawia się kasa - znaczy że była ale na ważniejsze wydatki......

@Tytyryty 05.10.2018 10:34

Kasa była przed inspekcją. Może to kolejna "rata".

Animowany anonim

Witajcie. sytuacja jest opanowana ?? aha... to ciekawe dlaczego Pan Gawin zwodzi wszystkich za nos i nie wypłaca zaległości ? czekamy na wypłaty za miesiąc sierpień już 2 tygodnie i cały czas nic nie ma. I to pracowników nie interesuje że kasy nie ma, my nie odpowiadamy za finanse tylko za realizacje projektów. Ponadto zdecydowana część tych projektów składana jest ze złomu, który jest czyszczony, stare destaka, stare kable itd a klientowi wciskane jako nowe, za które zapłacił. to może ktoś jest w stanie wyjaśnić gdzie się podziewają te pieniądze ? materiał niestety nie jest kupowany na czas, tylko na ostatnią chwilę a potem zróbcie na szybko tak żeby działało. I to że nie ma materiału na czas to również nie jest zasługa pracowników tylko szefa który cierpi na pernamentny "HAJSODEFICYT". Nie da się realizować projektów jeśli termin jest miesiąc czasu a roboty na 4 miesiące i dodatkowo brak materiału, lub spływa w takim tempie że brak słów. potem wychodzą nadgodziny, wyjazdy i dodatkowe koszty. ale tak to jest jak Prezes obiecuje klientowi gruszki na wierzbie!!!! Chciałbym również zaznaczyć w jakim stylu zwalniani są pracownicy ! takiego buractwa nie widziałem jeszcze nigdzie jak pracuje. godzina 13.55 i przychodzą po Ciebie żeby wręczyć zwolnienie bez świadczenia pracy. Panowie ! jeśli coś nie idzie, jest się nie zadowolonym z pracownika to trzeba mieć odrobinę kultury, i nieco więcej jaj - podejść, podać rękę i powiedzieć jak sutyacja wygląda a nie na ostatnią chwilę wywalą jak zborze z przyczepy! Chowacie głowy w piasek jak tchurze. Przepraszam, ale kultura wymaga żeby na koniec współpracy podać sobie ręke i podziękować za współpracę, a P. Kołpak daje zwolnienie z pracy na ostatnią chwilę bez żadnej rozmowy, a najgorsze że prezes to widzi i nie reaguje, czyli aprobuje ten standard. Jak dla mnie to jest sytuacja skadaliczna żeby tak z ludzmi postępować. Panie prezesie, rynek pracy ma pamięc doskonałą! Ponad to zakaz rozmowy o finansach, zakaz pytania się o swoją wypłatę "bo można dostać ochrzan" ?? kto widział coś takiego gdzieś indziej niech powie, może za mało wiem. Niestety ale sprawy będą musiały się skończyć w sądzie bo bankowo nie zostaną uregulowane zaległości, bo ileż można słuchać obietnic i wiecznego kłamania. już nikt nie wierzy w te obietnice. Na temat P. Kołpaka nie będę się rozpisywał bo wszystko już zostało powiedziane, poza tym szkoda czasu :) tyle tych żali. teraz pozytywy - Bardzo przyjazna ekipa , z każdym koleżeńskie stosunki i bardzo przykro mi było odchodzić, jeszcze w tak prostacki sposób zwolniony (jak każdy). Różnorodność projektów to zaleta, zdecydowanie. można było zarobić, jeśli się robiło nadgodziny, a były wymogi żeby je robić, za co potem zostawaliśmy karceni przez kierownictwo że tyle nadgodzin robimy i naciągamy firmę na straty. Napewno z większością się jeszcze spotkamy w innych firmach, bo w MDS praktycznie wszyscy zostali zwolnieni lub sami odeszli. Zostali tylko kierownicy i menadzerowie, ale czym oni mają kierować ? Na to pytanie tylko prezes zna odpowiedź :) pozdrawiam serdecznie, i życzę miłej lektury :)

balony
@Animowany anonim 01.10.2018 18:34

Ten prezesik i jego ogony nie boją sie kłamać, tylko boją się że nie uwirzecie w ich kłamstwa.

@Animowany anonim 01.10.2018 18:34

To już 3 tydzień minął a nie 2, a na koncie ani złotówki za sierpień. Nie mówiąc już o nadgodzinach od maja. A wypłata za wrzesień za tydzień w środę powinna być... Reszta sama prawda.

Ja

Szkoda slow na te firme, prezesa i dyrektorka finansowego ktory w rzeczywistosci nie jest dyrektorem finansowym a specem od zamykania firm z korzysia dla prezesa i pominieciem praw pracownikow. Jedyne co pozostaje to akladac wypowiedzenia z winy pracodawcy, zglosic sprawe do PIP, ZUS i urzedu skarbowego i wystepowac o odszkodowanie z tytulu poniesionych strat. Szkoda, wielka szkoda bo firma miala potencjal poki prezes nie zaczal na gorze swoich kolegow ktorzy malo wiedza na temat pracy i jeszcze mniej umieja

@Ja 01.10.2018 08:50

Skąd info o dyrektorze finansowym?

Ja
@Fajter 01.10.2018 16:40

Poszukaj w internecie co pisza na jego temat... Mds nie jest pierwszy i zapewne nie ostatni

CEO

Nie mogę niestety porozmawiać z każdym z pracowników z osobna więc napisze tu jeszcze raz. Sytuacja jest już opanowana. Wypłaty będą już wkrótce. Może nawet w kolejnym miesiącu. To taka branża. Ryzyko wkalkulowane. Zawsze się jakoś udawało. Może uda się i tym razem. Panowie razem możemy wszystko!

Marian
@CEO 30.09.2018 21:05

W kolejnym miesiącu? Czyli w listopadzie dostanę wypłatę za sierpień? Śmiech na sali... Zabłysnołeś jak pet w kałuży

Adi
@Marian 30.09.2018 21:25

Morze jest szerokie i głębokie... Może jutro, moze za tydzień, może za miesiac a może po nowym roku

Jeden z pracownikow
@CEO 30.09.2018 21:05

Jak sobie to wyobrazasz? Że pójdę jutro do banku i powiem, że może zapłacę ratę, że pójdę do żony i powiem, że może w tym miesiącu nie bedziemy musieli pożyczać by mieć co jeść, a może że powiem dziecku, że może w tym miesiącu kupię mu buty... Panie Gawin lub dyrektorze finansowy - bo to któryś z Was pisze... Jesteście okrutni, pogrąża cie nas wszystkich kosztem swoich interesów, macie nas wszystkich w głębokim poważaniu i nie liczycie się z tym, że niszczycie nasze życie

Twoje ryzyko naszym kosztem
@CEO 30.09.2018 21:05

Ryzyko wkalkulowane? W banku, w lodówce, w rachunkach za telefon, energię, gaz i inne rzeczy, w życiu pracownika nie ma czegoś takiego jak ryzyko wkalkulowane... Każdy żąda pieniędzy na czas i my jako pracownicy też żądamy wypłaty zaległych pensji, opłacenia naszych zusow i podatków

@CEO 30.09.2018 21:05

Aby była opanowana trzeba było wiele osób z zarządu wymienić - tych którzy przychodzą do pracy na bajere i nie podchodzą do swoich zadań poważnie. Żeby wyjść z problemów i nabrać wiatru w żagle trzeba działać na każdym froncie a nie robić z firmy korporacje. Ciągła walka kier montażu że to nie jest robota jego podwładnych - mając armie ludzi stara się aby nic nie robili i zrzuca całą robotę na produkcję a najlepsze jest to że przychodzi do pracy 3 godziny później niż jego podwładni (chore), kierownicy projektu bez podstawowej wiedzy technicznej, jedynie techniczni bardzo ogarnięci jednak decyzję podejmowane przez tych mało kumatych. Ma Pan rację potencjał w Pana pracownikach ogromny jednak tłamszony przez nieudolnych i olewających kierowników. Życzę aby to co Pan mówi sprawdziło się. Bardzo Pana szanuje ze względu na Pana wiedzę (bo jest ogromna) ale nosa do ludzi (kierowników) to Pan nie ma :(

Zenek z krainy kredek
@Były pracownik 30.09.2018 21:59

Święte słowa... Kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) potrafią tylko winę na montaż zganiac a to że projekty z góry schodzą nie wlasciwe to juz nie ich wina tylko montazu i produkcji... Ta firma spadla na psy a nawet ponizej a szkoda bo potencjal w pracownikach najnizszego szczebla ma pan najwiekszy ale jak to sie juz przyjelo nie jest winien konstruktor ani kierownik danego sektora tylko podwladni... Brak slow... Najgorsze w tym wszystkim jest ze cierpia na tym nasze rodziny, nasze dzieci i nasi najblizszi bo od ponad miesiaca nie dostajemy naleznych nam pensji... Wstyd i hanba panie gawin

spostrzegawczy
@CEO 30.09.2018 21:05

Zastanawiałem się długo jak potraktować tą wypowiedź - ja rozumiem ją jako chęć odciągnięcia pozwów pracowników do PIP o kilka dni, żeby się przygotować do wielkiego zamknięcia - i nic innego nie przychodzi mi niestety do głowy. Dyskusyjny moim zdaniem jest także twórca tych słów - na mój gust to nie CEO (nie sądzę żeby mógł być tak bezczelny żeby proponować ludziom zaległą wypłatę MOŻE NAWET W PRZYSZŁYM MIESIĄCU i twierdzić że sytuacja jest opanowana i ogólnie jest spoko - a w ogóle to taka branża więc nikt nie powinien mieć pretensji) - na mój gust to kolejny chwyt speca od zamykania firm który urzęduje na górze. Chciałbym bardzo się mylić.

Fajter

Pozostaje złożyć wypowiedzenie i szukać nowej pracy. Nie ma na co czekać.

CEO
@Fajter 29.09.2018 08:22

Nie róbcie tego proszę. Sytuacja jest już opanowana.

@CEO 29.09.2018 14:53

Pewnie opanowana tak samo jak wypłaty miały być 17 albo nadgodziny wypłacane pod koniec zeszłego miesiąca...

Kokonik
@CEO 29.09.2018 14:53

@CEO. Zbierzmy sie wszyscy raz jeszcze, wyjaśnijmy jak jest i dokąd płyniemy. Potrzebujemy tej informacji od kapitana, szczerej.

@CEO 29.09.2018 14:53

O opanowaniu będziemy mogli mówić w momencie gdy wpłynie zaległa wypłata i ta najbliższa na czas.

Bolek
@Kokonik 29.09.2018 20:07

Przecież wy nie płyniecie............wy już toniecie!!

Pracownik - za chwilę już były

Jaka opanowana? Ludzie nie mają za co kredytów spłacać, nie mają za co żyć i co do przysłowiowego garnka włożyć... Wisicie nam wszystkim masę kasy, wypłaty na sierpień, nadgodziny, za chwilę powinna być wypłata za wrzesień... Mydlicie oczy co chwilę, że wypłata będzie a nie ma nawet złotówki na naszych kontach. Gawin mówił, że wypłaty będą do 28.09 i widać, że jego słowa są nic nie warte. Trzeba z tamtąd uciekać i to jak najszybciej i najlepiej składać natychmiastowe wypowiedzenia z winy pracodawcy

PREZES OBIECAŁ

Zobaczymy jak szef szanuje swoich obecnych i byłych pracownikow. Dzis sądny dzień -mają zostac wypłacone wszelkie zaległosci. Ciekawi mnie to bardzo. A dodatkowo ostatni piątek miesiąca wiec ciekawe kogo po chamsku wywalą o 14... żenada. (usunięte przez administratora)czekamy na spełnienie danego nam słowa. Pracownicy

@PREZES OBIECAŁ 28.09.2018 11:06

Prezes obiecał, oczy zamydlił i czekamy jak takie jelenie. Dziś pieniędzy dalej nie będzie i czekajmy do nie wiadomo kiedy. Do firmy pieniądze nie płyną tylko ściąga je komornik na poczet ich długów.

Oli
@PREZES OBIECAŁ 28.09.2018 11:06

Nigdy nie szanował pracowników!

Twojesumienie
@PREZES OBIECAŁ 28.09.2018 11:06

Panie (usunięte przez administratora), przrestan obracać nie swoją kasą i oddaj pracownikom ich należność. Nie rób z siebie pajaca, wstydu oszczędź i zamknij tą działalność nieludzką. Tylko długów narobiłeś i zniszczyłeś zycie wielu ludzi i ich rodzin, wstyd i ohyda.

Krzys

To byla chora firma od zawsze..

Zostaw opinię o MDS Systems - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDS Systems