MDS Systems

Wrocław

Opinie o MDS Systems

Bolek

Podobno, jak co roku, firma organizuje przyjęcie wigilijne.........wstęp ma każdy pod warunkiem posiadania talerza, łyżki i widelca. Znowu będzie kabaret i obciach w jednym!!

Bolek

W każdym razie MDS to firma, która nie dałaby sobie rady na rynku gdyby działała uczciwie. MDS to nieuczciwa konkurencja.

@Administracja 03.11.2017 11:30
Bolek, czy Ty jesteś naszą konkurencją na rynku, że takie rzeczy wypisujesz? Myślę, że żaden pracownik nie wypisywałby takich...

A kto powiedział, że pracownik ma pracować w firmie, żeby móc się wypowiedzieć?? Nie ma znaczenia status pracownika, czy pracuje, czy zwolnił się. Każdy kto ma wiedzę o działalności firmy ma prawo podzielić się nią z innymi. Dla niektórych może to być niewygodne...................

Administracja
@Bolek 16.11.2017 18:04

Bolek, no skoro nie pracujesz to co Ty możesz wiedzieć o sytuacji w firmie. Mimo tego czego nam życzysz , to MDS ma się zupełnie dobrze, rozwija się, inwestuje i wciąż zatrudnia pracowników. Są duże szanse na to, że ta dobra passa będzie trwać jeszcze długie lata.

Nor

Znam tą firmę od samego początku powstania jak jeszcze była na ulicy rolniczej na Wojnowie więc ludzie bzdury gadacie

Julita

@Bolek ale to nie jest miejsce do obrażania innych użytkowników forum. Zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli masz jakąś wiedzę na temat MDS Systems to proszę o merytoryczną wypowiedź na temat Twoich doświadczeń.

Bolek

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz podstawy dorzucają jeszcze premie co znacnzie urozmaica zatrudnieie.

Ruslan

Яка сука удалила мое повидомленя

zainteresowany

Jakiej wielkości jest ta firma (liczba konstruktorów i programistów)? Czy jest park maszynowy czy wszystko zlecane ? Projekty są realizowane w większych zespołach, czy coś typu jeden konstruktor + jeden programista, a na końcu jeszcze sami sobie zmontują. Czy zarobki są porównywalne do korporacji czy jak w małych firmach 2-3 tyś dla inżyniera ? Czy projekty są realizowane w Polsce czy za granicą ?

@Administracja MDS 12.09.2017 10:12
Nasza firma zatrudnia ok. 70 osób łącznie i mniej więcej połowa to konstruktorzy i automatycy, a połowa to produkcja i montaż....

Rozumiem, że zakład odprowadza składki ZUS-owskie za godziny nadliczbowe oraz pracę w dni wolne od pracy???? Czy oszukujecie US i pracowników, płacąc częściowo nieopodatkowane wynagrodzenie, czyli "pod stołem"?

@Administracja MDS 12.09.2017 10:12

Była u was już skarbówka i PIP?

@Nowy

tak Julita, polecam pracę w MDS. Pracodawca jest uczciwy, zgromadził w firmie bardzo dobry zespół, w którym warto się znaleźć - a co najważniejsze płaci nieźle i w terminie. Nawet jeśli aktualnie nie prowadzi rekrutacji na dane stanowisko, to warto zostawić w kadrach swoje CV i polecić się na przyszłość, ja tak zrobiłem.

Bogdan

Też uważam, że nie wszyscy powinni wrócić, ale niektórzy fajnie że wrócili, bo to wartościowi fachowcy. A w firmie nie jest źle, dobrze płacą i są ciągle nowe zamówienia, a to chyba dobrze wróży dla firmy?

Inny

Ja tam nie narzekam - jest dużo pracy, ale też szef dobrze płaci. Nie żałuję, że się tu zatrudniłem.

Świeżak

A malkontenty i leniwce są zazwyczaj ze wszystkiego niezadowoleni. Jak się komuś nie chce pracować to wszędzie będzie źle.

Świeżak

Oh, widzę że komuś żółć się wylała:)

Janusz

Jakie zarobki na stanowisku technika-montera?

Świeżak

Pracuję tu krótko i naprawdę polecam tą firmę - fajni ludzie, ciekawa praca, a i płaca na dobrym poziomie:) Pamiętajcie, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Nowy
@Świeżak 18.04.2017 12:57

Też jestem tu nowy i w porównaniu do innych firm z tej branży uważam, że firma jest super. Jest jeszcze dużo do zrobienia z zakresu organizacji, bo firma jest "młoda" i się kształtuje, ale ma duży potencjał i pracują tu fajni ludzie. Też uważam, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:)

Zbigniew N

witam, zastanawiam się nad praca w tej firmie i mam kilka pytań. Jak wygląda czas pracy, w jakich godzinach ? czy jest to praca zmianowa ? czy są jakieś nadgodziny? czy są wolne weekendy ? czy są jakieś pakiety socjalne ? Z góry dziękuje za obiektywna odpowiedz

stefan
@były pracownik 15.02.2017 16:52
Jak trafisz na produkcję to może być że będziesz pracował w systemie zmianowym, ale to też nie wszyscy na produkcji tak pracują...

Jak szanowny pan G. nabierze roboty bez zastanowienia czy da rade to przerobić w terminie no i oczywiście czy kupi material na czas :P, to będziesz zapieprzal w po 12-16 godzin dziennie piętek, świątek i niedziele (w delegacjach też), a za nadgodziny "kiedyś" CI może zaplaci pod stolem i raczej mowie tu o odleglych terminach :)

Obecny
@stefan 17.02.2017 00:40

Stefan co ty pitolisz?!! Powiedz lepiej ile ci konkurencja zapłaciła aby wypisywać takie brednie ? Albo może sam jesteś z konkurencji ? kasa za nadgodziny jest wypłacana bez żadnego problemu, a pracuje tu już ponad rok. Generalnie w ostatnim czasie dużo zmian było w firmie i widać efekty, a ludzie sami pytają o to aby nadgodziny robić bo wiadomo dodatkowa kasa. Z mojego punktu widzenia to że sporo ludzi odeszło z firmy to tylko na plus dla tej firmy bo oczyściło to atmosferę i umożliwiło wprowadzenie zmian które jak narazie poskutkowały. Podsumowując: fajna atmosfera, fajni ludzie tutaj pracują, ludziom chce się pracować, polecam PS. A Pan G niech bierze robotę bo od tego jest aby ta robota była w firmie

Ludzie kłamią;)

Nie no żartowałem nie jest super;). Jest to firma krzak z nieprofesjonalnym podejściem do klienta i pracownika jak każda inna działająca w tej branży na Dolnym Śląsku.

solidny

jest znów zle nie wiem co o tym sadzic

Inny

Pracuje w MDS 3 lata, w swojej karierze zwiedziłem wiele firm i każda miała swoje plusy i minusy. Zgadzam się z "Obiektywnym" że to co wypisujecie jest kłamstwem, tak jak mówi "obiektywny" były poślizgi z pensjami ale ja ich naliczyłem dwa razy w ciągu 3 lat jak tu jestem (maksymalnie 2-3dni). Organizacja w firmie pozostawia wiele do życzenia ale w stosunku do tego co przeżyłem w innych firmach wcale nie jest tak źle. Po tych 3 latach widzę natomiast jaka jest różnica pomiędzy tym co było a co teraz jest . Praca jest ciekawa i można się w niej naprawdę rozwijać. Polecam

Zdesperowany

Super firma? !!!hahaha zapraszamy - sam sie przekonasz

Ludzie kłamią;)

Super firma!!!

marian

bajzel, chaos, prezes zmienia zdanie 10 razy na minute (o jego kulturze osobistej nie wspomne), część zalogi to spoko ludzie a reszta to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wszędzie, premia to jest wlasciwie po to zeby bylo co zabrac przy wyplacie, bo jak to mowia "nie ma sprzedazy" wyplaty oczywiscie zawsze spoznione, nadgodzin masa (wymuszane presja), wszystko pod stolem i nigdy w terminie, zreszta po samej siedzibie i jej lokalizacji widac co to za firma. Nie POLECAM

Obiektywny
@marian 26.11.2016 00:43

Marian, ty chyba o innej firmie piszesz - pracuję tutaj już 2 lata i z tego co pamiętam to tylko 3 razy była spóźniona wypłata i to 3-4 dni, a słyszałem od kolegów pracujących w innych firmach, gdzie faktycznie co miesiąc pensja jest opóźniona, to u nas jest luksus. Piszesz, że premię szef zabiera - tak było w 2 przypadkach i z tego co wiem to goście swoimi błędami spowodowali duże straty dla firmy; inny szef dawno by ich wywalił z roboty. A mam pytanie, skoro tak ci się tu nie podoba ani praca ani płaca ani miejsce, to czemu się nie zwolnisz i nie poszukasz innej pracy. Chyba nie jest tak źle skoro jeszcze tu jesteś, co?

solidny

lepiej mówi prawde nie masz wyjscia to pracujesz w bałaganie i haosie jakos płaci ale jest nie komfortowo

lepiej nie zaczynać

wszystkie złe opinie sa prawdziwe - bałagan i opoźnienia w wypłatach bierz ta robote jesli nie masz wyjścia

lepiej nie zaczynać

dziś

Headshot

Nie jest tak źle. Praca ciekawa i pełna wyzwań. Niektórzy ludzie sympatyczni i zaangażowani , inny bezproduktywni i lizodupy :) czyli jak wszędzie . Firma ma naprawdę duże możliwości rozwoju , kilku konkretnych ,doświadczonych kierowników .. Szef jak to szef ma sporo na głowie i czasami jest nerwowy ale to akurat da sie zrozumieć . Szału nie ma jeżeli chodzi o wynagrodzenie , zależy jak sie dogadasz. Jak jesteś ambitny , chcesz się rozwijać i poznać ludzi z branży to w sumie polecam.

zasiedziały

ale nie w MDS narazie to firma balansuje zostawiając to co tam się dzieje istotne jest że na dzień dzisiejszy nie ma stablności finasowej i zabezpieczenia produkcji to jest najważniejsze a z prezesem idzie sie do niego przyzwyczić cos palnie pózniej przeprasza i jest ok

nowy

pokj słuchaj przeciez wiesz co sie dzieje - troche grosza wpadlo to cos robi ale odeszło dużo wartościowych chłopaków bo nie ma płynnosci finasowej oraz nie ma obłożenia produkcji i to zle wygląda

obecny

co opowiadacie jest zle i nie ma żadnych kroków do rzodu tylko wsteczny widze cosię dzieje szkoda opowiadac

ryzy

hefalump1
@ryzy 08.07.2016 07:44
opinia w Guardian jest a nikt nic nie zamówi bo maszyny dostarczone to nie wypał i stoją w magazynie jako eksponat...

A napisz może kiedy był ten projekt i z jakiego powodu maszyny stoją u klienta - wtedy czytający będą mieli pełen obraz sytuacji - ja znam tę historię i to nie od prezesa. Irytuje mnie wypisywanie głupot i szukanie haków na siłę. Prawda jest taka że zadowoleni pracownicy nie mają ani czasu ani ochoty pisać opinii - piszą je Ci którzy chcą zaszkodzić - lub mają żal bo np. odeszli, a nie bardzo mogą wrócić - bo nawygadywali głupot (powrotów osób które zachowały się fair znam kilka)

Obecny pracownik
@hefalump1 14.04.2017 12:24

Popieram opinię hafalump1 - to prawda, Ci którzy chcą pracować to pracują, a piszą głupoty Ci którzy mają żal, że odeszli (bo albo robili przekręty albo sami się zwolnili) i nie mogą już wrócić, bo nie byli zbyt dobrymi fachowcami. Pensje i nadgodziny są płacone na czas. Oczywiście, że nadgodziny są bo taka jest specyfika tej pracy - produkujemy prototypy maszyn i często po zmontowaniu maszyny okazuje się, że coś nie działa - wtedy konstruktor, automatyk i monter muszą poprawiać błędy. Tak działają wszystkie firmy z tej branży.

fergo

myslę ze jest gorzej niż piszecie nikt z poprzednich zleconiodawców nie chce dać roboty a opinia w Polsce się rozniosła - niesłownosć - niesolidnosć , poprawki i to daje ambaras no i nikt nic nie sprzeda firmie boją sie że nie dostaną forsy to też się roznosi a elegancik trze nuszki i opowiada szefowi koszałki opałki a chala stoi prawie

xyz

Bardzo niesłowna firma, co innego obiecują a co innego wychodzi w praktyce. Przykre, bo te dobre opinie mało pokrywają się w rzeczywistości.

Stefan

heh.. ;)

adam

A jak tam praca w biurze konstrukcyjnym,czy terminy są na wczoraj?

ja

jakie zarobki czy opłaca się tam pracować

@pracownik 20.10.2014 10:15
Jestem pracownikiem tej firmy i jestem bardzo zadaowolony i z wynagrodzenia,(usunięte przez administratora) i z atmosfery jaka...

Przydupasy są zazwyczaj zadowolone ze wszystkiego.

Nowy
@Bolek 01.08.2017 22:00
Przydupasy są zazwyczaj zadowolone ze wszystkiego.

Skoro twierdzisz, że jest tak źle, to czemu tylu pracowników którzy odeszli z firmy teraz wraca i prosi szefa o ponowny angaż? Na szczęście nie wszystkich szef przyjmuje...........

Zostaw opinię o MDS Systems - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDS Systems