Fonbud

Opinie o Fonbud

lok

Oszuści

rysio

powiem ci jedno @eryk . Ja właśnie o wynagrodzenie pytałem na rozmowie rekrutacyjnej. Zdecydowanie wyższe niż minimum:)

artur

heh dzieci drogie pracowałem w tej firmie przez 5lat i nigdy nie można było narzekać na słabe zarobki.Robisz wiecej i dobrze wiec zarabiasz wiecej i dobrze.

karo

8 PLN za metr wykopu , 3,50 PLN za godzinę pracy - buhaha , to żart jakiś !!! I gdzie wypłaty ???!! Ludzie , omijajcie tą firmę z daleka .

misiek

Totalna porażka , praca całymi dniami , zero organizacji , proszenie się o własne zarobione pieniądze a na zamknięcie buzi rzucają zaliczki po 30 złotych . Śmiechu warte .

gres

lepiej niech ci wlasciciele firmy zaintrsuja si jak brygadzisci traktuja praconikow a tak wogule to za co im placa jak nic ni robia,,masakra i ma bydz dobrze jak nie szanuja ludzi,ktos by musial tym sie zainteresowac bo za chwile to nikt w tej firmie nie bedzie pracowal

badu

Szczerze odradzam, oszukują na każdym kroku, na konto najniższa krajowa, a w kopercie jakieś drobne, porażka

jeleń

fonbud to nawet z nazwy dobrze nie brzmi koledzy koleżanki uważajcie naprawde oszusty a nawet [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niby wszyscy bardzo wierzący a tak okradają że w głowie sie nie mieści chcą aby każdy robił za czapke śliwek porażka straszna

pela

[usunięte przez admina] również, wypłata groszowa i nie w terminie, codziennie obiecuje spisać umowę, następnie wyrzuca ludzi z pracy, żeby nie mieć z nimi problemów i bierze nowych jeleni, ostrzegam przed tą firmą, narobicie sie za darmo tak jak ja i wielu innych !!!

jankos

Masakra totalna! Rycie od świtu do nocy, kasa - najniższa krajowa na konto - rzadko w terminie,[usunięte przez admina] - termin wypłaty zależny od "widzi mi się" sz.p.prezesa.... Czy nie ma mocnych na tych [usunięte przez admina]? [usunięte przez admina] nas z emerytur... Czy nie powinny tym się zająć jakieś służby?

jojo

[usunięte przez admina]ludzi za najnizsza krajowa plus 200 zl w kopercie. To jest powazna fima. ODRADZAM

Zostaw opinię o Fonbud - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonbud