Fonbud

Wrocław

Fonbud

Opinie o Fonbud

Lidia

W ostatnim czasie firma Fonbud realizowała projekt umożliwienia placówkom edukacyjnym dostępu do szerokopasmowego Internetu dla NASK. W aktualnościach na stronie firmy można dowiedzieć się więcej informacji na temat tego pilotażowego przedsięwzięcia. Czy ktoś z użytkowników forum pracował przy tym projekcie i mógłby napisać o nim coś więcej?

Ulka

Idealnych firm nie ma ale jeśli ktoś dobrze pracuje to z całą pewnością nie będzie narzekać!!

Borys
@Ulka 10.08.2018 11:58

Domyślam się że jako kobieta nie jest Pani zatrudniona bezpośrednio przy wykonawstwie. Mogłaby Pani napisać kim Pani jest w Fonbudzie ? Na czymś Pani przecież opiera swoją ocenę , chciałbym wiedzieć czy jest merytoryczna.

Michał

Przed 20 laty pracowałem, w tej firmie. Bałagan organizacyjny, tyranie po 10-12 godzin dziennie, na koniec marna wypłata. Miejscowi jak dostali marną wypłatę to poszli na skargę do Wójta, przyjechał prezes Fonbudu i dał na otarcie łez trochę grosza. Kierownicy źle naliczali nadgodziny, o niewypłacone nadgodziny trzeba było się miesiącami upominać w kadrach, czasami bezskutecznie. Właściciele tej firmy uważają się za głęboko wierzących, ale z zachowania ich (jak traktują pracowników), nie wynika żeby byli wierzącymi (po owocach ich poznacie). Na koniec przychodzą do kościoła baptystów, do którego uczęszczają i sypią kasą którą nie do końca uczciwie zdobyli, uzyskując aplauz wiernych i pastorów. Pastorów, którzy w ogóle nie chcą słuchać o nieuczciwych zagrywkach prezesów z Fonbud. Poznałem tych prezesów do szpiku kości.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje

Ja
@Cezary 20.07.2018 17:55

To zależy na jakie stanowisko

Ktoś

Nie polecam tam pracować kretacze jak tylko zaczynasz upominać się o swoje bo kadrowa źle ci wyliczy wypłatę skacze do ciebie z buzia grozi że nie będzie Pan pracował. Bałagan w papierach. Najgorsza kadrowa jest ordynarna bezczelna kobietą. Pracownik który walczy o swoje zarobione pieniądze zostaje usunięty..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Fonbud? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ололо

Зарплаты вовремя невидел ниразу!!! Задержки ужасные!!! Последний раз на ТРИ недели задержали!!!!

Zainteresowany

Zastanawiam się czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Fonbud w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Czarek

Bardzo nieuczciwie niektórzy postępują. Jeśli jest coś to uważam, że najlepiej wyjaśniać z szefostwem a nie oskarżać jednym słowem na forum!!

lok

Oszuści

rysio

powiem ci jedno @eryk . Ja właśnie o wynagrodzenie pytałem na rozmowie rekrutacyjnej. Zdecydowanie wyższe niż minimum:)

artur

heh dzieci drogie pracowałem w tej firmie przez 5lat i nigdy nie można było narzekać na słabe zarobki.Robisz wiecej i dobrze wiec zarabiasz wiecej i dobrze.

karo

8 PLN za metr wykopu , 3,50 PLN za godzinę pracy - buhaha , to żart jakiś !!! I gdzie wypłaty ???!! Ludzie , omijajcie tą firmę z daleka .

misiek

Totalna porażka , praca całymi dniami , zero organizacji , proszenie się o własne zarobione pieniądze a na zamknięcie buzi rzucają zaliczki po 30 złotych . Śmiechu warte .

gres

lepiej niech ci wlasciciele firmy zaintrsuja si jak brygadzisci traktuja praconikow a tak wogule to za co im placa jak nic ni robia,,masakra i ma bydz dobrze jak nie szanuja ludzi,ktos by musial tym sie zainteresowac bo za chwile to nikt w tej firmie nie bedzie pracowal

badu

Szczerze odradzam, oszukują na każdym kroku, na konto najniższa krajowa, a w kopercie jakieś drobne, porażka

jeleń

fonbud to nawet z nazwy dobrze nie brzmi koledzy koleżanki uważajcie naprawde oszusty a nawet [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niby wszyscy bardzo wierzący a tak okradają że w głowie sie nie mieści chcą aby każdy robił za czapke śliwek porażka straszna

pela

[usunięte przez admina] również, wypłata groszowa i nie w terminie, codziennie obiecuje spisać umowę, następnie wyrzuca ludzi z pracy, żeby nie mieć z nimi problemów i bierze nowych jeleni, ostrzegam przed tą firmą, narobicie sie za darmo tak jak ja i wielu innych !!!

jankos

Masakra totalna! Rycie od świtu do nocy, kasa - najniższa krajowa na konto - rzadko w terminie,[usunięte przez admina] - termin wypłaty zależny od "widzi mi się" sz.p.prezesa.... Czy nie ma mocnych na tych [usunięte przez admina]? [usunięte przez admina] nas z emerytur... Czy nie powinny tym się zająć jakieś służby?

jojo

[usunięte przez admina]ludzi za najnizsza krajowa plus 200 zl w kopercie. To jest powazna fima. ODRADZAM

Zostaw opinię o Fonbud - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonbud