EPAL

Wrocław

Opinie o EPAL

Marta

@lui raczej pracodawca nie odpowie na takie pytanie, ale zawsze można liczyć, że odpowie jakiś użytkownik. Nie mniej jednak polecałabym przejść się na rozmowę do firmy EPAL i ta dowiedzieć się warunków zatrudnienia. Chyba, że już byłeś? Jeżeli tak, to poprosimy o relację z rozmowy rekrutacyjnej.

lui

czy w Brzegu opłaca się zostac u was ph regionalnym?

Arek

Polecam dział Handlowy orange w tej firmie. trochę za dużo szkoleń , ale generalnie atmosfera pracy i płacy:) dobre.

Rols

Pracowałem tam 7 lat, niestety z powodów rodzinnych musiałem wyjechać z polski. Do dnia dzisiejszego utrzymuje kontakt z szefem. Polecam, miła atmosfera, pieniądze zawsze na czas i indywidualne podejście do pracownika.

kuma

a ja mam calkiem inne doswiadczenie pracy w tej firmie. Pracuje od 4 lat i jestem zadowolony. Kasa niezla atmosfera super.

Zostaw opinię o EPAL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPAL