Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Gacek

Jak stoicie z zamówieniami? Nadal jest sporo klientów i dużo roboty?

@Gacek

Sam fakt, że zatrudniają, świadczy, że raczej roboty nie brakuje

@Gacek

Z tego co słyszałem, to podobno interes się kręci i nie dostali jakoś mocno po (usunięte przez administratora) w pandemii, przez to sam się chce zatrudnić, bo pewnie można liczyć na stabilne zatrudnienie, bez obaw, że nagle zrobią cięcia

Gacek
@Marson

Okej, ja zatrudniać się nie zamierzam póki co ponownie ;) Ale byłem ciekaw jak tam sytuacja na froncie

@Gacek

a to dla mnie też to zabrzmiało trochę tak jakbyś chciał wrócić i rozglądał się jak sytuacja wygląda i czy jest taka możliwość. ale skoro mówisz że na razie nie no to nie. tak czy tak jest dobrze dla mnie to najważniejsze że robota jest stała i te najgorsze mam nadzieje czasy już za nami

@Gacek

i myślę że tak przyszłościowo dla osób które szukają stabilizacji to to jest dobre miejsce na pracę ja bym polecał dalej bo warunki są w porządku. krzywda nikomu się nie dzieje

Syrbres
@Lumi

Zgadzam się ty muu.. j czarny władco najdostojniejszy.

@Syrbres

nie mam pojęcia o kim lub o czym mówisz, ale jak się zgadzasz to nic mi do tego. pozdro

Marson

Jest jakiś umowny czas od zatrudnienia po którym można polecić znajomego do pracy? Planuję się zatrudnić i mój kumpel też, ale dopiero za jakieś pół roku wraca z Niemiec i zastanawiam się, czy po takim czasie będę już mógł skorzystać z tego programu poleceń pracowniczych?

hm
@Marson

Z tego co wiem to jest taki program jak poleć pracownika ale ja osobiście nie miałem okazji z niego korzystać więc nie do końca wiem jak to dokładnie działa

@hm

To, że jest to też wiem ;)

hm
@Marson

No to gratulacje dla ciebie. wydaje mi się że nie ma żadnego umownego okresu. Musisz po prostu być już pełnoprawnym wyszkolonym pracownikiem który wiadomo że zostanie w pracy i pewnie można polecać

@hm

Po co te złośliwości? Równie dobrze, to ja mógłbym być złośliwy, bo wyraźnie napisałem o programie w moim pytaniu, a ty mi odpowiedziałeś, że jest...co wcześniej wiedziałem i nawet zaznaczyłem.

Hubert

Nie przydałby wam się jakiś dodatkowy spawacz do roboty? trochę mnie sytuacja przycisnęła szukam czegoś na już

ken

zadzwoń i zapytaj

@Hubert

z tego co wiem to potrzeba kilku spawaczy także kontaktuj się póki rekrutują bo potem moze być za późno.

@Izmir

Gdzie znajdę kontakt? Bo oferty widziałem, ale tylko na Wrocław

@Hubert

wszystkie oferty są na praca pl z tego co widze dodane pare dni temu.

@Izmir

Faktycznie są. Dziękuję za wskazówkę.

@Hubert

wystarczyło tylko sobie od razu tam popatrzeć i miałbyś odpowiedź. ale nie ma za co

@Izmir

Nie wiedziałem, że na tym portalu są również oferty. Na pracuj ich nie było, więc się zmyliłem, nie wiedziałem, że mogą się różnić na poszczególnych portalach.

@Hubert

no nie zawsze jak dodają oferty to na wszystkie portale rekrutacyjne, czasami tylko na wybrane, czasami tylko na jeden. Trzeba po prostu to dokładnie przeglądać, taka rada ode mnie

JK

Czegoś nie rozumiem , czy w fortaco każdy musi znać angielski albo niemiecki (nawet na stanowiskach niższego szczebla)? Jak kandydat może zapoznać się z informacjami o firmie przed rozmową jeśli strona nei jest po polsku? Jest opcja gdzieś zmienić język? (w standardowym miejscu sie nei da)

?
@JK

hmmm.. załącz sobie automatyczne tłumaczenie strony?

Do JK
@JK

Angielski to może nie ale w języku Końskim to trzeba.

?
@Do JK

ty to jesteś żartowniś po prostu pierwsza klasa. Nie znasz tego powiedzenia że lepiej mądrze milczeć niż glu pio gadać?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pedro

Jak jest z atmosferą wśród pracowników? Ludzie są pomocni i się wspierają, czy nie bardzo? Może są jakieś spotkania integracyjne, czy coś w tym stylu?(Oczywiście wiem, że teraz czasy są ciężkie, więc pewnie jeśli są, to i tak wstrzymane, ale pytam ogólnie) Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności, dostać z czasem bardziej odpowiedzialne obowiązki?

odp

tak

@odp

serio to jest twoja odpowiedź ??? niepotrzebnie się nawet wysilałeś

@Pedro

Jeśli natomiast chodzi o to o co pytasz to tak - atmosfera jak dla mnie jest w porządku. Jak trzeba pomóc to się pomaga nie ma nikt o to żadnego problemu czy pretensji bo każdy kiedyś zaczynał. Wiadomo zgrzyty też czasem bywają jak to w pracy ale nie jest to nic co utrudnia wykonywanie obowiązków czy psuje ogólną atmosfere

@Pedro

Aha i zapomniałem w końcu dopisać że imprezy integracyjne odbywały się jak najbardziej zwykle każdy dział we własnym zakresie

odp
@Lobos

zbiorcza odpowiedź na wszystkie pytania, o co ci chodzi? nie muszę się rozpisywać na pół strony

Czy jeśli pracuje się w biurze to czy jest od firmy jakiś dodatek jeśli nosi się okulary???

tak są takie dodatki

Malta

w biurze jest dofinansowanie do okularów

dezy
@Malta

warto też tutaj dodać że oprócz dofinansowania na okulary do pracy przy komputerze, jest też 100 % finansowanie korekcyjnych okularów ochronnych

@dezy

a no tak, zapomniałam to jeszcze dodać, bo to nie dotyczy mnie i chyba dlatego

@dezy

dzięki za uzupełnienie w takim razie

Lanek

Czy firma przyjmuje też osoby bez żadnego doświadczenia?

Arnold
@Lanek

owszem przyjmuje, doszkala, wprowadza i stawia na stanowisko, także fajne też miejsce na start żeby jakkolwiek zacząć w tej branży czy na takim stanowisku akurat. na spawacza np douczają co w sumie jest dośc przydatne i rzadko spotykane z tego co wiem

Kamiko
@Lanek

pierwsza praca spoko. młodzi też przychodza. tak na rozpoczecie i odnalezienie sie w tym swiecie zawodowo-pracowym to dobra opcja

Lanek
@Kamiko

No ja już nie taki młody jestem ale doświadczenia nie mam w tym co tu robicie więc stąd pytanie

Kamiko
@Lanek

a to akurat mówiłem ogólnie a nie tylko o tobie. ale wiek tu nie ma znaczenia jak się chcesz nauczyć i chcesz pracować to dają taką możliwość

Sindbad

A jeśli już była o spawaczach mowa to tutaj bym napomknął. jak godzinowo wygląda ich praca?

Rick
@Sindbad

z tego co wiem to pracują na 2 zmiany, czasem siedzą dłużej niż te 8 h żeby właśnie nie mieć tej 3 zmiany

Sindbad
@Rick

A w jakich godzinach konkretnie?

kik
@Rick

pracują po około 10 albo nawet czasem 12 godzin w zależności jak tam jest potrzeba

@Sindbad

podbijam, jak z tymi godzinami?

@Sindbad

i jeszcze jedno, wiecie jak wygląda rekrutacja na spawacza?

Czapi
@futerał

robią próbki spawalnicze więc jeśli nie jest się w temacie to od razu odpada, chociaz w sumie chyba nawet na rozmowę nie zaproszą kogoś kto nie ma doświadczenia w tym temacie

@Czapi

a no to wiadomo cięzko żeby spawania się uczyć od zera w jakiejś firmie jak oni potrzebują na pewno kogoś kto się zna na rzeczy chociaż w minimalnym stopniu

Hard
@futerał

tak dokładniej jeśli chodzi o rekrutacje na spawacza to wstępna selekcja jest najpierw po wysyłaniu cv przez kandydatów, później te wspomniane już próbki spawalnicze, jeśli wszystko gra no to wtedy dostaje się zaproszenie na rozmowe z kierownikiem i osobą z HR, no i po tym wszystkim już czeka się na decyzje

Agnieszka
@kik

Hej, może ktoś się jeszcze wypowiedzieć na ten temat? Skoro czasami pracuje się nawet 12 godzin to jak to wychodzi miesięcznie? Ile wypracowuje się godzin i jak wtedy wygląda wysokość wynagrodzenia w Fortaco?

Rambo
@Agnieszka

Praca w fortaco to kpina z najciężej pracujących w soboty i po dwanaście godzin. Ci co przychodzą to pewnie analfabeci bez kursu językowego albo (usunięte przez administratora).

Tiaa
@Rambo

Wszystkim takim jak ty - myślącym inaczej szczególnie tym wszystko wiedzącym i ciągle narzekającym, życzę długiego i szczęśliwego życia zawodowego, oby w innej firmie niż Fortaco, najlepiej u jakiegoś prywaciarza, co nawet kichnąć nie pozwoli. Raj na was czeka a wy się uparliście się tu pracować. Pewne typy narzekają bo karzą sprzątać, maszyny czyścić, normy wyrabiać, kulturalnie się zachowywać, czyste ubrania nosić, nie pozwalają kończyć zmiany pół godziny przed czasem i jeszcze co roku zwiększają wynagrodzenie. Faktycznie, przerąbane w tej firmie pracować... :)

Odto
@Tiaa

Jak u prywaciarza powiedział. A z tym wynagrodzeniem to jak kichnął :) Noo, Typy pracować! Przyjmują a potem narzekają, parodia.

Tomas

Są przyjęcia na Janów. Oferty są bardzo "świeże" więc tak, są aktualne.

Wito
@Tomas

czemu sobie dobrowolnie robisz konkurencje wśród innych kandydatów? wiele osób tutaj wchodzi i patrzy jak się coś nowego pojawi. no chyba że jesteś tak pewny swego

@Wito

Ponieważ żadna z tych ofert nie jest dla mnie, więc nie widzę powodu, aby tego nie robić ;)

Wito
@Tomas

aaa no to jesli tak to rozumiem, w takim razie bardzo miło z twojej strony że myślisz o innych , mało kto może się tym pochwalić

@Wito

No widzisz, a jednak są jeszcze wyjątki. Ja sam tutaj też szukam informacji więc i pewnie inni to robią dlatego komuś się oferta na pewno przyda

Machete

Są przyjęcia na Janów, czy póki co tylko Wrocek?

Pankracy
@Machete

No na razie to chyba kiepsko z Janowem chociaż wydaje mi się że oferty jeszcze wcale nie tak dawno były. czyli musieli poznajdować wszystkich co trzeba no i teraz będzie chwilowy przestój. Ciężko też tak powiedzieć bo ogólnie no raczej nikt nie przychodzi i nie mówi nam że teraz będą szukać tego czy tego ja się dowiaduje jak oferte gdzieś tam zobacze przy okazji na necie. więc nie wiem dużo więcej od ciebie

@Pankracy

Czaję, dzięki

Pankracy
@Machete

Na bieżąco sprawdzaj oferty to coś się znajdzie w końcu powodzenia

@Pankracy

Będę obczajał, dzięki

nick

To, że ty nie jesteś dobry, nie znaczy, że każdy tak samo.

Jarek
@nick

Ooo... I znalazł się dobrodziej. No comment.

@Jarek

Skoro no comment, to nie komentuj ;)

hehe
@nick

chyba nie mógł się powstrzymać tak go ręce świerzbiły

Agata
@Machete

Jest aktualna oferta na Fortaco w Janowie, hydraulik-pracownik utrzymania ruchu. Pokazuje mi, że to ogłoszenie jest ważne jeszcze przez 6 dni. Oferują sporo rzeczy, nawet kursy językowe. Ciekawa jestem, ile wyniesie to atrakcyjne wynagrodzenie z premiami. Może pracujący napiszą?

Peter

Dalek kogoś tutaj szukacie? swego czasu słyszałem że jest zapotrzebowanie na większą ilość osób ale może to już minęło

Hrystian
@Peter

Nawaliło się cza myśleć na rom jedyna :) - kierowniku

@Hrystian

Ale że o co się rozchodzi?

@Peter

Pytałem na serio wiec bede wdzięczny za odpowiedzi na serio..

@Hrystian

no Tobie z tym myśleniem to widzę że też nie bardzo po drodze

Glob

Jak sytuacja wygląda? Jest praca i jest co robić czy wręcz przeciwnie?

kazik

no roboty nie brakuje

Etes
@Glob

wszystko już dawno wróciło do normy i roboty jest mnóstwo także jeśli chcesz dołączyć i tylko jest jakaś oferta dla ciebie to zapraszamy

Glob
@Etes

Dzięki, to poszukam ofert

Niee..
@Glob

Zaraz ..No.. jusz bęłdą dzwonić tylko linie telefoniczne są przeciążone. Albo jakaś leniwa osoba jest na łączach. Halo halo? . Firma dobra marka jak made in India.

@Niee..

słownik ortograficzny, znasz taki? przydałby Ci sie

@Glob

A jak jest aktualnie z godzinami pracy? czy coś się zmieniło ze względu na sytuacje? czy jest tak jak bylo?

zmiany
@Poldek

Większość 2 zmiany, obróbka skrawanie na 3

@zmiany

Ale weekendy to chyba dalej macie wolne?

@zmiany

Tak się pytam tylko z ciekawości co się w mojej starej firmie pozmieniało lub nie ;)

@zmiany

Jak ja pracowałem to były wolne weekendy ale w sobotę można było robić nadgo

@Poldek

Tak jest

@nick

Czyli niektore rzeczy się nie zmieniają, ale to dobrze akurat, myślę że to dobre rozwiązanie na pracę i każdemu pasuje

napoleon

pracujecie na nocki?

Lego
@napoleon

Zależy od linii produkcyjnej ale z reguły tak, są nocki

napoleon

okej okej, dziękuję

@Lego

a ciężko jest na tych nockach? nigdy nie pracowałem tak całej 8 godzinnej zmiany na nogach i zastanawiam się jak się ewentualnie przestawię

@Lego

o ile oczywiście jeszcze ewentualnie by mnie przyjęli do pracy bo to też jest kwestia jeszcze do zastanowienia

@Rafa

ja pracowłem na nockach przez lata, organizm się przyzwyczaja po jakimś czasie

@futerał

no to na pewno, każdy organizm się w końcu przyzwyczaja, ale ciężko je będzie polubić...

@Rafa

Jak ktoś jest nocnym markiem jak ja to nie będzie miał ztym problemu

Say

jak już piszesz takie bzdety i swoje gorzkie żale to weź to rób chociaż bez błędów bo aż oczy bolą. Jak nie spełniasz oczekiwań których wymaga pracodawca no to Twój problem a nie ich, oni wiedzą kogo im potrzeba i tyle nie każdy musi się na to godzić. Jednym to będzie odpowiadać innym nie i tyle do widzenia

@Say

Po tym jak pisze widać że jestem nie do uczony to normalne ale gdybyś ty miał skończone jakieś dobre studia to nie pracował byś w tym (usunięte przez administratora)

Co słychać koński łbie po zwalniałeś spawaczy myślałeś że Ukraińcy i ciapate będą spawać a tu kicha i teraz szukasz spawaczy chociaż na ogłoszeniu napisz ile dajesz na godzinę a nie tylko co żądasz od pracownika .

rada

niektórzy tu mają świetne poczucie humoru, nic tylko stand upy robić, albo może do jakiegoś kabaretu warto dołączyć a nie tutaj miejsce zajmować?

zoltar
@rada

Do standupów to jednak trzeba trzymać jakiś poziom

@zoltar

haha to też fakt, humor to jedno, a klasa to drugie, a tego to chyba im zabraknie :(

Grigo
@rada

A po co wyrobnikom klasa ? Humor taa.. , potrzebny.

zoltar
@Grigo

Każdemu wypada odrobinę jej mieć. Tak po ludzku.

@Grigo

Tak chociaż odrobinę dla siebie samego i ludzi z którymi się obcuje ;) ale co ja tam wiem

Igor

Bardzo dobry pracodawca oraz firma tak oceniana jest nasza firma. Spokojnie polecamy pracę fachowcom bo tu warto być.

goro

dobrze, że ty się znasz na wszystkim

Bb
@goro

O nastepny zadowolony obrońca konika.

cc
@Bb

o następni niezadowoleni pracownicy co zamiast się zwolnić to będą dalej biadolić

@Bb

nie jestem niczyim obrońcą, po prostu wkurzają mnie takie gałgany jak ty

cc
@goro

nie tylko ciebie. nudne to już jest czytać te zażalenia.. pozdrawiam

goro

w przeciwieństwie do ciebie nie mam takich fantazji

Rym
@goro

A skąd taki pustak może mieć jakąkolwiek fantazję.

@Rym

a skąd taki pustak jak Ty zna właściwie alfabet żeby cokolwiek umieć tu napisać? świat potrafi być bardzo zaskakujący

Rym
@goro

Potrafi,skoro chodzi po nim takie coś jak ty.

Rex
@Rym

Ogarnijcie się jeden z drugim. I trzecim. Nie zaśmiecajcie forum swoimi słabymi ripostami.

Torek

Widzę po wpisach że w porządku ludzie tu pracują ale wole jeszcze dopytać czy wewnątrz firmy wygląda to wszystko tak samo? Wiecie różnie to z ludźmi bywa

Irek
@Torek

Jak sam wiesz, z ludźmi różnie bywa, więc każdy ma inną opinię, niektóre będą się pokrywać z tym co tu, inne nie, najlepiej przekonać się samemu

Torek
@Irek

No to wiadomo, nie mówię że będę się tym sugerował i to może zaważyć na mojej decyzji. Pytam czysto informacyjnie co pracownicy uważają o atmosferze itd

Y
@Torek

Chlopie nie przychodz tutaj do roboty. Najnizsza krajowa. Pracownik z 30 letnim stażem pracy w zakładzie jakby nie premia nie zarobilby najniższej krajowej. Wprowadzili jakiś system zrównoważonej pracy żeby nie płacić nadgodzin i setek za soboty. Będziesz robił nadgodziny czy w soboty nie dostaniesz pieniędzy tylko wysla cie na wolne. (usunięte przez administratora)

Luz
@Torek

atmosfera wśród pracowników jest w porządku. nie ma co więcej dodawać. sam się przekonasz jak przyjdziesz

Jak?
@Y

Tak źle? Ale w dni robocze pojesz dobrze.A w sobotę dostaniesz jeszcze przystawkę do obiadu i nie wystarczy? Dodatkowo jest automat z kawą i batonami. Trzeba tylko zakupić. Dla starszych jest już 30 % rabat. Tylko trzeba znać kod.

Luz
@Jak?

Oczywiście że wystarczy, ale jak kto chce się o coś przywalić to i tak to zawsze zrobi i nie wazne jest co powiesz czy tam napiszesz

To ja dopytam o administrację - jakie godziny pracy?

@Monika

Czyżby 8-16?

Terra
@Monika

może być 8-16, a może być 9-17, a może być też nawet 7:30-15:30. O której przyjdziesz to o tej zaczniesz i skończyć po 8 godzinach . Ogólnie musisz wejść między 7:30-9:00

@Terra

O, to jeszcze lepiej ;)

Witek

Nie trzeba do was spawacza może? Szukam pracy, może tu się znajdzie miejsce? Dajcie znać.

lelo
@Witek

doświadczony spawacz? z uprawnieniami czy jakąś szkołą zawodową?

Ale
@Witek

Chłopie nie przychodż . Najniższa krajowa plus premia. Nie wyciągniesz nawet (usunięte przez administratora) na rękę. A jeszcze jaką normę będziesz musiał wyrobić!!!

Witek
@lelo

Doświadczenie rzędu 3 lat. Uprawnienia są.

lelo
@Witek

a rysunek techniczny? bo to też dość ważna kwestia jesli chodzi o to stanowisko

Garry

Na spawacza każdego jak leci? Nawet kogoś kto nie wie jak to wygląda i nie miał żadnego urządzenia spawalniczego w ręku? Coś mi się nie chce wierzyć w twoją teorię...

Haha
@Garry

Nie musisz wierzyć ale tak jest abys miał zrobiony kurs.

Veto
@Haha

No to ktoś kto ma zrobiony kurs nie jest każdym jak leci ;) sam sobie zaprzeczasz

Garry
@Haha

No to gdzie logika, przecież na kursie masz do czynienia ze spawaniem...

Veto
@Garry

Bzdury tutaj niektórzy wypisują niewiadomo już w co wierzyć, wolałbym żeby znalazł się ktoś ogarniety kto powie prawde jak jest

Ty
@Veto

Jak to fajnie jak ktoś sam sobie odpowiada.

Ciekawy

Czy nadal Fortaco płaci pracownikom za polecenie nowego pracownika.Bo kiedyś był taki program.

@Ciekawy

Oo, ciekawe. Niech mnie ktoś poleci :P

Nie rozumiem...

slow
@florek

On to sam zapewne nie rozumie co tam za bzdury wypisuje. Ewidentnie jakiś żal tam mu coś ściska. Bez polecenia też się dostaniesz

@slow

Z tym poleceniem to zażartowałem tylko. Dostanę się jak spełnie wymagania :)

slow
@florek

No to właśnie to miałem na myśli, że są takie magiczne sposoby jak np zwykła rekrutacja

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1031 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.