Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Paulina

@Pracownik produkcji, rozumiem zatem, że zaangażowane osoby mogą liczyć na wyższą wypłatę? Czy często zostając dłużej można też otrzymać premię? @Pimpek, Twój komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji. Napisz proszę coś więcej o swoich osobistych doświadczeniach związanych z Klimas Wkręt-Met.

Paulina

@Kamil, czy pracodawca zapewnia transport także z innych miejsc? Jest on bezpłatny? @Pracownik produkcji, rozumiem, że nadgodziny są dla chętnych? Możesz powiedzieć, czy za nie wynagrodzenie jest wyższe? @s, zapoznaj się z regulaminem forum. Nie wolno tu nikogo obrażać! @Kierownik, czy próbowałeś wyjaśnić tę kwestię? Pytałeś, z czego to spóźnienie wynikało?

Pracownik produkcji
@Paulina

Nie znam się za bardzo na stawkach, ale to chyba kodeks pracy reguluje, z tego co mi w Kadrach tłumaczyli to jest to tzw. 50 albo 100 i to chyba procent od podstawowej stawki godzinowej

Kierownik

Miałem przyjemność uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym w Wanatach na stanowisko magazynier. Po przybyciu na wcześnie umówioną godz.zaproszono mnie do środka i kazano czekać na pana kierownika. Czekałem ponad godzinę i wyszedłem (usunięte przez administratora) ,prostactwo, brak szacunku. Jak to jest możliwe że na stanowisku kierowniczym ludzie nawet nie znają się na zegarku. Widocznie jest to standard Wkręt-met dobrze lizał to został ... Szkoda wszego czasu

Magda

Czy jest dowóz z zawiercia ?

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

Pimpek

70 procent zalogi ukraina pracują po12 godzin i olewają jakość pracy .Ukraina dostanie za swoją robotę nawet do 3400 na rękę plus darmo spanie darmo dojazd a Polacy fige 2200 na rękę nadgodziny dla Ukraińców i 0 uszanowania czyli kicha zapraszamy do pracy.kierownictwo zakladu ma w nosie czy Polacy przyjdą do pracy za ukrainca mają dopłatę z unii

Pracownik produkcji
@Pimpek

Pracownicy z Ukrainy pracują bo chcą zarobić i nic w tym złego. Wielokrotnie były prośby do Polaków o pozostanie w nadgodzinach, ale niewiele osób chce, więc nie ma co się dziwić.

Ela

Czy jest dowóz z Myszkowa na Wanaty

Kamil
@Ela

Tak, jest taki dowóz bezpośrednio z Myszkowa

Paulina

@Stasiu, dlaczego masz taką negatywną opinię o firmie? Nadgodziny są ważne dla wielu osób, i możliwość ich przepracowania to raczej zaleta. Czy stawka za nie jest wyższa? @Mag, a jakie są zasady otrzymywania premii? Czy ciężko ją zdobyć? Czy poza tym są jakieś dodatki pozapłacowe, albo może dofinansowanie wakacji?

Bartosz

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Beti

PH z Ostrowa Wlkp spokojnie robi plany, na luzaka po 200%,autkiem służbowym sobie jeździ prywatnie, kiedy chce w weekendy rodzinkę do samochodu i hejka i na spokojnie plany realizuje. Czyli można się cieszyć życiem w dobrej firmie i uśmiechniętym chodzić..

@Beti

Haha ale kit

Paulina

@Pracownik, jakie zmiany zaproponowałbyś w Wkręt-Met żeby pracowało się wszystkim lepiej? Które obszary powinny być według ciebie poprawione? A może widzisz też pozytywy zatrudnienia w Klimas Wkręt-Met? Jak oceniasz, na przykład, atmosferę panującą w relacjach między pracownikami?

ela

Jak wygląda praca przedstawiciela w waszej firmie, jaka umowa, zarobki?.Czy z auta można korzystać w weekendy. Jakie plany, i godziny pracy? Słyszałam że plany można spokojnie przekraczać po 200%

Leonardo
@ela

Błędne informacje

Arturo

PH z wielkopolski spokojnie robi po 200%,jezdzi sobie autkiem kiedy chce i gdzie,na spokojnie realizuje plany sprzedażowe...czyli spokojnie można zarobic

Leonardo
@Arturo

Ale się uśmiałem. Bzdura na resorach.

Paulina

@Pimpek, a skąd wynika ta rozbieżność, dlaczego nie każdy ma zapewniony transport? I dlaczego nie zawsze Polacy otrzymują zgodę na nadliczbowe godziny? @Leo, możesz napisać więcej na temat tej kontroli? Co dokładnie było sprawdzane? Wspominasz, że po niej nic się nie zmieniło, a co według Ciebie powinno?

Paulina

@Pimpek, piszesz, że pracownicy z Ukrainy mają zagwarantowany bezpłatny dojazd do pracy, a także zakwaterowanie, czy Polacy nie mogą liczyć na takie udogodnienia? W Twoim komentarzu pojawia się też zdanie o tym, że nadgodziny są tylko dla zagranicznych pracowników, faktycznie osoby z Polski nie mogą pracować dodatkowo? @Henry, a czy Ty jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz?

Henry

Chyba przesada z tym narzekaniem. Od czego jest kontrola?

Paulina

@Piter, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Klimas Wkręt-Met w Częstochowie. Czy zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu i możesz napisać coś na temat tego pracodawcy? @Beti, dziękuję za Twoją wypowiedź, niemniej przypominam jednak, że wątek dotyczy Klimas Wkręt-Met w Częstochowie.

Piter

Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy na produkcji? Jaki system pracy, jakie zarobki?

kandydat

Wcale nie dziwie się że w firmie jest duża rotacja przedstawicieli handlowych. Zadzwoniono do mnie w celu umówienia się na rozmowę na dany dzien i godzinę i informacją że zaraz wyślą mi szczegóły na maila. Ze względu na to iż w czasie odebrania telefonu byłem w godzinach pracy zapytałem czy mogę zaraz oddzwonić i ustalić wszystko - powiedziano mi że tak bez problemu---- na co potem nikt nie raczył odebrać telefonu, nie mówiąc o oddzwonieniu.... oczywiście obiecanego maila tez nie dostałem. Widocznie Pani dzwoniąca uniosła się honorem i pomyślała - nie masz czsu to nie bedziesz pracował - i mogąc pozyskac cennego pracownika, zwyczajnie unoszą się i odpuszczają w takich sytuacjach jak ta opisana. z takim podejsciem rotacja bedzie zawsze a nikt wartosciowy do firmy nie zawita..!

Rekrutacja Wkręt-met
@kandydat

Drogi kandydacie, Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Maile z informacją o spotkaniu wysyłamy z systemu i czasem zdarza się, że mogą trafić do Spamu. Proszę o kontakt pod adresem mailowym rekrutacja@wkret-met.com - wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Rekrutacja Wkręt-met

Paulina

@Arturo, a skąd masz takie informacje? Jesteś zainteresowany pracą w Klimas Wkręt-Met? @ela, i jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w Klimas Wkręt-Met? Jeśli tak, to czy możesz napisać coś więcej? Czy cele sprzedażowe są jasne i łatwe do wykonania, jeśli ktoś sumiennie wykonuje swoją pracę?

Karol

Pewnie brak fachowców na rynku pracy wpłynął na podwyżki w firmie. Może trochę powstrzyma ludzi przed wyjazdem za granicę?

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met